bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler

29.11.2016

       Nasip Emlak
      Hayırlı alışverişlere imza atar ! 
             Satılık & Kiralık
         Ev-İşyeri-Arsa-Villa-Arazi                                     Bolu'da gayrimenkul almak, ya da satmak isteyenler

       “İstediğin olmuyor diye üzülme !
Ya daha iyisi olur, ya da hayırlısı budur…” 
 

     Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
      Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79

       1-Büyükberk Köyü sakinlerinden, Nurhayat Özer'in eşi, Neriman Özer ve merhum Cezmi Özer'in oğlu, Hande ve Gözde Özer'in babaları, Nermin, Selma, Muazzez Özer ve merhum İzzet Özer'in kardeşi, Bolu Eczanesi sahibi Uğur Arıcı'nın yeğeni, Astsubay Hava Kara Pilotu, Hüseyin ÖZER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Büyükberk Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       2-Kızılcahaman halkından, merhum Lastikçi Hcı Bekir Gürsoy'un eşi, Erdal Eldemir'in kayınvalidesi, Ayşe Eldemir'in teyzesi, Emrah ve Emre Eldemir'in anneannesi, Hacı Fatma GÜRSOY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün Beşkavaklar Mahallesi Öksüztekke Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

    3-Tabaklar Mahallesi halkından, merhum Ahmet Recai Danışman ve merhume Emine Danışman'ın oğlu, merhume Nermin Danışman'ın eşi, Fatma Kalaycıoğlu'nun ağabeyi, Sema Yaşarol ve Ahmet Muhittin Danışman'ın babaları, Yücel Yaşarol ve Canan Danışman'ın kayınpederi, Selahattin DANIŞMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

     Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Paşaköy Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir.

      4- Gerede İlçesi Süllertoklar Köyü halkından Merhum Tüfekçi Kurban’ın Eşi, İzzet, Fevzi ve Mehmet Aydınalp’in Anneleri, Fadıl, İbrahim. Kenan, Tayfun ve Durmuş Ali Aydınalp’in Babaanneleri, Kenan ve Mehmet Alaylı’nın Halaları; Hatice AYDINALP Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Gerede Yeni Camii’de kılınacak öğle ve cenaze namazında sonra Süllertoklar Köyü’ndeç defnedilecektir.

Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak