bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler

2.12.2016

      Nasip Emlak
      Hayırlı alışverişlere imza atar ! 
             Satılık & Kiralık
         Ev-İşyeri-Arsa-Villa-Arazi                                     Bolu'da gayrimenkul almak, ya da satmak isteyenler

       “İstediğin olmuyor diye üzülme !
Ya daha iyisi olur, ya da hayırlısı budur…” 
 
     Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
      Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79

       1- Borazanlar Mahallesi halkından; Şerafettin ve Rafiye Çiloğlu’nun Damadı, Neşet ve Cavidan Başbuğu’nun Oğlu, Ömür Şen ve Ahmet Başbuğu’nun Ağabeyi, Serpil, Serdar ve Nurcan’ın Enişteleri, Sevim Seçil Başbuğu’nun Eşi, Ulaş ve Özge Başbuğu’nun Babaları, Arzu Başbuğu’nun Kayınpederi, Sümerbank’tan Emekli;Arif BAŞBUĞU Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 
       Cenazesi bugün Siteler Camii’nde kılınacak ikindi ve cenaze namazında sonra Çığırtkanlar Mezarlığı’nda defnedilecektir. 

      2-Ovadüzü Mahallesi halkından, Nurettin ve Süleyman Baykal'ın kardeşi, Hüsniye Baykal'ın eşi, Durmuş, Sinan Baykal ve Arzu Kahraman'ın babaları, Fadime Yerlikaya, Emin Kandemir ve Hanife Kavcıoğlu'nun abileri, Ovadüzü Mahallesi muhtarı, Ekrem BAYKAL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

    Cenazesi bugün Ovadüzü Mahalle Camii'nde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.

    3-Kıbrıscık Kılkara Köyü halkından, merhum Mustafa Geyhan, merhume Satı Geyhan'ın oğlu, Durgül Geyhan'ın eşi, Fikriye, Ünsal ve Hilmiye Geyhan'ın abisi, Mustafa, Enes, Ayşe Geyhan ve Ecrin'in babaları, Kılkara Köyü eski muhtarı, Bayram GEYHAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

    Cenazesi bugün Kıbrıscık Kılkara Köyü Camii'nde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

     4-Kültür Mahallesi halkından, Aysel Kırlıoğlu'nun eşi, Elif, Fatma ve Burcu Kırlıoğlu'nun babaları, Meryem Konuk, Ömer, Mustafa Kırlıoğlu ve İfagat Özçelik'in kardeşi, Nurettin KIRLIOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

    Cenazesi bugün Pembe Ulaş Camii'nde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

     5-Göynük Arıkçayırı Köyü halkından, Osman, Mehmet ve Kenan Özkaya'nın babaları,  İsmail ÖZKAYA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

     Cenazesi bugün Göynük Arıkçayırı Köyü Camii'nde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

      6- Gerede İlçesi Seviller Mahallesi halkından Merhum İbrahim Bulut’un Eşi, Sezai Bulut’un Annesi, İbrahim Bulut’un Babaannesi, Erdoğan Erçelen’in Kayınvalidesi; Hacı Mürvet BULUT Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 
       Cenazesi bugün Yeni Ceamii’de kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra Şehir Mezarlığı’nda defnedilecektir.

 

Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak