bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler

9.12.2016

        Nasip Emlak
      Hayırlı alışverişlere imza atar ! 
             Satılık & Kiralık
         Ev-İşyeri-Arsa-Villa-Arazi                                     Bolu'da gayrimenkul almak, ya da satmak isteyenler

       “İstediğin olmuyor diye üzülme !
Ya daha iyisi olur, ya da hayırlısı budur…” 
 

     Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
      Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79

       1-Karacaağaç mahallesi halkından (merhum) İsmail ULUDAĞ'ın eşi, Gülay DEĞEROĞLU, Nuray TÜRKER, İsmail ULUDAĞ'ın anneleri, Levent DEĞEROĞLU, Ahmet TÜRKER ve Ayşe ULUDAĞ'ın kayınvalidesi; Yüksel ULUDAĞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Karacaağaç Mahalle Camii'nde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.

        2-Yenicepınar köyü halkından Mihriye YAMANTÜRK'ün eşi (merhum)İsmail YAMANTÜRK'ün oğlu, Betül ve Murat YAMANTÜRK'ün dedeleri; İsmail YAMANTÜRK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Yenicepınar Köyü Camii'nde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

      3-Seyit mahallesi sakinlerinden (merhum)Mehmet ÖZALP'in oğlu, Bolu Belediyesi zabıta personeli Hakkı ÖZALP ve Mehmet ÖZALP'in babası, D.S.İ.'den emekli; İsmail ÖZALP Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

      Cenazesi bugün Seyit mahallesi Merkez Camii'nde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.

     4- Gerede İlçesi Kürkçüler Köyü halkından Şenol ve Abdullah Danışman’ın Babaları, Ali Calp ve Erol Calp’in dayıları, Recep Kılıç’ın Dünürü, Rafet Kılıç’ın Kayınpederi; Durmuş DANIŞMAN Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 
       Cenazesi bugün Gerede Yeni Camii’de kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra Kürkçüler Köyü Mezarlığı’nda defnedilecektir. 

 

       5- Gerede İlçesi Sofular Köyü halkından Ali Oruçoğlu’nun Babası, Ali Kayış’ın Kayınpederi, İsmail Oruçoğlu, Kemal Kayış, Erkan Kayış ve Erkan Peker’in Dedeleri; Mehmet ORUÇOĞLU Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 
        Cenazesi bugün Gerede Yeni Camii’de kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Sofular Köyü Mezarlığı’nda defnedilecektir.

      6- Mengen İlçesi halkından Suat ÖZDEMİR’in babası, Beşler Mahallesi halkından Sadık AKÇA’nın kayınpederi, Kuzgöl Köyü halkından Mengen'in eski bakkallarından; Şemsettin ÖZDEMİR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Kuzgöl Köyü'nde kılınacak Cuma ve cenaze namazının ardından aile mezarlığında defnedilecektir.

   

Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak