bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler

10.12.2016

       Nasip Emlak
      Hayırlı alışverişlere imza atar ! 
             Satılık & Kiralık
         Ev-İşyeri-Arsa-Villa-Arazi                                     Bolu'da gayrimenkul almak, ya da satmak isteyenler

       “İstediğin olmuyor diye üzülme !
Ya daha iyisi olur, ya da hayırlısı budur…” 
 

     Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
      Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79

      1-Seben İlçesi Kozyaka köyü sakinlerinden (Merhum) İlyas ÖZKAN'ın eşi, Gürol ve Erol ÖZKAN'ın Anneleri; Sıdıka ÖZKAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Sümer mahallesi Yeni Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çığırtkanlar Mezarlığı'nda defnedilecektir.

      2-Baltalı köyü eşrafından (Merhum) Hasan Hüseyin AFACAN'ın eşi, Ali AFACAN, İmam-Hatip lisesi Öğretmenlerinden Sadettin AFACAN, Büyükcamii Emekli İmamı Fahrettin AFACAN, Ahçı Hüseyin AFACAN  ve Münire, Hatice, Hacer'in Anneleri; Emine AFACAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Baltalı Köyü Aşağı Mahalle Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        3-Çivril mahallesi sakinlerinden (Merhum) Mustafa Fevzi KARABAŞ'ın eşi, İsmail ve İbrahim KARABAŞ'ın Anneleri, Hatice ve Ayşe KARABAŞ'ın kayınvalidesi, Emine KARABAŞ, Lütfiye ERSOY'un ablası, Asiye, Huri, Fatma, Metin ve Cemil KARABAŞ'ın babaanneleri; Fatma KARABAŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Çivril Mahalle Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.

       4- Yukarı Çarşı esnaflarından Merhum Terzi Sabri Özdemir ile Sıdıka Özdemir’in oğlu, SEDAŞ eski Müdürü Kudret Özdemir, Nejat Özdemir ve Tülay Çetin’in kardeşi, İsmail ve Şerafettin Damgacıoğlu’nun Damadı, Dağhan Özdemir ile Damla Özdemir Ertem’in Babaları, Mustafa Ertem’in Kayınpederi, Tülin Özdemir’in Eşi; Sedat ÖZDEMİR Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 
        Cenazesi yarın (11 Aralık Pazar) Siteler Camii’nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığı’nda defnedilecektir.  

 

Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak