bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler

16.12.2016

      Nasip Emlak
      Hayırlı alışverişlere imza atar ! 
             Satılık & Kiralık
         Ev-İşyeri-Arsa-Villa-Arazi                                     Bolu'da gayrimenkul almak, ya da satmak isteyenler

       “İstediğin olmuyor diye üzülme !
Ya daha iyisi olur, ya da hayırlısı budur…” 
 

     Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
      Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79

     1-İzzet Baysal mahallesi halkından (Merhum) Resul ERTAŞ'ın eşi,Kıyasettin ERTAŞ'ın annesi,Cihan ve Caner ERTAŞ'ın babaannesi; Cemile ERTAŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

    Cenazesi bugün Öksüz Tekke Camii'nde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'nda defnedilecektir.

      2-Tekkedere köyü Devren mahallesi halkından Seyfullah TÜRK'ün eşi,Hayrullah TÜRK,Sadullah TÜRK ve Şerife KARAKAYA'nın anneleri,Beytullah, Nurullah, Abdullah ve Neslihan TÜRK'ün babaanneleri,Meryem ve Meltem KARAKAYA'nın anneanneleri; Döndü TÜRK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

    Cenazesi bugün Köroğlu Mahalle Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'nda defnedilecektir.

    3-Bolu halkından (Merhum) Mehmet ve (Merhume) Emine MANKALİYE'nin oğlu,Ümran MANKALİYE'nin eşi,Bülent ve Selçuk MANKALİYE'nin babaları,Ahmet Hamdi DİNÇER'in kayınbiraderi; Dr. İbrahim MANKALİYE Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

     Cenazesi bugün Borazanlar Mahallesi Borazanlar Camii'nde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'nda defnedilecektir.

Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak