bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler

21.12.2016

         Nasip Emlak
      Hayırlı alışverişlere imza atar ! 
             Satılık & Kiralık
         Ev-İşyeri-Arsa-Villa-Arazi                                     Bolu'da gayrimenkul almak, ya da satmak isteyenler
     
  “İstediğin olmuyor diye üzülme !
Ya daha iyisi olur, ya da hayırlısı budur…” 
 

     Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
      Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79

       1- Tabaklar Mahallesi halkından Hafız Merhume Habibe Seher ile merhum Ömer Çamlıbel'in oğlu, Merhume Meliha Çamlıbel'in eşi, Muhtar Levent ve Ömer Lütfü'nün babaları, Alican, Atahan, Çağhan, Atahan'ın dedeleri, Fisun ve Meltem'in kayınbabaları, Tarık ve Tarhan'ın dayıları; Ali Murtaza ÇAMLIBEL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığı'nda defnedilecektir.

          2- Sümer Mahallesi sakinlerinden, Ayşe GÜNDÜZ'ün eşi, Ahmet GÜNDÜZ'ün abisi, Hamide DEMİREL'in kardeşi, Ahmet , Durmuş, Nazım DUMAN ve Fatma ÇELİK'in babaları, Süleyman ÇELİK'in kayınpederi, Mustafa, Hülya ÇELİK, Harun ve Burak DUMAN'ın dedeleri; Mustafa GÜNDÜZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Sümer Yeni Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

       3- Bahçelievler Mahallesi sakinlerinden, Hikmet, Yener, İsmet ve Mehemet BANDAKÇIOĞLU'nun kuzeni Merhum Mehmet YÖNDER'in kızı emekli öğretmen; Aynur YÖNDER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Karamanlı Mahallesi Yeşil Camii'de kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

          4- PTT’den emekli Fatma Derici’nin Eşi, Tansu ve Merhum Tolga Derici’nin Babası, Burcu ve Begüm Derici’nin Kayınpederi, Derin, Mert ve Emre’nin Dedesi, Rüksan- Birdal Esen ve Perran- Vedat Albayrak’ın Dünürü, Fahriye Özdemir’in Kardeşi, Bolumuz’un tanınmış esnaflarından Adnan Optik’in Sahibi; Adnan DERİCİ Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 
       Cenazesi yarın (22 Aralık Perşembe) Siteler Camii’nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı’nda defnedilecektir.  

Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak