bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler

27.12.2016

      Nasip Emlak
      Hayırlı alışverişlere imza atar ! 
             Satılık & Kiralık
         Ev-İşyeri-Arsa-Villa-Arazi                                     Bolu'da gayrimenkul almak, ya da satmak isteyenler
     
  “İstediğin olmuyor diye üzülme !
Ya daha iyisi olur, ya da hayırlısı budur…” 
 

     Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
      Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79

       1- Yukarıçamlı Köyü halkından Servet Türker, Nihat Türker, Nazike Akalın ve Muradiye Yıldırımtaş'ın babaları,  Fatma Türker'in eşi, Dervişler Sülalesi'nden; Rıfat TÜRKER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün Yukarıçamlı Köyü'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir. 

        2- Alpağutbey Mahallesi halkından, Emine ÇOLAKVERMİŞ'in eşi, Fadime, Halime, Meryem ve Nizamettin ÇOLAKVERMİŞ'in babaları; Hüseyin ÇOLAKVERMİŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Zonguldak ili Devrek ilçesi Sabunlar Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       3- Sazakkınık Köyü halkından Merhum Şerafettin KARATAŞ'ın eşi, Şeref KARATAŞ'ın annesi; Neslihan KARATAŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Sazakkınık Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

    4- Karaçayır Mahallesi Bayramlar Sülalesinden Merhum Mustafa ERBAYRAM'ın eşi, Zuhal ÖZSOY ve Nihal SÖKMEN'in anneleri, Kamil ÖZSOY ve Atılgan SÖKMEN'in kayınvalidesi, Çetin ve Mükerrem EROL'un ablaları; Müzeyyen ERBAYRAM Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

        5- Dörtdivan ilçesi Çetikören Köyü halkından, Durkadın ARSLANDOĞDU'nun eşi, Davut ARSLANDOĞDU, Huri ÇELEN, Şerife KABADAYI ve Ayşe YILDIRIM'ın babaları; Hasan ARSLANDOĞDU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Dörtdivan Çetikören köyü camiinde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

      6- Gerede İlçesi Yağdaş Köyü Kutça Mahallesinden, Sadık Balcıoğlu ve Fatih Balcıoğlu'nun babaları Abdullah ve Recep Balcıoğlu'nun amcaları, Murat ve İrfan Açıkgöz'ün dayısı, Durmuş, İlhan, İlhami Karakuş'un dayıları; Kemal BALCIOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün Yeni Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Safranbolu'ya defnedilecektir.

        7-Gerede İlçesi Çalışır Köyünden, Merhum Hasan Çalışkan'ın oğlu, İsmail Çalışkan ve Abdullah Çalışkan'ın abisi, Hüseyin ve Hilmi Çalışkan'ın babaları; İbrahim ÇALIŞKAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

      Cenazesi bugün Çalışır Köyünde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığında defnedilecektir.

 

Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak