bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler

31.12.2016

       Nasip Emlak
      Hayırlı alışverişlere imza atar ! 
             Satılık & Kiralık
         Ev-İşyeri-Arsa-Villa-Arazi                                     Bolu'da gayrimenkul almak, ya da satmak isteyenler
     
  “İstediğin olmuyor diye üzülme !
Ya daha iyisi olur, ya da hayırlısı budur…” 
 

     Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
      Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79

      1- Dörtdivan ilçesi, Orta Köyü halkından, Merhum Kemal GÜNEŞ'in eşi, Kemal ve Hasan GÜNEŞ'in anneleri, Enver KARAMAN'ın halası; Fatma GÜNEŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Dörtdivan Orta Köy Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

      2- Alpagutbey Mahallesi halkından İsmail ve Hafize BİLGİN'in oğlu, Sabiha BİLGİN'in eşi, Elif ve Hamza BİLGİN'in babası, Gürsel,Yüksel,Tansel,Emine ve Basri'nin kardeşi, Fahrettin ARSLAN'ın damadı, Ömer ve Yasin BİLGİ'nin dayısı; Yılmaz BİLGİ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün İzzet Baysal Mahallesi Özayan Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir. 

         3- Okçular Köyü halkından Fatma TÜRK'ün eşi, Merhum Kadir ve Merhume Firdevs TÜRK'ün oğlu, İbrahim TÜRK'ün abisi, Uğur, Cihan TÜRK ve Ayten DUMAN'ın babası, Sabri DUMAN'ın kayınpederi, Mert, Yiğit TÜRK, Helin ve Devrim DUMAN'ın dedesi; Mehmet TÜRK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Semerkant Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Okçular Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir. 

       4- Gerede ilçesi, Yakakaya Köyü halkından Dursun ve Mustafa YÜKSEL'in annesi, Merhum Baki YÜKSEL'in eşi; Fatma YÜKSEL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

      Cenazesi bugün Gerede Yeni Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Yakakaya Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

     5- Mengen İlçesi Yumrutaş Köyü halkından Merhum Abdullah KARACAAĞAÇLI’nın oğlu, Gülay, Şenay ve Ferhat KARACAAĞAÇLI’nın babaları; Raif KARACAAĞAÇLI Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 
       Cenazesi bugün Mengen Yumrutaş Köyü Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.
       6- Mengen İlçesi Dereköy Köyü halkından taksici esnaflarından Seyfettin YEŞİLYURT’un ağabeyi, Gentaş Personelinden Birol YEŞİLYURT’un babası; Saffet YEŞİLYURT Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.    
       Cenazesi bugün Türkbeyli Camii’nde kılınacak ikindi namazına müteakip Dereköy Köyü Mezarlığı’na defnedilecektir.

     7- Hıdırşeyhler Köyü halkından Merhum Seyfettin TÜRKAN'ın annesi, Hüseyin TÜRKAN'ın babaannesi; Fatma TÜRKAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Hıdırşeyhler Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

 

Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak