bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler

4.1.2017

          Nasip Emlak
      Hayırlı alışverişlere imza atar ! 
             Satılık & Kiralık
         Ev-İşyeri-Arsa-Villa-Arazi                                     Bolu'da gayrimenkul almak, ya da satmak isteyenler

       “İstediğin olmuyor diye üzülme !
Ya daha iyisi olur, ya da hayırlısı budur…” 
 

     Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
      Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79

       1-Çepni Köyü halkından, merhum Hamdi Can'ın eşi, Sevim Şengül, Safure Gövdeli, Huriye Can ve Ahmet Can'ın anneleri, Kadir Şengül, Gökhan Can ve Merve Can'ın babaanneleri; Emine CAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Çepni Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

           2-Kıbrıscık İlçesi Kökez Köyü halkından, Münevver Altındaş'ın eşi, Ramazan, Cemal, Mustafa, Fettah, Şevket, Zafer, Soner Altındaş ve Emel Çelen'in babaları, Halil Altındaş ve merhum Şayeste Ertem'in abileri; Süleyman ALTINDAŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Kıbrıscık İlçesi Kökez Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

      3-Gölköy Köyü halkından, İsmail Ceyhan'ın eşi, Bahtiyar, Ahmet, Emin, Emine Ceyhan ve merhum İbrahim Ceyhan'ın anneleri; Fatma CEYHAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Gölköy Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

      4-Gerede İlçesi Ortaca Köyü Akkadin Mahallesinden Hasan ve Ömer Göktaş'ın babaları; Kamil GÖKTAŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

      Cenazesi bugün Ortaca Köy Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

      5-Alpağut Mahallesi halkından, merhum Salih Akyol ve merhume Ayşe Akyol'un oğlu, Raif Akyol, Hacer Demir'in kardeşleri, Nejdet Akyol ve Necla Akyol'un babaları, Kadriye Akyol'un kayınpederi, Fatma Akyol'un eşi, İbrahim AKYOL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

      Cenazesi bugün Yeşil Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Alpağut Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir.

Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak