bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler

5.1.2017

         Nasip Emlak
      Hayırlı alışverişlere imza atar ! 
             Satılık & Kiralık
         Ev-İşyeri-Arsa-Villa-Arazi                                     Bolu'da gayrimenkul almak, ya da satmak isteyenler

       “İstediğin olmuyor diye üzülme !
Ya daha iyisi olur, ya da hayırlısı budur…” 
 

     Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
      Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79

      1-Dörtdivan İlçesi Bünüş köyü hakından, Talip GÜLCAN'ın eşi, Halil GÜLCAN ve Meryem ADIYAMAN'ın annesi, Celil GÜLCAN'ın babaannesi; Mihriban GÜLCAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün Dörtdivan  Bünüş Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       2-Yakabayat köyü halkından, Abdullah ÇELİK'in eşi, Sadettin, Durmuş, Hüseyin ÇELİK, Fatma ARSLAN, Behiye ÇELİK ve İsmet DURAK'ın anneleri, Hakan ÇELİK'in babaannesi; Hayriye ÇELİK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Yakabayat Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

      3-Akpınar mahallesi halkından (merhum) Mehmet CIBIROĞLU ve Melek CIBIROĞLU'nun oğlu, Gülşen, Arkadaş ve Ahmet CIBIROĞLU'nun kardeşi, Muzaffer, Halil, İsmail ve Nimet CIBIROĞLU'nun yeğeni; İbrahim CIBIROĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

     Cenazesi bugün Akpınar mahallesi Akmanlar camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Yukarısoku mahalle mezarlığına defnedilecektir.

      4-Kıbrıscık İlçesi Çökeler köyü halkından, Mustafa DİKMEN'in eşi, Ramazan, Ahmet, Nazife  ve Fadime ÖZDEMİR'in annesi, Barış, Merve, Mustafa TALHA ve Feyyaz DİKMEN'in babaannesi, Merve ve Mert'in anneannesi, Cemalettin AYTAR'ın yengesi; Ayşe DİKMEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

          Cenazesi bugün Kıbrıscık Çökeler Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

Saat:13:30'da Aktaş camii önünden araç kaldırılacaktır.

        5-Merkeşler köyü sakinlerinden (merhum) Hasan AYDOĞAN ve (merhume) Fatma AYDOĞAN'ın oğlu, Ümriye AYDOĞAN'ın eşi, Cemile, Fatma, Bahattin,Yasin AYDOĞAN'ın babası, Basri AYDOĞAN, Recep ZORLU ve Şeyda AYDOĞAN'ın kayınpederi; Kadir AYDOĞAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Kültür mahallesi Kültür Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

       6- Ağaççılar Köyü halkından Merhum Mashar ve Fatma Şen'in oğlu, Merhum Mashar ve Fatma Şen'in oğlu, Ayşe Şen'in eşi, Mansur, Murat Sarper ve Dilek Serpil'in Babası; Raif ŞEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün Yeşil Camii'de kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Ağaççılar Köyü Mezarlığı'nda defnedilecektir.

Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak