bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

 • Bilinçli algı operasyonları yönetiliyorİlgili haberi göster

 • Toprak23.4.2017 01:28:53

  Yavaş yavaş İran'ın değişim senaryosunu yaşayacağız gibime geliyor ve ben bunu yaşamak hiç istemiyorum. 3 günlük ömrümüzü iyi yaşayalım be vekilim, bırakın bu işleri, ülkenin refahı, eğitim seviyesinin yükselmesi, barış için çalışırsan senin için daha iyi olur yani...
 • Hafize Ana22.4.2017 11:02:05

  Yaprak Kardes;
  Yeni partili cb hemen icraata başladı yaa..!
  Varlık fonuna devredilen ÇAYKUR'u Katar'lılara satarak..!
 • Yaprak22.4.2017 09:31:10

  Sn. Vekil artık laf kalabalığı yapma zamanı değil, çalışma zamanı. Öyle veya böyle bir şekilde yetkiyi aldınız. CB'nın önünde bir engel yok(zaten daha önce de yoktu). Şu anda her türlü kararı alıp uygulayabilir. Artık hızlıca terörü bitirmesini, işsizliği çözmesini, ekonomiyi düzeltmesini, Türkiye'yi uçurmasını bekliyoruz.
 • Billur Toz22.4.2017 07:20:25

  Bilinçli bir komedi filmi çeviriliyor. Ama black comedy. Bütün dünya gülüyor. Biz bayraklarla sokaklarda zafer sevinci yaşıyoruz. Haberiniz olsun yani. Pek umrunuzda olduğunu zannetmiorum da.
 • gercek vatansever22.4.2017 01:28:19

  Önce Mücahitti Yüce Erler Coskundu yurekler turkce olimpiyatları icin Fatihler Metindi Yilmazdi. cariksiz mücahitler Carıkçı müteahhit olarak Yükseldi Doğanay gibi. Bu arada bazı Sayın Ömerler yarı Baygındı.Ama hicbirisi masaldaki Alaaddin kadar Küpçü ve onun lambasına olan aşkı kadar kutlu ve mutlu olamazdı
 • gercek vatansever22.4.2017 01:25:36

  Birilerinin çocuklarına gelince han hamam garibanın çocuklarına gelince vatan millet din iman. Ekonomi ve din dedin mi akıllar devre dışı. Bakara suresi 104.ayet Ey iman edenler! "Râina" demeyin, "unzurna" deyin/"bizi davar gibi güt" diye konuşmayın, "bize bak" diye konuşun ve dinleyin...
 • Selahattin Yıldız21.4.2017 22:21:00

  "Tek Millet Tek.."
  Bence sen de yolun sonunun, gidişaatın AKP için çıkmaz sokak olduğunu anlamaya başladın.. Buyuk kentler ve diğer şehirlerden itibaren çöküş başlamıştır artık..
  Bu korku ve panik hali seni daha da çok saldırganlaştırmış görünüyor.. :)
 • Cafer ERSÖZ21.4.2017 21:43:25

  HADİ HABURU GEÇTİM DOLMABAHÇE GÖRÜŞMELERİ NE OLACAK?
  Tek vatan tek millet rumuzu ile yazan ve kişiye yalnızca şuna bir cevap vermesini bekliyorum.
  Yeni şafak gazetesinden alıntı haberdir.Çözüm sürecinde en kritik adım dün atıldı. Hükümet temsilcileri ve HDP heyeti Dolmabahçe'de ortak bir açıklama yaparak mutabakata varıldığını duyurdu. Dolmabahçe'de çekilen fotoğrafta başbakan yardımcınız, içişleri bakanınız, grup başkanvekiliniz var mıydı? vardı.O zaman hala CHP deyip durma olmaz mı.
 • Bilir Kişi21.4.2017 21:18:17

  Arkadaşlar,

  Buraya durumun vehametini ortaya koyan bir metin paylaşacağım.

  2010 YILI - Zamanın AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ”KPSS son derece başarılı temiz, sorunsuz şekilde gerçekleştirilmiştir. Bu sınava gölge düşürmek isteyenlerin oyunu anında deşifre edilmiştir.Hiç kimsenin endişesi olmasın. Terör örgütünün, onlarla birlikte BDP ve CHP’nin istismar girişimlerine kimse aldanmasın” dedi.

  Ama o sınavda FETÖ, KPSS sınavında maklubeci elemanlarını devlete sızdırdı.
  Sn.Başbakan'ın açıklaması ise ibret vericiydi.

  Bugün baktığımızda açıklama aşağıda...

  2017 REFERANDUM:"YSK son derece başarılı bir seçim yaptı".

  Beyinlerinizi çalıştırmak marifetiyle, iki olay arasındaki bağlantıyı kurunuz.
  Saygılar.
 • Erdinç TOK21.4.2017 21:05:18

  Sayın Vekil.Siz ne söylerseniz söyleyin.Türk siyasi tarihi hakkında birazcık bilginiz varsa buz dağlarının erimesi karşısında durulamayacağını anlarsınız.Küresel ısınma başladı bir kere.Dikkat edin büyük kentler ve en büyükleri yavaş yavaş desteklerini çekmeye başladılar.Korkuyorsunuz.İlçelere,beldelere ve köylere sıkıştınız.Saygılarımla..
 • Bilir Kişi21.4.2017 20:30:08

  Bazı varlıklar yazdıklarıma hakaret yoluyla cevap verip, kendilerine cevap yazmamı bekliyor :)

  Verileri önlerine koyuyorum. Düşünmeye sevk ediyorum.
  Bakiyorum başka yerden sallamaya çalışıyorlar :)
  HUDAPAR özerk Kürdistan dedim, karşı çıktı bazı yeni yetmeler.
  Metni koydum önüne aval aval baktılar...

  Sonra bu tutmadı başka yerden cevap yazayım ki, prim yapayım diyor bazilari... :)

  Diğer arkadaşlara da onerim, bu gibi laftan anlamayan zerzevatlarla münakaşaya girmeyiniz. Zira sizi kendi cahillik seviyesine çekmek isteyecektir. Temkinli olun.
  Bakın isim vermiyorum kendileri nasıl da anlıyor :)
 • Müslüman RTE21.4.2017 20:10:56

  ENFÂL-30 Ayetinde der ki;
  Ve o inkâr edenler, seni tutuklamak ya da öldürmek veya sürgün etmek (çıkarmak) için tuzak kuruyorlardı. Ve onlar, bu tuzağı kuruyorlarken; Allah da tuzak kuruyordu. Ve Allah, tuzak kuranların (karşılık verenlerin) en hayırlısıdır.

  KK Fetönün tvsinde RTE için yurtdışına kaçacak ve biz onu yargılayacağız demişti. Tıpkı Mısır genelkurmay bşknın mursiye yaptığı gibi Yönetime el koyma hedefleri vardı.Bu şerefli ve vatanına sahip çıkan millet dur dedi.Bu günler ve yapılan hainlikler unutulmayacak.

  Yusufu kuyudan çıkarıp Mısıra sultan yapan Allahım başımıza bu kör zihniyetle mücadele için bizlere Reisi verdiğin için şükürler olsun.

  ''Lâ galibe illallah''Yusuf Suresi (Allahtan Başka Galip Yoktur.)
 • Tek Millet Tek Vatan21.4.2017 19:57:48

  Cafer Ergöz'e morardığından dolayı acil şifalar diliyorum. Sonuçtan memnun olmayan yetkisi olmayan Avrupa Mahkemesine ağlasın :)
  Fransa'nın ve diğer bölge ülkelerin yetkilerini bilmediğinden gelmiş buraya küflenmiş sol beyniyle RTE Anayasa'saydı diyor.

  Cafer Bitti artık anlıyor musun? Halk şamarı değil yumruğu yerleştirdi gözünüzün üstüne :)

  Bitirmek istemiyorlar. İç gündemi bitirmek istemiyorlar. İstedikleri tek şey Daha fazla Heykel, Kaos, Terör, Kölelik, Başı önde cılız ve Fakir Türkiye.

  Pkknın dağ kadrosu'nun chp bizden korkmasın açıklaması boşa değildi. Anlaşmanın kanıtıydı.

  Beğenmeyen bordo klavyeli arkadaşları çok sevdiği Avrupa ülkerinde görmek isteriz. bu ülenin hizmetlerinden yararlanırsa HARAM olur HARAM! tabi dine inanırsa
 • Tek Millet Tek Vatan21.4.2017 19:51:47

  Bilirkişi sen kimsin ya? Senin haddine mi?
  Avrupaya zihin zihniyetizden bıkıp yönettiğiniz devlet politikasıyla halkı açlığa sefalete sürdüğünüzde Almanya'ya karnı doyma umuduyla giden bir halk var. En zor şartlarda her tarafından ter aka aka bir yerlere gelmiş bir refaha ulaşmış. İster gezmeye gelir ister sevdiğine oy verir seni ne ilgilendirir?

  Hüdaparın hendek operasyonlarında ne kadar şehit verdiğini biliyor musun? Pkklılara karşı mücadele ettiğini biliyor musun? Senin KK başkanın hdp'ye pkk'ya ypg'ye moral desteği verirken bu kişiler canını veriyordu. Vatanına bağlı müslüman kürt olmalarımı battı sana?
 • ALLAH herşeyi bilendir.21.4.2017 17:42:00

  Bunları söylerken yüzünüz de kızarmıyor.Sizi YÜCE ALLAH'a havale ediyorum.
 • Cafer ERSÖZ21.4.2017 16:56:02

  Bu referandum da halkın % 49'u tarafından tarafından verilen HAYIR oylarının  % 52 olduğunu ne kadar inkar etseniz de sizde biliyorsunuz sayın Ercoşkun. Bu muhalifler herşeye itiraz ediyorlar diye kestirip atmak bu kadar kolay mı yani.Israrla "bitti bu iş, atı alan üsküdar'ı geçti, konu kapandı, maç bitti vs" deyip üstünü örtmeye çalışsanız da  zorla güzellik olmaz. Halka yapılan baskı ve korkuyla bu çarpık sistemi ayakta tutmaya çalışıp iktidarınızı korumaya  ne kadar gayret de gösterseniz başarılı olamayacaksınız. Bu yeni sistem, sizin ve partinizin sonunu getirecek
  Son olarak herkes biliyor ki bu oylanan anayasa değil RTE oylamasaydı. Bunca çabaya rağmen ilk defa kaybetti ve o yıkılmaz dediğiniz duvar yıkıldı bilin istedim o kadar.
 • Bilir Kişi21.4.2017 16:38:59

  Arkadaşlar,

  HÜDAPAR'ın parti program metninden bir bölümünü sizler için şuraya yazıyorum. Yararlanmak isteyen okusun. ( HÜDAPAR - EVET İÇİN PROPAGANDA YAPTI )

  Mevcut merkezi ve yerel devlet organizasyon yapısının ıslahı ile beraber, mevcut yapının tabu olarak kabulünden vazgeçilerek olumlu ve olumsuz tüm yönleri ile eyalet sistemi, özerklik, federasyon gibi yönetim modelleri üzerinde serbestçe tartışılabilmelidir. Toplumun huzur, refah ve güveni için gerekli olduğunun toplumun çoğunluğu tarafından kabulü halinde bu modeller uygulanabilmelidir.
 • Bilir Kişi21.4.2017 16:36:09

  Sn.Ercoşkun,

  Sizlerden isteğimiz, avrupa ülkelerinde yaşayan vatandaşlarımızın yurtlarına geri dönmeleridir.
  Mevkidaşlarınızla çalışmalar yapınız ve çifte vatandaşlığı kaldırınız.
  Yurtdışında yaşayıpta gavurun yaptığı haksızlıklara bu kardeşlerimizin daha fazla katlanması gerekmiyor.
  Dönsünler öz yurtlarına...
  Mal mülk, çocuk parası, bmw'ler,mercedesler, sosyal haklar, işsizlik parası, bayram paraları, çalışma tazminatı...
  Bunlar önemli değil 2 katı bizim ülkemizde veriliyor.
  Gelin eyyy gavurun memleketinde yaşayan yurttaşlar.
  BÜYÜK TÜRKİYE size de bize de yeter. Suriyeli kardeşlerimizle bir bütün halinde yaşarız.
  Benzin biraz pahalı ama olsun, memleket hasretinden daha kötü değildir.
  BMW değil de toros alırsınız. Ama yurdunuzda kalırsınız
 • devir bu devir21.4.2017 16:22:12

  devir yavuz hırsızların devri..arif olan anlar...
 • Tek Millet Tek Vatan21.4.2017 16:15:48

  Arkadaşın Özerk Kürdistan isteyen HUDAPAR adlı cümlesinden ne kadar cahil olduğunu ve sol zihniyetten ne kadar küflendiğini anlayabilirsiniz. Zira okuduğu sol gazetelerden beyni geliştirmek yerine tersine gelişim sergilemiş.
  Ne kadar morarırsan morar Bilirkişi millet iradesinin üzerinde bir irade yoktur. Recep Tayyip Erdoğan'ın barzani politikasını bilmeyen atar tutar olmuş. Daha düne kadar aşağıladığınız kürtler bir anda bölgeden hayır oranı yüksek çıkınca yandaş oluverdiniz.

  Unuttukkmu sandınız hain john dündarın hayır için yalvardığını Türkiye cehenmem müdahale edilmeli dediğini Pkk'nın dağ kadrosunun hayır dediğini, Tanrısal yetkilere sahip olan AB'nin hayır propaganlarını.

  Hayır cephesinin Yaptığı bu hainlik tarihte yer bulacak.
 • Tek Millet Tek Vatan21.4.2017 16:09:26

  Sn Ercoşkun sizleri sevmem Bolu'da 1 vekil Chp'ye kaptırmamızın bir nedenide sizsiniz. Çünkü Bolu halkı çalışmalarınızı ve mecliste pasif kalmanızı beğenmiyor. Ama Referandum çalışmalarınız için tebrik ederim.

  Bilirkişi gibi at gözlüklü insanları mağlup ettiğin için sana minnetarız Allahım. Apo denen itin partisiyle işbirliği yapıp Doğu illerinden hayır aldıklarını çok çabuk unutuverdiler. Daha dün yiyecek ekmek bulamaz iken kötü ve bozuk yollarda seyahat ettiklerini çok çabuk unuttular. Daha dün muayene olabilmek için hastane bulamadığımız günleri çok çabuk unuttular. Allah bu nankörlerden bizleri uzak eylesin. Kör olmuş gözlerine şifa versin.
 • Can Dan21.4.2017 14:17:49

  Referandum bitti,Sayın Tayyip Erdogan Baskan secildi; sıra geldi siyasetin içindeki gercek FETOculara....

  Son bir yılda her yere sızmıs, her haltı karıştırmış, her hainligi yapmış Fetoculere tek tek hesap sorulurken, siyasetin icinde AKP nin icinde fetocu yokmu, Boluda fetoculer ile ahbap cavus olanlar partililere neden dokunulmuyor diye sorduğumuzda, referandumu miat gösteriyorlardı, AKP li dostlarımız. Referandum bitti, Reis baskan secildi; AKP nin icindeki fetoculerin adliye önlerinde kuyruga girmelerinin zamanı geldi. Haydi hayırlısı...
 • Hafize Ana21.4.2017 13:29:16

  Milletin Vekili olarak gittiğiniz Milletin Meclisinde, 2010 yılında-sizin ve diğer AKP'lilerin evet oyu vererek çıkardığınız "Seçim Kanunu"daki(Seçimlerde mühürsüz oy kullanılamaz)hükmünü YSK Referandumda uygulamamıştır..!
  Ne gibi bir işlem yapmayı düşünüyorsunuz sayın vekil..????
 • Bilir Kişi21.4.2017 12:50:17

  Bebek Katili Abdullah Öcalan'in kardeşi referandumda bölge insanına EVET vermeleri yönünde çağrıda bulundu.
  Acaba niye ???
  Hükümete yakın gazeteciler Barzani ile ortaklık yapılacak diyorlar.
  Bu ortaklık ne üzerine ???
  Özerk Kürdistan isteyen HUDAPAR niye Evet propagandası yürüttü ???
  Bunlara verecek cevabınız var mı sn.Ercoskun ???
 • Bilir Kişi21.4.2017 12:32:10

  Sn Ercoskun,

  Devlet imkanlarını kampanya için kullandınız.
  Açılış adı altında propaganda yaptınız.
  Bunların hesabı hukuk içinde er yada geç sorulur.

  Ohal var diye g.dogu illerinde hayirci müşahitler derdest edildi.
  Hayır safinda bulunan partilere o bölgeden bir çok oy vardı.
  Ama ne hikmetse blok halinde o sandıklardan full evet çıkıverdi ???

  Kimi kandırıyorsunuz ? Şaibeli %51 ile çıkan anayasaya kimden nasıl saygı bekleyeceksiniz ?
  Hem de siz ve YSK Anayasayı açıkça ihlal ettiniz.
  Emredici kanun var karşı çıkamazsın ama ne hikmetse Anayasa cigneniyor.
  Merak etmeyin Devlet hafızası bunları unutmaz.
  Şaibeli olarak Başkanlık geçti...
  Hadi bakalım uçurun memleketi görelim.
  Bundan sonra şöyle böyle deme luksunuz yok.
  Güç tek elde...

Sayfalar:

 • 1
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Abant Butik Otel Abant Otel Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak