bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

 • Özüne bakalım özüne…İlgili haberi göster

 • emar25.9.2017 17:33:44

  Rumuz akil adam olunca insanlar akil olsaydı, Akil olmayan kimse kalmazdı. Benim yorumum seni neden yordu anlamadım, Dursun'a yazdım biraz dursun diye, sen devam et kafa yormaya.  Az daha akil olunca anlarsin ne yazdığımı
 • Akil Adam Diyor ki;22.9.2017 21:59:31

    emar rumuzuyla yazan kardeş yorumları okuman güzelde birde doğru dürüst anlayabilmek için çaba sarf etsen senin menfaatine olacak.
 • emar22.9.2017 16:07:45

  Sayın Editör; Yorum yapmış olmak için yorum yapan, her yazıda imla hatası arayan bulunca da çocuklar gibi sevinen bu adama fırsat vermeyin lütfen.. Bu yorum hem uzun olmuş, hem de devrik cümleler kurulmuş.. hemen eleştir, dditörden gazoz kapağından madalya alırsın
 • Vay be...22.9.2017 11:28:34

  Finlandiya’nın, eğitimde neden en yukarlarda olduğuna dair birkaç ipucu:
  Çocuklar, okula 7 yaşından itibaren başlar. Daha önce anaokulundalar. Okulda ilk 6 yılda hiç sınav yok. Öğretmen, sınıfta sadece 4 saat geçirir. Öğretmen, haftanın iki gününü “kişisel gelişimi” için kullanmak zorunda. Devlet, bütün öğretmenlere yüksek lisans yaptırır. Bu eğitimin masrafını devlet karşılar. Öğretmenler, bütün üniversite mezunlarının en başarılı üst yüzde 10’u arasından seçilir.Ben öğretmenim diyenler ve Devletimizi yönetenler birazcık zahmet olmazsa Beyinlerinin nöronlarına hız versinler.El yazısını bitirdiler klavye yazısına geçtiler.Hadi kalkıp çifte telli oynayalım.Başka yapabildiğimiz bir şey yok.
 • Dursun YILMAZ21.9.2017 22:46:10

    Yorumumu dikkate alıp KABUL kelimesini KABUK ile düzelttiğiniz için Teşekkür ederim.Keşke her dediğimizi bizi yönetenlerde dikkate alıp yanlış yapılanları düzeltebilseler.Cennet olan vatanımızda bizlere cehennem hayatı yaşatıyorlar.80 Milyonluk ülke sadece 5 Milyonluk bir azınlığa hitap etmemeli.80 Milyon insan sadece Türkiye nimetlerinden değil Dünya nimetlerinden de yararlanabilmeli.Bu nimetler eğitim olabilir,sağlık olabilir,bilim olabilir,teknoloji olabilir,gezip görülecek yerler olabilir.Ot değiliz ki olduğumuz yerde bitelim,büyüyelim,saralalım ve yok olalım.İnsanız insan.İnsan gibi yaşayabilmemiz için ne gerekiyorsa yetkililer tarafından gerekenler yapılmalı.ot ve it gibi yaşam insana yakışmaz.
 • Dursun YILMAZ21.9.2017 21:19:17

  ‘Cevizin kabuğunu kırıp özüne inmeyen, cevizin hepsini kabul zanneder.Burada bir harf hatası olmuş.Haberdeki yazıda KABUL değil KABUK olacak.Düzeltilirse ne ala,düzeltilmezse canınız sağ olsun.Üniversite bitirip bir yabancı dil bile öğretemeyen eğitim sistemi Dünya'nın neresinde var.Üniversite bitirip şu çağda bir yabancı Dil bile bilmiyorsanız siz bir hiçsiniz demektir.Bu sizin değil eğitimin suçudur.Beyinleri dogmatizm,mitoloji ve mistik yalanlarla dolu insanların eğitime zerre kadar katkısı olamaz.Öncelikle beyinlerin arındırılması gerekir.Bu da yine eğitimle olacak iştir.Eğitim aslında insan beyninin ilk antrenman aşamasıdır.Sonraki antrenmanlar size kalmıştır. Eğitimin her aşamasını yaşarken de hissetmeliyiz ki bir anlamı olsun.

Sayfalar:

 • 1
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak