bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

 • Yarışmanın birincisi Bolu'danİlgili haberi göster

 • Ali veli16.1.2017 23:49:56

  Haberi açmadan kesin Ergin dedim, yanılmadım. Tebrikler kardeşim.;)
 • Kökez 2 günde bir akacak İlgili haberi göster

 • Cakir16.1.2017 18:48:34

  Her kış hava sıfırın altına düştüğü zaman Bolu'daki kökez çeşmeleri ya
  Haldır haldır açılarak donması engellenmeye çalışılıyor(Tonlarca içme suyu ziyan oluyor. Ve donacak ise zaten yine donuyor.
  Ya da
  Çeşmeler sökülüp bağlantı hattından tek çeşmeye düşürülüp bir plastik borudan su veriliyor.
  Benim sorum ve merak ettiğim; bu çeşmeler kışın ısıtmalı sistem ve ya alternatif çözümler üretemez miyiz? Neden tonlarca suyu israf ediyoruz ?
 • Caminin musluklarını çaldılar !İlgili haberi göster

 • Murat16.1.2017 19:52:13

  Başımızdaki vatan hayinleri ve pislikler yetmiyormuş gibi alın doldurun putperes,zerdüş,Osmanlıyı arkadan vuran iblislerin çoçuklarını doldurun.Bu zekayla başınıza daha çok iş gelecek.
 • O uyutup tecavüz ediyordu.İlgili haberi göster

 • Dursun YILMAZ17.1.2017 00:04:25

    Hocam edep dedin de aklıma geldi.Küfür denen şey söyleyeni bağlar.Kimine göre de göreceli kavramdır diyenler bile var.Küfürden daha edepsiz ve kişileri bağlayıcı şeyler var.Örneğin 80 Milyonluk ülkede 60-65 Milyon insanı Bilim,Fen ve Teknolojiden yoksun bırakarak ve insana yakışmayan bir tarzda hayat sürmesine müsaade edenler küfür etmiş olmuyor mu?Böyle küfür edenler karşısında ne yapmalıydık,ne yapmalıyız ve de ne yapacağız?İşte bütün mesele bu.
 • Erdinç TOK16.1.2017 17:23:21

  çok büyük yetkilerle donatılacak başkanın olacağı ülkemizde milletvekiline ne gerek var....
 • Metin Ferah16.1.2017 15:24:42

       Düşünebiliyormusunuz,şimdi kalkmışlar bu vekillerin sayısını 600 yapacaklar.İşsizliğin arttığı,ekonominin allak bullak olduğu,bütçenin 330 milyar açık verdiği ülkemizde,başkanlıkla birlikte mecliste parmak kaldırıp- indirme  fırsatı bile  bulamayacak vekilllerin sayısı,bence en fazla 300 olmalı.
       Böylece,ekonomik savurganlığa da bir faydası olur inancındayım.
 • Vefat edenler (Bugün 16 Ocak Pazartesi)İlgili haberi göster

 • kemal durkut16.1.2017 21:53:01

  ALLAH RAHMET EYLESİN
 • Nafile çabalarİlgili haberi göster

 • Dursun YILMAZ17.1.2017 00:15:50

    Hocam şu iki sözü söyleyenin Evrendeki tüm sinerjiler yanı başında olsun.Boka nispetle tezek amberdir diğeri keskin zeka keramete kıç attırır.Bu iki söz bizi anlayan için çok güzel tanımlar.Tezekten ve kerametten kurtulduğumuz anda Güneş Ülkeme farklı doğacaktır.
 • Goca Bolulu16.1.2017 12:55:50

  Sn.Editör bu ve benzeri yorumları yapanları resimleri ile yayınlamaktasınız ve bu sayfanız için çok itici bi durum alıyor.bunların ayrı bi bölümü olsada okumak isteyen oradan tıklasa ben habire anasayfada bu ve benzeri yüzleri görmek istemiyorum.
  Dikkatinize bilginize ilginize sunarım!!
 • ah cahillik15.1.2017 23:19:22

  sen otur keyfine bak lafa gelince  ben hukukçuyum de."ha o Anayasa olmuş ha bu anayasa olmuş ne değişecek? HİÇ. Dediğim dedik öttürdüğüm düdük olacak. O nedenle bu anayasa değişiklikleri için yapılan eleştiri, direnç ve hatta TBMM’sinin saygınlığına gölge düşürecek kavgalar, hakaretler NAFİLE." diyeceksin sonra ben avukatım diye gezeceksin. aydınlatsana milleti. senin baron yokmu,biliyomsun en çok siz kaybedeceksiniz çünkü hukuk ortadan kalkıyor.
 • Bolu eski Milletvekili hayatını kaybetti İlgili haberi göster

 • Osman Arabacioglu15.1.2017 22:42:55

  Allah rahmet eylesin.Hayatta olan parlementerlerinde islahi arzu edilen konulardandir.Dilerim ulkede her alanda basarajagimiiza inaniyorum.saygilarimla.
 • Belediye otobüsünde gerici taciz !İlgili haberi göster

 • Semih Ünal 16.1.2017 23:55:26

  Ilhan tasdeleni  profiline baktimda parantez icinde johan yazmış ismini..  
  Memleketi olarak ta bolu cloudiopolis yazmış..
  Bre bizans kalintisi bu memleket bin yıldır müslüman turk milletinin..

 • İlhan TAŞDLEN16.1.2017 23:23:45

  ELEŞTİRİ SINIRLARINI AŞARAK SAYGISIZLIK VE KÜSTAHLIK YAPMAYA KALKIŞAN GERÇEK ADINI BİLE KULLANMAKTAN ACİZ NİCK KULLANAN KİŞİLERİ ÖNCE KENDİ ADLARI İLE ORTAYA ÇIKMAYA DAVET EDİYORUM. KAHVE VE KERHANE DAYISI AĞZI İLE AKPINAR'LI BİR HİÇ KORKMAZ..LAİK BİR ÜLKEDE ANCAK SİZ ZAVALILIAR PERDE ARKASINDAN SALDIRARAK DOYUMA ULAŞIRSINIZ. HEPSİ BU..
 • nur16.1.2017 22:50:40

  BİR televizyon programında tanınmış bir psikiyatr bayan ve erkek arasında belli bir mesafenin olması gerektiğini ;bilimsel olarak anlattı.(bu mesafe 1 metreden daha FAZLA) Bu anlattıkları dünyaca kabul edilen bilimsel araştırmaların sonucu.TATİLDE yemek sırasında hıristiyan erkeklerin sıradayken en az 1 metre bayanlara mesafeli beklediklerini gördüm.Müslüman bir ülkede erkeklerin yabancı bir bayanın dibinde ne işi var;bu bilim dünyası tarafından da kabul görmüştür ;bizim dinimizde bilim dinidir Kuran  da    geçen her şeyi bilim de onaylamaktadır;
 • İlhan TAŞDELEN16.1.2017 22:44:31

  BEN YOZGAT KÖYÜ ESKİ HOCASI MERHUM HAFIZ ŞÜKRÜ EFENDİNİN TORUNU VE MERHUM SUCU HAFIZ İHSAN TAŞDELEN'İN OĞLUYUM..KÖKENİMİZDEN ŞÜPHE DUYMADIK HİÇ. BENDE AKPINAR MAHALLESİ DOĞUMLUYUM. KONU ÇARŞAFLI YA DA ÇARŞAFSIZ KADIN OLAYI DEĞİL..ÜLKEMİZDE KİMSENİN HALK OTOBÜSLERİNDE BİRİLERİNE YAŞAM BİÇİMLERİNİ DAYATMA HAKKI YOKTUR. BU ÇARŞAFLI KADIN OLABİLİR,KABADAYI OLABİLİR. AĞIZLARINI PAYLARI ANINDA VERİLMELİDİR. BU ÜLKE HALA CUMHURİYET SİSTEMİ İLE YÖNETİLEN LAİK BİR ÜLKEDİR. KİMSE DE BUNU AKLINDAN ÇIKARMASIN..SAYGILARIMLA..
 • Murat 16.1.2017 20:36:53

  Bilir kişi ye    Bir kere gerçek Şeriatı bilenler akp ye oy vermez.Şeriata göre akp nin herhangi partiden farkı yoktur.CHP ile AKP nin arasında fark yok.İslamda şait 2 erkektir eğer 2 erkek yoksa toplumun kabul gördüğü güvenilir , 1 erkek yeterlidir.Bu da yoksa 2 bayan olması gerekir.Ama şu da bir gerçek Şeriata göre normal bir olay da dahi Şaitliği kabul edilmeyecek kişiler ülke yönetiyor .Kadınla tokalaşan,yanına oturan ,konuşurken gözlerinin içine bakan,sarılmanın dinde yeri yoktur.naletlenmiştir.Bir kimse kendisine namahrem olan yani nikâh düşen kimselerle tokalaşamaz.Mahrem olan kadına bakmak haram olduğuna göre, onlara dokunmak veya tokalaşmak mutlaka haramdır.
 • emara16.1.2017 17:38:41

  Boydan boya kara çarşaf içinde yüzü kapalı 2 kişinin kadın mı erkek mi olduğunu nasıl anlasın adam. Ancak konuştuklarında kadın olduklarını tahmin edebilmiştir. Çarşafa bürünüp kadın kılığına girerek soygun yapan çok erkek örnek mevcuttur. Kadının yanına oturulmaz diye birşey yok! Eğer öyle istiyorsanız belediye başkanınız çarşaflılara özel otobüs kaldırsın ona binin. Sizi uyarıyorum islamiyette bir erkeğe karşı iki kadının şahitliği kabul edildiğine göre kadınların erkeklere karşı HİÇBİR ÜSTÜNLÜĞÜ yoktur.
 • ÜZÜLMEK YETMİYOR ARTIK16.1.2017 17:26:57

  İlhan Taşdelen beyi tanırım. Öz Boluludur. Sevimli, kendinden başkasına zararı olmayan, kendi inançları doğrultusunda yaşayan biridir. Kırmaz kimseyi, insanlar sever onu. Kimin neye inandığı da açıkçası beni ilgilendirmiyor. Benim üzüldüğüm durum şudur; İLHAN TAŞDELEN İSLAMİ KİTAPLAR DAHİL 100'LERCE KİTAP OKUMUŞ, OKUDUĞUNU ANLAMIŞ KAVRAMIŞ BİRİDİR. Dileyen ya da inanmayan gidip İlhan Taşdelen'le rahatlıkla tanışabilir sorun olmaz ve İlhan Taşdelen'i dinledikçe bana hak verir. EVET EY 3 KİTAP OKUMAMIŞ ÇOĞU YORUMCULAR, 100'LERCE KİTAP HATİM ETMİŞ BİR KİŞİ İLE İLGİLİ YORUMLARINIZ BOŞTUR BOŞ!!!    
 • Bilir Kişi16.1.2017 13:51:51

  Yav burada hala yok erkek,kadın yan yana oturamaz haram vs. diye yorum yapanlar var.
  Kardeşim siz hangi çağda yaşıyorsunuz ? Yok tokalaşamazmış...
  Cumhurbaşkanımız da Müslüman, o da kadınlarla tokalaşıyor ? Belediye başkanımız da kızlara sarılıp fotoğraf çektiriyor. Gidip oy veriyorsunuz ama ? Önce dürüst olun dürüst !
  Yıl olmuş 2017 millet uzaya koloni gönderme hesabı yapıyor.
  Bizimkiler hala yok yanyana oturamaz, tokalaşamaz vs...
  Sonra biz niye geri kaldık dünyadan, niye bizim vatandaşlarımız AÇLIK SINIRININ ALTINDA maaş alıyor diye söyleniyoruz...
  Az biraz kafayı çalıştırın bulunduğunuz çağın gerekliliklerine cevap verin. Üretin-Geliştirin-Düşünün ! Sadece tüketmeyin ! Sorgulayın...
  Kadın ve erkek yanyana otursa ve erkek birşey yapmaya kalksa zaten halk o adamı LİNÇ EDER. Ne konuşuyorsunuz hala?
 • emekli16.1.2017 13:35:34

  değerli yorumcular, bu oyunun ikinci perdesi birinci perdesini yaşadık hemde acı içerisinde şimdi bu gerikafalılar bilerek ve isteyerek bunları yapıyorlar ve devam edecekler halkı açık kapalı diye ayıracaklar sadece bunlara prim vermeyin derhal tepkinizi göterin..
 • emar16.1.2017 12:55:47

  Erdemli ve kınama rumuzlu arkadaşlar sizleri kınıyorum. Kadın ve erkek eşitse yanyana da oturabilirler. ayrı oturmak isteyen bayanları bi zahmet eşleri özel araçla getirsin götürsün. Zaten o kadar kıymetlilerse evden de çıkmasınlar. İlhan Taşdelen adam gibi adamdır, size fazla gelir.
 • samimiyet16.1.2017 10:44:31

  RECEP MEMİLİ'yi yaz da gerçek gazeteci olduğunu görelim...çocuklara tacizden tutuklandı haydi bakalım samimiyetini görelim Bolunun Sesi.
 • MUSTAFA SIR16.1.2017 10:44:15

  ATMA RECEP DİNDAŞIZ BOŞ YAZIYORSUN NEDEN OTOBÜSE BİNEN SÖZDE ÇARŞAFLI KADINLAR İKİ KİŞİNİ AKRABA VEYA KARI KOCA OLMADIĞINI ALNINDA YAZDIĞI İÇİN HEMEN ANLAMIŞLAR SİZDEN'DE İLERİCİ DEMEK BU KADINLAR HERKESİ TANIYORLAR.
 • Murat15.1.2017 23:45:22

  Çarşafla iranla ,tahranla ne alakası var.İranı müslüman mı zannediyorsunuz?Kadın bir nevi teblih etmiş.Bunda sapık fikirler aramaya gerek yok.Kara Çarşaflılar Dünyada ki Meleklerdir.Kadının  yanına bir adam oturmaz açıkta olsa kapalı da olsa ,tokalaşmaz açıkta olsa kapalı da olsa...
 • Orhan Dirsekli15.1.2017 22:54:48

  Be adam,bu sayfada o beyaz sakalinan tek yobaz sensin.
 • Osman Altuncu15.1.2017 22:52:16

  Hakiki yobazlar,yeniliklere,projelere,gelismelere,yatirimlara,halkin yasam tarzina ve ulkenin kalkinmasina karsi cikanlardir.
 • Hepimiz bu gemideyiz15.1.2017 17:59:35

  Bir ülkede İç savaş ırkçılık ayırımcılık yaparak çıkartılır. Bu ülkede 2011 yılından bu yana ayırımcılık adına herşey yapılıyor. Kimse kimsenin başörtüsüne dinine dinsizine karışmıyordu bu ülkede. Bu ülke Atatürk’ün kurduğu laik demokratik çağdaş bir Türkiye Cumhuriyeti iken, kimsenin kimseye tahammül edemediği şu geldiğimiz noktaya nasıl geldi bir düşünün. Başımızdakiler birlik ve beraberlik çağrısı yapması gerekirken, tam tersine halkı gerdikçe geriyor ve ayrımcılık içeren sözleri dillerinden düşürmüyorlar. Unutmayınki hepimiz aynı gemideyiz. İnsanları kışkırtanlar veya yönlendirenler ülkeyi kaos ortamına hazırlayanları bu ülke ateş çemberine döndüğünde nasıl tüyeceklerini hepiniz göreceksiniz.
 • kibriscikli15.1.2017 17:11:34

  Kendini bi halt bildiğini zannedip halkı cahil olarak tanımlayan zeka yoksunu garipler artık sayiniz azaldıkça saldirilariniz şiddetle artıyor fakat nesliniz azaldı korumaya alcaz... Otobüslerde öyle masum yanyana oturmak yok maalesef bi tek şey yapmadıkları kalıyor nesil bozuluyor... Birde bunları savunan zeka yoksunlari bolca mevcut
 • cahillere...15.1.2017 16:22:57

  Burda abuk subuk bilip bilmeden yorum yapanlar, hiçbir şey bilmiyorsanız google üzerinden küçük bir araştırma yapıp öğrenebilirsiniz. Türklerin geçmişinde kara çarşaf yoktur. İslâmiyet'e mâl edilmek istenen ve İslâm dinine giydirilmek istenen kara çarşaf'ın kökeni!.. Muteber kaynaklarda ne Hazreti Muhammed'in hanımlarının, ne de Eshab-ı kiramın hanımlarının çarşaf giydiklerine dair bir vesika (kayıt) yoktur. Din kitaplarında da kadına nafaka olarak verilmesi gereken elbiseler bildirilmiş, hiç birisinde çarşaftan türbandan bahsedilmemiştir... kara çarşafı yahudi kadınlarının kullandığına dair birçok bilgi ve belge mevcuttur. http://islami-abdbati-usaklaritemsiletmekte.blogspot.com.tr/2014/04/kanada-yahudi-cemaatlerinin-giyim-kusam.html
 • Gerici ve yobaz elhamduli15.1.2017 13:46:37

  "Kadın olduklarını tahmin ettiğim 4 çarşaflı kişi" ne kadar ahlaksızca bir yorumdur ya. Kot pantolon giyip saçlarını kısa kestiren kadınlara aynı muamele yapılsa ne dersiniz?

Sayfalar:

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak