bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

 • Konusuz yazıİlgili haberi göster

 • Dursun YILMAZ10.7.2017 09:28:47

    Akil rumuzlu kardeş öncelikle doğmatizm değil dogmatizm olacak.Sonra dogma yerine inak ve nas kelimelerini kullanıyorum.Sayem de bir kelime öğrendin ama onu bile yanlış öğrendin.Ne anlatırsan anlat anlatılanlar ancak karşındakinin anlayacağı kadardır.Yorumlarımdan anladığın kadarıyla ilgilen aylayamadıklarını da anlayabilenlere bırak.Ha çok mu araştırdın derken surelerin anlamlarıyla ilgili sorun varsa her zaman Tercüme ederim.Anlamını bilmeden sürekli tekrar edebilen tek canlı papağandır.
 • Akil10.7.2017 08:38:24

  La Dursun ; Sen kendin çok mu araştırdın, sen kendin, yazdıklarının içerdiği gibi mi yaşıyorsun da her konuya maydanoz oluyorsun. Laf salatası yapmakta üstüne yok. Ha unutmadan, bu defa doğmatizm dememişsin hayret.
 • iks üzeri ne kare9.7.2017 20:19:17

    Yabancı Dil bilmenin yararlarından bahseden uzunca bir yazı yazıverin de yabancı Dilin kerametini bir öğreniversinler.
 • Dursun YILMAZ9.7.2017 20:01:20

    Hocam sizin kulağınız deliktir.Kuranı kerimi ne zaman Türkçeye çevirecekler.Kuranı kerim bugüne kadar Türkçeye Tercüme edilmemiş.Meal,yorum ve tefsirleri Tercüme olduğunu zanneden çok kişi var.Kim biliyor,Bakara,Şuara,Neml,Ankebut,Enam,Casiye,Ahkaf,Hucurat ve Hadid surelerinin gerçek anlamını?Hac ve Hacı kelimelerinin Arapçada ne anlama geldiğini kim biliyor?Kelimelere yüklenmiş anlamları değil o kelimelerin gerçek anlamını bilmediğimiz sürece doğruyu öğrenemeyiz.Ruhen,bedenen,fikren ve zihnen Allah'a ibadet Kuranı kerimi gerçekten anlamakla olur.
 • Kanala uçtu İlgili haberi göster

 • Vatandaş8.7.2017 10:22:00

  Tarım arazisi kalmadı.her yer parsellendi. Niçin belediye bu kanalı kapatıp,yolları genişletmez, aceba????
 • Sen neymişsin be abi !İlgili haberi göster

 • Ahmet s. v8.7.2017 21:55:24

  Tayyip erdoğan için veriyor millet oyları yoksa alaattin zırnık alırdı
 • Bolulu8.7.2017 20:21:35

  Büyüksu projesinde vatandaşın tarlalarınını bedava aldıniz.bilirkisilere belediye olarak baskı uyguladiniz. eğer orada sizden birinin tarlası olsaydı farklı olurdu.sayin belediye başkanı keser döner sap döner gün gelir devran döner.cadde, yollar, kafeler adamına ihale bunların hepsinin hesabını verirsin umarım.birde hibeli yaptırdığın kümesleri ve belediyenin kamyonları ile kümesleri ne taşıdığın malzemeleri saymiyorum
 • yankı8.7.2017 18:55:49

  Kul Hakkı Yemiyelim. Bu sözü herkez iyi ezberlesin.
 • Devammmmm...8.7.2017 14:21:42

  Sayın Başkan.Yorumları okudukça size daha çok hak veriyorum.Ne kadar olumsuzluk varsa,ne kadar olumsuz yaptığınız iş varsa devam ediniz. Siz haklısınız ve doğru yapıyorsunuz.Doğru yapmasanız üç dönem seçilebilirmiydiniz.Durmak yok.Bu millete eziyete devam.N ekadar eziyet,ne kadar har vurup harman savurma,ne kadar despotça meydan okuma o kadar oy...Devam hemşehrim,Seben lim devam....Sygılarımla
 • bolulu'ya8.7.2017 10:35:55

  Evet, hiç ummadığımız kişinin yorumu bizi hayal kırıklığına uğrattı .
 • Metin mert8.7.2017 10:17:41

  Belediyenin tarım arazilerini yaptığı parselizasyonlar bazı emlakçıları,haritacıları.mütayitleri ve imanda çalışan bazı kişileri zengin etti.Buralarda vatandaşa büyük haksızlıklar yapıldı.Bu dünya da işiniz iyi olabilir,fakat ölünce bunların hesabını veremiceksiniz.kul hakkını ödeyemiceksiniz.yazık...
 • Salih ÖZDEMİR8.7.2017 09:54:52

  Adam kendine öyle güveniyor ki geçen sene imar müdürüyle sanayiye gelip yeni dükkan projelerini anlatmaya,sanayiyi iknaya gelmiş.Önce ne ayak dedik! Allah rızası için dedi! mevcut sanayinin akibetini sorduk tık yok, dosyanın kapağını açmadan geri iade edildi.Öncelikle bu adam işini iyi yapıyor çünki kaynağın başında.RANT nerde varsa emlakçı orda boşuna sanayiye gelmedi.onu belediyeye yanaştırmak bazı riskleri peşinen kabul etmektir.Bu arada Erhan Beykozun atlayıp zıplaması sanayinin arkasındaymış gibi tavırlarını şahsen ben yemiyorum.6 senedir halimizi sormayan bilumum siyasetçileri ve bazı medya sahiplerine;Daha önce nerelerdeydiniz. Belediye tso besob başkanları oldukça bu iş çözülmez çünki samimiyet yok, hepsi sahte ya KOLTUK ya RANT
 • Gocca bolulu8.7.2017 09:38:47

  Bizde yamuk yanlış iş olmaz diyen başkan sıfatında makamda oturan şahıs
  Senin yaptığın her iş yamuk ve hatalı.
  Senin yaptığın her iş rant a dayalı.
  Senin yaptığın her işte kul hakkı ziyadesiyle var ve şuan senden çıkmakta farkındasın.
  Senin yaptığın her işte kendine kasa olarak seçtiğin adamlar var,kendi çocukların bile harun gibiyken Karun misali oldular.
  Senin yaptığın her işin ucu başı sonu hep kamu malını heba.
  Hakkında negatif yorum yazan gazeteciyi dövdürürsün ama şakşakçılarına kasadan para pompalarsın.
  Akparti il yönetiminden ülke yönetimine kadar sesleniyorum. Bu kadar rezaletin hala nasıl arkasında durabiliyosunuz?
  Böyle itici, hiçbir hayırlı işi olmayan her yaptığı tribün şov olan adamı İSTEMİYORUZ.rezalet bi il olduk sayesinde
 • bolulu8.7.2017 08:34:51

  Hiç ummadığım kişiden laf olsun torba dolsun diye yorum.
 • erdogan8.7.2017 02:40:09

  Vampirler.

 • yalcın yakan7.7.2017 20:06:52

  Bolu'nu Seben'e benzettiniz!Kasaba gibi yaptınız.1960 ların panayırları gibi oldu!Ana cadde (  kaldıysa eğer) bu seneki taş ve yol boyama işleri bittiğinde hallacı,langırtcı ve tüfekçiler koyun!Alın size panayır oldu!
 • Fırat7.7.2017 16:45:26

  Memleketi yediniz bitirdiniz on beş yıl oldu Bolu köye döndü doğru vallaha bunların yatacak yeri yok
 • Cumhru Bandakçıoğlu7.7.2017 16:44:43

  Geri Dönüşüm ve Yenilenebilir Atıklar son yılların gözde iş kollarından fakat yatırımcılar açısından da bazı riskler taşımakta. Yani masa üzerinde yapılan fizibiliteler ciddi sapmalar oluşturabiliyor.  Bu tip işleri kovalayan çok farklı yapılar var. Maksat adres ve işin adı olsun. O  sebeple İhaleyi Bolu menşeili yerli bir firmanın alması Bolu'nun yararınadır diye düşünüyorum.
 • Selcuk.7.7.2017 16:36:43

  Alaaddin Başkan son seçimde 10 bin oy farkla Belediye Başkanlığını kazandıysa sebebi CHP li adayın  ve Tanjunun sanayiyi şehir dişina çikarmıyacaz yanlış politikasındandır. Bunlara rağmen sayın Beykozun tarafsız davranarak  Bolunun ve Bolu halkının yanında olarak bu konunun üzerine gitmesinden dolayı tebrik ederim.Eğer gerçekden Alaaddin Başkan Bolu gibi Bolu yeni sanayiide biraktiğı doğruysa AKP Boluda havlu atmiştir.Milletvekili seçimleri 1+1+1 Belediye seçimleri CHP nindir.
 • vatandaş7.7.2017 15:47:35

  Başkan bizde yamuk iş olmaz demiş .Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz.
 • yapılan işler7.7.2017 15:17:33

  Yapılan işler belli. Son 15 yıldan sonra gelinen son durum. Belediye meydanı savaştan çıkmış gibi. Yollar berbat. Yapılan işler uydurma... Şimdi de kayserilinin eşeği boyayıp satması gibi, asfaltı boyayıp milletin gözünü boyuyor. 63 kez patlayan su boruları vs. Arabalar sanayiden çıkamıyor. Kanalizasyon katılım payı altında alına vergiler fahiş. Su paraları dersen hakeza... 18 madde adı altında milletin iflahını kestiniz. Yatacak yeriniz yok. Çok ah aldınız. Ayrıca bahsedilen kişiyi ise bilmeyen yok. Hatta toplumda adı çıkmış. Gizli imar müdürü !
 • Milletvekili Ercoşkun KEİPA Zirvesi'ndeİlgili haberi göster

 • Bolulu8.7.2017 12:53:41

  Akp Türkiye genelinde iyi yaptığı şeyler var ama Bolu'da tam bir rezalet ne başkan ne de milletvekillerinin Bolu'ya hiç bir katkısı yok aksine daha da yaşanmaz bir şehir yaptılar.
 • SADIK KALYONCU8.7.2017 08:22:02

  Bolu için ne yaptın? Başımıza Suriyelileri bela ettiniz.
 • Mehtap Ermiş7.7.2017 10:45:25

  Bolu'ya sahip çıkamayan ALİ ERCOŞKUN yurtdışında bu milletin vergileri ile sağlanan paralarla gezip dolaşıyor. Bolu'daki vatandaş toz mu yutmuş, çukurlara mı düşmüş umurunda mı? Gez kardeşim gez, iktidarınızın keyfini sürün... Vatandaşa seçim dönemi biraz mavi boncuk dağıtıp, kömür ve makarna verirsiniz her şeyi unuturlar.
 • Tahsin Eldivan7.7.2017 10:23:54

  Bize lütfen Ali Ercoşkun reklamı yapmayın. A.ERcoşkun şunu yapmış bunu yapmış... Bırakın bu işleri; yaşadığı Bolu şehrine ne yapmış. AKP'li belediye sayesinde Bolu yaşanmaz bir hal aldı. 15 yıldır kazılıyor, eşiliyor ama kirli ve tozlu bir kasaba görünümünden çıkamıyor. AKP'li belediye kamu kaynaklarını heba ediyor ama Ali beyin bu konuda hiç sesi çıkmıyor... Bu nedenle bize önce şehrine hizmet eden vekil lazım anladınız mı?
 • Vedat Turan son yolculuğuna uğurlandı İlgili haberi göster

 • Murat PEÇENEK6.7.2017 08:52:06

  Mekanın cennet olsun güzel insan.Nur içinde yat
 • çetin uğur5.7.2017 22:41:50

  mekanın cennet olsun güzel ağabeyim...
 • ESKİCİOGLU 5.7.2017 22:14:05

  Mekanin cennet olsun ALLAH rahmet etsin
 • Bursa’daki saldırıda Alnıak’ın eniştesi öldürüldüİlgili haberi göster

 • Gocca Boluluya7.7.2017 08:37:29

  Fetoculara gosterdigin tepkiyi memeleketteki butun hukuksuzluga da gostersen? Asit cukurlarinda olen yuzlerce insan, doguda sehit olan binlerce genc icin de soyleyecek sozun yok mu? Ya da cevabin "Sehit olmak bu isin doğasında var' mı olacak? Seni ve bütün sevdiklerini de göderelim suriyeye doğuya da sen de o 'doğa' güzelliklerinden faydalan. Ama yemez korkak tavuk.
  Lafa gelince insanları hain ilan edersin ama işe gelince korkak tavuk gibi gıdak gıdak evde oturursun. Madem milliyetçisin al eline kazma küreği git doğuya savaş. Ama nerde o yürek. Sen de biliyorsun insanları 'etkisiz hale getirerek' bu işin kökten çözülemeyeceğini ama kandan beslendiğpin için hoşuna gidiyor.  
 • Goca Bolusuz6.7.2017 16:02:19

  Ulan Gocca Bolulu denen dalgamotor. Sana sesleniyorum. 150bin adam icerde.
  Onlarcası kaçırılmış haber alınamıyor. Onlarcası intihar etmiş bir okadarı da hapishanelerde ölü bulunuyor. Bu insanlarla tşşk geçerken, onları sahte örgüt suçlamalarıyla salak 1 dolar bulundurmalarla baylokla maylokla suçlarken sululuk olmuyor mu lan vicdansız. SOnra hemen hain hain hav hav havla bakalım. Sakız sakız hemen hain. Daltarak beyinli Goca Bolusuz, önce vicdanını yokla sululuğu bırak artık sen gaz moduna geçmişsin sululukta zirve yapmışsın haberin yok. Önce insan ol insan gezegenin adamı ol sonra konuş. Zamazingo kafa. Allah sana öyle bir bela musibet versin ki uyumaktan sana haram olsun İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH. Beddua seansıymış hahahaha inan bunlara

Sayfalar:

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak