bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

İzzet Baysal Belgeseli için tıklayın!

GÜNÜN SÖZÜ

Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz... Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar. Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir.

ATATÜRK


 • Atatürk’e yapılan saldırıları kınayarak yürüdüİlgili haberi göster

 • yankı3.8.2017 20:28:56

  İlhan Bey takma onlar delikanlı olsa gerçek isim ve soyadlarını yazarlar. İsmini yazmayanları dikkate almanın anlamı yok.
 • İlhan TAŞDELEN3.8.2017 19:32:31

  PROVAKATÖR VE EMBESİL OLAN BU ÜLKENİN KURCUSU YÜCE ATATÜRK'E VE MANEVİ ŞAHSİYETİNE KÜFÜR EDEN SOYSUZ TİPLEMELERDİR. AYNEN İADE EDİYORUM BU EDEPSİZ LAFLARI SAHİPLERİNE..
 • nur3.8.2017 16:11:07

  provokatörler şovmenler her devrin adamları
 • MERT3.8.2017 15:32:13

  çok komik..hatta embesilce
 • Belediye’ye kinayeli teşekkür !İlgili haberi göster

 • arapsaçı5.8.2017 00:03:28

  Dünyanın hiç bir yerinde gerçekten böyle bir göbek görülmedi... Tamamen bir mühendislik kepazeliği... Resmen kazaya davetiye... Yakında görürüz kazaları... Ancak ölüm olursa düzeltirler...
 • Deli4.8.2017 21:47:00

  Dün yazmıştım paşaköy yolunun ortasına yapılan göbekle ilgili bu akşam ne göreyim aynı göbekten saglık müd. önüne bizim marketin oldugu yerdeki. kavşaga oranın 50 metre aşagısına benziligin mudurnu yolu tarafınada aynı göbeklerden yapılıyor yahu arkadaş aklımızla dalgamı geçiyorsunuz yada siz çok akıllı biz salakmıyız yapın bakalım nezaman eski haline getireceksiniz trafik heryerde sıkışıyor çünkü yaptıgınız göbekler yolu daraltıyor hakaret etmek istemiyorum ama bir dahaki yazımda size  yaptıgınız iş için güzel duygularımı ifade edecegim.
 • Mert ÖZTÜRK4.8.2017 21:39:32

  Belediye işin ehli kişileri çalıştırmıyor malasef, diğer arkadaşlar alınmasın sakın, mutlaka onlar içinde yapacakları bir iş vardır ama bu kilit taşlar tamiri v.s  bırakın artık Allah aşkına bilen birileri yapsın kimisi çukurda kimisi yüksekte yazık çok yazık malzemeye yazık emeğe yazık zamana yazık vatandaşın canına malına yazık herşeye yazık bu vadandaşa büyük bir kazık.
 • Beyamca4.8.2017 07:19:07

  Deli rumuzlu kişi, çok haklısın oraya okadar salakça, kavşak olurmu, bulvarlardan 2 şerit kavşakta tek şeride düşüyo, millet nerden gideceğini sapıtıyor, sanırım bu kavşağı sanırım ilkokul çocukları yaptı
 • Deli3.8.2017 18:58:36

  Mansur abiye geçmiş olsun oranın 500 metre aşagısında paşaköy yolunda yani ışıklarda yeşil yandıgı halde 3 ışıkta karşıya geçebildim nedeni ise paşaköy yolunun ortasına yani trafik ışıklarının oldugu yeri yuvarlak olarak çevirmişler göbek inşasına benziyor allah akıl fikir versin dört tarafında trafik ışıgı olan yere göbek yapılırmı daha şimdiden trafik arapsaçına dönmüş arkadaş bu kadar bilinçsizcemi göbek yapılır yazık sizin mühendisliginize
 • ben x vatandaş3.8.2017 15:37:03

  aa lütfen belediyede hata olur mu hiç tüm suç yayalar ve sürücülerde belediye 4×4 lük iş yapıyor kaldırımlar biter asfalt başlar sonra o biter caddeye yani bu döngü sil baştan bizim bu tehlikeleri görmemiz lazım kaldırım taşını görerek kendi canınızı tehlikeye atmalıydınız Mansur bey saygılar.
 • vedat3.8.2017 15:36:31

  kavşaklar çok komik belediye fen işleri galiba ali okulu mezunu  ölçme işlemini adaımla projeleriniköy kafasıyla yapıyorlar..şu çocuk oyun alanları ve parkların yanına bıraktıkları sürekli metan gazı çıkaran çöp depoları...çocuklar oyun oynarken metan gazı soluyor farelere komşu oluyor
 • sanayici3.8.2017 08:55:29

  Sn şen gördügüm kadarı ile suçlu sensin. O taşı görmen gerekirdi.Çünkü belediye de bir vurdumduymazlık bir başı boşluk bir kontrolsüzlük oldugunu bilmen gerekirdi. Çünkü bu tip işlerde çalışanlar ya da bir kepçe veya kamyon kullananlar sanırsınki transformens kullanıyor. Ben hep derim kendine yapılmasını istemedigin bir şeyi başkasına yapmayacaksın. Demekki mesai bitti taş mı önemli adamın mesaisi bitmiş. Kim takar şen beyin arabasını. Allahım tabi afetlerden ve belediye çalışmalarından bizleri koru.. amin.
 • Traktörün altında kalarak hayatını kaybettiİlgili haberi göster

 • Çınar3.8.2017 15:31:26

  Vefat eden şahsa ALLAH'tan rahmet, ailesi nede sabır temennisi dileklerimle.
  Traktörün altında kalıp vefat eden dayım keşke klavyesinin başında oturup memleketle ilgili ahkam kesseydi. En azından gözü kin dışında bir şey görmeyen insanların kendisi için rahmet dilemek yerine kinlerini kusmalarını görmemize sebep olmazdı
 • Duble Yol3.8.2017 09:42:23

  Duble yollarla memleket donatıldı ama yine de böyle kazalar olabiliyor. E amma yaptınız haa ormanın içine kadar duble yol mu döşenseydi? Traktörler hakkındaki yönetmelikler de yeterlidir zaten, suç sürücüdedir şeklinde bir neticeye ulaşılacaktır muhtemelen. Bir takım siyasilerin de dediği gibi bu işin doğasında var tarımın doğasında var traktörün doğasında var devrilip ölmek can vermek deyip kurtulabiliriz işin içinden sıyrılabiliriz. Vicdanen çok rahatız. Bolulu vekiller de dünyayı dolaşmayı bırakıp bu konularla ilgilenseler diyecem ama o daha önemli gibi bir durum hasıl olmuş gibi. Değil mi?
 • Muharrem Hoca ile işim olmaz…İlgili haberi göster

 • engin4.8.2017 20:55:20

  Siler hocam yıllar sonra kimler kimleri sildi.Artık dünya değişti eski arkadaşlıklar dostluklar kalmadı maalesef,artık menfaat dünyası yakında iyi niyetine karşılık öğrenirsin ve de inanamazsın ama gerçek bu.
 • Muharrem Demirel4.8.2017 12:19:23

  Mustafa Bey,
  Bizim yazdığımız yazılar da, sizlerin kattığı yorumlarda Bolumuzun tanıtımına katkı sağlayan Bolusporumuz içindir.
  Ve
  Bu ortak payda da, birbirimize tahammül etmek,
  Eleştiriye saygı göstermek,
  Cevap verilecekse;  
  ‘Sevgili Muharrem Bey’ diye başlamak bile ortak payda da bir araya gelmektir, nezakettir ve zarafettir.
  Size ve siz gibi yazılarımıza katkı sağlayan dostlara saygılar sunuyorum.
 • Mustafa4.8.2017 09:24:57

  Sevgili Muharrem bey, Bu hayatta hep zor'lar bizi, kolay yollar karşıdakilerimi bulacak? Yazdığım "acıtasyon" kelimesinin anlamı kendine acındırma,mazlum gösterme gibi, Ajitasyon ise kışkırtma ve karıştırma anlamında kullanılır diye bize öğretmişti sevgili hocalarım. Her ne ise maksad anlaşılmış olup bizlerde Boluspor'umuz için zoru sevecez ama hep zorlar bize gelsede yüzümüzü güldürse.
 • Ahmet Cengizli3.8.2017 13:14:01

  Muharrem Hocam, Size ve yazdıklarınıza saygımız sonsuz, arada bir bizim eleştirilerimize kızsan da (kızdırsak da) gönlümüzdesin. Bu yazı harika olmuş, ama maalesef karşı taraftan anlayış beklemeyeceksiniz. Siyasete bulaşmış Necip bir şahsın ifadelerini de siyaset çerçevesinde değerlendirmek lazım. Bir gün elbet Size gelecektir. Ama maalesef bu yazınızı biz okurlarınız iliklerimize kadar anlayabildiğimiz halde muhatap ya da muhataplar işlerine geldiği gibi anlayacaklardır. Serzenişinize katılıyorum, Ellerinize sağlık Hocam.
 • Muharrem Demirel3.8.2017 12:52:03

  Mustafa Bey, yazdığımız yazımızın altına yorum bırakarak katkı sağladığınız için teşekkür ederim.
  Öncelikle haddim olmayarak yorumunuzdaki acıtasyon ifadenizi düzeltelim, acele ile ajitasyon yazacağınıza acıtasyon yazmışsınız.
  Acıtasyon  ya da  ajitasyon fark etmez ama ajitasyonun lügatteki anlamları ile yazımıza konu olan yorum arasında hiçbir bağlantı yok.
  Yazınızda; ‘… Bu beni ilgilendirir diyorsanız o zaman bunu kamuoyu ile paylaşmamanız lazım…’ Diyorsunuz.
  İyi de yazımıza esas olan yönetenlerin özel hayatlarında yaptıkları işler değil ki, bu nedenlerden dolayı eleştirilmiyorum ki…
  Sebep Boluspor…
  Boluspor ise siz ve siz gibi yazan(!) (konuşan!) herkesi kısacası camiayı ilgilendiriyor, Boluspor’u seven takip eden çaycıyı, simitçiyi, esnafı, valiyi, belediyeyi, hepimizi…
  Yani özel konularımda ki sorunları sizin dediğiniz gibi bir çay içerken çözerim.
  Ama bu konu toplumsal…
  Ha bir de
  ‘Sileni ben de silerim diyeceksin o kadar…’ demişsiniz ya,
  Sileni silmek işin kolay yolu, ben zor olanı severim.
  Saygılar…

 • Ali ALA3.8.2017 10:15:05

  Değerli Muharrem hocam senin gibi hayata her zaman güzel bakan ,vefalı insanlarla işimiz her zaman olur.Senin gibi insanların sayısının fazla olması her zaman Bolu için bir artı değerdir.selamlar saygıar.
 • Silsen ne Olur Silmesen3.8.2017 09:50:14

  Hocam silse ne olur silmese ne olur. Teknoloji öyle gelişti ki silinen dosyalar tekrar geri kazandırılabiliyor. Seni de silmiş olsalar da en fazla çöp kutusuna atmışlardır. Oradan geri getirilebiliniyor. Sen biraz sabret sadece. Mouse ile bir sağ click'lik işin var okadar. Kolay yani.
 • Mustafa3.8.2017 09:01:12

  Acıtasyona gerek yok Sn. Muharrem hoca. Sileni bende silerim diyeceksin o kadar. Ona buna sildim diyor ise bu yapay bir dostluktur. Varsa bir durum açar telefonu ya telefonda derdini söyler ya da bir çay içelim der bir yerlerde buluşulur eteklerdeki taşlar dökülür. Bu yazı hiç olmamış. Bu beni ilgilendirir diyorsanız o zaman bunu kamuoyu ile paylaşmamanız lazım. Saygılarımla
 • mehmet2.8.2017 15:37:38

  hocam siz gerçekleri yazdığınız sürece okuyucunun gönlündesiniz.söz uçar yazı kalır.
 • Düzce Abant’a gözü dikmiş bir kere !İlgili haberi göster

 • Bolu özü5.8.2017 10:55:45

  Heygidi dyp nin süslü serkeşleri şükrü kargun etrafında necmi ye yağcılık yapan ali öztürkler hasan bektaşlar vreler şimdi vicdanınız sızladımı olmayan şey niye sızlasın diyeceksiniz ve halen o makamları işgal etme çabasındasınız sizdemi boluluyuz diyorsunuz yoksa
 • kültür3.8.2017 15:43:05

  Çankırı ve Gerede milletvekilleri ile Seben Bld.Başkanından bir açıklama bekliyoruz.
 • Avni Duran3.8.2017 13:48:26

  Düzce biter Geredeye bağlanır oda olmazsa Çankırı. Biz bunu hakediyoruz.
 • nejdet uçak2.8.2017 11:52:42

  BÖYLE BAŞA  BÖYLE TARAK= BESLE  KARGA"YI OYSUN  GÖZÜ" nü   boşuna dememişler. zonguldak "ta yakında YEDİGÖLLERİ  ister.
 • muustafa öztürk2.8.2017 09:15:52

  Yukardaki   yazılanlara  bakıldığında boludan  birçok  hizmet evire çevire alınıp  düzceye kaydırıldığı  anlaşılıyor, 780  oyu  ben düzceden  aldım dolayısıyle  aslan  payını  düzceye aktarırım  diyen siyasetci, öncü  insan,ALLAH boluya  ,abantı  ilçe sınırları içide kalan  mudurnuya da nasip  etmezmi acabaaaaaaaaaaaaaaaaa***.
 • 14'lü2.8.2017 08:42:38

  bu düzcelilerde ne kuyruk acısı varmış arkadaş ya yıllardır bitmedi :)
  Yİne Tekrardan inadına BİZ BOLULUYUZ..
 • Recai Derik1.8.2017 15:36:00

  Bolu halkı çok yaşa...

Sayfalar:

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak