bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

 • Yargı’dan Başkan’a tokat gibi karar!İlgili haberi göster

 • Keçi adası 10.6.2017 11:18:32

  Merhaba Degerli okurlar, Bolununsesi Gazetesi Türkiye`nin en demokrat, en ilerici, en vatansever
  Gazetesidir. Bu Gazete calisanlarina ve Bolu Halkina en icten saygi ve selamlarimi sunarim.
  Ben Yurt disinda yasiyorum Türkiye`ye gelince bu gazetenin Vatansever ve adaletli calisanlarini ziyaret etmek isterim. Ben Bolu`lu degilim ama Bolu`yu ve Bu Gazeteyi gercekten cok sevdim.
 • Melek Erdemli10.6.2017 11:04:58

  Bolulu ve Celil Dağ kardeşlerim; çok güzel özetlemişsiniz durumu. Vekillerin hiç biri Bolu'ya katkı sağlamadı. Bütün belediyeler kaynaklarını halkın yararına kullanırlarken Bolu Belediyesi 15 yıldır Bolu halkının yaşam alanlarını daralttı. Yürünecek yol kalmadı. Kaldırımların hali ortada. Şimdi ucube çöp konteynırları koydular. Hepsi göstermelik. Köy kültürü ile kasaba yönetmeye kalkarsan böyle olur. Dikkat edin şehir demiyorum, Bolu büyük bir kasaba olarak kaldı ve bu zihniyetle yönetildiği sürece da kalmaya mahkumdur.
 • DİNÇER10.6.2017 11:01:05

  Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz'ın bütün yaptığı işler İçişleri Bakanlığı tarafından denetlenmelidir. Plansız ve programsız olarak yaptığı işlerde kullanılan malzemeler ve işçilik düzeyi en alt seviyededir. Bu nedenle yapılan işler, harcanan paralar kısa süre sonra çöpe gitmektedir. Bolu'lular utanmadan bu adama oy vermeye devam etsinler. Ne yazık ki bu memleketin gerçekten sahibi yok...
 • Ramazan10.6.2017 09:58:47

  Makam, mevki elden çıkar giderde
  İnsanlık ebedi ölmez be oğul
  Elde ne var, ne yok, hepsi biterde
  İyilik kumaşı solmaz be oğul
  Tek kişinin olsa, dünya tapusu
  Er, geç kapanacak kazanç kapısı
  Harap olur şatoların yapısı
  Bu dünya kimseye kalmaz be oğul
 • Bolulu10.6.2017 02:11:20

  Sn.Celil dag kardesim, AKP odunu aday koysa idi odun belediye baskani olurdu. millet partiye 3 dönem oy verdi fakat ne belediye baskani ne de bi ise yaramayn vekiller bu gùzelim memleketin gram gelismesini istemedi. isleri gùcleri imardan rant, ceplerini doldurma, ihaleler vb isler. Vekilin ikisi geredeli biri cankirilimiydi nereliydi, il baskani geredeli. Allahim delirecem. boluda adammi kalmadi. senelerce dùzceli vekillerden cektik. tam kurtulduk derken kabus gibi bunlar cikti. hepsi birbirinin kuyusunu kazar ama olan gùzel ilimin gùzel insanina olur. bi yùrekli gazeteci cikip yazar bunlari, akabinde hemen rantla verdigi kafe sahiplerine yumruklattirilir. o yumruk sizce bu adami susturabilirmi? Daha da kamcilar ve tùm pislikleriniz daha fazla cikar.yakinda
 • Orhan Tüzmen10.6.2017 01:38:22

  Yıllardır tüm çirkinliğini ayıbın da ötesine varan çirkefliğini, her türlü basitliğini göre göre böylesine bir insan hala nasıl başkanlığını sürdürür şaşıyorum. Unutmasın ki göreceği felaketlerle yıkımlar sonunda kaçabilecek delik bile bulamaz.  
 • Celil Dağ9.6.2017 23:23:05

  Bolu'nun en beceriksiz ve en müsrif belediye başkanı olarak tarihe geçecek Alaaddin Yılmaz'ı kınıyorum. 3 dönem ona oy veren Bolu halkına ne demeli bilemiyorum.
 • susmak...9.6.2017 21:45:01

  Bu kadar millete ne yaptın be Alaaddin?? Bir kişi de kalkıp ta lehine konuşsa yüreğim yanmayacak.. İnsanlar ''AH'' alır ama bu kadar da olmaz.. Senden beklenen, ortaya çıkıp yapılan eleştirilere cevap vermen... Susmakla bu iş böyle yürümez. Sükut ikrardan ileri gelir... Ben senin yerinde olsaydım bu mubarek günlerde hakkım olmayarak elde ettiğim tüm kirli mal ve parayı ihtiyaç sahiplerine veya beddua aldığın kişilere verir, kurtulurdum... Unutma ki makamlar geçicidir. 65 yaşındasın... Peygamberimiz 63 yaşında vefat etti... Biz uzatmaları oynuyoruz... ''Yaptığım şeyler toplum içindi.''  falan deyip te kendini kandırma.. Eğer inancın varsa hakkın olmayan bir hurma tanesinin bile hesabını vereceğini bil... Bir de çevrendeki tilkilerden kurtul.
 • Laedri9.6.2017 19:00:37

  Ya bu adam" Düzce de belediye başkanı olsaydım beni çoktan vururlardı"
  "Sürekli kulaklarım çınlıyor hergün anama sövüyorlar"
  Gibi laflar etmiş doğru mu duyan okuyan var mı.
  Yani adam nasıl biri olduğunun gayet de farkında
 • engin mert9.6.2017 17:41:24

  Yedikleri her haram lokma fitil fitil gelsin. Allah ın sopası yok ama adaleti en gec verir. Hakkımı helal etmiyorum.
 • Osmanli AHVADI9.6.2017 16:04:06

  Kaybetmenin siniri ile kamuran bey'i tekrar yumruklattirirsa $a$irmam. Allah bin türlü belasini versin.ne yaptigi islerde ne hareketlerde gram meymenet yok. aile bireyleri harun gibiyken bildigin Karun moduna gectiler. rant getiren herseyden haberdarlar ve iclerindeler. amaaaaa bu devran tersine döndügünde  is isten gecmis olacak.daha gecenlerde eski valiye cikan nakit ceza ibretlikti. Allah bunlardanda fellik fellik cikarsin.
  Kim bu hainliklerin içinde ise soyu sopu kurusun.tek bir kaldirim tasinda dogmamis cocugun hakki var.
  Mahkemelerimizin yüregine saglik.bu ve bunun gibi kendini bi cacik sananlar elbette hesap günü yakindir!
 • Aralarında husumet varmış !İlgili haberi göster

 • Hamam Böcekleri13.6.2017 12:33:05

  Abicim zırlamayın. Kendi oluşturduğunuz toplumun meyveleri bunlar. Fetofeto diye bağırmaya devam edin daha ne çakallarla karşılacak bu toplum. Kahramanlar hapiste çakallar katiller tecavüzcüler serbest. Aynen devam. Bnun tipine iyi bakın artık bunlardan milyonlarca olcak memleketimizde. Alışın yani. Yadırgamayın. Beraber yaşamayı öğrenin. Her an bacağınızdan vurulacakmış gibi hazırlıklı olun kapıda ambulans felen bekletin. Yeni türkiye.
 • Doğrular farklı12.6.2017 19:13:12

  Olayın aslını niye kimse yazmıyor çözmek zor. Çakıcı hastaneye yerleşmiş keyfince rapor almak hastaneden taburcu edilmemek matkap seslerinden rahatsız olmamak istiyordu. Yönetimde bir yere kadar göz yumdu sonra baktı isteklerin sonu gelmiyor sevk etti çakıcıyı. Eee çakıcınında işine gelmeyince doğal olarak tehdit ve topuğa sıkmalar başladı. Sen doktora rapor verde o sana yok sahte olur senin böle bir hastalık durumun yok desin sahte rapor verirsem ceza alırım hapis yatarım desin sen de cevaben kara toprak altında yatmaktan iyidir de. Serviste sorumlu hemşirenin boğazına bıçak daya. Teknisyeni matkap sesi yapıo diye tekme tokat dövdür. Kimse de bir şey demesin sussun. Başhekim izin alsın doktor izne ayrılsın hemşire izne ayrılsın
 • abdullah alioğlu12.6.2017 02:05:01

  Müdüre husumet, çakıcıya muhabbet diye bir başlık daha doğru olurdu. Cesaretiniz varsa.
 • sadi dadaşoğlu 11.6.2017 12:49:06

  Bunu Müdür için söylemiyorum ama Kamu idaresinde öyle insanlar var kı sanki bu son yıllarda mantar gibi türedi idareci kadrosuna gelenlerin arasında o kadar çok eğitimsiz bilgisiz insan var ki diyorlar ki gel bana ne yapacaksan yap. ama ben sana yetkimi ve sorumluluğumu sonuna kadar kötüye kullanacağım işte müdür gibi böyle tipler çok fazla var bu kişi de yanlış yapmış sen iri yarı bir adamsın madem canını yakacak kadar öfkelendin bu öfkeni şiddete dönüştürecek çaren kalmadı dışarıda   kendisi ile önce güzel baktın olmadı özel görüşebilirdin hiç değilse bu genç yaşta bir kaç yılını yakmazdın peki ne olaak o müdür efendinin de hayatı yanmaz mı bu kin nefret neye dönüşecek düşmanlık olmayacak mı yazık
 • bolulu11.6.2017 00:35:38

  ayrica 10 yil degil 2 ile 5 yil bir zamani var.
 • Türk10.6.2017 11:56:40

  Tipinden belli mafya nın adamına benziyor. Müdür bunu daha önceden tanımıyormuş. yerel  Haberciler olarak yine kötülerin değirmenine su taşıyorsunuz.  
 • emar10.6.2017 10:16:32

  Bulmacayı ben tamamlayayım. Uzman olacaksın, 10 yıl ölmezsen ordudan ayrılıp memur olacaksın. Nasıl olsa ruhsatlı silahın da var. Canını sıkan müdüre sıkacaksın. Sonra da yerel gazeteye haber olacaksın.
 • kara9.6.2017 14:49:46

  Bolulu, tabi 10 yıl boyunca hayatta kalabilirsen. Bu kısmı unutmuşsun.
 • bolulu9.6.2017 13:40:56

  KPSS felan hikaye, uzman çavuş ol zorunlu görevi bitir, bas istifayı memursun... KPSS kursuna para,zaman ve emek harcamaya gerek yok hem harclığını al hemde bu süre sonunda kadrolu memurluğunu..
 • Vefat edenler ( Bugün 9 Haziran Cuma )İlgili haberi göster

 • Özdemir Arzuhal9.6.2017 12:01:36

  Vefat Edenlere Allah'tan Rahmet, Dost ve Yakınlarına Başsağlığı Dileriz
 •  Bolu ve Bonsai Sanatıİlgili haberi göster

 • z10.6.2017 14:25:46

  Evde menekşe bile bakamayan bonsaımı bakacak
 • Meral Özer 8.6.2017 21:49:45

  Bolu için çok güzel bir konu inşallah başarılar.
 • 77 akademisyenin yargılanmasına devam edildiİlgili haberi göster

 • O da Ne ki 11.6.2017 13:01:24

  Mehmet Bahar, Nadir Göksüğür ve Kenan Gümüştekin'in Toplantı Yaparak suçu Hasan Koçoğluna atmaları kabul edilemez. AİBÜ Akademik Kadrodan İdari Kadro Yönetimlerine Her yerde örgütlenmiş Tam bir Terör örgütü gibi Çalışmalarını Rektör HAYRİ COŞKUN Yönetmiştir. İsmi geçenler isabetli bir isimdir ancak sanki suçlu Hasan Koçoğlu gibi gösterilmesi kabul edilmez Hasan Koçoğlu da En Az Hayri coşkun kadar suç işlediği Fetö yapılanmasına zemin hazırlamış bir kişiliktir Tamamı topyekkün örgütlendiler. Ben gerektiğinde Tanıklık Yapmak isterim. Ne Fırıldıklar döndü Ne pislikler yaptılar eski bir müracatımı canlandırmak istesem üniversitede 10 kişi daha tutuklanır ama o kadar bezdim ki bu pisliklerle uğraşmaktan bıktım. kesercisinden basmacısına çaycısın
 • Bolu’da dubasız yol ve kaldırım kalmadı İlgili haberi göster

 • Boşver11.6.2017 10:53:10

  TURHAN emin ol okuyorlar. Ama intikam için. O dubaları senin dükkanın önüne dikmek için. Suyunu kesmek için. Bahçene 18.madde uygulamak için. İşte Türkiye'de hizmet bu; Direksiyona geçince intikam almak alanları açacaksın sonra duba koyacaksın, ne akıl ya. Atıl alan. Kesin altında başka rantlar var.
 • A. L9.6.2017 11:37:09

  Belediye vatandaşından topladığı su emlak ve kanalizasyon vergileriyle hizmet değil böyle saçma sapan işler yapıyor, iki çiçeğe tav olan bolululara duyrulur
 • cavit9.6.2017 02:12:42

  dubalardan birileri iyi para kzanıyo amaç paralı parklara yönlendiriyolar
 • cavit9.6.2017 02:08:25

  dubaarı çakıyorlarki
 • TURHAN8.6.2017 23:55:50

  SAYIN BAŞKAN BELEDİYE İLGİLİ ÇIKAN GAZETE HABERLERİNE YAZILAN YORUMLARI OKUYUN SİZ OKUYAMIYORSANIZ BİR YARDIMCINI ,MÜDÜRLERİNİ,ZABITANI GÖREVLENDİR SANA RAPOR VERSİNLER Kİ SENDE BİL. KAÇ DEMİR DUBA DİKTİN , GERİYE KAÇ TANE KALMIŞ ,SOR BAKALIM. ŞU ANDA YERDE YATAN DEMİR DUBALAR YARIN SABAH NEREYE GİTMİŞ. SİZİN GÖREVLİLERİNİZ RESMİ ARABA İLE YANINDAN GEÇİYOR YERDEKİ DUBAYI  TOPLAMIYORLAR ,NE YAZIKKİ ONLARA, ZORLANARAK VERDİĞİMİZ VERGİLERLE YAPILDI KOLAYCA KAYBOLMASIN. SAYGILARIMLA.
 • Beyinsizlik8.6.2017 21:34:20

  Çarpık şehirleşmenin, beceriksizlik belediyeciligin ve beyinsizliğin adıdır duba... Marifetmiş gibi heryere metal duba dikip, buna uygun yol, kaldırım ve istimlakı düşünemeyen zihniyetin adıdır duba...

Sayfalar:

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak