bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

 • Bolu halkının duygularını ilettiİlgili haberi göster

 • Goca bolulu30.7.2017 17:18:40

  Mimar feridun yılmaz denen adamı tanımam.ayrıca yaptığı hareket bireyseldir. En basiti benim duygularımı yansıtmamış. Tamamen kendini bağlar ve benide enterese etmez.
 • husnu yıldırım30.7.2017 12:34:29

  sayın editör kimse bolu halkının duyguları adı altında yorum yapmamalı yaparsada yanlış olur ancak  olsa olsa kendi duygularıdır kimse benim adıma kızdıgı birine bolu halkının duyguları diye yorum yapamaz yapmamalı onun duygularınada saygım var
 • Yetimin parası dile geldi30.7.2017 10:06:21

  Benim, Fatih Terimin bu kadar uçuk ücret aldığından haberim yoktu.Keşke öğrenmeseydim,öğrenince Namık Kemal'in "vatanın bağrına... diye başlayan dizeleri" geldi aklıma,milletim kasasına sokmuş elini,yok iken bükebilecek bileğini demiştim ve demek ki onun da bileğini büken varmış.Helal olsun Selahattin Aydoğdu'ya.
 • Hafriyat kamyonu devrildi, sürücü hayatını kaybettiİlgili haberi göster

 • Oleg Yurisenko30.7.2017 13:17:19

  yuklenici firma sorusturulsun.normal yollari yapmaktan aciz muteahit firmalar,servis yollarinimi duzgun yapacaklar.kepceye yol actirdilar,sonra cakil dokup yolu katilastirmadan 30 tonluk kamyona malzemeyi yuklettiler ve sonucta yol batti ve kaydi.bence soforun sucu hic yoktur.yillardir Mudurnu-Bolu yolunu kana buladilar bu mutea hitler.her zaman soyluyorum,hirsizlikta bir numarayiz.soforun ailesine kan parasi odenmelidir,fakat bu yargi duzeninde olanaksiz.adamlar isine yarayacak insanlara veriyorlar aylik 15.000-20.000 TL maas.sonrasini normal vatandaslar yani bizler dusunelim.bunda ilimizin  vekilleri ve encumen de sorumludur.tavsana kac taziya tut misali.yazik.
 • Topu almak için girdiği denizde boğulduİlgili haberi göster

 • reşat ateş29.7.2017 22:06:10

  İş arkadaşım Huri Ateş in kuzenine, Allah tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dilerim. Gencecik bu yavrunun mekanı Cennet olsun , İnşaAllah.
 • uğur çalışır29.7.2017 11:39:20

  İNNA LİLLAHİ VE İNNA İLEYHİ RACİUN Rabbim rahmet eylesin mekanı cennet olsun ailesinin başı sağolsun...
 • Vefat edenler (Bugün 28 Temmuz Cuma)İlgili haberi göster

 • El Hac Bedri Bolevi29.7.2017 11:07:36

  11 DEN SONRA ÖLENLER NE ZAMAN YAYINLANSIN DİYE CEVAP YAZAN KARDEŞİM HEMEN ÖĞLE NAMAZINA YETİŞTİREMEZSİN ONLARI DA İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP DEFN ETSEK OLMAZMI NE DERSİN.?.
 • ....28.7.2017 19:20:42

  11 den sonra ölenler ne zaman yayınlansın.
 • El Hac Bedri bolevi28.7.2017 14:10:24

  SAYIN EDİTÖR. VEFAT İLANLARI KONUSUNDA SİZİ BİRAZ DA HASSAS OLMAYA DAVET EDİYORUM. ZİRA, BEN VE BENİM GİBİ BİRÇOK İNSAN VEFAT İLANLARI KONUSUNDA SİZİ TAKİP ETMEKTEYİZ. LAKİN ÇOĞUNLUKLA PAZAR GÜNLERİ VE DİĞER BAZI GÜNLER VEFAT İLANLARINI YA NAMAZ VAKTİNE YAKIN YAHUT NAMAZ VAKTİNDE GİRİYORSUNUZ. İNSANLAR NAMAZDAN YARIM SAAT HATTA BİR SAAT ÖNCESİNDE ARTIK GÜNLÜK PROĞRAMLARINI VEFAT İLANLARINI OKUMAYA FIRSAT BULAMADAN DEVAM ETTİRİYORLAR. TAVSİYEM SAAT 10 YAHUT ENGEÇ 11 GİBİ GÜNCEL VEFAT İLANLARINI LÜTFEN İLAN SAYFANIZA YERLEŞTİRMİŞ OLUNUZ Kİ İNSANLAR SİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM ETSİNLER.
 • Bolu AKP'ye tıpa tıp uyan bir yazı !İlgili haberi göster

 • Rektör Efendi 31.7.2017 21:30:54

  Rektör ne olacak yaptıkları yanına kar mı kalacak. Rektör ve alettin kankaydı ne olacak onu koruyahnlar emekliye ayrılıp çiftlik mi kuracak. Adalet olacak mı adalet gelecek mi...daha kaç bahar geçmesi gerek
 • köroğlu31.7.2017 12:20:27

  aynen değişim şart yeni aktif samimi yöneticilere ihtiyaç var gururdan kibirden uzak halkın adamı hakkın aşığı menfaat düşkünü olmayan gece gündüz hizmet eden grup görüş düşünce ayırımı yapmadan hizmet eden (kamu kuruluşlarına) ziyarete geldiği zaman sadece kurum amirlerini ziyaret eden değil herkesin elini sıkan
 • RASYONEL 29.7.2017 11:46:41

  3Y YETENEKSİZ YETERSİZ YAĞCI
 • S.Y29.7.2017 08:13:10

  Yakın zamanda İl özel idaresine sözleşmeli mühendis,tekniker  alındı. Bu sınavda Kpss puanı yüksek olan değilde kimler alındı bir araştırın. Bu bir araştırılsın.Kimlerin hakkı yendi. Bunların Bolu da yaptıkları halkın iktidarına karşıda güven kaybetmesine sebep oluyor. Benim oğlum çalışacak, başvuruda birinci sırada olacak onun yerine şunun bunun tanıdığı girecek. Tamam bu dünyada kazandınız ama ahirette,baki olan hayatta haklarımızı helal etmiyoruz.
 • Kul Hakkı28.7.2017 21:51:43

  Oh. Ne ala, yesinler, içsinler, kendi istekleri ile ayrılsınlar, yahu bunlara sorgu sual yok mu?
 • BOLULU28.7.2017 20:21:34

  3Y'ye takıldım acaba ne olduğunu biliyormu kendisi.
 • M.E28.7.2017 17:30:17

  Tabii... 15 Yıldır sözde görevde olanlar parmaklarını yaladı, geride kalanlar Ensesi kalınlardan yanaşamadı.! Hiç olmazsa onlarında önü açılsın ve onlarda akçelensin,parmağını yalasın ve doysun. MAZALLAH....
 • gercek vatansever28.7.2017 14:33:19

  Sorunu üreten zihniyetten çözüm beklenmez.Tırnak kadar fetö kol kadar hangi iktidar döneminde palazlandırıldı.Beraber yürümediler mi bu yollarda. Ne istedilerse vermediler mi? Okyanus ötesine selam söylemediler mi? Ha hasan kel ha kel hasan. Sanki liyakat esas. Biat kulturu varken kisiler degisse ne olacak. Sacma sapan bir yazı olmus aklı hür vicdanı hür bir yazı degil maalesef.
 • Etdemli28.7.2017 12:04:14

  Liderlik tek adamlık değildir. Lider boludaki sorunu bilmez fakat zihniyeti okur. Sevgili habibimiz bir yolculuk anında bile lider seçin derken zihniyette tek adam mı demek oluyor. Düşündüğümüz beynimiz de liderdir vücudu ne güzel idare ediyor. İhtiyaca göre bütünihtiyaçlar karşılanıyor labaratuvarı bile var. Düşün.1 mmg çinko noksan olsa vücütta feleyin şaşar Çünkü ALLAH süphandır. Noksansızdır meseleye yüce mevlanın hükmü ile yaklaşmak gerek. Mevlayı yar ve yardımcı olarak dikkate almaz unututsak mevlada bizi unutur. Salıver deliyi boylasın boluyu olur. Yitikde olursun bitikte. Allah selamet versin. Allah yardımcın olsun.
 • Bitik Esnaf28.7.2017 11:34:35

  Bu yetkililer, makamlarını Akp Genel Bsk. Sayın R.T.E'ye borçlular ise bir piyondur.
  Urfa'da Fakibaba'yi aday göstermediler. Adam bağımsız olarak çıktı ve Söke Söke aldı başkanlığı. Niye ? Kendine güvendi.
  Maalesef siyaset mekanizmalarimiz birilerine yaranmakla bir yerlere geliyor. Bu değişirse, ülke için iyi icraatlar ortaya çıkar.
  Tek bir adama bağımlı olmamak ve herkesin aklını kullanması gerek.
  Yoksa tek adam karar verecekse, senin kafandaki beyinin ne önemi var ?
 • Duydunuz28.7.2017 10:32:20

  "Ey il, ilçe başkanları, yönetimleri, Ey Belediye Başkanları karne notunuz önümde sizin önünüze koymadan  siz  gerekeni yapıp kenara çekilin" diyor Reis. Duydunuz, mesajı aldınız. Bulunmaz Bursa kumaşı olmadığınızı anlamışsınızdır umarım.
 • ağzınıza sağlık 28.7.2017 10:17:10

  Bu yazıyı kaleme alanın ağzına sağlık. Bolu'daki AKP'lilere tıpa tıp uymuş bu yazı. geldikleri makamı mevkiyi tamamenTayyip Erdoğan'a borçlu olduklarını iyi hatırlasınlar. aynaya iyi bakıp öyle böbürlensinler.
 • Dursun YILMAZ28.7.2017 10:14:41

    False Flag operation hakkında bir şey denildi mi denilmedi mi? 250 kişinin hayatını yitirmesi ya False Flag Operation yüzünden olduysa bunun hesabını kim ve nasıl verecek?Yabancı basın bu konuda hiç de iyi düşünmüyor.Gerçekler acıdır.
 • esnaf 1428.7.2017 10:05:30

  osman beye bu güzel yazısı ve tespitleri için teşekkür etmek gerek aslında Bolu olarak hepimizin gördüğü fakat hiç birimizin umursamadığı bi durum bu malesef istisnalar hariç bütün Türkiyede durum bu Bolu ise daha vahim isim vermeye gerek yok şu an Bolu ak partide olanların %85 akp li yani tamamen menfeatleri için oradalar düşünebiliyomusunuz chp liler bile var yani kene misali yapışmıs bırakmıyorlar bence Ak partinin bir an önce fabrika ayarlarına yani kurulduğu ilk yıllardaki yönetimlere yani Allah rızası için Bolu için Vatan için çalışacak arkadaşlarla yola devam etmesi lazım selam ve dua ile  
 • esnaf 1428.7.2017 09:48:03

  osman beye bu güzel yazısı ve tespitleri için teşekkür etmek gerek aslında Bolu olarak hepimizin gördüğü fakat hiç birimizin umursamadığı bi durum bu malesef istisnalar hariç bütün Türkiyede durum bu Bolu ise daha vahim isim vermeye gerek yok şu an Bolu ak partide olanların %85 akp li yani tamamen menfeatleri için oradalar düşünebiliyomusunuz chp
  liler bile var yani kene misali yapışmıs bırakmıyorlar bence Ak partinin bir an önce fabrika ayarlarına yani kurulduğu ilk yıllardaki yönetimlere yani Allah rızası için Bolu için Vatan için çalışacak arkadaşlarla yola devam etmesi lazım selam ve dua ile  
 • Erdemli28.7.2017 08:32:18

  Mükemmel üstü tesbitler.Bolu halkının ibiğini sıktığınız, gerçekten tak ettirdiniz. Kin tutar bir bir kadro var sanki Bolu'da. seçilen kin tutmaz Allah rızası için çalışır programlar, yoksa ALLAH bir gün prangayı takar o kişilere.
  İnsanız hata kusur elbette olur noksanlık elbette olur. Eğer bu kine dayalı ehval olursa o zaman teşkilat zarar görür. Sakın olaki bolumuzda taban çok sağlam birileri avuçlarını oğuşturmasın, birilerinin olumsuzluğunu basamak olarak kullanmaya kalkmasınlar o basamak yağlıdır. Kendilerine uygun zemin bulsunlar. Sert kayaya çarparlar.Sözüm odurki, hizmet etmek isteyen; insan hayatını ve yaşam standartlarını üst seviyeye çıkaracak kişilikte olmalıdır. Tepeden bakmalı Birde sakin olmalı her gördüğü tatbikten kaçınmalı
 • Ben hala Boluluyum…İlgili haberi göster

 • Mustafa İŞCAN 27.7.2017 18:41:02

  Boluspor tarihinin gelmiş geçmiş en iyi kalecilerinden biriydi gerçek bir profesyoneldi tabiri caizse boluspor kalesinin panteriydi Naser HALITOVIC ile surekli sohbetlerim olurdu cok iyi biriydi alcak gonulluydu cok mutevazi kendini begenmeyen kibiri olmayan biriydi durusttu...ölümüne cok üzüldüm Allah Rahmet Eylesin mekanı cennet olsun...
 • Bolu yine 3 çıkaracak İlgili haberi göster

 • Valery Kuriov30.7.2017 13:25:26

  10 tane vekil secilse Bolu nun tum sorunlari bitecek mi,hizli tren mi gecirecekler Mudurnu-Bolu yolu mu bitecek.bence 3 tane bile luks Bolu icin.zaten bir is beceremiyorlar bence 1 tane secilsinde hic degilse kalabaligi bari olmaz.oldumu Adapazari gibi olacak,adamlarin koy yollari bile beton asfalt.
 • İlk Yardım Eğitim Merkezi açıldı İlgili haberi göster

 • ahmet30.7.2017 10:52:09

  bakırköyde kurs hizmeti veren bir çok kurum var ben geçenlerde araştıryordum kurumları fiyatlar genelde iyi ama sınıflara ağzına kadar öğrenci dolu daha sorna internetten gördüğüm bir okul vardı donanım vip eğitim diye ona konuşmaya gittim konuşduk falan anlaştık hocaları çok tecrübeli ve ne yaptkları gerçekten iyi biliyolar emre hoca çok güler yüzlü sevecen bir adamdı beni çok güzel yönlendirdi şuan istediğim bölümü okuyorum :D
 • Cenaze evinde kıymalı pide REZALETİ !İlgili haberi göster

 • aydın tonbek30.7.2017 13:06:16

  CENAZE EVİNDE PİDE VERİLİR VERİLMESİNE ANCAK VERİLEN PİDE CENAZEEVİ SAHİPLERİNCE DEĞİL KONU KOMŞU VE AKRABALARIN GETİRDİĞİ PİDE VE VEYA DAHA DEĞİŞİK YEMEKLERLE OLUR BU BİR ADETTİR GAYET DE NORMAL DİR UZAKTAN GELEN AKRABA VE DOST YAKINLARIN DAĞILMADAN CENAZE EVİNDE AĞIRLANMASI GAYET NORMAL DİR.
 • MUSTAFA ÖZTÜRK28.7.2017 23:13:15

  Zaten  hep  böyle  olagelmiştir, yanlış  sonuna  kadar  yaşanır veya  yaşatılır, bedel  ödemesi  gerekenler öderler,  iştahlı  nemacılar hisselerini  alırlar*** Sonrası  yine  aynıdır , HAS çok azbulunan  bir  yigit çıkar  meseleyi  olması gereken  yere  otuurtur ALLAH  onlardanrazı olsun da  acı  tarafı böyle  hakkaniyetli yiğitlerin  hakları çok  nadiren  korunabilmiştir  çok  zor  şartlarda kendi  imkanlarıyle  yetişirler yiğitlikleri  gereği  en  önde yürürlerken parsayı  arkadakiler  toplarken yiğitler çoğu  kere canından  olduklarındandır  ki meselelerimizi  gereği ğibi hemen  çözemiyoruz , aylarca sayfalarca daha  çooooooooooooook yazarız  okuruz.

Sayfalar:

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak