bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

 • Murat Yapıcı MHP'den istifa etti İlgili haberi göster

 • Ülkücü Hereket17.4.2017 22:50:02

  Ülkücü Hareket en zor günde DEVLETin yanındadır. Ben başbakan olacağım sözleriyle feto yapılanmasına karşı mücadele eden Devlet Bahçelinin sonuna kadar yanindayiz. Bu parti hainlerin değil. Türklüğün ve Müslüman olmanın farkında olanların partisidir.
  Chp gibi suriyede ne işimiz var diyenlerdiyenlerin değil cihan hakimiyeti ile islamla sereflenip Allahın davasını yeryüzünde hakim kılmak ve adaleti tesis etmek diyebilecek kadar onurlu insanların partisidir.
  Eğer devlet bahçeli görevini teslim edecek ise bu kişide ruhi ersoy olmalıdır.
 • N.Yılmaz17.4.2017 20:10:50

  Bahçeli partiyi bitirmeye gelmiş zaten. Geriye dönüp bakıldığında taşlar bir bir oturuyor. Bu kadar net.Allah yanına bırakmasın...
 • Mhpli genç17.4.2017 18:23:32

  Ali Afil;
  Sayın Murat bey'e tepki göstereceğine Balgat'ı istila eden,Her şıkıştığında Akp ye kol kanat geren,son olarak ülkeyi başkanlık belasına bulaştıran sarayın arkabahçelisine yap bu sitemleri
 • Bilir Kişi17.4.2017 17:08:03

  MHP Yönetimi, Tabanın zıttı olarak hareket etmektedir.

  Bolu dahil birçok il ve ilçe'de istifalar oldu, olacak.
  Yeni bir yapılanma gerekli.
  Milliyetçiliği ayakta tutacak.
  Türklüğü baş üstünde taşıyacak.

 • Ali Afil17.4.2017 16:06:49

  Zaman kaçma vakti değil mücadele vakti. Sen ki, Mhp'nin Bolu ilinde önde gelen bir şahsiyetiydin. Şimdi mücadeleyi bırakıp gitmen sadece kendini tatmin etmen demektir. Ama geride kalanlar seni örnek alıp davayı bırakırlarsa bunun vebalini nasıl ödeyeceksin. Eğer hep aklında kaçma düşüncesi var idiyse çok bile kaldın Sayın Yapıcı. Bundan sonra yolun açık olsun. Artık selam bile vermem gayri.
 • Referandumİlgili haberi göster

 • Sahidenmi18.4.2017 03:28:29

  Merak etme dursun yılmaz
  Biz akıllı olduğumuz için yedi cihana hükum ettik. Hayal dünyan takdire şahan bir solcunun bilim kurguyla arası iyi, güzel bir şey olsa gerek.
  Yeter ki başımıza dırdırlarla inönü gibi adalarımızı, milli denizciliğimizi, uçak fabrikamızı kapatacak&bitirecek ekonomimize darbe vuracak balon liderler gelmesin.
  Yeni ve güzel hükümet sisteminde bu ihtimal bitirildi gerçi rahat ol halktan %51 alarak seçilen bir başkan Sevilen takdir edilen ve kitleleri arkasında taşıyabilen bir liderdir ;)
 • Ak millet17.4.2017 22:54:38

  Bilirkişi son kurdugun grup biraz muallak  hangi grupta olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu vatanın ekmeğini yiyip suyunu içip hain olanlari hangi safa koyacagimizida çok iyi biliyoruz.
 • Dursun YILMAZ17.4.2017 22:48:59

    Biz akıllanıncaya kadar bu Dünya'da bizden başka Millet kalmayacak.Hepsi uzayda galaksilerde yaşıyor olacak.Dünya uzayın çöplüğü olacak.Biz hala ıvır zıvır ve dır dırlar ile uğraşıyor olacağız.
 • Bilir Kişi17.4.2017 16:35:36

  Çevremdeki Bolulular'ın oğlunu, kızını, akrabasını Belediye'de veya başka yerlerde işe sokmak için Akp'li siyasilere yaranma çabalarından dolayı utanıyorum.
  Bunları gördükçe daha da nefretim artıyor.
  İnsanda biraz karakter olur...
  İki defa tanık oldum bu duruma, kim bilir sizler neler biliyorsunuzdur...

  Ama Mert, delikanlı, sözünün eri, karakterini satmayan Bolulu da çok tanıdım.
  Allah onlardan razı olsun.
  Rant için satmadılar kendilerini...
  Köroğlu torunu olduklarını kanıtladılar...

  Analar neler doğuruyor yurdumda,
  Kimileri YİĞİT,
  Kimileri İT...
 • Bolu, Dörtdivan ve Gerede ile açık ara yaptı İlgili haberi göster

 • Emekli18.4.2017 10:18:44

  insanlar layık olduğu şekilde yaşarlar, büyük köy bolu da bunu seçti, iki kuruş etmeyen tarlalar maşallah şimdi trilyonlar ediyor zaten çalışmayı sevmeyen hazır parayı yiyip istihdam yaratmayan lardan ne beklenir, menfaat ve çıkar ilişkisi, hiçte hayra alamet değil..
 • Vatan Bayrak Guclu17.4.2017 22:28:58

  Ben başbakan olacağımcı iki kişi vardı kafaları aynı olan biri kasetle gelen öteki ıçişleri bakanı olunca fetocu kişilere teşekkür eden onlara ne oldu ya sesi çıkmıyor bu millet böyle keser sesini. Sonra yine oylar çalındı olur :)
  Bırak bu atatürkçülük ayaklarını bilirkişi daha düne kadar kürtlere her türlü hakareti eden sizler şimdi en iyi yandasiniz oluverdi.
  Cumhuriyet yıkılıyor palavlariyla insanları kandırmaya çalıştınız.
  Tarih pkk ile hdp ile can dündar gibi kişilerle türk ve müslüman düşmanı bazı ülkeler ile yandasliginizi hiçbir zaman unutmayacak.
 • Bilir Kişi17.4.2017 14:23:14

  Son sözüm...

  Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir.

  Bütün bu şeraitten daha elim ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hatta hıyanet içinde bulunabilirler. Hatta bu iktidar sahipleri şahsi menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr-ü zaruret içinde harap ve bitap düşmüş olabilir.

  Ey Türk istikbalinin evladı! İşte, bu ahval ve şerait içinde dahi vazifen, Türk İstiklâl ve Cumhuriyeti'ni kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur! (1927)

  ATATÜRK'ÜN GENÇLİĞE HİTABESİ...
 • Hafize Ana17.4.2017 11:53:27

  Türkiye genelinde, CHP nin de belirttiği birçok itiraz konusu vardır..
  Bunların araştırılıp-sonuçlandırılması konusunda top CHP dedir.. Bir an önce Muhalefet partilerce tüm sandıkların imzalı tutanakların karşılaştırılp halkın aydınlatılması gerekmektedir..
  Secim akşamı, YSK sonuçların henüz 70'ini açıklamışken, AA nın seçimi sonuçlandırmış gibi göstermesi düşündürücüdür..!!!!!!!
 • s.aksoy17.4.2017 11:52:27

  insanlar yarini dusunmeden kendi ayaklarina siktiklari kursunlari bile bugünun cikarlari icin göremez oldular cocuklari torunlari????? karanliklara atilan adimlari!!!!!!!
 • Bilir Kişi17.4.2017 10:42:09

  Vatan bayrak güçlü,

  Seçim günü sosyal medyada mühürsüz pusulalara, EVET oyları basilirken gormediysen birşey diyemem.
  Akp'li yetkilinin isteğiyle mühürsüz pusulalar geçerli sayiliyorsa altında birşeyler vardır.

  Allah yukarda, kendinize Müslümanım diyorsanız tarafsız bakıp öyle yorum yapınız. Zira Allah yukarda ve görüyor.
  Saygılar.
 • Bolulu17.4.2017 09:27:04

  Onu bi geç. Aşağıdan yukarıdan yolun sonu görünüyor.
 • Vatan Bayrak Güçlü17.4.2017 03:21:46

  Haklısın S.Karahan eğitim adı altında leş gibi yeşil parka giyenler Ak Parti'ye oy atmıyor. Ama bizim vatan delisi yetişen gençlerimiz sonuna ladar destekliyor. Yıllardır üniversiteler bilim değil terörist yetiştirmiş bu apaçık belli sahte tezler, balon prof hocalara rüşvetler almış başını gitmiş. Bu arada Ak Parti'ye oy atılmadı. Ülkenin geleceği için önemli ve güzel karar verildi. Bunuda 1920'de işgal kuvvetlerinin asla Türk'lüğü silemeyeceği yerler yaptı.

  Bilir kişi her seçim günü aynısınız
  Çevremde herkes bize oy verdi
  Öndeyiz
  Sandıkta bir şeyler oldu
  Hile yaptılar
  Hırsızlar
  Aziz Nesin
  Kapanış

  Sayın Kemal Kılıçdaroğlu açıklama yapar : Bu seçim oyumuzu yükselttik
  devam edeceğiz.
  Sonra yine aynı :)
  Boşver morarma bu kadar sende kazandn
 • OLGUN16.4.2017 22:00:42

  Bu duruma hiç şaşırmadım. 15 yılda Bolu'yu yaşanmaz hale getiren, toz ve toprağa mahkum eden, yol ve kaldırım yapmayı beceremeyen bir belediye başkanına oy veren Bolu halkının bu durumu beni hiiiiç şaşırtmadı.
 • Bilir Kişi16.4.2017 22:00:06

  YSK sitesi daha sayımı bitirmeden, Anadolu ajansı %99.9 açıkladı. Ne iş siz iyi bilirsiniz.

  Millet elinde oy torbası teslim etmeyi bekliyor. Tvler seçim bitti diyor. Balkon konuşması geliyor.
  İstanbul'dan arkadaşım arıyor sırada bekliyoruz torbaları teslim edicez diyor. Ben de seçim bitti dedim. Nasıl olur teslim etmedik diyor...

  Seçim günü mühürsüz oylar geçerli sayılır deniyor. Yasaya aykırı.
  İçinize siniyorsa tebrikler.
 • S. Karahan16.4.2017 21:48:36

  Eğitim seviyesi yükseldikçe AK Partiye oy verme oranı düşüyor. Bu resmi istatistiklere yansıyan bir durumdur.
 • Cumhurbaşkanımızın cesareti ve iradesiyle mesafe kat edeceğizİlgili haberi göster

 • Komik çocuklar17.4.2017 22:41:36

  Bana karşı yorum yapan kişiye ithafen
  Demekki bu devlet seni leylekler gibi otturuyor.inekler gibi bogurtuyor. Merak etme beni dusunme zira ben seni rahatsız eden hainlere karşı gelenlerin safindayim. Fazla otme; )

  Ayrıca ertuğrul adlı kişi isminden utanmani diliyorum bu vatan evlatları hendek operasyonlarinda şehit olurken sizin kara zihniyetiniz teroristlere yandaş olup gittiği kürt programlarında eyalet sözü verdi. Kk ye bukadar verdiğiniz destekle birak 8 seçim kaybetmeyi ölene kadar o koltukta kalırdı. Ama artık korkmayın yeni anayasa bu soruna çare buluyor.
 • gercek vatansever17.4.2017 17:05:45

  bırakın kendilerini fasulye gibi nimetten sansınlar..horoz kendi öttüğü için güneşin doğduğunu zannedermiş...2019 seçimlerine giden yollar sizin için artık güllük gülistanlık değil.Siz de biliyorsunuzki rahat değilsiniz ve artık AKEPE bitiyor.tutunduğunuz bastonda 2 seneye kalmaz çürür.
 • İskender17.4.2017 13:56:05

  Bülent Tezcan’dan YSK kararı için çağrı: Referandum iptal edilmeli
  Dün sonuçlanan tarihi yeni anayasa referandumunda, oy verme işlemi başlamadan evvel sandık başkanları tarafından mühürlenmesi gereken zarfların ve pusulaların mühürsüz şekilde kullanıldığının ortaya çıkması şaibe iddialarını ortaya çıkarmıştı. CHP'nin hukukçu kurmayı Bülent Tezcan bugün tarihi bir çağrıda bulundu. "Bu referandum tarihimizin kara sayfasında yerini alacaktır" diyen Tezcan "YSK sahte oyları geçerli hale getirecek bir düzenlemenin yolunu açtı. Yeni anayasa meşru değildir. Milleti hukuk ekseninde rahatlatacak tek bir karar vardır. Aslolan bu referandumun iptal edilmesidir" dedi.
 • Mustafa17.4.2017 13:50:19

  Belediye başkanı, Bakan yardımcıları ve Vekiller, sizin hatırınıza Halk oylamasında Evet verenlerin Boluda ki sayısı inanın 1000. kişi değildir, sakın Unutmayın. Olay Sn. Cumhurbaşkanına verilen ve duyulan Güvendir.
 • Metin17.4.2017 13:48:02

  Alaattin, Ali, Fatih Metin, Metin Yılmaz ve Fehmi'nin üstün! çalışmaları sayesinde Bolu halkı ikna olmuştur! Vallahi yalan bunlar çerez misali olsa da olur olmasa da. Bolu Halkı Sn. Cumhurbaşkanımıza kredisinin devam ettiğini göstermiştir. İlk seçimde bu fetoş severleri ayıklamaz ise inanın AKP oyları yerlerde sürünür ve Sn. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a kredisini uzatmaz. Suriyeli ve Iraklılara sahip çıkıp hele hele Vatandaşlık verme gibi bir grabetin içine girerseniz hem kendinize hem de Ülkeye en büyük kötülüğü yaparsınız.
 • Çok Komik Çocuk'a17.4.2017 13:07:34

  Yorum yapan çok komik bir çocuk var ona mesajımdır. demişki Bana zararı yok aynen devam etsin. Ama sana da dokununca ucundan azıcık böyle sünnet bebeleri gibi zarıldamaya başlarsın eminim. Ötersin kabız olmuş leylekler gibi. Öüüü öüüü OHAL'a karşıyım öhüüü demokrasi öhüüüü kabız oldum öhüüüü diye zırıl zırıl zırıldarsın. Şimdilik sana kolay gelsin mutlu ol yiyebildiğin kadar ekmek ye şekerli çay iç. İlerde bulamayabilirsin.
 • ertugrul17.4.2017 12:59:18

  Allah biliyorki benim gönlüm rahat 10 ,15 yıl sonra ülkemiz ırak,suriye gibi işgal edilecek belki yurdumuzdan olacağız.O zaman akp nin yaptığı köprüler,hastahaneler sizi kurtarsın,en büyük hava limanından gitmek için ülke seçersiniz.Çok şükürki bu vebale ortak olmadım torunlarım arkamdan beddua etmeyecek YA SİZİN TORUNLARINIZ ??????
 • Kelele Melele17.4.2017 12:03:16

  Akepe millet elele
  Tüm düşmanlar delire

  Balkon'da ikiş balkon görüyorum. Bir balkon iki göbek balkonu.
 • zor dostum17.4.2017 09:52:38

  Yorumlara bakıyorumda.Hak,hukuk,adalet,eşitlik,özgürlük yerine tam tersi söylemler var haklı olarak.Bu seçimin kazananı terörist,dinsiz,imansız,vatan haini ilan edilen HAYIR cılardır.Ve kazanan Türkiyemdir.Kaybeden devlettir.Devletin tüm imkanlarına rağmen,ohal e rağmen,baskıya,korkuya,tehdide,siyasi rüşvete rağmen % 49 dur.Sağcısıyla,solcusuyla,milliyetçisiyle,dindarı ve dinsiziyle,işsiziyle,alevisi,sünnisiyle,kapalısı,açığıyla Türkiye dir.Kaybeden,% 51 dir.Eşit şartlarda yapılan bir referandumda sonuç eminimki %60 hayıra karşılık,%40 olurdu.İki Türkiye yaratanlar eminimki gelecekte kendi kendilerini boğacaklardır.Yeterki ülkemiz boğulmasın.Ve % 51 ile ülke kolay yönetilebirmi.Göreceğiz.Saygılarımla..
 • Realist Bolulu17.4.2017 06:14:01

  50 milyon seçmenin bir YSK başkanı etmediği ülkede kazanılan her seçim sizler için bir hezimettir aslında. Sadece kendinizi avutursunuz vicdanınınızla bir yüzleşin derim tabi vicdanınız varsa...

Sayfalar:

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak