bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

 • Neden mi yazıyorum?İlgili haberi göster

 • Numan21.2.2018 09:56:58

  abi tanımam ya bu Yurdaer beyin, şu D-100 de yapılan hayvanlı yeşilli sarayla ilişkisi var mı? varsa eğer vallahi kapının önündeki aslanlar bana mısırın piramitlerini fravunlarını binanın kubbelere hindu tapınaklarını hatırlarttı..kıyısına köşesine yazılan  yazılarda  aslanların gölgesinden okunmuyor..
 • Mehmet Can21.2.2018 09:31:03

  Dağkentli kardeşim birisinin yapmış olduğu camide beleş namaz kıl cenneti garantile.Yahu namaz kılıp cenneti garantilediğin caminin bakım masrafları için elini biraz cebine at.!
 • emar21.2.2018 09:00:13

  Beka savaşını milletimiz adına Ordumuz Devletimiz hepimizin adına veriyor çok şükür. O kadar meşgulsünüz ki bu haberleri okumaya vaktiniz yok tahammülünüz yok. Senin için önemsizse okumazsın yok sayarsın kardeşim. Peygamberimiz zamanında camiiler böyle şatafatlı değildi. 4 duvar 1 çatı yeterdi. Şimdi hazır camiileri beğenmiyor, kullanmaktan faydalanmaktan imtina ediyorsunuz, yıkılsın yeniden yapılsın istiyorsunuz. Bunu güzel diyorsunuz ama paranız yok, insanları namazdan soğutuyorsunuz. Camiiler para toplama yeri değildir. Sanki mevcut camiileri doldurabiliyoruz da..
 • bolu21.2.2018 08:20:19

  dagkentlı sen cok buyuk ısler yaptın heralde. evet devlet savas verırken bızımde o camılere o camının uzerındekı BAYRAGA ihtiyacımız var...
 • dağkentli21.2.2018 00:50:01

  eski insanlar cami yaptırınca bir-iki dükkan ,han hamam vakfeder geliri ile caminin bakımı yapılırdı Yurdaer bey..sağa sola laf yetiştirmektense bir işyeri vakfet de camin de bakımsızlıktan kurtulsun..devletimiz beka savaşı verirken gündemi de meşgul etme..
 • Gastronomi Bölümü Mengen için önemli İlgili haberi göster

 • Metin mert24.2.2018 13:03:53

  Dünya çapında mengen aşçılık ta ün yaptı. Bir otelde işe girerken mengen nin m sini söylesen işe girersin. Merkeze alınmamalı... Son sözü Ahmet BAYSAL söyledi.....
 • Bitik Esnaf21.2.2018 11:45:12

  Gıda ile ilgili olduğu için yazıyorum.

  Akp, 25 adet pancar şekeri üreten fabrikadan, 14 tanesini satıyor...
  Yerli ve Millilik nerede?
  Eriyoruz beyler eriyoruz uyanın...

  Yerli ve Milli ALTAY Tankı üretiyoruz dediler.
  Geçen gün Başbakan'ın açıklamasını gördünüz mü bilmiyorum.
  Makineler Almanya'dan, önemli parçalar Almanya'dan geliyor. Daha basit parçalar Trde yapılıyor dedi.
  Yerli tank? Milli tank?
  Adamlarla ters dussek bize yedek parça vermiyorlar, sonra kalıyoruz yarı yolda.

  Seçim dönemini hatırlayın. Koca koca reklamlar verdiler.
  Hayaldi gerçek oldu. Yerli ve Milli uçaklarımız göklerde diye.
  Eee madem uçak üretiyoruz, ne diye AMERİKA'dan Boeing uçak sipariş ediyoruz?

  Biraz düşünelim. Aklınızla alay edemesinler.
 • Doğrucu Davut20.2.2018 20:23:35

  Mengen öğrenci kenti değildir, uzun süre olamaz da. Öğrenci sadece okul için gelmez bir kente. Ders dışında kalan zamanını neyle değerlendirecek hiç düşündünüz mü? Peki ya öğretim görevlisi? Nerede barınacak bu kadar insan? Siz üzerinize düşeni yaptınız mı, yapıyor musunuz beyler?
 • FETÖ şüphelisi 11 kişi adliyeye çıkarıldı İlgili haberi göster

 • eee22.2.2018 15:16:29

  Hayri bey ve rektörlükteki ekbi serbest. Sadece askerler mi suçlu. Üniversiteye 200 kişi alan Hayri hayrettin, en baş organizatör Erdal ve Mehmet suçsuz muydular. Adalet diye bir şey var mı? Yada bu adalet sadece garibanlara mı uygulanıyor. Var mı böyle bir şey üniversiteyi tıp fakültesini diş fakültesini sadece ve sadece sızma süzme fetöcülerle doldur sonra da bilmiyordum yanıldım de. Siz zaten o zaman da alırken sırf onlardan diye onları aldınız. Unutmadık o günleri...
 • Takla atarak kanala uçtu İlgili haberi göster

 • Bitik Esnaf20.2.2018 16:01:45

  Geçmiş olsun.

  Bir tane kırmızı motorlu ve patlak egzozlu serseri tipli it dolanıyor Bolu'da. Halkı patlak egzozla rahatsız ediyor.
  Trafik Polisleri her zamanki gibi uykuda.
 • Her konuşmasında kadınları hedef alıyor !İlgili haberi göster

 • doğan köroğlu21.2.2018 09:44:07

  İnsanları dinlemeden , medyadan duyduğunuz ve seçme sözlerle alıntılara bakarak değerlendirmeniz çok yanlış. Gidersiniz dinlersiniz sonra fikrinizi beyan edersiniz. Bolunun sesi yöneticilerini de bu başlığı attıkları için ,taraflı ön yargılı başlık olduğu için kınıyorum
 • senin badem bıyıgını.....20.2.2018 20:42:26

  Adam kadınlardan bu kadar nefret ettiğine göre bir sorunu mu var acaba (!)
 • ali can20.2.2018 08:27:23

  haberinizle yazınızdaki konu farklı ne yapmak isteniyor anlamış değilim.başkası fikrini söyleyince ifade özgürlüğü hoca söyleyince gericilik
 • Hüsnü kuru19.2.2018 23:28:46

  ÜNİVERSİTE ADINA BEN UTANIYORUM.
  Sadece ilahiyat fakültelerinde değil, Türkiye'deki her fakülte ve bölümde benzerleri bulunan bilim düşmanı bir radikal İslamcının ta kendisidir bu adam.İşte Bu kafa Osmanlı'yı batırmış, cumhuriyeti ise felakete sürükleyen kafadır. İşte iktidar da sırf kendisine yakın diye bu adamları destekleye destekleye Türkiye'yi çöküşe götürmektedir. Sizlere tavsiyem bu yobaz kişilerin inanın size sağlıklı ve ufkunuzu açacak hiç bir bilgisi yoktur.Güzide üniversitemizi de bu tür emellerine alet etmeleri ise yüreklerimizi sızlatmaktadır.
 • Bizim tabelamızı da astırırlar mı acaba?İlgili haberi göster

 • bolulu22.2.2018 20:48:03

  herkesin eleştiri hakki var tabii ama narven tabelasından rahatsizlik duymak gereksiz...narven önemli bir özel tesebbus...tavuk çiftliklerinin sehri yeteri kadar sardigi bir ortamda bacasız fabrika ozelligi ile sehrin sakinlerine onemli bir is kapisi olan bu tesebbus alkislanmali...bolunun tanitimi icin de cok onemli bir proje...
 • İsmail YILDIRIM20.2.2018 15:35:12

  Az önce yazmayı unuttum. Bolu'da Arçelik, Beypiliç, Çimento Fabrikası, Erpiliç, Bolca hindi gibi şu anda aklıma gelmeyen pek çok Bolu'ya çok büyük bir istihdam sağlayan fabrikalar var, hatta Arçelik pek çok kereler Belediyeye araçlar hibe etti, bunlara ait yön tabelaları neden şehrin muhtelif yerlerine konulmuyor?
 • İsmail YILDIRIM20.2.2018 15:33:25

  Arkadaşlar Narven gerçekten takdire şayan Bolumuzun iftiharı bir yerdir, buna kimse bir laf etmiyor, lakin burası bir TİCARETHANE, buranın sahipleri var ve buradan para kazanıyorlar. Burası bir Gölcük, Kartalkaya gibi bir yer değil, tamamen bir ticarethane.
  Narven'in sahipleri Belediyeye müracaatla ücreti kendilerinden olmak şartıyla ve Belediyenin gösterdiği her yere tabela dikebilir, diğer işletmelerde bunu yapabilir, ama bir işyerinin reklamını Belediye yapamaz, yaparsa bunu herkesin isteme hakkı doğar.
 • Avcı20.2.2018 14:50:44

  İsmail cantürk !
  Yorumun hakikaten çok anlamlı,bayıldım bittim desem az kalır, Arkadaş nasıl bi kafa ile yorum yapmak bu? Bolunun tek yatırımı bu tesis mi? Ozaman karayolları ve belediye işin cürmüne göre kamusal tabela koysun!
  O kafanı değiştir İsmail,düşünce yapımı değiştir!başımıza Ne geliyorsa sen gibi düşünemeyenler yüzünden geliyor
 • Halkın Sesi20.2.2018 12:17:08

  Ahbap-Çavuş
 • emar20.2.2018 11:50:15

  Ismail Cantürk rumuzlu kişi  narven elma digerlerine armut demiş. Armutlar kim? Mesela gazelle armut, mesela karacasudaki gölcükteki kartalkayadaki diğer tesisler ve yatırımlar armut, mesela bolu14 burda armut.. Yani tek elma narven geriye kalan ne varsa armut. Bilen bilir de bilmeyen amme hizmeti yapılıyor zanneder. Komiksin ismail
 • Arazi Alımı...20.2.2018 10:14:29

  Narven gerçekten güzel bir girişim örneği... Ancak oradaki köylünün arazilerini çok ucuz fiyatlara kapattılar... Millet uyanıncaya kadar bedavaya yakın yüzlerce arazi aldılar... Sonradan arazi sahipleri uyandılar ancak iş işten geçmişti... Özellikle ilk dönem aldıkları tarım arazilerini sudan ucuza kapattılar...
 • Vatandaş20.2.2018 10:03:04

  Narvende bolu belediyesinden büyük birbirininde hisse sayibi olabilir.el altından farklı bir şeyler vardı.
 • Devletin imkanları20.2.2018 08:48:13

  Devletten nasıl yararlanılır.
  Bunları bilen zavallılar mallarına mal üstü yığarlarda yığarlar. Sayarlarda sayarlar. Hesabını verebilen varsa yığsın bakalım. Bir kefenle çıkar insan o kapıdan. Vah ki vah, vay ki vay o zavallıların haline. Onlar maun suresinide okurlar aslında her gün. Ne denir daha bilmem. Vay ki vay haline. Vay.
 • ismail cantürk20.2.2018 02:21:07

  sevgili klavye kahramanları!
  narven projesi kendi alanında türkiye'nin en iyi ve en büyük projesidir. bolu'ya yapılmış birkaç önemli yatırımdan biridir. girişimciler, yatırımcılar, proje üretenler bir ülkenin çok değerli olmazsa olmaz aktörleridir. emek ve emekçi ne kadar değerli ise girişimci ve yatırımcı da en az o kadar değerlidir. dolayısıyla memlekete yapılan yatırımlara sahip çıkılmalı ve her türlü destek verilmelidir. burada mevzuata uygun olmayan bir uygulama olabilir; o zaman bu uygulama makul bir uygulama ise belediye meclisi gerekli düzenlemeyi yaparak doğru olan bir uygulamayı mevzuat çerçevesinde yasal zemine oturtmuş olur. elmalarla armutları karıştırmayalım.  
 • nejdet uçak20.2.2018 01:07:30

  NARVEN TERMAL  KASABA  İŞLETMECİLERİ YANİ ORTAKLARI KİMLER.BU ZİHNİYET SADECE BOLUDA DEĞİL TÜRKİYENİN HER YERİNDE.YASA YARGI KANUN HEPSİ KENDİLERİNDE.OYUMUZU TEKRAR TEKRAR BU ŞAHISLARA VERİRSEK KÜÇÜK ŞEHRİNİN HİKAYESİ   UZUN OLUR.
 • BOLU LU19.2.2018 23:13:36

  yahuuu ülkemizi yönetecek başka adammı var diyenlere sorun bu nu yahuuu
  tokadi hayrettin türbesini ilahlaştıranlanlara sorun,hesap soranlar,ticaretleştirenlere sorun,orada 30 yıl önce kim yatıyordu bilmeyenlerede sorun,iktidara göre kim nasıl köşe olmuş onu da sorun sizin olsun her tüm varlıklar,yazıklar ve de zıkkkımlar olsun..
 • Avcı19.2.2018 20:50:11

  Herşeyin bi sonu var!
  Nasılsa koltuk bizde diye eşşek alıp beygir satmaya devam edin bakam! Bu ülkede nadir kalan  vatansever hakim savcılar lütfen göreve! Boluda olan bu rezaletin aynısı İstanbul da otobanda karayollarının levhasında ADSTATİON adlı işletmenin de benzer tabelası var!
  Allahım bu keser sap bi dönsede şu rezilliklerin bi sonu gelse!
  Belediye nasıl bir özel işletme tabelasını  bu şekilde asar? Rezil bir belediyecilik ve başkan! Aslında şaşmamak gerek
 • Numan19.2.2018 20:29:36

  ne kaybetmiş ne arıyorsunuz..reisin mutlaka boluya el atması lazım dönen çarklar kulakları vicdanları tırmalayacak sesler çıkarıyor
 • Bitik Esnaf19.2.2018 20:11:52

  O zaman bütün esnaf ve dükkan sahipleri o direğe kendi tabelalarını monte etsinler.
  Bu işi yapana ancak böyle anlatılır yanlış olduğu...
 • Emin Güz Saray'da yaşananları anlattıİlgili haberi göster

 • M.E20.2.2018 15:47:40

  Adam size zaten fikrini açıklamış, sizin işe yaramaz olduğunuzu anlatmış, siz anlamazdan gelmiş / geliyorsunuz..! Sizde halâ BİAT siyasetini takip ediyorsunuz. Ne kadarda hevesli ve hertürlü bakterileri taşıyan Tüm yemekleri kabul eden Mideye sahipmişsiniz. AFİYET  OLSUN....!

Sayfalar:

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak