bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

 • Böyle rezillik görülmedi !İlgili haberi göster

 • İskender23.5.2017 09:59:46

  Bizim vergilerimizden toplanan kaynakları beceriksiz ve sorumsuzca harcayan Alaaddin YILMAZ sana hakkımı helal etmiyorum. Allah seni ıslah etsin. Vergilerimizden harcadığın paralar zehir zıkkım olsun sana.
 • Murat Celesun23.5.2017 09:35:00

  Belediye çalışma yapar tabi mutlaka bir süre mağduriyette olur. Ama asıl hata önceden yapılan bir işin düzgün yapılmayıp,devletin parasının,milletin rahatının suistimal edilmesidir. Buda o makamda kimler varsa onların suçudur,vebali büyüktür. Ak Partinin Bolu'da merkezinden beldesine kadar yerel seçim dönemi başlayana kadar çok iyi bir yapılanmaya gidip Ak Parti vizyonuyla,misyonuyla bundan öte çevresiyle ve aile yaşantısıyla Ak Partiyle tezat olan insanlarla yollarını ayırıp onlara hak ettikleri cevapları verip yoluna o şekilde devam etmesidir.
 • bolu1423.5.2017 08:49:13

  Bolu halkının % 66 sı memnunken gerisine ne düşer. Vatandaş ekstradan alınan kanalizasyon vergisini ödemek için sıraya geçiyor. Hiç düşünmüyor ki? ben zaten su parası öderken atık su parası ödüyorum, binaya oturma ruhsatı alırken alt yapı paramı ödüyorum, bir zamanlar bu başkan Bolu halkı afyon yutmuş gibi diyordu, hakikaten çok haklıymış...;
 • Bolulu23.5.2017 08:44:31

  Belediye bilbordlara yazmış kanalizasyon katkı payı almak mecburiymiş.Başka şehirlerde neden mecburi değil.
 • emar23.5.2017 08:06:22

  Kayhan Yılmaz kardeşim, sayin Valimiz atanmıştır seçilmişleri görevden alamaz. Belediye başkanı halkın % 52 oyuyla seçilmiş bir başkanı ancak halk görevden alır.
 • doğan aktaş23.5.2017 07:50:11

  Düzce deprem sonrasi her yeri santiye alanina cevirdi. Megmet kelesin bizzat agzinda duydugum şu idi. Biz altyapiyi deprem sayesinde hallettik. Odenekleri oraya harcadik. Sonra yol yaptik. Ama bolu altyapidan once yol yapti. 10 seneye kadar bunun acisini cekerler. Hakikatten su anda cekiyoruz. Bilincli belediyecilik olmayinca cefasini biz sefasini belediyeler suruyor. Yazik ama cok yazik.
 • terelelli23.5.2017 07:38:07

  Bolu belediye başkanının ve AKP'nin hiçbir kabahati yok bu işlerde. Kabahat utanmadan sıkılmadan hala bunlara oy verenlerde. Bu şehrin yollarında batan paranın haddi hesabı yok.
 • nur23.5.2017 00:05:51

  Öyle demeyin bolu turizm şehri ;özellikle de drift sporunun merkezi olmalıdır.
 • nejdet uçak23.5.2017 00:05:33

  başkanımızı neden tenkit" kötülüyorsunuz. ALT GEÇİT.YOLLAR.PARKLAR.BOLU İÇİN HERŞEYİNİ VERDİ.MAHALLEELER.PARKE TAŞLARI İLE YAPILDI.15 senede bu kadar.bir 5 senede verelim.siz o zaman görün.EN BÜYÜK BAŞKAN BAŞKA YOK.
 • Köroğlunun Torunu22.5.2017 22:44:43

  Geçengün E-5 üzerinde bulunan Petrol istasyonunun marketine gelen bir kişi Bursa!dan çevre güzelliklerini görmek üzere Bolu'ya ilk defa geldiğini ve böyle rezalet bir şehircilik ve trafik düzeni olan ve yolları bu kadar bozuk olan bir şehir gördüğünü söyledi ve keşke gelmeseydim dedi.Market sorumlusu şahidimdir. Bende Boşu ve Ülkemiz rant uğruna ne hale düşürüdü dedim. Herşeyi kendileri için toz pembe gören ve halkında öyle gördüğünü zanneden zavallılara duyurulur.
 • Kayhan yilmaz22.5.2017 21:09:41

  Sayin Valim şu Çilikeş Bolunun sesini duyun artık, lutfen bu beceriksiz belediyeyi sürgün edin işin ehli belediyelerden beyin takımı ve kadro ithal edelim, ve bolumuzu yollariyla kaldirimlariyla meydan ve parklariyla tüm illerde guzellikleriyle dillere dökelim
 • Kayhan yilmaz22.5.2017 20:58:21

  Utanc verici yollar kaldirimlar gecitleer daha yeni antalya gezimden geldim boluya hosgeldin olduk takir tukur yollarda, cocuklar aracda gece uyuyordu dedilerki baba boluya mi geldikk 😀
 • yaşar yaşamaz22.5.2017 19:27:33

  en kolay hesap verme yöntemidir. yol yaptık kaldırım yaptık. bire on masraf göster kimse hesap sormaz. zaten bu sitemde bundan sonrada kimse hesap soramaz
 • gelin sal22.5.2017 18:48:22

  Haram mı? o ne be :)))
 • Gökhan22.5.2017 18:29:14

  İstanbul'la Ankara'nın arasında bir şehir olacaksın ve 15 yıldır bitmeyen altyapı ve yollara sahip olacaksın.yok türizm kenti olacakmışız en uzun yeşil yolumuz olacakmış bikere dışardan şehre gelen olsa nerden girişi olduğu belli değil hadi girdi diyelim yazıktır günahtır ama nedense herkes MUTLU
 • Ahmet s. v22.5.2017 17:59:07

  Editör bey bu konu çok önemli her habere yazacağım çünkü kazaya sebebiyet veriyor yeni yapılan dönel kavşaklar, Bugün gördüm belediye neden heryere saçma sapan kavşak yapıyor köroğlu mahallesine yapılmış inanın nereden gideceğimi sapıttım aktaşa dönmek için yukarı dönüp tekrar aşağıya iniyorsunuz bu kadar iş bilmemezlik olmaz keza siteler cami önüne yapılıyor iyide neden! Bolulular olarak kimse memnun olamaz çünkü çok anlamsız zaten işlek bir yol değil ve mevcut yolu iyice daraltıyorsunuz
 • bolulu22.5.2017 17:50:09

  yazık-günah , haram-zıkkım
 • Dursun YILMAZ22.5.2017 17:41:15

  Geri kalmış ülkelerde seçmenler kötüler içerisinden en iyilerini oylarlarmış.Onun için seçilenlerde seçmen karşısında içinden geldiği gibi rahat oynarlarmış.Bir Milyon insanın keyfi için 79 Milyonu kurban eden bir ülkeyiz.
 • Dursun YILMAZ22.5.2017 17:19:58

    Bolu belediye başkanı Japon olmuş olsaydı bu hali görünce görevimi layıkıyla yerine getiremedim diye kendi kendine harakiri yapardı. Bizde de görevini layıkıyla yapamamak adeta övünç kaynağı. Ah eğitim ah sen nelere kadirsin.
 • yaşar Can22.5.2017 15:43:10

  Anladınız mı şimdi  ey sevgili  Bolu halkı; oy vermek,yönetici seçmek işinin basit bir şey olmadığını.Belki bundan sonra ki seçimde ben dahil sadece vitrine bakıp oy vermem,sizde vermeyin.
 • Ne olacak bu Bolu’nun haliİlgili haberi göster

 • ERGİN ÖZBAY23.5.2017 23:20:28

  SEVGİLİ MUHARREMCİĞİM BİZLER SAYIN BAŞKANIMIZIN BU YOLLAR TAKINTISINA ARTIK ALIŞTIK, BİRAZ YOL ZULMÜNE ARA VERSE RAHATSIZ OLUYORUZ BAŞKAN NE ZAMAN NEREDEKİ YOLU BOZACAKDA YENİSİNİ YAPACAK DDİYE MERAK İÇİNDE KALIYORUZ DERKEN BAŞKAN BİZİ ÇOK DA FAZLA MERAKDA BIRAKMADAN MEŞHUR ŞANZALİZZE CADDESİNİNİN İKİNCİ BÖLÜMÜNEDE BAŞLARAK BİZİ TOZ VE YAĞMUR YAĞDIĞINDA ÇAMURDERYASI HALİNE DÖNEN CADDEDEN MAHRUM ETMEDİ KENDİSİNE NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEK AZDIR, ANCAK BENİ ŞİMDİDEN BİR KARAMSARLIK ALDI NEDEN Mİ? BURADA DA BİTERSE HANGİ YOLA BAŞLAYACAK DİYE ACABA BAŞKAN BİZİ TOZSUZ, ÇAMURSUZ MU DİYE, BUNUN İÇİN ÜZÜLMÜYORUM DESEM YALAN OLUR, TABİKİ BU BİR ESPİRİ İDİ, AMA GERÇEK ŞU Kİ BİRİLERİ PARSELİ KAPIYOR GİBİ GELİYOR BANA, NEYSE FAZLA GÜNAHA GİRMEYELİM
 • haluk23.5.2017 00:06:24

  biz bu kepazeliği hak ettik  hocam hemde sonuna kadar sayın cumhurbaşkanımıza olan sevgimiz saygımız yüzünden böyle beceriksiz adamları belediye başkanı seçtik ama bir başka üzüntüm cumhurbaşkanımızın bu gibi beceriksiz yap boz. yapanları neden hala görevde tutuyor. hayret gerçi düzce belediye başkanın kepazeliklerini duyunca biraz teseli oluyom orası hepden kepaze  yazık bu ülkemize yazık bize
 • Ahmet Cengizli22.5.2017 22:57:49

  Sizden, bir önceki yazınıza yazı yazdım, ama bu belediye başkanının Bolu ilimizin yollarını katletmesinden dolayı çok kızgınım. Bolu'ya birşey kazandırmadı diyemem, ama bir Belediye'nin üzerine düşen görevleri yapmıyor, kızgınlığım bu yüzden. Bir önceki yazınıza yazdığım yazı "nezaketsizlik" içeriyorsa çok özür dilerim. Sizin yazı yazmanız bir sorumluluk, bizim başka bir bakış açısıyla olaya yaklaşmamız başka bir sorumluluk. Gazetenin ve Sizin bizim yorumlarımızı kaldırtmanız başka bir şey. Size kızgın mıyım? Değilim. Kırgınım. Okurunuzdan saygılar.
 • Ahmet Cengizli22.5.2017 22:52:32

  Sevgili Hocam, bir önceki yazınıza cevap yazdım çünkü,orada ifade ettiğim gibi herşeyi rant olarak gören bir belediye başkanı var. Gölcük,maalesef 06 ve 34 plakadan geçilmiyor. Nerede Bolulular? Gölcük'ün çevresinde veya Bolu'ya daha daha yakın yerlerde piknik yapıyorlar. Gölcük, Gölcük olmaktan Bolulu için çıktı çünkü pahalı. Gelelim Bolu yollarına, 3 dönemdir Bolu belediye başkanı olan zat, altında makam arabasıyla yolların halini pek anlamıyor, bildiği tek şey, birşey bilmediğidir. o da sağa sola yol çalışması yaptırıp birşeyler yapıyorum ben havasındadır. Rant peşinde derken, tamam belediyeye para kazandırıyor(su,Türkiye'de en pahalı olan il) lakin personeli gezmekten iş yapmaya fırsat bulamıyor.İş yapanları da sindiriyorlar.
 • Senin yerin başka Hocam22.5.2017 19:34:07

  Kıymetli Hocam,  her yazınızı ilgi ve keyifle okurum, bir önceki yazınıza yapılan yorumların sizi baya üzdüğü belli,   sizdeki nezaket herkesde olamıyor maalesef,  bende enaz sizin kadar Bolu sevdalısıyım, ama bu belediye başkanının üç dönemdir yaptıkları bizlerde ne sabır nede nezaket bıraktı be hocam..
 • Ahmet s. v22.5.2017 18:00:58

  Editör bey bu konu çok önemli her habere yazacağım çünkü kazaya sebebiyet veriyor yeni yapılan dönel kavşaklar, Bugün gördüm belediye neden heryere saçma sapan kavşak yapıyor köroğlu mahallesine yapılmış inanın nereden gideceğimi sapıttım aktaşa dönmek için yukarı dönüp tekrar aşağıya iniyorsunuz bu kadar iş bilmemezlik olmaz keza siteler cami önüne yapılıyor iyide neden! Bolulular olarak kimse memnun olamaz çünkü çok anlamsız zaten işlek bir yol değil ve mevcut yolu iyice daraltıyorsunuz
 • mehmet22.5.2017 13:33:48

  boluda off road düzenlenmeli
 • Dursun YILMAZ22.5.2017 12:24:11

    İnsana yatırım yapıp işin uzmanı insan yetiştiremediğimiz için her işimiz Allah'a kalıyor.Türkiye'de gerçekten yaptığı işin uzmanı olan kaç kişi vardır?Gerçekten bir işin uzmanı olanlarda Türkiye'de kalmak istemiyor.Uzmanlık iş yapma ve işin kalitesini artıran en önemli faktördür.
 • sümerli22.5.2017 12:13:01

  bir bölgeyi başlar bitirir diğerine başlarsın, bizde öyle değil bir başlıyor her yer kazılıyor sonra bekle ki bitsin, bitse de ne fayda iki gün sonra kazı ve yamalar, artık dayanacak güç kalmadı bolunun arabalarını ikinci elde almıyorlar.işler ayna çal çal oyna... bilmem anlatabildim mi?
 • Devletin malı...!İlgili haberi göster

 • Bolulu22.5.2017 12:31:54

  Her iş bittide bunlarmı kaldı bu memlekette hey gidi dünya

Sayfalar:

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak