bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

 • FETÖ'cü polisler arakadaşlarını satmış İlgili haberi göster

 • güzel günler yakında7.12.2016 21:18:18

  Dersimli Kemal'e göre bu hain FETÖ'cüleri hapise atmak demokrasi karşıtı oluyor(!) Deniz Baykal gibi kendi partili kadına çullanan Y_CHP'liler kodesteki Selahattin Demirtaş gibi ucubeleri ziyaret ediyorlar. Diğer muhalefetteki Bahçeli ise Allahlık(!) Bir ülkede bu kadar mı çok hain olur? Allah vatansever polisimize ve askerimize güç kuvvet versin.
 • cc7.12.2016 13:58:30

  Türkiye güzel ülke, değerli ülke. Dostu az, düşmanı çok ülke. Allah düşmanların, ülkemizin başına çorap örenlerin, örmeye çalışanların ve hala örüyor olanların yüzünü güldürmesin. Allah devletimize milletimize zeval vermesin. bu uğurda canını feda edenleri ve etmeye hazır olanları da iki cihanda rabbim güldürsün.
 • Osmanlı7.12.2016 13:37:35

  Bunların tutuklanan sivil hainlerini salıveren hakim ve savcılar lafım size !!!  bu işin vebali çok büyük çooook  , şehit sabri çok yakın arkadaşımdı, hayat dolu bi vatanseverdi.onun bebeğine kim ne anlatacak? O anne nası yetiştirecek tek başına o yavruyu? Nası analık ve babalığı aynı anda üslenecek?
  Hainler aklanarak çıksın,geçmişte cukkaladıkları paralarla çoluk çocuklarıyla dışarda lüks hayat sürsün, benim sabrim toprak altında,ailesi paramparça !!
  Yemin ederim nefesim daralıyo,Allah kahtetsin yaa. Yediğimden içtiğimden bişey anlayamıyom,darlanıyom resmen.Mücadele verilecekse KEMİKLİ DİRAYETLİ ve KISAS lı verilmeli.
 • Hastanede yasak aşk skandalı !İlgili haberi göster

 • serpil aslan 7.12.2016 12:26:02

  bolunun sesi boş haberlerde üstüne yok size ne ya milletin ilişkisinden aşkından hatta bize ne
 • Durdu Yıldı7.12.2016 10:04:02

  Kadın veya erkek kime iftira atmış olursa olsun. Müfterilerin allah belalarını versin.
 • Dursun YILMAZ7.12.2016 00:13:03

  Namuslu bir kadına namussuz demek kırk yıllık ibadeti yok eder.
 • Yangın çıkınca, yangın merdiveni çıkışının kilitli olduğu anlaşıldıİlgili haberi göster

 • emekli7.12.2016 09:42:03

  Torpilli osmanlı hayranı cengiz coş marşları yasaklayacağına okullarda öğretmen yardımları ile ilgileneceğine son yangından ders çıkarıp sorunları halledeceğine sen siyasilerin peşinden ayrılmıyorsun ya işini yap yada git siyaset yap.
 • sun star7.12.2016 02:22:39

  İl Milli eğitim müdürü cengiz coş :) okullardan, hangi öğretmenin ne kadar yardım yapıp yapmadığının listesini isteyip fişleme ( y.....k ) yapacağına, Okulların yangın önlemlerini denetleyerek asıl görevini yapsa ya.
 • Kim bu Yurt Müdürü...6.12.2016 20:50:42

  Aladağ yangını ve yanarak ölen çocukları duymadı mı bu yurdun yetkilileri??? Derhal görevden alınması gerekir bu aymazların...
 • 4 asker ve emekli bir astsubay gözaltına alındıİlgili haberi göster

 • NEJDET UÇAK7.12.2016 12:34:23

  NEDEN İSİMLERİNİ YAZMIYORSUNUZ.BENDE EMEKLİ ASTSUBAYIM.KALLEŞ VE ŞEREFSİZLERİ BOLU TANISIN.BUNLAR KOLAY KOLAY BİTMEZ. MANTAR GİBİ GÜNEŞ GÖRÜNÇE ÇIKARLARLAR.ONUN İÇİN KÖKÜNÜ DEVLET DEGİL MİLLET TEMİZLEMELİ.VATAN HAİNLERİ.
 • Mücahit Kutlu ile birlikte 4 kişi serbest İlgili haberi göster

 • Taş mı Kaya mı 12.12.2016 21:09:32

  Hemşire Sema Uğur ismini Bolu Meslek Yüksekokulu Eski Öğretim Görevlilerinden ve halen Bolu Gündem Yazarı Sema hemşire şöyle diyordu başka bir şey demiyordu KAYA gibi ağırlık taşıyan Yazar arkadaşlara sormak lazım Bu durumu onların Yorumunu almak lazım.
 • Seyit Ömer 12.12.2016 21:07:33

  Mücahit Kutlu Yu Serbert Bırakmışlar Tabii Beraberindeki diğer bir kaç kişi de Savcılık Kararı ile Serbest Kalmış. Mücahit Beyin Avukatı Eski AKP il Başkanı GÜZ. ve Halen Bolu Milletvekili Mücahite Kefil olduğunu söylemişti. Acaba siyasi bir sonuç mu , hatta ve hatta beraberinde serbest bırakılan diğerleri de Mücahit Kutlunun Serbest bırakılmasına Meşruluk kazandıran bir siyasi oyun mu. Ben Bolu Belediyesi Eski İmar Müdürü Setter TOPAÇ'ın Asla Fetöcü olduğunu düşünmem. Belediye Başkanı ve Diğer Rantçıların isteklerine hayır demişti ve Görevden Azlini istemişti Başına neler geldi. Setter TOPAÇ ın da dosyası Sn savcılarımızca incelenmeli ve Savcılık Kararı vijdanlara bırakılmalıdır Tertemiz Adamdır SETTER TOPAÇ
 • Ramazan Gümrah12.12.2016 21:04:08

  Mücahit Beye Geçmiş olsun. Savcılık Kararı ile Bırakılanlardan. Ancak Şahsen Bolu Belediyesi ESKİ İMAR MÜDÜRÜ Setter TOPAÇ Kardeşimi iyi Tanırım. Tertemiz bir insan Hatta İmar Müdürlüğü Görevini Yaparken Rantiyecilerin ve Belediye Yönetiminin zorbalıklarından kurtulmak için Bir çok defa Belediye başkanından görevden azlini istemiş ve görevi öyle bırakmıştı. Neden Setter TOPAÇ Bırakılmıyor. Serbest Kalmalı. Eğer Kutlu Bırakılıyorsa Setter de bırakılmalı. İl Özel İdare Genel Sekreterinin Notları arasında Setterin isminin çıkması Mücahitin isminin çıkması bu kişileri Teröröst Yapmaz Sn Savılarımızdan Bu arkadaşımızın da dosyasını dikkatle incelemelerini Talep ediyorum. Mücahit Kutlunun Çıkması Siyasi Olabilir mi. Bir vekil Ben Kendisine Kefili
 • Bolulu kadınlar Anıtkabir’deİlgili haberi göster

 • Faruk iyigun6.12.2016 15:25:24

  Chp üyesi olarak.Bolu merkez ilçesinde Ataturk'un Turk Kadınına verdiği Seçme ve seçilmesi kanunu ile ilgili bir etkinlik yapmasını beklerdim.Ustelik merkez ilçe başkanının kadın olmasına rağmen.Simdi projeler üretiliyor ve projeler hayata geçiriliyor.Ataturk'un kurduğu partide bir etkinlik olmaması beni üzdü.Bolu merkez ilçe kadınları diye bir organ varmi onuda bilmiyorum.
 • Evvela ahlak, sonra spor ! İlgili haberi göster

 • Dursun YILMAZ6.12.2016 23:59:34

  Sayın hocam futbol bizde bir strateji oyunu olarak değil de bir stres atma oyunu olarak algılanır.Galiz küfürler edilmesinin asıl sebebi,futbol seyircisinin esas hayatını stres altında yaşamasından kaynaklanıyor.Çalışırsın maaşın yetmez,öğrencisin okul bittiğinde bir baltaya sap olamazsın,emekli olursun sadaka alırsın.Doğru dürüst bildiğin  mesleğin ve yabancı dilin yok.Daha bunun gibi niceleri.Zaten bunu büyüklerimiz çok iyi bildiği için futbol sayesinde bir nebzede olsun bizi uyuşturabiliyorlar.Uyuşturulmuş milleti yönetmek kolaydır.Türkiye'de futbol uyuşturucu gibi kullanıldığından doğru dürüst futbolcu ve futbol seyredemezsiniz.Yorumum yayınlanırsa ne ala.....
 • Grd@hotmail.com6.12.2016 20:22:19

  Sayın dumlu bey, yazdıklarınıza harfiyen katılmakla birlikte Gökhan Gönül ün trasfer aşamasında yaptığı birtakım hareketler afedilir gibi olmadığını sizde taktir edeceksinizdir. Zira FENERBAHÇE den BJK ye ilk giden sporcu gökhan olmamıştır, sonuncuda olmayacaktır. Efendice başka takıma giden her futbolcu saraçoğlunda alkışlanmıştır. Demekki sporcunun ahlaklı zeki ve çevik olanı alkışlanırken kurnazca hareket edende pek taktir görmüyormuş.
 • 6 esnaf gözaltına alındı İlgili haberi göster

 • Bolulu6.12.2016 23:09:19

  Ya evimize giren insalara güven miyecez adam sandık birde beyaz eşyamızı tamir ettiler
 • Esnaf duasında bir ilk yaşandıİlgili haberi göster

 • ibrahim Gürkan6.12.2016 13:48:00

  Emin Kardeş Anne ve Babanın ruhları şad olsun. Allah onlara da cennet nimetlerinden tattırsın. Mekanları cennet olsun.
 • TURHAN5.12.2016 23:52:59

  EMİN CİĞİM ELLERİNE SAĞLIK HALİT AMCANIN ,SEHER TEYZEMİZİN MEKANLARI CENNET OLSUN.
 • Oto hırsızı yakayı ele verdiİlgili haberi göster

 • Dursun YILMAZ5.12.2016 23:31:46

    Apartmanımızın önünden kilitli bisikletimi çalan hırsıza çok benziyor.Hırsız kamera kayıtlarında ince ve uzun aynı zamanda da kapüşonlu idi.
 • Bolu'da 3 okulda eğitime ara verildiİlgili haberi göster

 • İsmail. Kavak5.12.2016 20:03:29

  Boluda her is tersine yapiliyor,  cikinlar mahallesinde oturuyorum.  Uc senede yol bes kez kazildi, su anda her taraf. Camur deryasi, yolyun yarisi trfige kapali,belediye isleri konturolsuz ve takipsiz yapiyor,yolun bir tarfinda iki mefre kaldirpim diger tarafinda yrim metre yok, boyle belediyecilik olmaz. Su anda acikca bo mahalleye ziulum yapiliyor.
 • Dursun YILMAZ5.12.2016 19:26:55

    Bebekler,çocuklar ve gençler hepimizin geleceği.Geleceğimizle oynayanın geçmişini sorgularım.
 • kültür5.12.2016 17:20:03

  Bu işler yazın yapılamaz dı herhalde, yoksa sedaş yazın yapar kimseyi soğukta bırakmazdı.
 • Tanju Özcan'dan Kılıçdaroğlu'na sert sözler !İlgili haberi göster

 • hastirın6.12.2016 09:50:52

  Bu Kemal'in kardeşi bile kendisine isyan etti be(!) PKK'nın meclisteki uzantılarına cezaevinde ziyaret eden bu Y-CHP'den bir b.k olmazzzzz!
 • siyasi iktidarsızlar(!)6.12.2016 09:47:48

  Başdanışmanı bile FETÖ denen CİA'nın oğlanlarından gözaltına alınan bu Dersimli'den vatana millete bir hayır dokunmaz!
 • kültür6.12.2016 09:16:51

  Açılım saçılım yapar PeKeKe ile pazarlık yapar dağdakileri sınır mahkemeleriyle davul zurnayla ülkeye sokar yüzlerce askerimiz polisimiz ülke içinde şehit olur ALKIŞLARSINIZ, daha sonra bunları tutuklamaya başlar yine ALKIŞLARSINIZ, NE istedinde vermedik der ülkeyi peşkeş çeker ALKIŞLARSINIZ, ergenekoncu diye askerlerimizi tutuklar yerlerine fetocuları doldurur ALKIŞLARSINIZ, bunlar darbeye girişir tutuklanır ALKIŞLARSINIZ, İsraile kafa tutar ALKIŞLARSINIZ, özür diler ALKIŞLARSINIZ, rus uçağını düşürme emrini ben verdim der ALKIŞLARSINIZ, feto yaptı der özür diler ALKIŞLARSINIZ, 6 ay sonra avrupaya vizesiz girecez der ALKIŞLARSINIZ, avrupa birliğine kafa tutar ALKIŞLARSINIZ CHP ye laf söyleyen arkadaşlar önce kendilerini sorgulasın
 • zavallı Y-CHP5.12.2016 18:57:16

  Bu Dersimli Kemal utanmasa Fetö elebaşısı Fethullahı da alkışlatır(!)
 • Anlayış farkı' kullan5.12.2016 16:31:12

  Ne haksızlığından hukuksuzluğundan bahsediyorsun?
  Pkklıyı Kcklıyı Fetöyü Dhkpciliği sırf gazeteci diye sırf yazar diye ülkenin serbest bırakacağını rahat bırakacağını mı sanıyorsun. Yarın bir gün sana zarar gelince yine hükümet suçlu diyeceksin Her zaman olduğu gibi ayağın taşa takılsa Ak parti suçlu diyeceksin. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. Chp'yi(Kemal Kılıçdaroğlu) desttekleyinlerin akıl sağlığından şüphe ediyorum
 • Anlayış farkı5.12.2016 08:55:43

  Vekilin anlayamadığı ya da anlamak istemediği şu; o tarihte bu haksızları ve hukuksuzları savunanlar, şimdi aynı haksızlık ve hukuksuzluklara maruz kaldıklarında bile biz kin tutmayız, yine o haksız ve hukuksuz davranışların karşısında aynı kararlılıkla dik dururuz demek istiyor Sayın Kılıçdaroğlu...
 • Yaren5.12.2016 08:54:25

  Nihayet Sn. Vekil, Cumhuriyetin kuruluşundan beri CHP nin başına gelebilecek en büyük felaket bu kasetçinin başkan olması ve hala bunun fetoşun elemanı olmadığını kabul etmek tek kelime "saflık" olur.

Sayfalar:

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak