bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

 • Kaçak içki ve sigaraların kaynağı bulundu İlgili haberi göster

 • Cumhuriyetçi CHP10.4.2017 20:23:09

  Neden yakalıyorsunuz ya? Ucuza alamayacak mıyız? Akp yüzünden zaten pahalı içemiyoruz keyifli keyifli.
  Ah be Cumhuriyetin kuruluşunda yaşasaydım keşke atamla birlikte kadehleri tokuşturarak sabahlara kadar içseydik. Ne güzel olurdu. karışan yok eden yok halkımızla beraber. Hem o zaman ucuzdu herkes içiyordu.
 • Geri Vitesİlgili haberi göster

 • Bilir Kişi11.4.2017 20:43:39

  Yazacaklarımı düşünün, tartin ve öyle karar verin.

  1 mart 2003'te amerika, Irak'a daha rahat müdahale ve askerlerimizin kullanılması için dönemin hükümetiyle anlaşmıştı. Buna göre g.dogu bölgesinde kendi askerlerini yerlestirebileceklerdi. Hükümetle anlaştılar ama, kararı TBMM verecekti. Ve Meclisimiz bunu düşündü tartti RED yonunde karar çıktı.

  Şimdi görüyoruz ki 14 yıl önce buna izin verilse, ABD askeri g.doguya konumlanabilecek ve askerimiz bir bataklığa itilecekti.
  Düşünün bakalım ABD askerini hangi güç yerleştiği yerden çıkarabilir ?

  2013 yılında BASKANLİK sistemi olsaydı eğer, hükümet anlaştığı için Meclise sorulmayacak başkan karar verecekti. Durumun vehametini iyi ölçün. Kişisel çıkarlar uğruna VATANI güç duruma sokmayin.
 • Salih ÖZDEMİR11.4.2017 18:42:34

  Dünya alem gördü 15 temmuzda Türkiye nin parçalanamayacağını bi sizler göremediniz. Zihniyet aynı sattırmam! Şimdiye kadar satılanları öbür tarafamı götürdüler? yoksa sizlerde dahil bütün vatandaşlar istifade mi ediyor. Her kişinin bir görüşü var benimde ama hiç bir zaman yalaka olmadım. Bolu da AKP yi en çok eleştiren de benim. Siyasetçi yıkılasıya kadar koltukta durmamalı(rahmetli Eceviti ne tarafına düşecek diye iki koruması gözetliyordu)ezbere konuşma bu memleket sizlere rağmen Rahmetli ATATÜRK ün dediği gibi munasır medeniyetler seviyesine çıkacaktır. çıkıyorda bunu hızlandırmak için O kafanda biraz sağduyu akıl varsa verilecek cevap EVET tir. M E midir nedir  önce adını yaz kiminle konuştuğumuzu bilelim
 • M.E11.4.2017 15:37:20

  SALİH ÖZDEMİR'E..: ÖNCELİKLE BU OYLAMANIN ÜLKENİN MENFAATİ DEĞİL, EZBERE BİAT ETTİĞİNİZ rte DENİLEN ZATIN KAPRİSLRİ İÇİN OLDUĞUNU BİR ANLA. BİZDE GERİYE DÖNÜK EPEY ŞEYLER GÖRDÜK. TAMDA SENİN GÜVENDİĞİN O NANKÖR YÖNETİCİLERİN, GEÇMİŞTE YAPILANLARI SATA-SATA BİTİREMEDİ. GERİ KALAN SERMAYESİ YÜKLÜ ŞİRKETLERİ DE ŞİMDİ VARLIK FONU DENİLEN HIRSIZLARIN HAVUZUNA AKTARDIĞINI GÖRMÜYORSAN  KÖRSÜN VEYA SEN NANKÖRSÜN. TERBİYESİZLİK YAPMA..BU SİYASİ BİR OLAY DEĞİL ÜLKENİN PARÇALANMASINA GİDEN BİR YOL.
 • Salih ÖZDEMİR11.4.2017 10:05:53

  Sn Candemir in yazısının sonunda ki cümle sonunda EVET demeyi uygun gördüm deseydi yazı amacına ulaşmış olurdu. Herşeye bir kulp takan ve hiçbir altarnatif fikri olmayan chp zihniyeti sadece yıkıcı muhalefet yapıyor. Şu anda ohal var  peki hisseden varmı? Kardeşim ben kuyrukları da yaşadım, paramızın yüzü sıfırlardan gözükmüyordu. Eğer bu memlekette yapılan yatırımları sağlıkta sanayide eğitimde yargıda bir çok konuda görmüyorsanız nankörsünüz. Yazdığınız yazı ve yorumlar    laftan öteye geçmez herzamanki gibi. Allah hidayete erdirsin. Nihayetinde hepimiz aynı gemideyiz Ben istermiyim çocuklarım ın geleceğini tehlikeye atmak. Asla, o zaman net olmalıyız bunun tam karşılığı da EVET tir.
 • Mükemmel Bir Yazı...10.4.2017 17:42:52

  İlhami Bey, gerçekleri dile getirmişsiniz... Teşekkürler... Ayrıca Dursun Bey'i kınayan arkadaş aslında haklı... Ancak Dursun Bey'de haklı... Bazı insanlar küçük bile olsa yanlış yazımdan rahatsız olurlar... Bunu böyle kabul etmek lazım... Bütünüyle ele alırsak, mükemmel bir yazı... Gönül ister ki, bu tür irdemeleri daha fazla insanımız yapabilsin...
 • Dursun YILMAZ10.4.2017 17:31:13

    Murat ERMİŞ kardeş bir kelimenin bir cümle içerisinde yanlış yazılması çok şeylerin çok yanlış anlaşılmasına sebep olabilir.Güzel Türkçemizi güzel yazmaya ve güzel konuşmaya gayret edelim.Sonra İlhami Hocamı eleştirebilecek ne kültüre sahibim,ne bilgiye sahibim ne de kötü ahlaka sahibim.İlhami Candemir benim Hocamdır.O'na karşı saygıda ve sevgide kusur etmem.Hiç kimseye saygı ve sevgide kusur etmem.
 • ali yılmaz10.4.2017 17:30:43

  Candemir hocam,umarım yazılarınızı kararsız vede eğitimli ak parti seçmeni okuyordur.!,yoksa boşa yazılmış bir yazı olacak.şundan eminim ki ak partili milletvekillerinin ve belediye başkanlarının büyük bir çoğunluğu HAYIR verecek.çünkü c.başkanı kendi partilileri de dahil kimseyi dinlemiyor.( ailesi dışında )inanın onlarda referandumun ne getireceğini çok iyi biliyorlar..
 • Dursun YILMAZ10.4.2017 17:18:09

    Sayın hocam İlhami CANDEMİR beyin yorumuma göstermiş olduğu hassasiyetten dolayı çok Teşekkür ederim.Hatayı görebilmek ve hatanın düzeltilmesi için istekte bulunmak bir erdemliktir,İstemeyerek de olsa yapılan bir hatanın o kişi tarafından anlaşılması ve düzeltilmesi ise çok büyük erdemliktir ve de büyük fazilettir.Bundan dolayı hocama saygılarımı sunar ayrıca ellerinden öperim.
 • Murat ERMİŞ10.4.2017 16:24:40

  SAYIN AVUKATIMIZ İLHAMİ BEY, YAZILARINIZI HAKKIYLA , DUYGULARIMIZA VE ÜLKE MENFAATLERİNE TERCÜMAN  OLDUĞU İÇİN ZEVKLE OKUYORUZ. BİZLERİN ANLADIĞINI KEŞKE TÜRKİYE ANLAYABİLSE. TEŞEKKÜRLAR. BİRDE MESELE MEMLEKETİN MESELESİ İKEN YAZINIZA BİR HARF İÇİN(güya çok biliyo) KILÇIK ATAN DURSUN BEYİ KINIYORUM. O ZATEN HER HABERİN ALTLARINA FİKİR-*MANTIK-*AKIL-ERDEMLİK GİBİ BİTSÜRÜ AFAKİ ŞEYLER YAZIYOR. GÜYA BİLMEDİĞİ BİRŞEY DE YOK. NEDE ÇOK BİLİYORMUŞ.!! KİTAPTA - KURANDA ÖYLE BİŞEY YOK DİYECEK KADARDA BİLİYORMUŞ DEMEK Kİ..!
 • ABD'nin memurları10.4.2017 15:03:43

  Büyük Orta-Doğu Projesi'nin görevli memuru CNN Türk'te ne dedi?  " Osmanlı'da da eyaletler vardı. Lazistan, Kürdistan gibi... 2023'te inşallah başta olursam bu sisteme dönmek için var gücümle çalışacağım!" Niyeti bu olan birisine sınırsız yetkiler verilirse bunun kat be katını yapacak. EVET' çi yurttaşlara duyurulur.
 • ABD'nin memurları10.4.2017 15:03:35

  Büyük Orta-Doğu Projesi'nin görevli memuru CNN Türk'te ne dedi?  " Osmanlı'da da eyaletler vardı. Lazistan, Kürdistan gibi... 2023'te inşallah başta olursam bu sisteme dönmek için var gücümle çalışacağım!" Niyeti bu olan birisine sınırsız yetkiler verilirse bunun kat be katını yapacak. EVET' çi yurttaşlara duyurulur.
 • bahtiyar kandemir10.4.2017 13:09:14

  RTE'nin başdanışmanı Şükrü Karatepe "EVET çıkarsa eyalet sistemine geçilecek! " Bu yüzden hayır çok önemli.
 • candemir ilhami10.4.2017 12:17:23

  Yazarın sayın Durusun Yılmaz'a cevabıdır; Sayın Yılmaz  yazımın başlığı senin söylediğin gibi Fides olmayıp doğrusu olan VİTESdir.Yazının alt kısmında zuhulen Fides yazılmış,bu kadar hata kadı kızında da olur derler.Hatta hukukta Tecviz-i hata diye bir kavram vardır,bu hoş görülebilen hata demektir.Kaldı ki ben yazımı sabah 6 ila 7 arasında yazdım.Yazılarımız profesyonel yazarların yazılarında olduğu gibi editörden de geçmiyor.Yine de ilgilerinize çok çok teyşekkür ederim.
 • Dursun YILMAZ10.4.2017 10:36:05

    Hocam hoş güzel yazmışsın da araç üzerinde FİDES diye bir sistem yoktur.Vitese takmak,vitese geçirmek,vites değiştirmek,geri vites vardır.vites dişlisi,vites kolu,vites kutusu vardır.FİDES kelimesi VİTES kelimesi ile yer değiştirsin.Yanlış yazılan kelimelere hasta olurum.
 • Kadınların gününde para kavgasıİlgili haberi göster

 • Boşluğa düşen boş insanla9.4.2017 22:17:11

  12 kadının her biri 750 şer TL para mı vermiş?Bu kadınların veya eşlerinin  aylık kazançlarının en az 5000 TL olması gerekir.Türkiye nüfusunun 65 Milyonunun aylık geliri 1 ile 5 bin TL arasında.Haberde bir yanlışlık olsa gerek.750 TL 75 TL olmasın?Aylık kazancından 750 TL tasarruf yapabilen insanların morali düzgün olacağından kavgaya mahal vermezler.
 • Vefat edenler (Bugün 9 Nisan Pazar)İlgili haberi göster

 • nurettin ayvaz12.4.2017 19:44:35

  merhum ilhan karaduman'a Allahtan rahmet kederli ailesine sabırlar dilerim
 • 'Allah için evet' demiş. Ne kadar ayıp !İlgili haberi göster

 • HAHA9.4.2017 22:14:08

  Hahaha Bolu Ak Parti'li kendini avutma referandumu Cumhuriyetin yıkılması ile yorumlamış. Bir insan bu kadar cahil nasıl olabilir anlamıyorum doğrusu. Cumhuriyetin Kurucu bu sistemle ülkeyi yönetiyordu bu sistemlee :)
  %60 EVET çıkacak ;)
 • Cumhuriyet 9.4.2017 04:19:30

  İşte Bu Benim güzel memleketimin en güzel Manzarası Bu Resim Bu tablo Bolu da HAYIR dolayısı ile Türkiyede HAYIR çıkacağının en güzel göstergesidir. Bakın bu insanlara para dağıtılmadı orada bulunanlar kendilerini satmadılar bir menfaatleri yok Yalnızca onlar Cumhuriyet ve değerlerinin sevdalıları Cumhuriyetimizi Yıkamayacaksınız Egemenlik Hakkımızı Alamayacaksınız vatanımızı Eyaletlere Bölemeyeceksiniz Birilerine Peşgeh çekemeyeceksiniz ve YARGILANACAKSINIZ
 • Baz istasyonlarının akülerini çalmışlarİlgili haberi göster

 • sadi dadaşoğlu 9.4.2017 04:22:32

  Çalınanları kimler satın alıyorlar Bolu da Hurdacılık Yapanlar kimler Hurdalıklarda Denetim var mı Yok. Peki neden Adamlar Resmen artık bahçe kaplarını çalmaya başladılar Direklerdeki telleri çalıyorlar Bu memleketin uşağı ya çok AÇ Ya da Çok Ahlaksız Nerede devlet EYYY vali neredesin
 • Bolu’da Akşener’e yoğun ilgi  İlgili haberi göster

 • Fehmi gür16.4.2017 00:09:03

  Tabiiki hayır tabiiki hayır inadına evet diyenler yine kaldırıldık diyecekler
 • Necvin Kardeş 9.4.2017 04:26:29

  Eleştiren Ya da Evet çi olduğunu düşünenler. Hava Buz gibi ve Yamurlu salon zaten 500 kişilik ve tamamen dolu orada olanlar Partili değil Orada olanlar Vatanını seven Cumhuriyet sevdalıları Hayır oyu verecek bu ülkenin gerçek evlatlarıdır Siz eleştiren bir de Yargıç ismini koymuş Ulan sen Yargıçlık lafını ağzına bile alma cumhuriyet elden gidiyor hala inadına evet diyorsun.
 • Yargıc9.4.2017 00:13:46

  Akşener bir mitinginde turkiye ye başbakan olacak diyordu şimdi ne dediki bilmiyorum bunların hepside boş ondan sonra darbe yaptılar demekki bir bildiği vardı bunlara inat evet kararım
 • Ahmet Budaklı8.4.2017 14:42:41

  Burası mhp liler mi doldurmus chp liler mi anlayamamdım. bana göre chp liler cok fazla bir sürü kisi gördüm. birde chp lilerin bu hanıma bu kadar ilgi duymalarını anlamadım. sağcılar sevmiyor, solcular seviyor... dünya garip, türkiye daha da garip.
 • TUNA AKCALI8.4.2017 12:25:45

  Cumhuriyetin değerlerine sahip çıkmak için, Atatürk ilke ve ınkilaplarını sonsuza değin yaşatmak için, ülkeyi tek adamın keyfine bırakmamak için HAYIR, HAYIR, HAYIR...
 • Bilir Kişi8.4.2017 12:12:25

  Arkadaşlar,

  Bakıyorum da oradakiler Chp'li vs. Diyorsunuz.
  İyi güzel de bu toplantı MHP istişare toplantısı değil.
  80 milyon kere HAYIR toplantısı.
  Bunu iyi kavramak gerekiyor.
  Bu referandum parti yarışi değildir.

  Orada her partiden insan olabilir.
  Unutmayın ki bu referandum Türkiye'nin geleceğini etkileyecektir.
  Partiler üstü bir konu mevzu bahis.
 • Takup8.4.2017 10:26:58

  Oranin yarisi chp li bakin fotolara benim tanidigim 10 kisi var en az
 • ali yılmaz8.4.2017 09:50:41

  Devlet tecrübesini kazanmış.,lider özelliklerine sahip bir siyasetçi.ülkemiz bu ve bunun gibi siyasetçileri çoğaltmalı kim yönetecek bu ülkeyi hezeyanlarına düşmeyelim.(Güçlü rekabet her zaman kaliteyi getirir.)
 • Dursun YILMAZ8.4.2017 09:10:20

    Dünya üç ailenin kontrolü altında yönetiliyor.Türkiyede'ki 80 Milyon nüfus bu üç ailenin gölgesini bile oluşturamıyor.Çünkü bu üç ailenin gölgesinde bulunan insan sayısı yaklaşık 4,5 Milyar insan bulunuyor.Aklınıza gelen ve gelmeyen tüm olayları bu üç ailenin onayı olmadan hiç kimse hayata geçiremiyor.Bu üç aile için Dünya saman kendileri de anadutun her bir ayağı gibi.Dünya'yı saman gibi istendikleri yöne savurabiliyorlar.Diğer insanlarda bu üç ailenin gölgesinde hayali mutluluklar yaşamak peşinde koşuyor.Aklı olmayana akıl hocalığı yapacak Dünya'da elbette birileri çıkacaktır.Aklımızı insana yakışır şekilde olumlu kullanmak dileğiyle...
 • mn8.4.2017 07:42:40

  Sağdan, soldan, yukardan say, 300 kişi!..

Sayfalar:

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak