bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

 • Cumhurbaşkanı'na hakaretten yargılandı, hiçbir alakam yok dediİlgili haberi göster

 • Bitik Esnaf6.12.2017 16:14:35

  'Hacklendiğini' 'hack'
 • Kamuda taşeron çalışan herkes sürekli kadroya geçiyorİlgili haberi göster

 • Vatandaş8.12.2017 23:13:30

  Artık Bolu ya yatırım yapın,yol yapın,şehir hastanesi yapın çivi çakın çivi...
 • Bitik Esnaf6.12.2017 11:51:03

  Vatandaşlarımız için sevindim.
  Siyasi olarak karşılığı = Sus payıdır.
  Bir de şu asgari ucretteki vergileri kaldırın, vatandaş bir nefes alsın.
 • hoş görü6.12.2017 10:52:32

  Tümüne yakını Akp ve iktidar temsilcileri tarafından işe yerleştirilen taşeron vatandaşlarımızın devlet garantisine girmeleri sevindirici. Ancak  iktidardakilere ulaşamayan,yandaş olamayan,adamı olmayan,yıllarca sınavlara giripte işe giremeyen milyonlarca işsiz vatandaşımızın da ahı,beddualarıda siyasilere yater sanırım.Sayın vekilde bir çok insanı bu şekilde işe yerleştirmiştir.İyidir,doğrudur.Ama ne olur.Size bir vatandaş olarak rica ediyorum.Şimdiye kadar hep adil,eşitlikçi,tarafsız,insani,ahlaki,hatta islami olmadınız,olamadınız.Maalesef ülkemizde işler bu şekilde yürüyor.Ne olur bundan sonra her konuda biraz daha farklı olun,diğerlerininde farkında olun.İnsani ve islami olun yeter.Türkiye % 50 den ibaret değil sayın vekil.Saygılarımla.
 • Murat Celesun6.12.2017 10:36:43

  Taşeron yasasından asıl kazançlı çıkacak olan devlet aynı haklarla geçecekleri için maaaşlar yine aynı olacak,taşeron firmaya ödenen hakediş devletin cebinde kalacak. Belediyeler zaten şirketlerini kurdu.Yani iş anlamında birşey değişmeyecek.Asıl sorun,olabileceğinden korkulan iş garantisi var diye devletin eski hantal günlerine geri dönmesi. Eski hasta bakıcıları,devlet hastanelerinin eski durumlarını herkes bilir.İnşallah o günlere geri dönmeyiz.İnşallah iyi niyetli insanlar ağır basarda neden bu yasasyı çıkarttık denmez.
 • alp6.12.2017 06:59:03

  Kpss ye giripte yıllarını kaybedenler ne olacak. Hesabınız sadece oy için.
 • emrah kurtalan6.12.2017 00:05:14

  Secim yaklasiyor-halki kandirmak lazim-keseyi acip yola devam -nasil olsa halk ve iscilerin sirtindan yasamak bu ulkede kolay.devam ...yazik halimize...burda Ali bey elcidir.elestirim ak Parti politikalarinadir.
 • Gerici eğitim konusunda bilgilendirme yapmak YASAK !İlgili haberi göster

 • ihsan8.12.2017 15:59:37

  Açıklama yapan hanımefendi güzel bir konuyu gündeme getirmiş ve haklı da kimse zorla bir sohbete götürülemez manevi bakı yapılamaz...Fakat bunu söylerken konuyu din dersine din eğitimine getirip onları da eleştirmesi yanlış olmuş.Vatandaş haklı olarak tepki gösteriyor.
 • fenasi kerim6.12.2017 18:45:04

  ne yani herkes bu toplantılara katılmak zorunda mı?  evet katılmak zorundasınız.. şayet katılmazsanız işyeriniz değiştirilir, toplantılara katılanlarda ya işlerine devam eder, yada daha iyi bir mevkiye getirilir.. müslüman olunması için bu toplantılara katılmak şartların başında gelir yani ya bizdensindir yada değil.. ya nediyiiim yaaa neee fsaassddfdsasfghkşşjg...
 • Elhac Bedri Bolevi6.12.2017 13:44:39

  EĞİTİM KONUSUNDA SÜREKLİ BİR DİN DÜŞMANLIĞI SERGİLEYEN EĞİTİMSEN BOLU ŞB.ADINA ZEHRA KULALI GEZİCİ HANIMEFENDİYİ, DİN DÜŞMANLIĞI YAPMAKTAN VAZGEÇMEYE ÇAĞIRIYORUM. BU DİN ONA DA LAZIM. YOK EĞER BEN DİNSİZİM YAHUT ATEİSTİM DİYORSA BİLELİM ONA GÖRE CEVAP VERELİM. BU GAZETEYİ DE BU TÜR HABERLERİ YAPMAYA TEŞVİKTEN VE YAYINLAMAKTAN ÖTÜRÜ DE KINIYORUM.
 • Salih ÖZDEMİR6.12.2017 13:03:38

  Dininden bu kadar rahatsız olan kişinin mutlaka çocukluğunda sorun vardır .Belli ki anası babası küçükken dini eğitimi aldırmamış!.T C gelir dağılımında ilk iki sırayı sağlık ve eğitim  alırken eğitimcileri dilenci pozisyonunda göstermek,anca akıl sağlığı yerinde olmayan lar yapar.Çocuklarımızın din ve ahlak bilgisi almasından rahatsız olan kulalı eminim ezandan da rahatsız oluyorsun dur.Sen hangi hakla çocuklarımızın geleceğine burnunu sokuyorsun.Bir vatandaş olarak seni kınıyorum. Sen kendini bi halt zannediyorsun .15 temmuz darbesini yapanların ilk iki sırada eğitimciler yokmu!
 • Elektrik kesintilerine DİKKAT !İlgili haberi göster

 • memett7.12.2017 09:19:34

  kardeşim iyi hoş elbette herkes işini yapacakta.mubarek koca yaz başınızamı çöktü kışın ortasında kesinti asla olmamalı
 • Valilerden birlikte Bolu Dağı uyarısıİlgili haberi göster

 • AHMET İZCİ6.12.2017 04:23:10

  Sayın Valim; 14 Mart tarihinde göndermiş olduğum D-100 Bolu dağı geçişi yol güvenlği ve sis lambaları ile alakalı mailimin takipçisi olunuz. Düzce Bölge Trafiği trafik güvenliğinin sağlanması ve vatandaşların can ve mal emniyetinin sağlanarak güvenli bir şekilde yolculuk edebilmeleri, olası kazaların en aza indirilmesi ile alakalı bir raporda düzenledi. 2017 yılı içinde yön levhaları konuldu, çizgiler çizildi, İstanbul-Ankara yönü sis lambaları çalıştırıldı. Ancak Ankara-İstanbul yönü sis lambaları hizmete açılamadı. KGM 4. Bölge yazısında 2016 yılı içerisinde sis lambaları ve elektrik panoları değiştirildiğini, 2017 çalışma sezonunda tamammlanması planlanmaktadır deniyordu. Vatandaş olarak bekliyoruz.    
 • 6 yıl 3 ay ceza aldı ve tahliye olduİlgili haberi göster

 • Hayri bey 7.12.2017 15:33:27

  Hayri bey hani bu zat üniversite de el altından bir soruşturma yapılarak aklanmıştı. Daha önce de bu yönde çok olay olmuştu ve rektörlükçe kapatılmıştı. Dikkate alınmamıştı.
 • Eski Rektör ve akademisyenlerin yargılanmasına devam edildiİlgili haberi göster

 • Amacınız ne7.12.2017 18:03:33

  Serkan ne o bahar diye adlandırılan kişinin nede bir başkasının yardımı ile oraya gelmiştir,olayı saptırdığım falan yok,belliki bir alıp veremediğiniz var onunla,
 • Son bahar 7.12.2017 15:35:06

  Yazılan serkan ın doçentliği nasıl aldığı değil, serkan ın fetöcü olduğu ve oraya baharın yardımı ve desteği ile geldiği ve kadroşatırıldığıdır. Olayı saptırmayın.
 • İftiracılar6.12.2017 22:06:33

  Yalancılık ve Bahar rumuzu ile yazanlar
  Kardeşim Serkan tamamen kendi başarısı ile Doçentliğe gelmiştir,sizde onu tanıdığınıza göre çok iyi bilirsiniz bunu,tamamen çekememezlikten bu yorumları yazıyorsunuz.ama elbet birgün attığınız bu
  İftiralar dan utanırsınız
 • Meslek Lisesi 6.12.2017 10:03:10

  Hayri de Erdal da meslek lisesi mezunu. Sonra teknik eğitim fakültesine gidiyor, meslek lisesi öğretmeni oluyor.. olacak sonra gizli bir el gel seni bilgisayar mühendisliği bölümüne alalım ve elektirk mühendisi ol diyor. Yani hiç olmayacak bir şey oluyor. Malesef üniversitelerimizde bu tür olaylar çok, hatta normalden çok, normal eğitimden çok bu tür varyasyonlar var. Sonra bu zatı muhterem bilgisayar mühendisi oluyor...olamaz lisans eğitimi temeldir asıldır. Sonra genel sekreter oluyor, döner çok ya hemen bir WW alıyor..klası Bve fakülteye ve bölümüne hiç mühendis aldırmıyor.. kendinden iyi olan hiç kimseyi aldırmıyor. Malesef körler sağırlar birbirini ağırlar. Malesef bu ülkede ODTÜ Boğaziçi mezunları boş gezerken meslek lisesi mezunları..
 • Yalancılık 5.12.2017 15:49:18

  Sayın rektör iki dönem yaklaşık 8 yıl rektörlük yaptın. Hiç makamından dışarı çıkmadın sen hiç öğretim üyelerini ziyaret etmedin. Yemekhanede bahçede seni hiç görmedik. Ama her ne hikmetse lisans öğrencileriminin evine fetöcü öğrencilerin evine gidiyorsun, bolu dağına ismailin yerine gidiyorsun, orda gizli gizli buluşuyorsun, vali cimenle aran çok iyi, nurculardan telefon geliyor hemen işe alıyorsun, fetullahcı ablayı öğretmenlik sertifika programına aldın, serkan çakır murat öztürk yalcın karagöz odadan çıkmazdı ama sen hala temizsin. Hayret o zaman sen değil de belki benimdir fetöcü.
 • FARUK LİGO5.12.2017 15:44:06

  Bak hayri hocam hasan senden önce gidip itirafçı oldu kurtuldu. Sen kaldın. Sen zaten onun bir projesiydin. Preje rektör.
 • bahar 5.12.2017 15:37:09

  Eğitim fakültesinde de kadroloşma olmuştur. Oraya da fetöcüler alınmıştır. En çokta fen ve matematik alanında olmuştur hatta oradan ihraç edilen bile olmuştur. Bu ihraç edilen adama da yardımcı doçent olması için sorular verilmiştir. Dekan, Serkan Çakır a üniversie imamına   referans olmuştur. Hakan isminde birini fakülteye almış ve kadrosu olmadan oda vermiştir. Bu adam orada 3 ay kaldıktan sonra yabancı dil şartını yerine getiremeyince MYO öğretim görevlisi olmuştur. Dekan fetöcü asistanları ve öğrencileri özel korumuştur. Çocukları onların okullarına bedava gitmiştir. Dekan çocuklarına ders verenleri kadrosuna almıştır. Yani rektör yardımcısı hiç te öyle masum değildir.
 • memur5.12.2017 13:00:57

  o dekanlar senden habersiz fakülteye hoca mı alırmış? ulan temizlikçilerin alınmasına bile karışıyordunuz da ondan mı haberiniz olmayacaktı. çok zeki ve kurnaz adamdır eski rektör. şimdide kendi atadığı adamları suçlayıp kendisi kurtulmaya çalışıyor. eee alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste.
  mazlum numarası yapıp birde şerefine zarar verilmesin istiyormuş. :)
  millete ettiğin onca eziyet zulüm ne olacaktı?
 • Avcı5.12.2017 11:20:54

  Sırf meraktan bunların duruşmasına girdim.Hepsinin savunmaları aynı ve komik.lakin birşey dikkatimi çekti,yandan aileleri ile tutuklular o kadar lakayt lardıki,mahkemede kendi çaplarında şov yapıyorlardı.hepsinden ötesi hakim bey okadar ciddiye alıp dinliyoduki bunların tiyatrosunu,resmen takdir ettim.adam vatansever çok belli,duruşmada çok sessiz ve maksimum kibar, cezalar ana karar lar açıklandığında sayın Hakimimin vermiş olduğu kararlar bunların lakaytlıklarına engüzel cevap olacak.Devletin değirmeni ağır döner SAĞLAM ÖĞÜTÜR
 • 3 kadın Yedigöller dönüşü kayboldu İlgili haberi göster

 • aynur g 5.12.2017 15:30:30

  haberi yapan arkadası hayalgücünden dolayı tebrik ediyorum :)
 • harun boğmak5.12.2017 12:43:37

  bu haber beni geçmişe götürdü 25 ocak 1995 ... http://www.gecmisgazete.com/haber/amerikali-yarbay-10-gun-sonra-ogluyla-sag-kurtuldu
 • Ercoşkun'dan Belediye Başkanlarıyla Gençlik ve Spor Bakanlığı'na yatırım çıkarmasıİlgili haberi göster

 • ayrımcı5.12.2017 09:22:37

  Neden tüm ilçe bld. başkanlarıyla gitmediniz, Kıbrıscık, Mengen ve Mudurnu Bld.Bşk. nerde, Ben Bolu'nun değil sadece AKEPE lilerin milletvekiliyim demek mi istiyorsunuz yoksa bizden olmayana su bile yok mu demek istiyorsunuz.
 • bolulu5.12.2017 09:07:44

  stadyum istiyoruz .amatör kümedeki sakarya ve kocaelinin bile stadyumları yapıldı.
 • ertuğrul5.12.2017 07:36:30

  Sizler (AKP) hiç birşey yapamazsınız ! Fatih metin in fi tarihinde Boluspor a verdiği otobüs sözünü unutmadık,bir otobüs alamıyorsunuz ama mangaldada kül bırakmıyorsunuz pes vallahi.
 • ercoşkun4.12.2017 17:36:19

  BOLU MERKEZİNKİ NERDE? KIBRISCIK, MUDURNU VE MENGEN İLÇELERİ YUNANİSTAN A MI BAĞLI ? ONLARI NİYE YANINDA GÖTÜRMEDİN ? AKP NİN VEKİLİ. SEN BOLUNUN VEKİLİSİN . AYRIM YAPMA
 • Vefat edenler (Bugün 4 Aralık Pazartesi)İlgili haberi göster

 • TURHAN4.12.2017 23:38:31

  MEHMET KARDEŞİMİN MEKANI CENNET OLSUN .KOZAN , ÖZDEMİR ,KOÇ AİLELERİNE VE SEVENLERİNE , YAKINLARINA BAŞ SAĞLIĞI DİLERİM.

Sayfalar:

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak