bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

 • Güneşer'den eski müdürle ilgili ciddi iddialar İlgili haberi göster

 • arşive bak7.3.2017 09:32:18

  ARŞİVE BAKALIM MI?
  ALAADDİN NE DERSİN? HIMM? COŞKUNYÜREK SEN SRİ LANKADA OKUL AÇIŞILIŞLARI DAYLANLA BERABER SIRA SİZE GELECEK Mİ? GELMEYECEK Mİ?http://www.bolununsesi.com/icerik/haber.asp?id=35783
 • gercek vatansever7.3.2017 01:14:34

  Başkanın odasında lale figurlu tablo varmış onu kim vermis acıklasın
 • Aynı kazağı 5 gün giyince yakalandıİlgili haberi göster

 • Bolu7.3.2017 00:41:57

  Bütün polislerimizin allah yardımcısı olsun
 • karadeniz6.3.2017 13:06:37

  istanbul polisini tebrik ederiz iyiki varsınız
 • Atom bombasıİlgili haberi göster

 • doğrucu davuta8.3.2017 17:06:17

  Aldatıldık kandırıldık ne istediler de vermedik bunlar ne? Allah affetsin millet affetsin bu ne? Başkanlık sisteminde de bu hatalar devam ederse ne olacak peki? Doğrucu Davut nerede bulacagız o zaman sizin gibileri? bu soruya da cvp ver? sistemin denetimi Allah muhafaza mı olacak?
 • Doğrucu Davut8.3.2017 16:26:16

  "Doğrucu Davuta" rumuzlu arkadaşa cevabımdır.

  1982 Anayasası 92.MADDE – Milletlerarası hukukun meşrû saydığı hallerde savaş hali ilânına ve Türkiye’nin taraf olduğu milletlerarası andlaşmaların veya milletlerarası nezaket kurallarının gerektirdiği haller dışında, Türk Silahlı Kuvvetlerinin yabancı ülkelere gönderilmesine veya yabancı silahlı kuvvetlerin Türkiye’de bulunmasına izin verme yetkisi Türkiye Büyük Millet Meclisinindir."

  Yukarıdaki maddede bir değişiklik yapılıyor da benim mi haberim yok. Madde aynen geçerli, yani bu konuda yine Meclis yetkili. O yüzden siz de değişikliklerin ne getirdiğini bi zahmet okuyuverin lütfen. Ayrıca; 1 Mart Tezkeresinin reddedilmesinin yol açtığı veya açmadığı sonuçlar çok tartışmalı bir konudur.

    
 • doğrucu davuta8.3.2017 11:44:09

  büyük emperyalist devletler o ateşi daha önce ne zaman yakmak istediler biliyor musun? doğrucu davut 1 mart tezkeresini kimler geçirmek istedi de yüce meclisten geçmedi tarihi iyi oku bugünkü değerlendirmelerini ona göre yap
 • Doğrucu Davut7.3.2017 22:31:29

  Sayın İlhami CANDEMİR Bey'e nazik cevabı için teşekkür ediyorum. İlhami Bey belki siz de bilmiyorsunuz ama bizim de büyük dedelerimizden Çanakkale'de şehit olanlar var bir çok Türk ailesinde olduğu gibi. Hepimiz aynı gemideyiz, dolayısıyla batarsak hep birlikte batarız. Biz de, etrafımızın ateş çemberi olduğu şu günlerde Cumhurbaşkanlığı sisteminin, devletimizin bekası, ayrıca daha istikrarlı ve haliyle daha güçlü bir Türkiye için elzem olduğunu düşünüyoruz. Saygılarımla..  
 • Asil7.3.2017 19:28:32

  14 yıldır aldatılan kandırılanlar peki sana göre ne durumdalar Gözde hanım?
 • gercek vatansever7.3.2017 19:26:36

  Aldatıldık kandırıldık ne istediler de vermedik bunlar ne? Allah affetsin millet affetsin bu ne? Başkanlık sisteminde de bu hatalar devam ederse ne olacak peki? Doğrucu Davut nerede bulacagız o zaman sizin gibileri?
 • gözde davut7.3.2017 17:55:23

  Hayır.
 • İlhami Candemir7.3.2017 16:44:03

  Doğrucu Davut'a cevabımdır,Eleştirilerinizden dolayı teşekkür ederim.Hiç olmazsa yazılarımı okumuşsunuz.Gelecek yazımda(inşallah)Padişahlar dahi devletin bekası için en sevdikleri oğullarını boğdurmuşlardır,ben de devletin bekası için düşüncelerimi yazıyorum.Belki bilmiyorsundur,benim dedem(babamın babası)Çanakkalede bu vatan için şehit olmuştur.Müsaade et de bu kadar söz hakkımız olsun.
 • İlhami candemir7.3.2017 16:26:45

  Gözde'ye cevabımdır,benim yazım bir günde(Bolu gündemde)260 kişi tarafından okunmuştur.Ne derler,sen ne anlatırsan anlat bütün anlattığın karşı tarafın anladığı kadardır.Sen o kadar anlamışsın ben ne yapayım.Delikanlı sevgilisine gözlerime bak ne görüyorsun demiş o da çapak görüyorum demiş senin görüşün böyle ona da saygı ruyarım
 • YANİ NE DİYORUZ7.3.2017 11:47:53

  YÜZBİNKERE HAYIRRRR
 • Doğrucu Davut7.3.2017 10:47:32

  SORULAR VE CEVAPLARI:

  5- Bu teklif bir atom bombasıdır. Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan sonra ne zaman ve kimlerin eline geçeceğini şimdiden kestirmek mümkün değildir. Bu nedenle ben derim ki  zararın neresinden dönülürse kardır misali milletin ve devletin bekası için bu teklif geri çekilsin.

  CEVAP: Öncelikle Sayın Cumhurbaşkanımızın seçileceğini peşinen kabul etmişsiniz. Sayın Cumhurbaşkanımızdan sonra kimin seçileceğini kestirmek mümkün değil diyerek yazınızdaki tek doğruyu belirtmişsiniz. Fakat Yüce Türk Milleti şanına yaraşır bir Cumhurbaşkanı daha seçecektir merak etmeyin. Devletin bekasından bahsetmişsiniz; yazdığı bir makalede 40 yalan söyleyen bir yazarın, beka endişesi gibi önemli bir düşüncesi bile dikkate alınmaz tabi ki!  
 • Doğrucu Davut7.3.2017 10:20:47

  SORULAR VE CEVAPLARI:

  4- 21 maddelik bu teklifi hukukçu gözü ile tekrar tekrar ile irdeledim. Gördüğüm tablo “Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi” değil düpedüz başkanlık sistemi.

  CEVAP: Biz başka bir şey mi dedik.. Ayrıca; sistemin adının ne olduğu, sistemin getirdiklerinin yanında hiç önemli değil tabi.
 • Doğrucu Davut7.3.2017 10:16:02

  SORULAR VE CEVAPLARI

  3-Cumhurbaşkanı Meclise danışmadan, yani memleketi yönetsinler diyerek milletvekili olarak meclise gönderdiklerimize sormadan kararname çıkarabilecekmiş.

  CEVAP: Cumhurbaşkanı, yürütme yetkisine bağlı konularda Cumhurbaşkanlığı kararnamesi çıkarabilecektir. Kanunda açıkça düzenlenen konularda cumhurbaşkanlığı kararnamesi çıkarılamayacaktır. TBMM'nin aynı konuda kanun çıkarması durumunda, cumhurbaşkanlığı kararnamesi hükümsüz olacaktır.
    
 • Doğrucu Davut7.3.2017 10:07:45

  SORULAR VE CEVAPLARI

  2- Keza bu teklifte Cumhurbaşkanı, bakanlarını dışarıdan yani halkın seçtiği kişilerden değil kendi seçtiği kişilerden atayacakmış.

  CEVAP: Şu anki sistemde de Bakanların dışarıdan atanma imkanı vardır! (Sallıyorsunuz madem biraz destekli sallayın bari)  
 • GÖZDE7.3.2017 09:15:55

    Komik Olduğunun farkındamısın.
 • Hamile sevgilisini darp eden kişi hakkında karar verildiİlgili haberi göster

 • Cengiz6.3.2017 09:01:25

  Melih bey, size katılıyorum. Bolu Muhafazakar, Milliyetçi, değerlerine bağlı insanların yaşadığı bir yer idi. İlimize gelenler burada çalışıp emekli olduktan sonra yerleşmeleri ile birlikte ilimizin dokusu değişmeye başladı. Belediye bir karar alıp emekli olup da gitmeyen vatandaşlardan huzur hakkı adı altında yıllık vergi almasını öneriyorum.
 • Melih4.3.2017 18:20:18

  Oğlum ne ayaksınız lan siz nikahsız birliktelik,hamilelik,dayak ne ayaksınız lan güzelim şehri ne hale getirdi sizin gibiler defolun gidin şu şehirden
 • Eski belediye başkanı gözaltında...İlgili haberi göster

 • mart kedisi seni6.3.2017 08:20:24

  sıranın kendine geleceğini bilip yaşamak çok zor olsa gerek,daha düne kadar makamına feto nun sembol resmini asan,sri lankada okul açılışlarına katılan,fetocularla yurt dışı tüm gezilere katılan,onların tüm yatırımlarına ses çıkarmayan ve destek olan bolu belediye başkanı   Vatansever Hakim ve Savcılarımız tarafından yargılanmalıdır.Devlet er yada geç bu hainliğe bulaşmış herkese ulaşacaktır.
  ayrıca merak ettiğim bi konu NEDEN DİĞER YEREL GAZETE YADA BASIN KURULUŞLARINDA BU VE BUNA BENZER HABERLER YAPILAMIYOR? yandaşlık yapıp rantlı işlerden faydalanmak isteyen basın mensupları inanın yaptıklarınızdan toplumumuz haberdar,Tek güvenerek okuduğumuz yandaşlıkla alakası olmayan yerel basın organı Bolununsesi,adamın kimseyle işi yok,çıkarcı değil
 • Sorgulanmalıdır5.3.2017 18:19:04

  Sn Cumhuriyet Baş Savcım. Şehrimizin en ünlü Fetöcülerinin Kimler olduğunu sizler çok daha iyi biliyorsunuz Evet birilerinin siyasi gücü var ve çok stratejik bir görevdeler ulasal bir rahatsızlık olur ama Bolu Belediye Başkanının Ne önemi var. Bu Adamın Gerçek Fetöcü olduğunu siz de bolu halkı da gayet tabii biliyor. O halde Siyasi tamam ama Zırhı Yani DOKUNULMAZLIĞI Olmayan Bu adam Neden sorgulanmamaktadır. O sorgulanmalıdır Suçsuz ise tamam Serberst Bırakılır ama ona Daha önce Fetöcülerle Yaptıklarının Hesabı sorulmalıdır. Rant işleri Sorulmalıdır. Kanunsuzlukları Sorulmalıdır. Sn Savcım Sizden önce de o makamda savcılar vardı en Yakın Tarihte Adnan bey vardı Gitti gönderildi sizi de gönderirler hiç değilse iziniz kalsın Sorgulayın
 • Analiz4.3.2017 04:19:51

  Asıl Fetöcülerin Bolu da olduğunu düşünüyorum. Özellikle Bolu Belediye Başkanı sorgulanmalıdır. Başkaları da var Buralarda çok yazıldılar Siyasi çevrelerinin baskın ve güçlü olduğunu düşünüyorum ancak Adaletten kaçamayacaklar Fetöcüler Daha doğrusu Gerçek Fetöcülerin Ağ babalarına da sıra gelecek Eğer ben Baş Savcımızı biraz tanıyorsam güç çemberi kırılır kırılmaz Fetöcüleri alacaktır diye düşünüyorum. adamların öyle bir siyasi gücü var ki sanırsınız ki zırhlı bir mersedes ama Cumhuriyetin ve Adaletin elinden kimse kaçamaz
 • Onları Uzaktan Tanırım4.3.2017 04:16:35

  Ben Şahsen Mudurnuda Tutuklanan AK li Eski Belediye Başkanını Ona çok Yardımları olmuş Aydını ve Mudurnu Saray helvaları sahibi Atilla oğlu Atillayı Tanıyorum. Aydının Bu işlere bezi olmaz. Atilla deseniz Tek Başına aile şirketi olarak Mudurnu Saray helvalarının gelişimi için yıllarını verdiler. Feto parasının olacağını hiç düşünmem ama Metin soygün zaten sıradan bir kişi iken, Fırıncı iken Seçim öncesi Muhtarların çakmak dağıtması gibi ona da EKMEK dağıtarak ve daha çok AYDINın çalışmalırı ile Başkan olmuştu. Tabii Refah ve AKP nin o dönem rüzgarı ile. Soygürün Eski bir Refahlı olduğunu biliyorum. Aydına çok şaşırdım hatta üzüldüm Atillaya da şaşırdım biraz kasıntıdır ama ilginç Fetöcü olsun. Soygür Tutuklanır diye düşünüyorum
 • mart kedilerine gelsin3.3.2017 19:13:51

  Bolunun şuanki başkanına nezaman sıra gelecek?
  srilanka da okullar açmalar falan,sonra yalandan ters düşmeler. HAK YOLUNU BULACAK
 • fenası 3.3.2017 18:51:38

  sıra boluyada gelse keşke mudurnu polisini tebrik ediyorum  boluya siz bakın artık
 • Hamile sevgilisini darp ederek, eve kilitlediİlgili haberi göster

 • Sinan Köroğlu5.3.2017 12:28:36

  Bu tip adamları nasıl buluyorsunuz be kızım! İnsan, bırak evleneceği adamı, bırak sevgilisini, sokakta yürüdüğü adamı bile iyi tanımalı.
 • gülümser 3.3.2017 18:52:26

  tokuyucarın başına bela oldu
 • Bilir Kişi3.3.2017 13:32:25

  Bakınız ; http://www.hurriyet.com.tr/parkta-hamile-kadina-saldirida-flas-gelisme-40383409

Sayfalar:

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak