bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

 • Cumhuriyet'ten asla taviz yok !İlgili haberi göster

 • GOCABOLULU9.1.2017 17:50:25

  $:3725 TL. Ali Bey ve sizde bir iş adamı olarak bu piyasalardan etkilenmedim diyebilirmisiniz? 15 temmuzdan 2016 dan beri(1$:2.890 TL) artış net %30, 15 temmuz 2014'den (1$:2.117 TL)beri net %76...
  Kur artışını yansıtmadık bu halka diyebiliyormusunuz?
  Ekonomi son hükümetle beraber sahipsiz bakanlarımız sadece konuşuyor laf çok icraat yok...
 • Ömer Faruk Dalsarar9.1.2017 17:04:10

  DOKTOR BU NE?
  Yeni anayasa değişikliği teklifi' ile kuvvetler ayrılığı ilkesinin sona erecek; yasama, yürütme ve yargı yetkileri tek kişide toplanacak; devlet yönetimi yasa yerine 'cumhurbaşkanlığı kararnameleri' ile düzenlenebilecek; yürütme erki artık TBMM'ye karşı sorumlu olmaktan çıkarılacak; bakanlar kurulu anayasa'dan kaldırılacak; hükümet artık fiilen olmayacak; tbmm artık devleti temsil edemeyeceği için denetim yetkisini kaybedecek; yasama yetkisi ellerinden alınacak salt çoğunluğa ulaşmadan bakanlar hakkında soruşturma istenemeyecek .Daha bir çok madde var ama şimdilik Ercoşkun şu maddeleri tek tek bir açıkla bakalım.Öyle yangından mal kaçırır gibi boş boş demokrasi ve milli irade nutukları atmakla olmayacak bu işler.
 • toklu9.1.2017 15:16:30

  Meclis'den canlı yayın yapsaydınız da ne olup bittiğini vatandaş kendi kulağıyla duysaydı. Neden komisyonda canlı yayınlanmasına karşı çıktınız?
 • Bilir Kişi9.1.2017 15:13:55

  Türkiye'nin kurucusu Mustafa Kemal ATATÜRK'e bile bu kadar yetki verilmedi. Kaldı ki Yüce ATATÜRK ve silah arkadaşları bu yurdu yoktan var etti !
  Ben bir vatandaş olarak bir kişiye bu yetkilerin ağır geleceğini düşünüyorum.
  Taslak belli olmadan imza veren vekillere de GÜVENMİYORUM...
  Boş senete imza atmak gibi bir şey.

  Saygılar...
 • Eğitime KAR tatili İlgili haberi göster

 • çalışan anne9.1.2017 13:52:47

  okulları tatil yaparken çalışan anneleri neden düşünmez bu yetkililer...Çocuklarımızı kime nereye bırakıpta işe geleceğiz.Bizler snowboard mı yaparak işe geliyoruz...Senelerdir aynı problem.Biraz düşünceli olunsun artık!
 • veli9.1.2017 12:39:09

  Günlük güneşli bir havada okullar kar tatilinde.
 • "Babamız evde yok, kapıyı açamayız." İlgili haberi göster

 • ENVER GÜLCAN14.1.2017 18:29:18

  bolumuzun medarı  iftaharlarından,saygıdeğer öğretmenlerinden,köşe yazarlarından MUHARREM DEMİREL hocamız ,bu defa da mangal yürekli saygıdeğer  POLİSİMİZ, FETHİ SEKİN  kardeşimiz için yazmış köşe yazısını.öyle bir yazmışki saygıdeğer hocamız ,bizlere ilave edecek hiçbir husus kalmamış.Şehitimizin mekanı zaten cennet.Nur içinde yatsın.Şehidimizin sevgili eşi ve evlatlarının,dostlarının ,sevenlerinin,Yüce TÜRK  MİLLETİ nin başı sağolsun.Saygıdeğer Muharrem Demirel hocamızdan da ALLAH   razı olsun.İstanbul dan saygılarımla.
 • Turgut9.1.2017 12:07:56

  Çok güzel. Muharrem hocam.. teşekkürler..
 • Efsane Boluspor’un efsane futbolcularından dı…İlgili haberi göster

 • M.E9.1.2017 16:53:58

  GANİ GANİ ALLAH RAHMET EYLESİN..!TÜM AİLESİNE VE YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI VE SABIRLAR..! BOLU'DAKİ BİZİM KUŞAK (60 IN ÜZERİNDEKİLER) FUTBOLUN GÜZELLİĞİNİ, OYUNCULARIN EFENDİLİĞİNİ, SAYGIYI, SEVGİYİ , İYİ-GÜZEL HERŞEYİ BU OYUNCULARIN KİŞİLİKLERİNDEN ÖĞRENDİ. SAYGIYLA, MİNNETLE ANMAMAK MÜMKÜN DEĞİL.
 • 2023'te hedefimiz enerjide dünya sıralamasına girmekİlgili haberi göster

 • ertugrul9.1.2017 14:42:29

  30 sene evvelki elektrik kesintilerine geri döndünüz siz neden bahsediyorsunuz.İnsanların zekası ile bu kadarda alay etmeyin günahtır.
 • Cafer ERSÖZ9.1.2017 00:58:02

  Sen önce ithal saman işini hallet kendi ülkende, sonra enerji, nükleer falan onları düşün.
 • Bilir Kişi8.1.2017 13:51:07

  Önce tüm İstanbul'a elektriği düzgün verin de. Sonra hedefleri düşünürüz. Sanayiciler mağdur. Saatleri değiştirdiniz. Millet karanlıkta kalkıyor daha fazla elektrik harcanıyor. Siz de diyorsunuz ki tasarruf sağladık. Buna kim inanır ? Beynimi çalıştırdım ben inanmadım. Elektrik Mühendisleri Odası açıklama yaptı. Bize danışılmadı, sorulmadı diye. Adamlar tasarruf değil zarar edildi diyor. Adamlar işin ehli. Size mi inancaz bu işi yapana mı ? Vatandaş elektriği daha fazla kullancak saatlerden dolayı, faturalar katlanacak. Üstüne vergiler binecek ve daha çok vergi alacaksınız. Kimi kandırıyorsunuz ? UYAN MİLLET UYAN...
 • Dursun YILMAZ8.1.2017 13:18:01

    Dünya sıralamalarına girebilmek için Bilim,Fen ve Teknolojiye sahip beyinler yetiştirmek gerekir.Boş kafalarla ve dogmatizmin yarattığı boş fikirlerle Dünya sıralamalarına giremeyiz.Dünya sıralamasında yer alan ülkeler aynı zamanda Bilimin,Fennin ve Teknolojinin önderliğini yapıyorlar.Biz neyin önderliğini yapabiliyoruz?Boş geldim boş gittim hoş geldim hoş gittin.Bize işte onun için güle güle diyorlar.Ne mutlu Bilim,Fen ve Teknolojiyi yaratabilen beyinlere.Bizdeki beyinlerinde Bilim,Fen ve Teknolojiyi yaratabileceği umuduyla...
 • Vay Be8.1.2017 11:34:28

  Bu bir zaytung haberidir. Bolu ve Turkiye genelindeki elektrik kesintilerini gözönünde bulundurmadan okuyun ve meralarda ot yiye yiye beyin erimesi geçirmiş koyunlar gibi inanın.
 • Bolu'da 80 kişi vatandaşlıktan çıkarılacak İlgili haberi göster

 • Mahmut9.1.2017 10:14:03

  Mehmet yazıcı ve kenan gümüştekin ile omuz omuza çalışan, Diş hekimliğinin üst yönetimini seçen ve her şeye göz yuman, Ömer baday, Adnan Daylan ve 20 küsur kişiye tek seferlik pasaport çıkarıp yurt dışı proje altında gezmelere götürenlerde yargılanmalı ve hatta bütün yurt dışı projeler incelenmeli ve yabancı dil şartı nasıl ekarte edildiği belirlenmeli. Bunlar incelenmez ise bazı saftirikler bu fetoşu övmeye ve algı operasyonu yapmaya devam ederler.
 • dede9.1.2017 09:09:32

  asıl zibidi sensin ln değişik.haksızlığa uğramışlar da bilmem nede.bizim uğradığımız en büyük haksızlık sizin gibi şerefe şahsiyet yoksunu fettuşilerle aynı havayı solumak zorunda kalmamızdır.sittirirn gidin alayınız hangi cehenneme gidecekseniz.onursuz şahsiyetsiz haçlı metresleri
 • Goca bolulu8.1.2017 19:54:20

  Adamın birine diye yazan ve hakaretler eden fetcu şahıs,senin gibilerin de vatandaşlıktan atılması gerekiyo, hala fetocu gevşekleri öven yazılar yazacak kadar şeref yoksunusun.ne tiksinç karakterlersiniz,hala göz torbaları şişik ağlangaç hainin propagandasını yapıyosun,emniyetten bi tane cengaver yokmu bu herifi alsın,yeterse yeter
 • Adamın Biri'ne8.1.2017 12:58:29

  Adamın biri mahlaslı zibidiye mesajımdır. Sanki sen mutluluk huzur ve güven içinde bir hayat sürüyorsun da böyle haksızlığa uğrayıp dışarı çıkanlara laf çakmaya çalışıyorsun. Bak ben senin ruh halini analiz edivereyim senin için. Derdin nedir biliyor musun o düşmüş olduğun çukurdan çıkamamak onlar gibi gidip güvenli ortamda yaşayamamak, korku içinde yaşamak onlar gibi rahata erememek sana koymuş. Öyle koymuş ki kıskanıyorsun onları o dışarı çıkıp rahat yaşayanları. Belli ki bir fırsat bulsan, mesela yurtdışında yaşamak çalışmak gibi eminim ilk kaçacak olan sensin. Vizesiz Avrupa'ya en çok sevinenler senin gibi iki yüzlü zibidiler. Vizesiz gidebileceğini anlasan 2 dakika durmazsın orda. Anında hem de yaya gidersin bırak uçağı felan.
 • Goca bolulu8.1.2017 12:11:31

  Adamın biri ne katılıyorum, sabredelim kardeşim, SİYASİLERE SIRA GELDİĞİNDE HEP BERABER GÖRECEZ,sen onlar rahatmı sanıyosun,Tayyip canlarına okuyacak bunun bilincinde samimiyetsiz herifler.Sabırla sıranın siyasi ayağına gelmesini bekliyoruz.
 • Cemal8.1.2017 11:40:36

  Bunların kaç tanesi Bolu'lu?
 • Adamın biri8.1.2017 10:34:28

  Bu adamlar neden dönsünler ki. her türlü pisliği yapıp paraları alıp kaçtılar.operasyonlar siyasilere de yapılmalı..isim vermeyelim bütün bolu biliyor
 • İhraç edilen Sağlık, Orman, İşkur ve Adliye personeli İlgili haberi göster

 • Dogrucu7.1.2017 21:34:22

  Tuhaf bir manzarayla karşı karşıyayız.Bu isimlerden çok emin olduğum kişilerin fetoş terör örgütüne en ufak bir yardım ve yataklık yaptıklarını sanmıyorum.Bu işin içinden pis kokular geliyor.Demekki gerçek fetocular hala iş başında gariban savunmasız memurların ekmeği,emeği ve geleceğiyle oynuyorlar.Sabir ve Dua..
 • Ali7.1.2017 15:24:52

  Allahım senden başka sığınacak kapımız yok. Kendimden zerre kadar şüphem yok.Beni haksız yere mesleğinden atanları,buna destek verenleri, sessiz kalanları,hakaret edenleri senin kahhar ve cebbar isimlerine havale ediyorum.
 • Bolulu7.1.2017 09:47:37

  İhraç Sayısı bundan çok daha fazla,örümcek ağı gibi heryerdeler.Osmanlı nın uygulamalarını yapıcan bunlara,vatana ihanetin cezası işten atılmaKmı olmalı.KESİNLİKLE İDAM, merakla siyasi cengaverleri bekliyoruz, içerde ötmesinden korktukları kişileri nüfuzlarını konumlarını kullanarak çıkarmaya çalışıyolar kimilerinide çıkartıyolar ya çok zoruma gidiyo,ama ilahi adalet tecelli edecek ve bakalım kendilerine şefaatçi bulabileceklermi
 • Bolu'dan 20 polis ihraç edildiİlgili haberi göster

 • dede9.1.2017 09:15:38

  ne zulmü ln fettuşinin bebesi.ben olsam sizi ,işten atmam alayınızın kafasına tek mermi sıkar çukura atarım.bu devlet merhametli size hemde gereksiz yere.şrefsizler
 • Mustafa9.1.2017 09:11:43

  Seben 14 şebelek denen dallama, fetoşun kıçını başını sildiği peçeteleri yiyen Kanı bozuklardanmısın?
 • Kemal7.1.2017 23:52:50

  Seben14 arkadaşım senin yaptığın duaya ben yüzlerce amin diyorum. Sende benim duama amin der misin?
 • Deli7.1.2017 23:04:59

  Sayın yazmasamda olurdu seben 14 şebelek yazan fetöcü kimsin nesin neyin kafasınıyaşıyorsun ayran içip kafa mı buluyorsun fetöçülerin hangi sınavlarda soru çalıp çalmadıgı bilinmiyormu sizin yandaşlarınızın çogu yüzde yüz yaparken yani imkansızı başarırken sizden olmayanların sınavları geçemedigi dogru degilmi yüce allah bu soruları çalanların buna göz yumanların belasını versin ayrıca yüce allah gerçekten çalanların yalan söyleyenlerin zulüm yapanların kendi insanlarına kurşun sıkan satılmışların hakettiği neyse onlara misliyle karşılıgını göstersin amin.
 • YILMAZ7.1.2017 19:34:00

  BOLUDA FETÖ OPERSYONLARI,ÇORAP GİYMEK DEĞİL GONCUNU ESKİTMEK DİYE BOŞUNA SÖYLEMİYORMUŞUM
 • Seben14 Şebelek7.1.2017 15:22:33

  Seben14 Rumuzlu şebeleğe sesleniyorum. Onların soruları çalmadıkları kesin de onların soruları çaldıkları yalanını sana inandıranlar ve soruların gerçek hırsızları belli ki senin beynini vicdanını ve hertürlü ruhsal fonksiyonlarını da çalmışlar.Seben yaylalarında hıyar tarlalarını kargalardan korumaya çalışan ama kendine faydası olmayan şebelek tipli  korkuluklar gibi içi boş pösürdemiş saman dolu bir çuvala dönmüşsün. Seni Allah'a havale ediyoruz. Selametle canım ciğerim. Kendi zavallılığının içinde debelenir durursun artık heheheheheee.

Sayfalar:

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak