bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

 • Kent Meydanı’nda kavgaİlgili haberi göster

 • emekli12.7.2017 10:32:29

  Bu mülteci sorunu hükümetin kararı dır ve içinden çıkılmaz bir hak almış tüm tedbirlere rağmen hala sayıları ikamet leri hakkında tam bilgi sahibi değildir, bu olay tam bir kaosa dönüşmüştür, çok ivedi bir şekilde çözüm yolu bulunmalıdır. kimse nefret suçu aramıyor, sadece bunlar sokaklarda çeteler gibi gezmeleri iğrenç bakışları hoş değil.sorun büyük ama ilgilenen yok.
 • Hüsnü kuru12.7.2017 09:30:53

  Sığınmacıların geri döneceğini sanmak
  Çok büyük oranda hayalperest ve cahil olmayı gerektiren safsata.Hangi Suriyeli veya Iraklı ile konuşsan  vatandaşlık beklediklerini söylüyorlar. Hepsi Türkçe öğrenmişler. Akrabalarının da mallarını satıp buraya geleceğini belirtiyorlar.çoğu iş kurmuş, dükkan açmış. her birinde 5-10 çocuk var. Irkçı değilim ama vatan nedir ve sınırlar niye var diye merak ediyorum. Türkiye bu kadar zengin mi de  bunlar için mi 30 milyar dolar dolar harcadı. Artık bu işlerin en kısa sürede halledilmesi gerekir yoksa toplum artık çok gerildi.
 • dikkat12.7.2017 07:54:20

  Lağım fareleri gibi akşamdan sonra Kent Meydanı nı dolduran Irak lı ve Suriye liler yaptıkları bu olay ve ülkemizin çeşitli yörelerinden gelen buna benzer olaylarla Türk insanının sabrını zorlamaktadırlar.Ülkelerini korumaktan aciz vatan hainlerinin ülkemiz insanına karşı kahramanlıklarına dur demek insanımızın doğasıdır..Şurası unutulmamalıdırki bu insanlar ülkemize entegre olamamışlardır.Olamayacaklardır.Çünkü insanımızın büyük bir bölümü belkide devletimizin yaptığı koruma ve kollama yönündeki korumacı tavrından dolayı tepkilidir.Herkes haddini bilmeli.Şurası unutulmamalıki bunlar gelecekte ülkemizin potansiyel suçlular listesinde başı çekeceklerdir.Devlet yetkililerimiz bu konuda daha dikkatli olmalıdırlar.Saygılarımla.
 • Cakir12.7.2017 01:41:59

  Çeteleşen mülteciler harici Kadın ve Çocuk mülteciler hakkında nefret suçlaması yapanlar, Bombaların altına,Işıdın,Esedin,Pkknın yanına(Suriyeye) gitsin diyenler Sakarya'daki iğrenç saldırının tecavüzün sorumlularıdır. Allah sizi Islah etsin.
 • Ercoşkun Ürdün'de Türkiye'nin sesi olduİlgili haberi göster

 • Haydan Huy'a12.7.2017 12:52:57

  gazetenizi Mars'dan takip ediyorum. Arada Jupiter'den de okuduğum oluyor. Uzaylılar bile kıskanıyor sizi. Ercoşkun gibi vekilimiz olsa sırtımız yere gelmez galakside herkes bizden korkar diyalla.
 • Dursun Selim İnce12.7.2017 00:49:29

  Gazetenizi New York'dan takip ediyorum. Hemşehrilerimin haberlerini takip etmeye özen gösteriyorum ve bu gazetedeki okuyucu yorumlarını özellikle kaçırmamaya çalışıyorum. Fırsat buldukça da Bolu'ya geliyorum. Gördüğüm kadarıyla Bolu her geçen yıl geriye gidiyor. Belediyecilik adına bir şey yapılmıyor. Belediye Başkanının yanlışlarını halk görüyor ama milletvekilleri görmezden geliyor, kayıtsız kalıyorlar. Siz de (gazete editörü) bu vekillerden birinin sürekli reklamını yapıyorsunuz. Gazetenize yakıştıramıyorum. Bolu halkı artık bu vekili ve onun gerçek dışı reklamlarını görmek istemiyor. Lütfen gerçekçi haber yapınız.
 • DİNÇER11.7.2017 23:16:31

  Habere bakınız değerli okurlar... Daha çok kısa süre önce Fetö'ye övgüler dizen AKP'liler değil miydi? "Dön de bitsin bu hasret" , "Değerli Hocaefendi" diyen, Fetönün düzenlediği Türkçe Olimpiyatlarında boy gösteren AKP'liler nereye kayboldular? Pensilvanya'ya gidip fotoğraf çektiren, el etek öpen AKP'liler nerede?
 • Kalp damar hastalıklarında hayat kurtaracak önerilerİlgili haberi göster

 • Dursun YILMAZ12.7.2017 10:27:44

     Ani ölümler genelde kalp ve damar sorunlarından  kaynaklanıyor.Bunun için kalp ve damar hastalıklarından korunmak adına verdiğiniz değerli bilgilerle bizi aydınlattığınız için Teşekkür ederiz.İnsan sağlığını kaybetmeden sağlığının değerini çok iyi bilmeli gerekenleri de zamanında yapmalıdır.
 • Hay sizin yapacağınız işin…İlgili haberi göster

 • GOCABOLULU13.7.2017 10:55:21

  1982 Anayasasının “Kanun Önünde Eşitlik ” başlığını taşıyan 10’uncu  maddesi şöyle demektedir:

             Herkes, dil, ırk, renk, cinsiyet, siyasî düşünce, felsefi inanç, din, mezhep ve benzeri sebeplerle ayırım gözetilmeksizin kanun önünde eşittir.
             Hiçbir kişiye, aileye, zümreye veya sınıfa imtiyaz tanınamaz.
             Devlet organları ve idare makamları bütün işlemlerinde kanun önünde eşitlik ilkesine uygun olarak hareket etmek zorundadırlar”.
 • Goca Bolulu Lağım12.7.2017 12:54:37

  Bana bak goca bolulu isim verip sağa sola iftira atma. Kıskanma. Sonra o oklava başına bela açabilir. İnce ve uzun bir mutfak aletidir yani anladın sen.
 • GOCABOLULU12.7.2017 10:42:25

  Sen de belediye meclis üyesi ol sana da özel muamele yapılsın.
  Oklava'nın sahibi AK Parti'den Belediye meclis üyesi Engin Alemdar...
 • Ali Kaygusuz11.7.2017 21:04:49

  Kendini üzme sayın hocam.Kent bilgi sistemi kuruldu,ne işe yaradığını bilen var mı?Defalarca yazdım,ama anlatamadım.Park yapılmaz levhasının altında onlarca araba.Halbuki kapalı garaj bomboş.Park yapmayın,arabanız çekilir levhalaını,yanında arabaları görünce gülmemek elde değil.Anıtparkın kuzey doğusunda levha eğri dikilmiş resminide attım ama yine eğri.Şuç o direği dikende mi,bakıpta görmeyende mi?Son sözüm kendini üzme Sayın Hocam derim ben.
 • okumazlar...11.7.2017 20:55:32

  Ayşe Atılgan Hanım oku dese de okumazlar... Okusalar bile güler geçerler... Zaten adamlar mahkeme üstüne mahkeme açıyorlar... Doğruyu söyleyen dokuz kapıdan kovulur... Onlara yandaş basın ve çevresindeki yalaka insanlar yeter...
 • afiyet olsun(!)11.7.2017 20:52:47

  O toz duman içinde yiyenlerin hiç mi suçu yok?
 • xx11.7.2017 13:00:24

  sayın yazar birde başkana söylesen sıyahın tonlarında boyanan caddenin yazın ne kadar sıcak olacağını. seneye bu seferde caddede sıcaktan yürünmüyor dıye bır daha kazmasınlar. aklımın almadığı bir hususta caddeye renklı asfalt dökeceklerıne kent meydanındaki gibi-biraz daha kalıteli ve görsel- bi taş döşeseler
 • Dursun YILMAZ11.7.2017 12:47:50

    Hocam beyninize ve kaleminize sağlık.Toplum olarak hak aramak nedir bilmiyoruz.Bize bu öğretilmedi.Görevli kişilerde  görev bilincine ve iş ahlakına sahip değiller.Uzmanlık ve kalite hakkında çoğumuzun bilgisi yok.80 Milyonluk ülkede işinin gerçekten uzmanı olan kişi sayısı yok denecek kadar az.İnsan Beynine,Bilime,Fene ve Teknolojiye yatırım yapmıyoruz.Her işimizde önce insan diyebilsek bu sorunların hiç birini yaşamayız.İnsana insan gibi değer verebilecek insanlar yetiştirebilmek ve bu özelliklere sahip yöneticilere sahip olabilmek dileğiyle..
 • 15 dönümlük orman yanarak kül olduİlgili haberi göster

 • bolufanatiği15.7.2017 00:48:15

  tam 4 saat orman itfaiye gelmedi. yangında müdahale için açılan yollardan 4 saat sonra gelen itfaiye araçları çıkamadı. yazıklar olsun
 • bolulu11.7.2017 13:27:46

  bilinmeyen neden ne? insan kaynaklidir. ya sigara ya da banyo kazanindan cakma semaver.
 • Ercoşkun verdiği bir yatırım sözünü daha tuttuİlgili haberi göster

 • Naci Muslu11.7.2017 23:31:07

  Bize bu sayfaları kullanarak AKP reklamı ve propagandası yapmayın. Yol yapmak devletin asli görevleri arasındadır. Ali Ercoşkun bundan kendine pay çıkarmasın. Vekilliğinden bu yana Bolu için neler yapmış, kendisi için neler yapmış bir araştırın bakalım......
 • inandırıcılık11.7.2017 20:37:53

  Ali Ercoşkun'u gerçekten severdim. Ancak Türkiye'nin en şaibeli, en gaddar, en iş bilmez belediyesine laf geçiremediği için gözümde değerini tamamen yitirdi. Bu belediye, Ali Bey'i kesin olarak bitirecektir...
 • Cevat Erdoğan11.7.2017 18:12:29

  Teşvikler alındı alt yapı bitirildi adamlar büyükşehir oldu. Bizde küçük Şehrin Büyük öyküsü diye avarel gibi ortalıkta geziyoruz. Ayıptır Günahtır. Adamların milletvekkileri Bakan oldu. Adamlar ses getiefcek işler yapıyorlar biz de bur da izzet baysal caddesinde oyalanyırouz. İmar Müdürlüğünü Emlakçılar yönetiyor.Siz ilk önce Bu konulara eğilin. Bırakın özel idarenin sıcak asfaltlarını.
 • Cevat Erdoğan 11.7.2017 18:09:43

  Devletin Görevi vatandaşın işlerini kolaylaştırmak verdiği verginin vatandaşa karşılığını sağlamaktır. Sosyal ve İş yaşamını kolaylaştırmaktır. Ama Bakıyoruz ki Küçük Bolu Da insanlar Bir Milletvekilinin haberini okumaktan ziyade ona tahammülsüzlüklerini dile getirmeye çalışıyorlar ve bi bu kadar daha insan yazmak istiyor.
  Bakın Biz bolusporun bile Başarılarını hedeflerini Küçük şehrin büyük öyküsü diye sınıflandırıp küçük bir il olduğumuzu kabul ettirildik. bugün Düzce sanayi altyapı sosyal yaşam olarak Boluyu geçti. Utanın ki bu il bizim ilçemiz di. 85 Tane fabrika yatırımı yapıldı teşvikler
 • TUNA11.7.2017 17:06:31

  Siyasi liderleri gibi seslenelim; Eyyy vekil: Bolu halkı 15 yıldır toz, toprak yutarken sen nerelerdeydin? İzzet Baysal Caddesi defalarca eşildi, kazıldı. Kamu kaynakları heba edildi... Sen neredeydin bunlar yapılırken. Şimdi yeniden lastikten yol döşemeleri yapılıyor. Üzerinden bir kış geçmeden bozulacak ve yine paralar çöpe gidecek. Sen önce merkezin durumuna bak. Yapılan işleri de abartma... Sonuç olarak bizim vergilerimizle yapılıyor bu işler, babanızın parası ile değil.
 • Hasan Ağa11.7.2017 17:01:09

  Ali Ercoşkun bey; Devletin yapması gereken şeyleri bize lütuf olarak sunmayın. Gazetenin editörü; Ali Ercoşkun reklamı yapmaktan vazgeçin. Bu durum gerçekten çok itici oluyor. 15 yıllık iktidarları boyunca ülkeye ve Bolu'ya verdikleri zarar ortadayken lütfen bize bu kişilerin propagandalarını yapmayın. Bunu ben söylemiyorum, dikkat ederseniz okurların bir çoğu bu durumdan şikayetçiler.
 • İskender11.7.2017 15:22:17

  Devletin yapması gereken zorunlu işleri yalan yere yatırımmış gibi gösterirseniz işte böyle insanların tepkisini alırsınız. Her şeyiniz yalan.
 • Cevat Erdoğan 11.7.2017 14:32:20

  Acaba Ali Erçoşkun Buradaki yorumları okuyor mu? Neden buradaki yorumları Yanıtlamıyorsunuz Sayın Vekil. Sizin Danışmanınız yok mu sizi bilgilendirmiyor mu Bu vatandaşın olumsuz sözleriyle alakalı. Niye Cevap Vermiyorsunuz. Devletin ve Özel idarenin yapması gereken asıl olan işi neden yatırmmış gibi gösterip vatandaşı kendinizden soğutuyorsunuz?
 • Dursun YILMAZ11.7.2017 10:10:34

    İnsan Beynine,Bilime,Fene ve Teknolojiye yatırım yapan insanlar galaksilerde yaşam için yer arıyorlar.Bizler Dünya tokrakların da alçak sürünmeyi bile  beceremiyoruz.Boş beyinle asfalta çıkınca ye beyin sulanır yada asfalt çöker.
 • Yatırım11.7.2017 09:54:41

  Yatırım mış! Belki asfalt serince asfalt yere yatmış oluyor, ondan dolayı mı yatırım? Oluyor.

  Vel hasıl-ı kelam halkı uyuşturmaya devam. SAnki asfalt serince o asfalttaki petrol ürünleri topraktan fideler halinde fışkıracak. Öyle bir yatırım oluyor. Ya da o asfalat sayesinde milyon dolarlık anlaşmalarla kurulan fabrşkalara tarım alanlarına ulaşım sağlanacak

  Ama halk bundan hoşlanıyor. Ozaman devam abiler.
 • Güleser K.11.7.2017 09:39:31

  Ne yani şimdi bu habere alkış mı tutalım? Asfalt yapılması devletin görevidir. Bunu Ali Ercoşkun kendisi yapmıyor ve bizim verdiğimiz vergilerle yapılıyor. Gidin Güneydoğudaki yolları görün. Bolu onların yanında sönük kalır.
 • İrfan KELEŞ11.7.2017 09:30:53

  Sayın editör; yerel kalkınma köylere sıcak asfalt yapılmakla olmaz.AKP'nin yaptığı göz boyamadır. Hangi iktidar olsa yol çalışmalarını yapmak zorunda. Sizdeki bu Ali Ercoşkun hayranlığını anlayamıyorum. Bu güzel gazetede sürekli bu kişinin reklamı yapılıyor. Yoksa haber metinlerini kendisi veya ekibi mi hazırlıyor. Bolu'nun adım adım kasaba görünümüne sokulması ve belediyenin yanlışlarına kayıtsız kalması nedeniyle A. Ercoşkun görevini yerine getirememiştir.  Herkes bu konuda ona tepkilidir. Bu tür haberlerinizin inandırıcılığı olmadığını bilmenizi isterim.

Sayfalar:

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak