bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

 • Eşine az rastlanan hastalığa cerrahi müdahaleyle çözümİlgili haberi göster

 • Nilgün18.2.2017 00:44:19

  Hocamızın başarılarının devamını diliyorum.Bolu icin çok büyük bir nimettir kendileri.2012 yılında geçirdiğim operasyonla sağlığıma kavuştum sayenizde.Allah sizden razı olsun...Saygılarımla
 • Yatırımcılara 31 milyon TL destek sağladıkİlgili haberi göster

 • Ömer Faruk Dalsarar17.2.2017 14:57:31

  Şimdi ben buradan isim verip,kimseyi de afişe etmek istemem ama,yukarıdaki söylenen açıklamalar ile Bolu halkına aktarılan bilgiler  belli bir takipçisi olan  belli bir kesimi tarafından izlenen, takip edilen  bir mizah yazarının konuşmalarının hali gibi geldi bana.İnşallah yanılıyorumdur.
 • Bilir Kişi17.2.2017 14:45:32

  Referandum öncesi son göz boyama çalışmaları...
  Esnaf, çiftçi, emekli, memur sürünüyor.
  Sadece yandaşların keyfi yerinde.
  HAYIR HAYIR YÜZBİN KERE HAYIR... İNANMIYORUM SANA...
  Ne güzel söylemiş rahmetli Barış MANÇO.
 • Önce tecavüz sonra cinayet !İlgili haberi göster

 • Serdengeçti17.2.2017 12:08:54

  Bu kadar iğrençlik görülmemiştir...
  Bu sapık ve caniler için idam cezasının geri getirilmesi gerekir...
  Bu mahluk ömür boyu ağırlaştırılmış hapis cezası alsa ne olur?
  Cezalar caydırıcı olmadığı sürece, bu tip cinayetlerin
  önleneceğini sanmıyorum...
  Bu bir vahşet!...
 • Hasan 17.2.2017 09:44:45

  'Nefes alsın yeter' noktasına kadar geldi sapıklık. Dinle eğitim olmuyor işte. Bu çocuk dini cemaatin yurtlarına da gitti. Sonuç ortada işte. Toplumun ahlaki yapısının bu derece bozulduğunu görerek yarınlarımıza korku ile bakıyoruz artık. Allah belanızı versin demekten başka birşey gelmiyor elimizden.
 • Yaşlı kadına tecavüz edip öldürmüş !İlgili haberi göster

 • Fetoş keramet çiye gelsin18.2.2017 17:06:18

  Nasıl tüm herşeyi kabul ediyosun da fetoşun pkk işbirliğini yanındamıydın diye örtpas etmeye yırtınıyon,evet ben zombiyim,kafamı kuma boka sokuyom,kendimi garantiye alıyom,öyleyim böyleyim.  AMMA VELAKİN SEN GİBİ  VATAN HAİNİ FETOŞ DEĞİLİM. İdama tabiki seviniyorum,bu teyzenin benzeri bir yakınına tecavüz etseler sen serbest kalmasınımı istersin? Şeref yoksunu satılmış pensilvanyacılar zaten bir gram adam olaydınız davanızda başarılı olurdunuz.siz nasıl bir ırk sanız bukadar kırma ve bozukluk dünya üzerinde hiçbir toplumda görülmemiş, vatanını satan HERŞEYİNİ SATAR,idamada karşı çıkar,neden? g.t korkusundan tabiki. Korkma evlat acımayacak,kendi elinizle oylayıp kendi sonunuzu getireceniz.nediyor REİS,İDAMI ONAYLAMAK BOYUN BORCUM diyor!!!
 • Keramet Safsatası18.2.2017 09:11:44

  Kalkmış diyor ki ben akepeli değilim. Sözde kendini garantiye alıyor. kimse sana akepeli ol cehepeli mehepeli ol demiyor. insan ol ulan insan. müfteri olma yalancı sahtekar olma ama müfterinin daniskasısın sen. sanki cemaaet pekakayla işbirliği yaparken yanlarındaydın da. Ulan dallama akepelisin veya değilsin. Ama dallamasın. Çünkü öyle birşey olmadığını sen de senin gibiler de eşşekler gibi biliyorsunuz ama gerçeklere gözünüzü kapayıp bokun içine deve kuşları gibi kafanızı sokmakla meşhursunuz.
 • Keramet 18.2.2017 09:03:52

  Evet görün işte insanımızın ne kadar yabanileştiğini. Tecavüzcü mü dersin idam'ı duyunca ohh miss diye sevinen yabani domuz mu dersin zombi mi dersin... Hepsinden var. memleketin geleceği çok parlak ümitle doldum.
 • Keramet kılda olsa ya17.2.2017 22:04:21

  Birincisi kazma oğlu kazma sen ve sülalendir,akp yi sevmeyebilir hükümetin politikalarınıda yanlış bulabilirsin,fetoş soysuz sen ve maklubeci açların yüzünden onbinlerce şehit verdik,pkk ile işbirliği yaptınız ocaklara ateş düşürdünüz,şimdi çıkıp hükümete b.k atıyosun,ben akp li değilim ama sen gibi soyu ırkı kanı da bozuk hiç değilim,keşke birebir görüşme şansımız olsada sana bu yazdıklarını yedirsem.içerdeki ve dışardaki soysuz hainler sırf istikrar ve güç den çekindikleri için şimdide şehit demogojisi yapıyolar,lan pkk kaç senedir var andavallı ırksız. Hayırdır artık toplanıp maklube yiyemeyince açlıktan saldırma moduna girdiniz.hocanız usa da siz burda ağlayın kancıklar.yakındır,referandum sonrası göreceniz, idam da gelecek ohh misss
 • Keramet Kılda Olsa17.2.2017 09:55:17

  Ulan Vatansever Hain'e diye yazan kazma. Ülkede hergün şehit veriyoruz. Teror saldırıları bile rutinleşti her ay onlarca kurban veriyoruz. Kalkmış utanmadan diyorsun ki 'Hergün 85yaşında insana tecavüz eden mahluk haberi mi var' ulan kazma ulan şebelek adam ol adam. Madem öyle hergün gelen şehit haberlerini naapacaz? Hergün var o haberlerden. Hergün gelmeyen haber senin için münferid oluyor anladık peki hergün gelen kötü habere ne demeli lan kazma oglu kazmaaa!!!! Buna binaen de bi yorum yapsana ülkenin nereye gittiğini felan anlatsana? Süper güç olduğumuzu felan söylesene?  Bu münferid olaydan da hergün gelen sehıt haberlerınden de devlet sorumludur bu devletin doğasıdır. Devletsen devletliğini bileceksin sorumluluk alıp adam olcaksın
 • Allah Sizi Islah etsin17.2.2017 09:24:50

  Edep ya  sırf hükümeti eleştirmek adına yaptığınız bu rezil haberde yaşlı kadının fotoğrafını adını sanını yayınlayın ama bu pisliği korumak adına fotoğrafınıda kimlik bilgilerini yayınlamayın.Allah sizide ıslah etsin
 • Vatansever haine16.2.2017 22:32:20

  Her bireysel pislikte mevcut hükümete b.k atan zihniyet Allah sizi kahretsin, mevcut yönetimle bu kokain çekip pislik yapan soysuzun, yada bu ülkenin haliyle bağdaştırmakta neyin nesi, senin anan bacın dışarda rahat dolaşmıyomu? Hergün 85yaşında insana tecavüz eden mahluk haberimi var, insanın olduğu heryerde herşey olabilir ama sen gibi pis zihniyetliler hemen belden aşa vurup hükümete b.k atarsınız.akp ile alakası olmayan biri olarak o yorumu burup burup kullanman için sana iade ediyorum, bilinç altını kontrol ettir sendede bi haltlar var
 • AkÜlkücü16.2.2017 19:58:54

  Vatansever denilen hain Ülkeni karalamak hoşunamı gidiyor? Baktığın Güvenilir 163 ülke arasında Türkiye, Filistin ile aynı noktaya koyulmuş ne kadar gerçekci geliyor ? Biz inönü sayesinde Uçak satmıyoruz Chp sayesinde arabalar satmıyoruz Kahrolsunlar ülkemizdeki fabrikaları kapatarak ekonomimize büyük darbeler vurdular. Bir Turizm gelirlerimiz var onuda senin gibi hainlerin ve batılı hainlerin çalışmaları ile bitirmeye çalışıyorlar. Tecavüz oranına gelecek olursak Dünya tecavüz oranına göre Türkiye'nin oranı düşük seviyede o çok beğendiğin avrupa ülkelerinin reşit olma yaşları 13'den başlıyor. Başkan Trump'un incile el basarak yemin etmesi zorunuza gitmiyorda bizim ülkemizde olanlar neden zorunuza gidiyor.
  Allah sizi Islah etsin.
 • Vatansever16.2.2017 13:11:26

  Güvenilir 163 içinde sondan 20.yiz .. 15 yıldır adaletli bir parti yönetiyor bu ülkeyi . daha jetonunuz düşmedi mi be  bunlar dini adet edip Türklüğü Müslümanlığı bitiriyorlar Allah korkusu olmadan ülkeyi hortumladılar en son tulumbada su bitti dediler. tecavüz olayları %400-500 leri geçmiş . hedefleri 100 yıl içinde cumhuriyeti bitirmek .. osmanlının son parçalanmış haline getirmek.  yazıklar olsun...
 • Bu nasıl uyku !İlgili haberi göster

 • Bilir Kişi16.2.2017 20:43:38

  Çakır, nasıl da anladin inceden göndermeyi :)
  Saygı ve sevgiler.
 • Cakir16.2.2017 20:01:26

  Bilirkişi birde sen derin bir uykuya dalsan iyi olur be:)
 • Bilir Kişi16.2.2017 13:07:25

  Öğrenci adam, "makarnaları" yiye yiye derin bir uykuya dalmış ....
 • Devlet hastanesinde "Dijital Hastane Dönemi" başladıİlgili haberi göster

 • tip16.2.2017 21:58:05

  tip fakultesi bilgi işlem bunu 5 yıl önce tum bolumlerde uygulamaya koymuştu.  bizi uyutmayin
 • a16.2.2017 13:00:02

  FTR 2 senedir Dijital Hastane, DH ilk değil
 • ayla16.2.2017 02:05:17

  Bunun neden haber yapıldığını ? Neden bu kadar büyütüldüğünü anlamadım?Acaba sıkıntı mı var? Garip şeylerle reklam kokan hareketlere? Kaçınılmaz son geliyor galiba ?
 • Dünya'nın en güvenli ülkeleri belli oldu İlgili haberi göster

 • Cumhru Bandakçıoğlu16.2.2017 09:24:27

  Emeği geçenleri tebrik ederiz!!!!
 • Buz gibi havada suya gömülmek de vardı İlgili haberi göster

 • Hakkı Bulut15.2.2017 13:31:28

  EE artık ağaç kesmeyi bırakırız umarım bu kardeşe de geçmiş olsun hayatı boyunca ağaç dikmeyi görev bilsin
 • Çiftçilerimizin borçları yeniden yapılandırılacakİlgili haberi göster

 • Hafize Ana15.2.2017 17:13:09

  Çiftçi batmış, borç gırtlağa kadar.. İşçi memur zaten sersefil.. Kapanan dükkanların haddi hesabı yok, esnafın lafını bile etmiyoruz..! Sata sata elde bişey kalmmamış, son birkaç kurumu ve fonu da artık "Varlık Fonu" diye adlandırdıkları -DENETİMSİZ- fon'a devretmişiz..
  DENİZ BİTTİ..
  Mutlu azınlık sadece yandaş..!!
 • OKEY MOKEY15.2.2017 12:57:58

  neyi yapılandırıyon. Kimin parasını kime veriyon. Ordan al buna ver. RobinHudculuk mu oynuyoz? Çiftiden allem kullem ettiğin parayı gene ona mı verecen bi de bak iyilik yapıyom sana elimi öp diyecen ha. Ya da benim vergimi ona verecen. Ya da para basacan damardan enflasyon. Çİle bülbülüm çile.
 • Cafer ERSÖZ15.2.2017 12:50:03

  KİMİN ELİ KİMİN CEBİNE GİRİYOR BİLELİM.
  Sayın milletvekilimiz demiş ki "Çiftçilerimizin borçları yapılandırılacak, borç faizinin yarısı devletimiz tarafından karşılanacak".Orada duralım ve bu sözü açalım  biraz. Bunun türkçe karşılığı yeni vergi artışı,yeni zamlar yapılacak demektir.Yoksa devlet borcun yarısını karşılayacak derken Ercoşkun veya birilerinin bu parayı cebinden çıkarıp verecek hali yok.Yani kısacası çiftçinin borcunu 80 milyona bölüp bir kesime şirin gözükecekler sonra da  bırak doğmuş çocuğu henüz doğmamış çocuk dahi şimdiden borçlanacak. Yalansa biri çıkıp yanılıyorsun öyle değil doğrusu böyle desin.  
 • necmettın Açıkalın15.2.2017 11:55:53

      Sayın vekil,  lafı uzatmayın çiftçinin kullandığı mazot'un fiyatını lüks gezi yatlarına verdiğiniz mazot fiyatına çekebilecekmisiniz? Hazır referandum da var...İyi bir evet taktiği olmaz mı?
 • necmettın Açıkalın15.2.2017 11:55:27

      Sayın vekil,  lafı uzatmayın çiftçinin kullandığı mazot'un fiyatını lüks gezi yatlarına verdiğiniz mazot fiyatına çekebilecekmisiniz? Hazır referandum da var...İyi bir evet taktiği olmaz mı?
 • Bilir Kişi15.2.2017 11:12:52

  Değerli Çiftçi kardeşlerim,
  Referandum olmasa sizin yüzünüze bakarlar mıydı ?
  Aklınızla alay ettirmeyin. Kendinizi kullandırmayın...
 • Özel İdare'ye 18 personel alınacak İlgili haberi göster

 • Bolulu14.2.2017 22:42:17

  Kpss'den 50 ve üzeri hani nerde 70. 50 alan adam nasıl memurluk yapacak?
 • Yargıc14.2.2017 20:31:56

  Zaten bellidir onlar ya başkan yada vekil tanıdıgıdır bigün orman işletmesine aldılar 4 kişiden biri boluluydu sadece oda torpilli büyük yerdendi bizimi alacaklar 😃😃

Sayfalar:

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak