bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

 • Abdullah Danışman'ın görevine son verildiİlgili haberi göster

 • Asıl Mesele6.2.2017 23:41:35

  Bolu adam gibi bir sağlık yöneticisi gòrdü. işini yapmayanların korkulu rüyası Abdullah Danışman. Biz senin yaptığın isleri sadece Allah rızası için ve kimseden çekinmeden yaptığına şahidiz. Gerisi ıvır zıvır. Sağlıgı da hastaneyi de işi düşen biliyor ve görüyor. Gördüğünüz her güzel ve iyi ki var dediğiniz herşeyde Dr.Abdullah beyin imzası vardır. Vicdan fukarası yorumlara dayanamayıp yazdım.
 • Goca bolulu6.2.2017 22:20:20

  Doğru yazmışsın,evet ben bi fetoşum,srilanka da okul açılışlarına gittim,maklubeleri yiye yiye 150kg oldum,ufak işlerle uğraşırken bolunun en zenginleri arasına girdim,ufacık bi şirketi yönetemedim bolunun enbüyük kamu kurumunu yönetiyom,milyon tl lik kamu ihaleleri aldım,kümesler yaptım,tüm kamu kurumlarının sarf malzemelerini benim şirketim veriyo,tüm fetoş okullarını yada işyerlerini dua ile açılış yaptım kurdele kestim,illegal inşaatlarına göz yumdum,hatta reisi cumhur bu yapı tehlikeli dedi,ben ne dedim? O Hocaefendizadeyle cumhurun başının arasında dedim,evet kanında ihanet olan herif ben fetoşum ve tutuklanmayı hakediyorum,yazdıklarımı BEN yaptım,senin şakşakçılığını yaptıkların sütten çıkmış,YALAKA SENİİİ,FETOŞ benmiyim?abilerinmi?
 • Bolu6.2.2017 19:01:24

  Yakinda daha iyi bir goreve getirirler basarisizlari odullendiren sistem maalesef
 • Goca Bolulu'ya6.2.2017 14:35:00

  Bana bak goca bolulu yok siyasi ayakmış yok tarakmış tavır yapma. Senin kripto fetöcü olduğunu herkes biliyor. Hedef şaşırtmaya çalışma. Ercoşkun'a da laf edip durma Alaattin Reis'e de şaf edip durma. Tavır yapma. Sİnir etme adamı. Pis kripto fetocu kafa yarması.
 • Sefa Temaşa6.2.2017 13:57:42

  Görevinden alınmak neymiş öğrendin mi Abdullah Efendi. Bir zamanlar, hesaplarınla Milletvekilliğine oynuyordun ama yanlış bir hareketle özel hastaneye geçtin. Döndün dolaştın tekrar geldin ama görevden alınarak çarşafa dolandın. Allah deyip yürüyen, ama mesleği ile alakalı olmayan işler yapan sana baksın. İyi bir anestezi uzmanı iken görevden alınan adam pozisyonuna düştün. Artık Hüseyin İka gibi hırslarınızı bir kenara bırakın da Bolu için birşeyler yapın. Bence mesleğinizi layığı ile yapın ki sizleri başımızın üstünde taşıyalım.
 • Doğrucu6.2.2017 12:27:35

  Bir zamanlar üniversiteye gitti karargah kurdu yapmadığı kalmadı sen neredeydin Mustafa Yaman bile bilemi destek verdin acaba
 • melih aydın6.2.2017 09:49:17

  Eee abdullah efendi keser döner sap döner bir gün gelir hesap döner.Şimdi hesap verme zamanın geldi.Hastanede yaptığın şu işleri bir anlatıver bakalım. Seni gidi takiyeci seni şapka düştü gel gözüktü.
 • Gocca bolulu6.2.2017 08:13:34

  Ercoşkun yurtdışı programını iptal edip sırf buyüzden yurda döndüyse demekki onun göreve getirttiği bir isim bu, ayrıca eski kızılay şb.  Başkanı da Hüseyin İka idi, yakında herşey belli olacak, liyakata göre dğilde kendi adamım diye biyerlere getirlerek ülke yönetilmez, akp de bukonuda hatasını gördü, umarım Reisi cumhur biran evvel işin siyasi boyutuna da dokunup tüm kirli işleri açığa çıkaracaktır.Allah yardımcısı olsun. Ercoşkun kimi desteklediyse fetodan tutuklandı, devlet hastanesi başhemşire olayını unutmadık. İka onada karşı çıktı diye ters düşmüşlerdi. Hak yerini BULACAK
 • MUSTAFA YAMAN6.2.2017 04:03:28

  çok sevindim. çünkü o ve metin tahaoğlu yüzünden gerçekten işini çok doğru  yapan dürüst yapan sağlık çalışanları onların kötü niyetleri yüzünden emekli oldular. bu iki isımde çok işe yaramaz idi. AK PARTİ ÇOK GEÇ FARKETTİ. AMA ÇOK İYİ OLDU. TÜRKİYE KAZANDI. İNŞAALLAH KIZILAYDAKİ GÖREVİNDENDE ALINIR.
 • sunstar6.2.2017 04:01:48

  asıl neden malum şahıs. adam dr değil müteahhit :) yapılanı boz müteahhiti :)
 • MUSTAFA YAMAN6.2.2017 03:50:05

  ÇÜNKÜ ADNAN DAYLAN GİBİ BU İNSANLARIN TÜRKİYEYE FAYDASI OLMAZKİ. İNŞAALAH KIZILAYDAK, GÖREVİNDEN DE ALINIR.
  DR. METİN TAHAOĞLU DA GÖREVİNDEN ALINDIĞI İÇİN ÇOK SEVİNMİŞ İDİM.
  BU İKİ İSİM GERÇEKTEN DÖRT DÖRTLÜK GÖREVİNİ YAPAN KADIN DOĞUM HASTANESİNİN 6 EBESİSİNİN EMEKLİ OLMASININ BAŞ SORUMLUSUDUR. İNŞAALLAH BUNDAN SONRASI İŞLERİ HEP KÖTÜ GİDER.
 • Ölen çocuğun yürek burkan dramı İlgili haberi göster

 • boluspor6.2.2017 16:03:43

  olayı bilmiyorum ama bu kadın okulda çocuğa çok iyi davranıyordu
 • Bolu beyine5.2.2017 10:54:03

  Diğer yeni haberi okursanız (anne serbest bırakıldı diye başlayan)  anlattıklarımın gerçekliğini daha iyi anlarsınız.
  Çocuğa sürekli sopa at, sonra psikolojik tedavi görüyodu ilaçları almadı atladı de.  
  Hesap günü var, ölüm var, herşeyden kaçılırda o gün ne yapacak?
 • bolubeyi4.2.2017 23:46:28

  goca bolulu, dediklerinin haberle alakasi yok cik ciddi...
 • Gocca bolulu4.2.2017 19:06:56

  Çocuğu evlatlık al, sonra evlen başkasıyla ve o garibimi biyere sığdırama, sabah akşam sopa at,  o çocuk aşağıdan yukarı koşarak çıkana kadar kurtarın beni öldürecekler diye bağırmış, balkonda da beni öldürüyor lar kurtaeın diye feryat etmiş, nalet olun ne istediniz lan ufacık şeyden, zaten bakmıyodunuz çocuğa, geçen ay da ismetpaşa cad.  De bu çocuğa araba çarptı acillik oldu. Bakamıcan sevemicen neden kadın neden??????
  Nası verecen bunun hesabını? Nasıl kalkılır bu vicdanın altından, kahretsin sizin gibileri. Ufacık şey dayak korkusuyla atladı ve öldü. Kahretsin
 • 5'inci kattan düşen çocuk hayatını kaybetti İlgili haberi göster

 • Esnaf3.2.2017 23:23:17

  Çok acı bi olay,
  Bu çocuğa iki hafta evvel ismetpaşa da araba çarpmıştı.
 • Fehmi Küpçü de ilk 5’e girdi İlgili haberi göster

 • Cumhur Bandakçıoğlu8.2.2017 16:50:42

  Öncelikle, 1 No lu fatura  anormal. Hata böyle bir hakkın vekillere verilmesinde. Limit olmak zorunda. Savunulacak tarafı yok. Burnumuzun dibindeki adalar İtalyanların Trablusgarp işgal etmesiyle Osmanlı İmparatorluğunda elimizden çıkmıştır. Lozan da adalar için tekrar savaş çıkaracak durumumuz yoktu. bu konu Badem kardeşlerimizin temcit pilavından  başka bir şey değil. Bu kardeşlerimiz çok sevdikleri Sulatanımız Abdülhamit Han Hazretleri'nin Kıbrıs ı nasıl İngilizler hediye ettiğini de biraz dillendirseler  onları hoş göreceğim.  Ayrıca,  o adaların bizde olmaması dünya mirası için çok önemlidir ve şanstır..  Bizde kalsalardı şu anda  üzerlerinde boş yer kalmazdı. Ha birde biz şu sıralar kayalıklarımıza bile sahip çıkamıyoruz. Kardak a 19
 • Bilir Kişi8.2.2017 16:41:42

  Ayrıca 1.mesajımda asla bu parayı harcayanları koruma vs. yoktur. O mesajı iyi okur ve düşünürseniz eğer "DURUM TESPİTİ" vardır.
  Koruma anlamında bir mesaj yazsam, sanırım o yazdığım mesajı yazmazdım.

  Referandum hk ise. siz değerleri yurttaşlara, AKP'lİ ANAYASA PROFESÖRÜ Sn. BURHAN KUZU'nun Her Yönüyle Başkanlık Kitabını okumanızı öneririm. Tam da bugünkü yetkiler üzerinden yazdığı kitabında, denetimsiz başkanlığın ülkeyi tek adam yönetimine götüreceği ve çok ciddi zararları olacağı yazıyor. Bakın bana muhalif diyor bazıları. Ben kafamdan birşeyler yazmıyorum size. Sadece Sn. Burhan KUZU'nun kitabını okumaya davet ediyorum. Sadece beynimizi çalıştıralım ve düşünelim. İnanın ki ülkemiz daha iyi yerlere gelecektir bu sayede.
 • Bilir Kişi8.2.2017 16:36:24

  Sayın Cakır,
  Son iletinize cevaben, ben asla yapılacak yeni anayasaya karşı değilim. Ama yapılan yeni anayasadan ne beklersiniz ? İnsan hak ve hürriyetlerinin ileri taşınması vs. beklenmez mi ? İşte bu dayatılan anayasada Kişi Hak ve Hürriyetlerini ileri taşıyacak maddeleri bırakın bir yana, hiçbir madde yok. eee ne anladım ben bu anayasadan ?
  Bir kişinin herkesi seçtiği, o seçilenlerin de seçen  kişiyi denetmelesini bekleyebilir misiniz ? Bence HAYIR. Bakın arkadaşlar CHP,MHP,AKP beni ilgilendirmez. Hepsi aynı gözümde. Herkes kendi çıkarlarına bakıyor. Ben de bana düşen olarak vatandaşların haklarına yönelik birşeyler yazmaya çalışıyorum. Daha iyisi yapılabilecekken niye bunları dile getirmeyelim ?
 • Bilir Kişi8.2.2017 16:29:58

  Arkadaşlar sakin olun 2 kişi saldırıya geçmişsiniz =)
  Öncelikle şu zamana kadar bu sitede küfür etmedim, etmemde. Çünkü küfürü kendini savunamayacak kadar aciz insan müsvetteleri eder. Bakın arkadaşlar, önceki hükümetlere saldırıyorsunuz. Olabilir yanlışları vardır muhakkak. Ama 15 yıldır, ülkemizin kurumlarının bu kadar özelleştirme yoluyla el değiştirdiği bir dönem bilmiyorum. Yani özelleştirilen kurumları tek tek yazıp sizi bilgilendirmek isterdim fakat sitede kısıtlama var harf bakımından. Ben şuna benzetiyorum. Dededen kalan mirası satıp ailesine hoş görünmeye çalışan hayırsız evlat. Bakın fetöcü diye kaç yüz kişi işten çıkarılıyor. Demek ki anadolu insanının hakkını yiyip bu fetöcüleri ne kadar iş verilmişse görüyorsunuz, at atbitmiyo
 • Cakir8.2.2017 15:18:18

  Ismet ınönü dedene soyle koskoca adalar denizini yunanlara nasil da peşkeş çekmiş ama karasularimizin sınırları sayenizde 5mil ama sözde kahramanlıklarla yunanlari denize döktük diye sevinirsiniz:) Trilyon $ değerindeki burnumuzun dibindeki adalar.Çok yazık.
  Mevcut sistemde bu kadar hata var ise yeni sistemi kotulemekteki amaç nedir.
  Telefonun bile 2 günde bir güncelleme yapıyor. Sizde artık beyinlerinizi guncellemenin vakti geldi. At gözlüğünü cikarman dileğiyle Hoşçakal. Cikarmasan bile terörist partileri desteklemek yerine ülkeye katma değer kazandirman dileğiyle kendine faydan yok bari devlete olsun:)
  Ha unutma bizim atalarımız orta asya dan geldi kör gibi bağlanma bir kişiye :)
 • Cakir8.2.2017 15:11:14

  Bilirkişi sen degilmisin 1.8milyon Tllik faturayı ilk yorumda savunan nasıl bir mantık hatasıdır bu, eger ki akparti milletvekili yapsaydı 1sene motor gibi saydirirdin küfür ederdin.diğer mesele
  Ataturkle sıkıntıniz sizin var ideolojilerinden tamamıyla kopmussunuz 1938de öldükten sonra arkasından ülkeye ne tür zararlar verdiğinizi çok iyi biliyoruz. Hangi devlet kurumu kime peşkeş çekilmiş ozellestirmelerden bahsediyorsan önce serbest piyasa ekonomisini ve çürüyen  şirketleri nasıl kazanilabileceğini öğrenmen gerekiyor.Varlık fonuna karşı çıkanların bir vatan hak binden farkı yoktur olamazda cahilligine veriyorum;)
  Suriye ye asker göndermeye karsisiniz.Oradaki evlatlarimizi korumayadami karşısınız.Adalar denizine gelince ise onu ...
 • Ak Partili8.2.2017 15:00:37

  BilirKisi
  Chp ye neden oy veriyorsun sorusuna çünkü Atatürk kurdu diyecek kadar geridesin.
  Chpnin ideolojisi ne hangi oka? ne kadar milli? Fetoden gozaltina alinanlari alkislatacak kadar ... Sizde hazimsizlik var kendi gerici fikirlerinizi dayatmaya calisiyorsunuz anadolu insanlarını aşağılayarak kendi sonunuzu hazırlıyorsunuz. Böyle devam edin Ataturk te kurtulacak bir gün her fırsatta onun arkasına saklanmanizdan.
 • Bilir Kişi7.2.2017 20:10:58

  Atatürk'le sıkıntısı olanlar da sürekli Atamız Mareşal Gazi MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ÜN heykellerine sallar oldu.İLGİNC.
  Kimlerin devlet kurumlarını yabancılara peşkeş çektiğini görüyoruz.
  Varlık fonu adı altında neler yapıldığını, bu fonun başına kimlerin geçirildiği yine halkin takdirinde.
  Süleyman SAH türbesini Suriye'den tasindigini, daha geçenlerde Kardak kayaligina G.Kurmay Başkanının cikamadigini bazı arkadaşlara anlatın lütfen. Sürekli havuz yayını ( ahaber ) izlemekten gerçekleri göremez olmuşlar.
  Bu arada devletimize tesekkurlerimi sunuyorum. Yat vergisini 0'a indirdiler. 6 tane yat aldım. Akçakoca'da duruyor.
  Referandumda neden HAYIR dememiz gerektiğini Sn. Burhan KUZU'nun bsskanlikla ilgili kitabından öğrendim. Tavsiye ederim. OKU.
 • Ak Partili7.2.2017 19:35:31

  Allah Recep Tayyip Erdogandan razı olsun körü körüne akpartiyi destekliyorsun diyen  kronikler cildirsin:)
  Bu ülke chp yönetiminide gördü Ataturkun arkasına saklanıp her fırsatta ülkeyi ne durumlara soktuklarini bu millet çok iyi biliyor.
  Hasta olduğumuz zaman sabah 5de hastaneye gittiğim günleri ben unutmadım.
  Muayene olabilmek için tüm maaşımi doktorun kendi özel muayenesine harcadigimi
  Yollarda yolculuk değil çile çektiğim günleri uçağa binemedigim mesela
  Daha doğrusu milletin parasıyla Her yere heykel dikenleri fabrikaları kapatanlari mühendisliği bitirenleri ve ege denizini adaları yunanlara peşkeş çekenleri
  Sevr hayata geçmese bile uyduruk harita ile sevr gösterip lozana mahkûm edenleri ben UNUTMADIM.
  Siz çoktan unutmuşsunuz
 • misafir5.2.2017 16:38:37

  Benim sayet hakkım varsa zehir zıkkım olsun
 • zehir zıkkım olsun5.2.2017 01:14:36

  Bu millet boşuna " G.tünün kılı olayım!" diye bağırmıyormuş(!)
 • Bilir Kişi4.2.2017 23:36:49

  Cakir,
  İtibardan tasarruf olmaz diyorsun, haklısın Türkiye'de tüm yetkililerde MERCEDES arabalar var. Bunların yakıt masrafı ve satın alma masrafları tabii ki hazineden karşılanıyor. Halk açlık sınırının altında sürünürken yetkililer MERCEDESLERE biniyor. Depoyu fullüyor. Yeni Türkiye'de bunlara alıştım ben.
  Avrupa ülkelerinin yetkilileri "BİSİKLETLE" gidip geliyor. ( hepsi değil tabii ). Maalesef ülkemizde GÖSTERİŞ MERAKLISI ÇOK.
  Fabrikaları satanları iyi biliyoruz tabii...
  Ülkeyi peşkeş çekenleri de...
  Her şeyin bir zamanı var. Elbet Yüce Mevlam bunların hesabını soracak.
  İmam Hatip mezunu olup da 5-6 Gemisi olanlara da İnşallah Rabbim bunların hesabını soracak. Ben zenginliğe niye muhalif olayım, ama herkes zengin olacaksa ? HALKSÜRÜNÜYO
 • telefon hovardası4.2.2017 20:56:59

  Sıcak hatları mı aradın ?
 • Sakallı Bolulu4.2.2017 19:47:57

  Helal olsun. Çalıyorlar ama çalışıyorlar. İstediği kadar konuşsun helal olsun.
  Bin tane oyum olsa gene bu adama veririm canım benim yerim ben onu. Eririm biterim ben onun için.

Sayfalar:

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak