bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

 • Bursa’daki saldırıda Alnıak’ın eniştesi öldürüldüİlgili haberi göster

 • Gocca Bolulu6.7.2017 10:37:17

  Ölene Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum.
  Yazıklar olsun niki ile yazan fetocu her yerde olduğu gibi böyle bir haberde bile sululuk modundasın.evet sana rahat uyku yok hain ötesi hain.
  Sayın dursun YILMAZA gelince. Biraz inancınız olsa her ölüm şeklinin ECEL olduğunu bilirsiniz.açık ayet de derki "biz sizi farklı ölüm şekilleri ile kendimize döndüreceğiz" yani sayın dursun yılmaz hepsi bahane.süren geldiği an trafik,kalp krizi,boğulma,yanma,vurulma,hastalık vb daha birsürü bahane ile yolculuk başlar.
  Buradan tüm fetoşlara sesleniyorum
  "Ölüm var ve o vakti saati geldiğinde herkesi bulacak.hesap günü var,orada da yapabilecek misiniz bu şarlatanlıkları.katlettiğiniz veya katline sebep olduklarınızın hesabını verebilecekmisiniz
 • Dursun YILMAZ6.7.2017 10:21:16

    Dursun'a diye yazan kardeş önce adını kullanarak yaz akabinde işkembenin hangi canlılarda olduğunu öğren en son olarak ecelin ne olduğunu öğren.İki çeşit ecel vardır.Bunlardan birine “ecel-i müsemmâ”, diğerine “ecel-i kaz┠denilmiştir.Ecel-i müsemma ertelenemez geciktirilemez ama Ecel-i kaza biraz toleransı olan bir durum.Araştırırsan ecelin ne olup ne olmadığını anlarsın.Ecelin takdiri elbette evrenin Sahibinindir.
 • Yazıklar Olsun Yaaahuuu6.7.2017 09:18:54

  Fetö ile alası var mı? Biyerden ilişkilendiremez miyiz? Vardır mutlaka. Uyurken görenler olmuş adam uyuklarken fff fff diye ses çıkarıyormus. Bu bir delildir. Savcılar göreve ! bu ülkede rahat uyuyamayacak mıyız laaaaayyynnn!!!
 • Dursun'a6.7.2017 09:16:26

  Dursun Efendi,iskembeden sallama.Dediklerin uygulanabilirligi olan seyler degil.Ikincisi bu ulkede insan eceliyle ölemiyor ifadesi yanlış. Hepsi ecel kafana saksı düşse de bok çukuruna düşsen de ecel. Şöyle desen daha makul 'Bu ülkede tesadüfen yaşıyoruz' ya da biraz daha siyasal islamcı perspektifiyle 'tevafuken' yaşıyoruz. Yürürken, açık bırakılmış bir bok çukuruna 'tesadüfen' düşmeden canlı kalıyoruz.Ya da bir terör saldırısının olduğu yerde 'tesadüfen' bulunmadığımız için canlı kalıyoruz.Şehit mertebesinin artık gerçek manasından çıkarıldığı ve gençlerin öngörüsüzlük ve yanlış stratejilerle acımasızce ölüme gönderildiği bu memlekette insan hayatının hiçbir değeri yok.Ki başkasının hatasıyla ölsen de hakkını arayacak merci yok. Niyazisin
 • Dursun YILMAZ5.7.2017 23:06:55

    Bu ülkede insan eceliyle bile ölemiyor.Ya Trafik kazasına kurban gidiyor ya namus belasına kurban gidiyor ya maganda kurşunuyla hayatını kaybediyor.İnsanı insan gibi yetiştirecek sistem ne ise acilen onu devreye sokmalıyız.İnsan ölümü hiç bir şeyin çözümü değildir.Sadece değerli insan kaybıdır.Bu da hayatta kalan diğer insanlar için çok çok acıdır.Ülke yönetiminde söz sahibi olan insanların bu konularda derin düşüneceklerini ve acilen çözüm üreteceklerini umuyorum.Ayrıca  yakınlarını kaybeden  ailelerin başı sağ olsun.Evrenin tüm sinerjileri her zaman yanınızda olsun.
 • Cumhur Bandakçıoğlu5.7.2017 21:08:38

  Alnıak Ailesine Başsağlı Dilerim.. Mekanı Cennet Olsun..
 • Yavru ceylanı avcı kurtardı İlgili haberi göster

 • Dursun YILMAZ6.7.2017 15:00:16

    duyarlı vatandaş rumuzlu kardeş,her konuda duyarlı insanlar hele hele avcı ise avlanma tarihlerini ve mevsimlerini çok iyi bilirler ve de harfiyen riayet ederler.
 • duyarlı vatandaş6.7.2017 10:56:41

  bende diyodursun yılmaz bende tam tersine düşünüp diyorum ki;
  avın yasak olduğu bu tarihlerde bu avcını ormanda ne işi var
 • Dursun YILMAZ5.7.2017 19:05:02

    Her konuda duyarlı insanları kutlamak hatta ödüllendirmek gerekir.
 • Vedat Turan’ı kaybettik İlgili haberi göster

 • Halil Körpe7.7.2017 19:47:38

  Sevdiğim, çok değerli ve beyefendi bir insandı. Vefat haberini duyunca çok üzüldüm. Ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyorum.
 • Hande yalman 5.7.2017 19:12:16

  Tolgacığım başın sağolsun.Allah mekanını cennet etsin.
 • Turgut 5.7.2017 16:18:44

  Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. güzel  insandı. yakınlarının başı sağ olsun..
 • Dursun YILMAZ5.7.2017 12:39:01

    Sağlık konusunda atıp tutuyoruz ama ülke olarak kardiyoloji konusunda iyi olduğumuz söylenemez.Üç ay zarfında benim bildiğim üç değerli Abilerimizi kalp krizleri ve akabinde  kalp ameliyatları sonucunda kaybettik.Bu konularda daha iyi olabilmek dileğiyle..Kaybettiklerimizin mekanları cennet olsun.
 • Mebrure Alagözoğlu 5.7.2017 11:38:46

  Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.
 • Orhan Kaya5.7.2017 11:08:53

  Eski komşum Vedat abi,çok üzgünüm.Ailesi ve sevenlerine başsağlığı dilerim.
 • Zuhal Işın5.7.2017 10:58:02

  Çok üzüldüm zarif bir insan iyi bir dost idi Allah rahmet eylesin...
 • Ekrem Kesmen5.7.2017 10:05:33

  Başkanım, T.S.O. da güzel çalışmalarımız oldu. Vefat haberini alınca çok üzüldüm.Mekanın cennet olsun.
 • Murat GÜCÜM5.7.2017 09:29:15

  Turan ailesine başsağlığı dilerim. Vedat abi bizi üzdün.
 • Cumhur Bandakçıoğlu5.7.2017 07:34:38

  Çok üzüldüm. Mekanı Cennet olsun.
 • Çetin Uğur 5.7.2017 05:56:25

  ah güzel abim, üzdün bizi, mekanın cennet olsun inşallah. ...
 • Kasım Şahin Başkan’ın hışmına dayanamadı istifa etti İlgili haberi göster

 • Metin mert8.7.2017 10:28:29

  Başkan Bolu beyini aratmıyor.sanmaki başka bir Köroğlu çıkmaz.Gün doğmadan neler doğar bu vatan toprağından daha nice Köroğlu, doğar....
 • sıkıysa6.7.2017 15:17:36

  hadi sıkıysa bir gazeteci daha çıksın da kral çıplak desin !
 • Murat Celesun6.7.2017 09:15:30

  Sayın başkan yaptığın iyi hizmetler nedeniyle Allah senden ebeden razı olsun. Aklıma gelen Atatürk Orman Parkı,Karaçayır Parkı,açılan yollar,Hayır Çarşısı bunlar güzel işlerdi. Ama bazı işlerde ekibinden kaynaklanan hatalar oldu bunu sende biliyorsun  gün geçtikçe Bolu'da Ak partiye zarar verir hale geliyosun.Artık zamanı geldi de bana göre madem benim gitmemle bir rahatlık olacak de bir köşeye çekil. Çevrendeki bazı insanlarıda izlettir bence senin yanında yalaka olup dışarda ne laflar ediyorlar.Bunlar yüzündende halk arasında değer kaybedip,tepki aliyorsun.
 • MERT ÖZKAN6.7.2017 08:57:44

  Madem öyle hepiniz gazetecisiniz, yok mu bu haberleri ulusal basına çıkartacak,  bolu da taciz bolu da hırsızlık v.s gibi haberler anında ulusal basında ama bunlar neden değil?, sonrada görelim belediye başkanımı haklı gazeteci haklı millet mi haklı... ha demeyin ki ak parti her zaman haklıdır v.s yok kardeşim öyle bir şey madem sulardansa tahlili herkes yaptırabilir kimse buna engel olmaz tarafsız bakmak lazım.
 • sadi dadaşoğlu 5.7.2017 12:42:33

  AKP Yönetiminin Tipik tavrı ancak malesef ülke insanımız AKP Yönetimini desteklemeye devam ediyor görülüyor Kardeşim Sen sularda ne var Laum mu karıştı . bakım mı yok insanlar HASTANELERE Akın ediyor Bunu haber yapanlara Ahlaksızlık yapıyorlar Yandaşlık Yapıp Habercileri Karalama yapıyorlar Yazık memlekete Bitirdiler memleketi de insanlğı da şimdi bu haberden sonra Lağım suları Gölkeye aksın dursun sesini kim çıkaracak bakalım al işte sana AKP yönetimi
 • doğrucu davut5.7.2017 12:29:51

  burada problem; istifa eden sayın gazeteci Kasım Şahin'de değil onun arkasında duramayan gazete patronlarınındır.
 • Salih ÖZDEMİR5.7.2017 12:18:12

  Bazı yalaka basın mensupları Sanki Bolu da her şey güllük gülistanlık gibi milleti uyutuyor. Bolu da hiçmi sorun yok,Ne oldu sanayi sorunu,18. madde mağdurları,su  kanalizasyon katılım! payı altında alınan paralar,hal pazarı esnafı sorunu,fetöde hala Bolu da üst düzey siyasilerden soruşturulmayanlar,Yap boza dönen TOZLU ÇUKURLU yollar,imar müdürlüğünün emlakçıya teslim edilmesi, Gastecinin biri doğru bildiği bi haber yapar azına sı..madıkları kalır.Ramazan ın ilk gününden beri ıshalım, adam doğru haber yapmış. Ama Kasım şahin in istifası olmamış. vakkalar 11 kişide olsa soruşturulmalıdır. Sıkımı sağlık kurumları b başkanını soruştursun! Öttürürler adamı işte ya istifa yada koltuğun gider.Bence kasım beyin başka bir planı var.        
 • Dursun YILMAZ5.7.2017 11:09:52

  Birazda Bilim,Fen,Teknoloji ve Mantık konularında yarış yapsanız.Boş balonu sen bana at ben sana atayım.Balon patlayınca,Sen patlattın ben patlattım senaryoları.Boş konularla Milletin  beynini lütfen yormayın.Aklınız bir karış havada olmasın ama her zaman aklınız bir karışta olsa önde olsun.Her daim akıllı olmamız dileğiyle....
 • Binlerce Kişi5.7.2017 09:39:55

  Hiç güleceğim yoktu.Yalan haber kendine dokununca akepeliler arslan kesiliyo ama cemaat olunca ver iftirayı veer hayrettin karamandan da fetva da var zaten, yalan caizdir iftira caizdir diye. Ulan vicdansızlar aynı şey size yapılınca baskı yapıp insanları istifa ettiriyonuz kendiniz yapınca hurraaa.
  Bence Kasım Şahin gitsin üstüne kanalizasyon boku dökülmüş bir belge yayınlasın böyle üstünde başkanın imazası olsun belgede 1500 kisi hastanelere geldi ilgileniyoz yazsın mesela. Sanki belediye başkanı bunu kabul etmiş gibi olsun. Al sana yandaş medya metodu. Çakma sahte belgelerle insanları zan eltında bırakıyorlar. Kasım Şahin de öyle yapsın herkes gibi ben de yaptım. Yada montaj desin ben 'onlarca' yazdım fetö 'binlerce' diye basmış desin
 • illede bolu5.7.2017 09:37:02

  belediye başkanı bu konuda haksız... gazeteciler gördüklerini duyduklarını yazmak zorundalar... başkan senin derdin ne

Sayfalar:

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak