bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

 • Yol geçen hanına döndü !İlgili haberi göster

 • Düşünelim 2.3.2017 17:23:23

  Yol maviye boyanmis bunun ne anlama geldigini cogu kimse bilir.burasi bisikletlere ayrilmis bir yol.bircok kisi bisiklet yolundan gidiyor yaya olarak.biraz biz yayalarinda dikkat etmesi gerekli.kurallari ogrenelim
 • Devlet Bahçevan2.3.2017 13:39:32

  Referandumda EVET derseniz trafiğe kapalı alana bir da asla motosiklet felan giremeyecek. Bu daböyle bilineğ. Mutlaka EVET deyin.  Ben EVET deyyon.
 • sadiiçten2.3.2017 09:52:22

  sadece  bisiklet  yoluvar  morsikletyolu yok  neden  motorlar  burda  surat yapar  kim buna dur diyecek....
 • Suçlu Kim?2.3.2017 09:38:13

  Suçlu kim? Suçlu tabiki biziz. Baksana hindu inekleri gibi zontik zontik yürüyoruz yolda yanımızdan motor geçiyor kimse tepki vermiyor. Ya kardeşim birimiz de çıkıp ula burası trafiğe kapalı loooo!! diye bağırsa? Kızsa tepki verse. Yok vermiyor. Çünkü ondan hoşlanıyor besbelli. Ya da korkuyor. Motorlu adam iner motordan çıkarır pomplalıyı , zaten pomplalı moda şu anda). Demek ki neymiş herşey birbiriyle bağlantılıymış.
 • semih acar2.3.2017 09:05:53

  27/02/2017 sabahı caddenın trafıge kapalı bolumunden 1 adet su arabası arkasından jıp  toz duman ortalık . bu ne hemen 153 aradım telefona çıkan kız tam bir ukala oraya bağlandı tamam dedı buraya baglandı tamam  zabuta muduru akşama kadar otursun elemanları araçlardan kaldır burdan araçları dıye bagırsın  bu neye ya milletiz kardeşim boluluyuz Bu eskı beledıye katlı otaparkının oraya gıren yol yol geçen hanı onune gıren araç park edıyor araç çekılır levhası var bır adamında aracı çekılsın be gıt parka çek efendi . Sayın editör burayı bır haber yaparsanız sevinirim.
 • Mefkure2.3.2017 08:15:09

  Zabıtalar Ne  iş mi yapar  ? " GARA  GÖZLÜKLERİ TAKIP AĞZINDA  SİGARA  DİĞER ELİNDE  CEP TELEFONU  MAFYAVARİ YÜRÜRLER " ! Ben  gördüğümü yazdım  farklı  gören  varsa   onlara saygımız sonsuz !
 • DURSUN ALİ1.3.2017 21:47:38

  5 Senedir motosiklet kullanıyorum. Bir kez dahi  trafiğe kapalı alanlara  girmemişimdir.  Orada yakaladın mı işlemi yapıştıracaksın. Kask yok bir  şey   yok  keseceksin cezayı. Trafiğe  kapalı alana girmiş keseceksin cezayı. Motosikletide  yedi emine   çekeceksin.  Bir   cezada   oradan   vereceksin ki, tekrar  yanlış yapmasınlar.
 • emrah kurtalan1.3.2017 17:44:35

  nisana kadar her şey serbest.........damping damping freee...!
 • Bilir Kişi1.3.2017 15:24:37

  Zabıtalar ne iş yapar ?
  Garibanın, fakir fukaranın peşinden koşmaktan başka ?
  Cadde boyu giriş çıkışlar dahil belirli noktalara 2şer zabıta memuru koyacaksın. Olay çözülecek.
  Bunu da biz mi söyleyelim ?
 • Ercoşkun; "Faizsiz kredi ödemeleri başlıyor"İlgili haberi göster

 • sanayici1.3.2017 14:48:13

  Şimdi başvuranlara mesaj atılıyor 20.000 tl kredi için. Bunun için bankaya gidiyorsun oda sana esnaf odasına esnaf kefalete bagkur ssk vergi dairesi ne borcun olmaması gerektigini belirtir bir yazı istiyor. Hadi sıfır borçsuz adamsın bunu yaptın muhasebeden 1 yıllık kar faliyetini çıkarttın bankaya gittin. Banka bunu onaylamak zorunda değil yani banka seni kendi tabanında inceleyecek eger düzgün bir adamsan krediyi verecek. Yahu tüm kurumlara borcu olmayanın kredi ile ne işi olur. Bu atılan mesajlarda kredi sebebi ile yine tüm odalar genel müdürlükler borç ve alacaklarını tanzim edecek bankadada red cevabı aldıgınızda eldeki bulgurdanda oldun gittin demektir. Vaykine vay....
 • Ömer Faruk Dalsarar1.3.2017 14:14:45

  İŞTE GÜNÜ KURTARMA OPERASYONU
  Biraz karamsar olacak ama yine de söylemekte yarar var .Artık ok yaydan çıktı artık. Şu saatten sonra yapacakları hiç bir şey bu ekonomideki kötü gidişi  durduramayacak.Sen AKP olarak  15 sene hiç bir yatırım yapmadan fabrika açmadan parayı betona  göm sonra da dön zaten gırtlağına kadar borca batmış küçük esnafa  Kobi,faizsiz kredi lafları söyleyerek akıntıya kürek çekmeleri için nutuk at.Zaten şu anda esnafın kobi'den alacağı para borcunu ödemeye gidecek sonra elde var yine sıfıra sıfır.İnanın bütün bunlar 16 nisan referandumu atlatabilmek için yapılan para oyunları.17 Nisandan sonra ise bozulan bütçe açığı nedeni gelecek olan tek şey yağmur gibi iğneden ipliğe,elektrikten akaryakıta kadar zamlar.
 • FETÖ Duruşmaları Özel İdare'de yapılacakİlgili haberi göster

 • mart kedisi seni2.3.2017 21:33:29

  yabaniyim vahsiyim yobazim ama sen gibi maklubeci HAiN degilim,canikom lu cicimli  vs li konusacak kadar toto$ hiç degilim
 • Yabani Vahşi'ye2.3.2017 08:32:10

  Dangalağın biri "Bu ülke ve toprakları herşeyi barındırır ama soysuz hainleri asla" Demiş. O zangoça sesleniyorum. Bu memleket senin gibileri bile barındırıyorsa ve senin gibiler bile prim yapıyorsa, merak etme her b.ku barındırır. Cicim canikom benim!
 • kızgın FETO cuya1.3.2017 15:31:48

  Vatandaşı bilinçsiz aciz göstermeye çalışan fetocu ! Arkadaş negüzel yorumlamış sizi!
  Sıranın kendine yaklaştığını hissettikçe pisleşiyosun,ama sen ve cemaatinin eski badem bıyıklıları unutmayın katlettiğiniz vatan evlatlarının hepsinin hesabı sorulacak,devletin her kademesine işlediğiniz için biz bitmeyiz havasındasınız ama göreceksiniz,bitmek sizin için güzel bi kelime kalacak,sizden bu ülkeye bi cacık olmayacağı gibi sizden DOĞANlardanda OLMAZ,nasıl bir ırk mışınız her pisliğin fellik fellik bulunduğu! insan açlıktan öleceğini bilse yaptığınızı yapmaz,EZİKLİKTEN geldiğiniz için KİN NEFRET İHANET DIŞINDA hiçbir duygunuz gelişmemiş.çok yakında hörekesini göreceniz bunun farkındasınız,hala sünüyonuz bi ..k muşunuz gibi.
 • mart kedisi seni1.3.2017 15:17:38

  süper yaa,emniyet dışarlarda fetoş arıyo,aha işte daniskası yazıma atlamış,en kallavisinden maklubeci hain burda,ağlangaç hocaefendisi gibi bilinmeyen laflar edip kendini bi halt biliyo gösteren hainler ordusu,bu ülke ve toprakları herşeyi barındırır ama soysuz hainleri asla,Reis sizi nerenizden sallandıracak bunu bi düşün,çok az kaldı sabret fettoşum,yoksa hocan gibi rüyalarmı görüyon?cehennemden kareler paylaşıyon! size cehennem burası,burda çekmeden göndermicez rahat ol,maklubeci himmetçi beleşçi seni,başlarınız neden kaçtı?vatandaşlıktan da atılıyolar ohh mis,sıra sen ve sen gibi uyuyan hücrelerde,şuan yer sıkıntısı olduğu için kaçamıcak aciz olanları en sona saklıyolar,sıran gelir hain.
 • MART AYISI1.3.2017 13:30:42

  Mart Ayısı yorum yapmış. Cehennemin dibine düşesin de İftiraların sayısında halkalardan yapılmış ateşten zincirlerle dilinden havaya asılasın ve avazın çıktığı kadar bağırasın Eşşekler gibi biliyorsun kimin suçlu olduğunu ama Burhan Kuzunun da dediği gibi senin gibi zombi halk "Bunlara DOĞRU OLSA BİLE inanmıyor' Sen doğrulara, doğru olsa bile inanmadığın gibi yalanlara da doğruymuş gibi inanıyorsun. Yalan olduğunu bile bile. Cehennem seni bekliyor HEL MİN MEZİİİİİİD diyerek.  
 • mart kedisi seni1.3.2017 10:01:57

  mart kedisi seni,hem ...in hem bağırın,nasılda biliyosun mekanı!
  darbe başarılı olsaydı bolu stadında asılacaklar vardı,sen bunu bildiğine göre büyük sıkıntı var,bilinç altında bolu stadı kalmış ama emin ol üç beş çapulcu ırkı bozuk vatan haini ne bu ülkeyi ele geçirebilir nede sistemi değiştirebilir.ülkemizin insanı herşeyi biliyo lakin son ana kadar ses çıkarmıyo,tek dindar sizLerdiniz zamanında değilmi? ama hiçbirinizi camide vakitlerde görmezdik,vandalizm çıkışı kökü sizde asıl,bukadar pislik olgu nasıl olduda dünyada ilk defa aynı grup içinde oluştu bi tek bunu anlayamadım.Gerekirse Asılmalılar,vatana ihanetin tek cezası İDAM,sonuna kadar destekliyoruz,reis yakında adam asmaca ya okey versinde şu ülke silkelenip bi kendine gelsin!
 • Kötü Kedi1.3.2017 08:22:26

  Hepsini falakaya yatıralım. Vandalizm kazansın. Yaşasın kötülük.
  Boluspor stadyumu daha uygun gibi sanki. Açık hava vandalizm müzesi.
 • 11 yaşındaki kız göz yaşlarına boğulduİlgili haberi göster

 • Kansız bunlar1.3.2017 08:41:55

  3-5 kansız yüzünden gazatelerin ücüncü sayfalarında adana ile yarışır hale getirdiniz güzelim boluyu, ulan durziler birazda güzellikten yana bir şeyler yapın isminiz tarih kitaplarında geçsin.
 • esnaf28.2.2017 17:47:06

  bu madde bağımlısını iş yerimin önünde çalışır durumda ve hareket etmeye hazırlanan minibüsün tekerleğinin altından son anda çıkardım,kusarak tekerin önünde bayılmıştı,yüzlerce şikayeti vardır bunun emniyette,haberi okuyunca ilk defa yaptığım bi iyilikten pişmanlık duydum, bu ve bunun gibi safralar illa böyle bişi yaptıktan sonramı önlem alınmalı, şeref yoksunu sadece madde bağımlısı,yoksa akli melekeleri herkesten sağlam,gencecik çocuğa yaptığına bakın,bu herkesin başına gelebilir, bu tarz safraları bi pislik yapmadan kurutmak gerekmekte. keşke tekerin altından almasaydım dicem buseferde araç sahibinin başına bela olurdu,adam yerine geçerdi soysuz
 • Vefatının 17.yılında İzzet Baysal İlgili haberi göster

 • İsmail YILDIRIM2.3.2017 16:04:44

  Yaşar hocam öncelikle saygılarımı sunarım. "Mehmet" rumuzuyla yazan arkadaşımız çok güzel yazmış. Büyük Hayırsever cennet mekan İzzet Babamız çok büyük fedakarlıklarla yaptırdığı eserlerini korumak ve geliştirmek için vakıf yönetimine giren kişilerin elini biraz daha taşın altına koyması lazım. Ayda bir olmasa bile 3 ayda bir üniversite yönetimi ile görüşerek ayyuka çıkan söylentiler ile ilgili bilgi alınmalı, Üniversitenin geleceğine yönelik neler yapılacağının planlarını da öğrenmeli. Rektör ve ekibi yetersiz geliyor ise Sayın Cumhurbaşkanımıza kadar çıkıp durumu anlatırsanız pek çok sorun çözülür. Ama mütevelli heyeti böyle sus pus durursa bu emanete kim sahip çıkacak?
 • ziyaretçi1.3.2017 19:23:13

  nur içinde yatsın cennet mekanı olsun çok değerli insan merhum izzet baysal beyefendi hayırların efendisi dünya var olduğu müddetçe anılacak.
 • Mehmet1.3.2017 09:42:16

  Yaşar Hocam, Acilen mütevelli heyetinin değişmesi lazım. Zımba gibi, sözünü esirgemeyen, haksızlığın, adam kayırmanın karşısına dikilip, başta üniversitede, Sağlık ve milli eğitim müdürlüklerindeki bu keyfiyete karşı seslerini yükselten insanlardan oluşması gerekli. Yoksa suya sabuna dokunmayıp, ölüm yıldönümü törenlerinde, şükran günlerinde 2 gün İzzet Baba diyerek ne eserlerine ne de fikirlerine sahip çıkabiliriz. 10. yıl marşı okunmayacak diyorlar sizden tık yok. Şahsın biri Batman dan gelip kardeşine, baldızına, kayınçosuna kadro açtırıp açıktan hoca yapıyor sizden tık yok. Rektörlük binasını beğenmeyip yeni bina yaptırıp oraya taşınıyor sizlerden yine tık yok. Yılda 1-2 hamaset kokan yazılarla İzzet Babamıza sahip çıkılmaz.
 • Çetin Canbazoğlu Hakimliğe geri döndüİlgili haberi göster

 • zafer Aksungur3.3.2017 23:14:11

  hayırlı olsun . Yakışan olmuş.
 • Abdurahman 1.3.2017 02:59:10

  Hoşgeldin Cumhuriyet Hoşgeldin Adalet Söylemimi Haber başlığı Yaptığınız için Teşekkür ederim. Demek ki Gazetenizi dikkatle takip eden okuyucularınızın da Yeni bir habere ışık tutması Gazetenin Yalnızca sizin değil Okuyucuların da Gazetesi olduğunu göstermektedir. Eski bir Bolu Savcı da HSYK nın dünkü Atama kararnemesi ile Yeniden göreve ataması yapılmıştır. Ayrıca Memleketimizin Medarı İftarı olan HSYK 2. Daire Başkanımız ve HSYK Başkan vekilimiz Bolu Gerede ilçemizden olup. Kıbrıscık ilçemizden de Yine HSYK Üyemiz bulunmaktadır. Kendilerine de bu vesile ile başarılar dileriz  
 • Murat PEÇENEK28.2.2017 15:22:06

  Hoşgeldin eşsiz mütavazi faziletli güzel insan. Gönül ve yürek bağımızın kopmadığı engin, aydınlık sanatçı ruhunuzla, durmak yok elbette. Göreve devam, sizlere yakışanı. Saygılar sunuyorum Çetin Abim...!
 • Öğrenci servisleri gözlem altındaİlgili haberi göster

 • emrah kurtalan2.3.2017 12:39:03

  istediklerine yazıyor.istedikleri b sınıfı ile yola devam ..hey hey hey..
 • vatandaş28.2.2017 09:17:42

  Yolun ortasında, kavşaklarda öğrenci indiren, bindiren servisler var, bunlar kazaya davetiye çıkartıyor. Daha sıkı kontrol yapılsın.
 • Veli27.2.2017 20:24:43

  Trafik polislerine teşekkür ederiz sayenizde içimiz rahat
 • bolulu27.2.2017 16:31:32

  aynı uygulamayı balık istifi gibi gittiğimiz belediye otobüslerinede yapsınlar lütfen küçücük otobüslere haddinden fazla yolcu aldıkları yetmiyor daha da her duraktakileri de alma gayretindeler insan taşıdığını unutan belediye ve şöförleri yüksek fiyatla taşımacılık ve istifleme yönteminde bir numara olma yolundalar...

Sayfalar:

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak