bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

 • HAYIRlı olsun o zaman ! İlgili haberi göster

 • Cenap27.1.2017 09:13:08

  Rektör hala duruyor ise zannımca AKP bolu il yönetimi ve belediye başkanının büyük desteği ile duruyordur.
 • gerçek26.1.2017 20:11:50

  bu evet diyenler tuzu kuru olanlar belediye ve akp den nemalananlardır.çounu tanıyorum.akşamları içki çip eğlencede koşanlar her işin başında da hayırlara vesile olsun diyorlarmış.köpek burnu üşüdüğünde kışın geldiğini anlaması gibi bunlarda oylamada HAYIR çıkacagını şimdiden anlamış olmalılar. HAYIR.
 • kültür26.1.2017 17:48:14

  Milli Bayramları yasaklayanlara, tabelalardan TC'yi kaldıranlara, Andımızı okutmayanlara benden HAYIR , peki siz MİLLİYETÇİLER evet mi diyeceksiniz?
 • Mehmet26.1.2017 16:43:18

  Bu partide daha uyuyan hücreler çok. Aldıkları talimat ile çaktırmadan hayır deyin diyorlar. Şifreli, yani kriptolu.
 • ERD26.1.2017 15:57:31

  HAYIR
 • Büşra 26.1.2017 15:13:04

  Artık olayların ne şekilde nereye çekileceği saçmalanmış durumda bir kelimeyi bu şekilde algılamak yanlış bunun cevabını sandıkta herkes görecek ve cevabınıda alacaktır çıkan her evet oyu herkese cevap olacaktır böyle biline!
 • Ahmet26.1.2017 12:17:53

  Ben böyle saçma habercilik anlayışı görmedim. Hayır'dan yoksun olanlar , çareyi şer'de ararlarmış. Sandıktan çıkan her evet bu Vatan ve Millit için hayırlara vesile olacaktır!!! Siz tarafsız olduğunu düşünen ve saçmalıklar üzerine kurulu algı operasyonları yapmaya çalışan sözde medya mensuplarıda avucunuzu yalayacaksınız.
 • Veryfast26.1.2017 11:19:26

  Aydın bey haklı,Resimdekilerin durumlarına bakıyorum çok komikler, ben 5 klasör şikayet dosyası gönderdiğim adamla yan yana oturmam, Bunlar Sn.Cumhubaşkanımız ın yüzü suyu hörmetine adam yerine geçenler, işlerine gelmeyen anlarda kaypaklandıklarını bilmeyen yok, daha düne kadar srilankada feto nun okul açılışlarına katılan başkan çıkmış şimdi akp sıralarında boy boy resimlerle karşımıza çıkıyor. İŞİN BOYUTU SİYASETE DOKUNDUĞU AN KİMİN NE HALT OLDUĞU ÇIKACAK, En güzel yanıda sıranın kendine geleceğini bilerek titreyerek yaşamalarını görmek, vatana ihanetten yargılanacağını ve bu yargılamalardan sonra diğer antin kuntin işlerde çıkıp hepsini KOMBO yaparak zat ı muhteremlere kitlendiğinde içimiz ferahlayacak.
  Siyasi ler artık SAMİMİ olun, SON yakın
 • Seyhan orhan26.1.2017 11:11:32

  Acaba nerden ne çıkarabiliriz diye düsunenler bilirsiniz ki bizler her isimizde hayırlara vesileyi dile getiririz.Sandiktan çıkan her evet ülkemizin bekası icin hayir ile sonuçlanacak :) hayri ve şeri saptırmayın lütfen
 • tr26.1.2017 10:48:03

  Tayyipin ben evlatlarıma helal lokma yedirmem demesi gibi....Allah söylettiriyor...
 • Deniz 26.1.2017 10:21:01

  Biz her işimize hayırlara vesile olsun cümleleri ile başlarken sizin taraflı siteniz bu kelimeyi almış nerelere getirmiş. Sandıktan evet evet evet cümleleri birbiri arkasına sıralanırken ülkemiz için en hayırlı olaylara adımlar atılacak inşallah.
 • Aydın26.1.2017 09:54:34

  Cakir, şunu iyi bil Sn.Cumhurbaşkanımızın hatırı olmasa resimdeki kişilerle bu Bolu'nun insanı yemek yemeye bile gitmez. Bunlar vatandaşın kendilerine teveccüh ettiğini zannediyorlar. AKO li lerin başta Alaattin olmak üzere feto ile temennilerini bu yüce Türk Milleti bilmiyormu? Sn. Alaattin bey "bu olay fethullah hoca! efendi ile Tayyip beyin arasındadır" dememişmidir hem de 2015 yılında. Arınçtan tut çelik ten çık. Bu gazete taraflı değildir cakir efendi. Sizler taraflısınız yaptığınız bütün işler adam kayırma ve bu olay Sn.Cumhurbaşkanlığı makamına 5 klasör dosya ile iletiliyor. fetoşseverlerin hepsi temizlenecek
 • Cakir26.1.2017 04:45:07

  Haberinizin ilk paragrafında dediğiniz üzere aynen öyledir. Ama sizin taraflı İnternet siteniz artık gerçek tarafsız bolu gazetesi gibi yayın hayatına devam etse bence iyi olur değil mi ?

  Unutmayalım Chp genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'da böyle demişti :)
  Kimse cesaret edemiyorsa kim cesaret edecek? (Allah'tan korkmayan biz cesaret edeceğiz.)
  Kemal Kılıçdaroğlu - Kimse CHP İyi Bir Politika İzledi Diyemez
  Tanıdık geldi mi bu gaflar? Dahası da var ama boşverin ;)

  Evet bu arada Hayırlara vesile olacak her zaman ki gibi Ülkenin bekası için sandıktan EVET çıkacak editör arkadaşlar yorumumu onaylarsa geri dönüp yorumuma bakarlar ;) Şimdiden geçmiş olsun
 • Fetö şüphelisi 20 kişi gözaltına alındıİlgili haberi göster

 • ÇAL1426.1.2017 12:11:55

  ÇAL SORULARI VER ELİNE,MİLLETİN HAKKINI YİYEREK,TASMALI KÖPEK OLSUN.SORU ÇALARAK GELDİKLERİ İÇİN DE Bİ DARBEYİ BİLE BECEREMEDİ GERİZEKALILAR.
  SÖM SÖM ADİL ÖKSÜZ DE DARBE KOMUTANI))))):
 • Alp26.1.2017 11:54:26

  Polis,öğretmen,asker ve diğer memurların dışında bulaşan yok galiba bu yapıya.
 • YILMAZ25.1.2017 17:33:36

  EMNİYET MÜDÜRÜ DEĞİŞTİKTEN SONRA BOLU'DA BİR KIPIRDAMA GÖRÜLÜYOR İNŞALLAH SONUNA KADAR GİDİLİR. DAHA ALINACAK ÇOOOOOOOOK YOL VAR
 • Judocuların büyük başarısıİlgili haberi göster

 • SAĞDUYU26.1.2017 13:21:24

  Arkadaşlar okuduğunuz gençlerle ilgili bir haber LÜTFEN.
 • TÜRKİYE HAYIR26.1.2017 03:11:58

  Genç kardeşlerimizi tebrik ediyorum.
 • Haydi EVET25.1.2017 13:23:03

  Tebrikler gençler ve değerli hocaları. Başarınız daim olsun.
 • Asfalt erimeye başlayınca...İlgili haberi göster

 • SERHAT IŞIN26.1.2017 09:05:16

  O caddenin adı 10 yıldır Muzaffer Işın caddesi Eski İstanbul caddesi değil, unuttuysanız ben hatırlatayım.
 • Tünelden önceki son çıkıştayız!İlgili haberi göster

 • inatçılara...27.1.2017 11:36:34

  İnatçı arkadaşlar... Konu parti meselesi değil... Türkiye'yi karıştırmak için oynanan yeni bir oyundur... Konu, yurdumuzu ortadoğu bataklığına çekmektir... Türkiye zaten hızla Araplaşmaktadır... Amaç, Sevr'in tekrar uygulamaya koyulmasıdır... Yakın zaman, çok şeylere gebedir... İran benzeri bir rejim her an kapımızı çalabilir... Unutulmaması gereken en önemli ve son nokta, bu planların yabancı gizli güçler tarafından hazırlanmasıdır... Umarım bu oyunlara alet olmayız... Ben Recep Tayyib Bey'i severim... Mevcut oylarımı da hep ona verdim... Ancak durum, bu defa çok farklıdır... Cumhurbaşkanımız bile göz göre göre kandırılmaktadır...
 • İNATÇI EVETCİ27.1.2017 10:18:01

  İnatçı Evet Evetçi rumuz..!
  Senin bu düzende tuzun kuru galiba..!!
  İnsan yaşamının bedava olduğu, dünyada en düşük askeri ücretleri alan, dünyanın en pahalı benzinini mazotunu kullanan, dünyanın en pahalı etini, sütünü, gıda maddelerini yiyip, en yüksek vergilerini ödeyen, milyonlarca genç işsizin olduğu, çöldeki Eyy İsraile bile yılda 500 milyon dolar Hybrit Tohum parası veren tarım ülkesi Türkiyede yaşamıyosun galiba.. İsteyen teröristin, ortadoğulu arabın elini kolunu sallayarak girip çıktığı Türkiye de yaşamıyosun sen galiba..!
 • İNADINA EVET EVET EVET27.1.2017 03:09:59

  UnutmadıkA ; Bizlerde unutmadık ülkem vatandaşlarının sabah ezanlarında tüp kuyruklarında aş pişirebilmek için beklediklerini, karne ile ekmek kuyruklarında beklediklerini, TL den Atatürkün resmini alıp CeHepe liderinin resminin koyulmasını, hastanelerde ilaç kuyruklarında geçirilen zamanları, SGKlıların ceplerinden kesilen paraların CHEPe genel başkanı tarafından yönetildiğinde kurumun İFLAS ını, köy yolu gibi yollarda iller arası seyahatları, cepleriniz para gördü AKP yönetiminde . Ne çabuk unuttunuz kutu gibi arabalara bindiğinizi. Şimdi hepinizin altında son model araçlar!! Ne çabuk unuttunuz benzin kuyruklarını,büyüyen gelişen bir ülkeyiz.Hayırcılar zihniyetleri her yeniliğe engel olmasaydınız daha büyük gelişmeler olacaktı. EVET EVET
 • Unutma memet26.1.2017 17:58:38

  Etme eyleme memet
  Düşün bir zahmet
  HAYIR da tam isabet
  Kapına gelmeden felaket
  Etme eyleme memet
  Kuru fasulye nohut;
  Sen Evet'i unut...
 • memet26.1.2017 14:11:06

  EVET diyorum alayına
 • Unutmadık!26.1.2017 12:47:30

  Oslo görüşmeleri,Açılım rezaleti,Çadır mahkemeleri,
  Akil adamların çırpınışları ve bunlara ödenen paralar,
  Sınırlarımızdan şenliklerle geçmelerine izin verilen
  barzani güçleri ve bizim vergimizden ödenen yemek paraları,
  Her rütbeden askerlerimizi mahkum edem kumpas davaları,
  Terör örgütünün kazdığı ama görmemezlikten gelinen hendekler,
  Suriye bataklığı,Verilen binlerce şehidimizin mübarek kanları!
  fetö/ pdy örgütünün hamiliğini yapmış,bedel ödememiş  siyasiler,
  onlarca defa değişime uğrayan ihale yasaları,çalınan sorular, yandaş atamalar, ehliyet liyakat adalet gibi etik kavramların göz ardı edilmesi, hakaretamiz sözler, yalanlar, dolanlar, CAMİYE, OKULA, TSK' ya bulaştırılan siyaset!
  Bunlar varken bu vicdan nasıl yeni taslağa EVET der?.
 • Dursun YILMAZ25.1.2017 18:19:55

    Bilim,Fen ve Teknolojinin olmadığı ortamlardan uzak durun.Bilime,Fene ve Teknolojiye uygun olmayan her şey sahte ve yalandır.
 • Haydi EVET25.1.2017 13:19:54

  Cumhuriyetin ilanından bu yana bir türlü ulaşamadığımız Çağdaş uygarlık seviyesine ulaşamamızın nedeni mevcut sistemdir. Siz Ce Ha Pe lilerin Hayır diyerek istemediği bu yeni sistemle Çağdaş Uygarlık seviyesine erişileceğini düşünemiyorsunuz!! İstediğiniz bu yozlaşmış sistem. Kargaşa , hayırcı başarısız muhalefet. Artık muhalefette yapamayacaksınız!! Çırpınışlarınız bundandır. Türkiyem EVET diyerek yeni sistemle Çağdaş Uygarlık Seviyesine sizin engeleniz olmadan ulaşacaktır. Bekleyin ve izleyin güzel yarınlar bizleri bekliyor. Sizin çırpınışlarınız vatan millet için kendi geleceğiniz için!! Hiç bir zaman iktidar olamadınız. Olamayacaksınız!!!! Engelleyemeyeceksiniz Türkiyenin bu hızlı gidişini. Boşuna çırpınmayın!!! Komik duruma düşmeyin!
 • kültür25.1.2017 11:53:03

  Ülkeyi ortadoğu bataklığına sokan tüm terör gruplarının elini kolunu sallayarak eylem yapmasını sağlayan , açılım saçılım saçmalığıyla dağdaki teröristi şehre yerleştiren ve bunun sonucunda yüzlerce asker ve polisin şehit olmasına yol açan, hocasına ülkenin tüm kaynaklarını peşkeş çekip paylaşamayınca paralel ilan eden ülkeyi darbenin eşiğine getiren, Esad'ın kandırdığı, Feto'nun kandırdığı, Pekeke'nin kandırdığı, İsraiklin kandırdığı, Amerikanın kandırdığı A Ke Pe 'ye tek adamlık verilmek isteniyor ve şakşak çılar da alkışlıyor. Yarın çıkıpta AKP bizi kandırdı dediğinizde iş işten geçmiş olacak.
 • sanayici25.1.2017 09:27:18

  Neden korkuyorsun ey CeHaPe
  Köprüyü geçeli 1 hafta oldu. Siz halen köprüdemi bekliyorsunuz. Artık söz aziz milletindir. Öyle ahkam keserek tehdit vari son çıkış gibi kelimeler kullanacagına inandırıcı açıklama yapmalısınız.Bu değişiklik maddelerinde hiçmi düzgün madde yokda hdp ile ortak olarak karşı hayır oyu verdiniz. Amacınız istikrar ve gelişmeyi isteyen ülke degil hep iç karıştıran hep ihtilal türkiyesi özlemekti....Bu ülke son 50 senedir asker polis hakim savcı ve anayasa mahkemesi sizain kontrolünüzde idi gece yarıları muhturalar yapıldı neden hiçbiri chp karşı yapılmadı acaba neden.. Ülke artık 60 ihtilal zamanı degil.

Sayfalar:

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak