bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

 • Doğanay’ın tekrar atanmasına İmdat Aslan mı sebep oldu?  İlgili haberi göster

 • 17/25 ARALIK PAYLAŞIMLARI20.1.2018 17:25:42

  Reise dosya yolladım diye gerinen İmdat isimli şahsın 17/25 Aralık kalkışmasında yaptığı bazı paylaşımlar (tamamı gerçek ve belgeli)

  “Kutudan kıble para makinasından tespih”
  “ASRIN HIRSIZLIĞI”
  “Garson hesabı getirdi, ödeme zamanı”
  “İlahi Adalet tecelli ediyor…”
  “Parola:Kaç Bilal kaç, kutuları kasaları doldur”
  “Senin Bilal oğlan düştü bu yamukların ağına be PARAlelliği usta”
  “Son tahliyelerden sonra cezaevlerinde hırsızlıktan, rüşvetten yatanlar teker teker intihar etmeye başlamış, adaletsizlikten:
  “Zina serbest-domuz serbest şimdi de hırsızlık serbest”
  “Adamlar çalmışlar çırpmışlar ama hizmet ve medeniyet getirmişler”
  “Hoca ani operasyonla Usta’yı cin çarpmış gibi yaptı”
 • insaf be20.1.2018 17:09:51

  FETÖ. uzmanının sözlerine bakar mısınız?

  "Tanju beyin babası Galip bey emekli Milliği Eğitim Müdürü, FETÖ.nün 1. Kolejinin de en son müdürüdür. Bunu olmadan 1 ay önce twitterden paylaştım Tanju beyin ve danışmanlarının bunu atlaması mümkün değil paylaştıktan sonra tekrar oraya atanması…o günlerde benim twitterim başbakandan bakanlara Türkiye’de en çok takip edilen 20 twitterden bir tanesiydi"
 • EKİP 20.1.2018 17:08:12

  İmdat A.nın şu lafına dikkat:

  " Biz sabaha kadar 04.20 sabah ezanı sabah ezanına kadar biz şeyleri okuyoruz 81 ildeki bize gönderilen fezlekeleri mezlekeleri dedim ya biz bir ekiple çalışıyoruz ekip çalışması yani biz burada hukukçu arkadaşlarımız var Allah razı olsun yargıdan emekli olmuş insanlarımız Emniyetten var İstihbarattan var MİT’ten emekli olmuş  arkadaşlarımız var bizim yani biz kendi başımıza dıtdırı dıtdırı diye çıkmıyoruz ki.Tamam biz bir saat konuşuyoruz burada  ama bu programın bir alt yapısı var yani hazırlanan söyleyebileceklerimizi söylüyoruz"

  Nerede bu ekip isimler kimler.Nerede hani bu emekliler hukukçular
 • Çelişkiye İlave-Sinan20.1.2018 17:03:41

  Fetö. uzmanı İ.A.nın Deşifre’de söyledikleri, takdir sizin:

  “Rodi markasının İstanbul Haramidere'deki fabrikasına SIK GİTMEYE başladım iş yapmaya başlayınca. Bir Cuma günü namaza gitmek için Camii nerede diye sorduğumda uzak baya ama Mescid var dediler bende oraya gittim. O sırada Fetin Kazancı yurt dışında bildikleri için kimse gelmemişken namaz sırasında geldiğini öğrendikleri için biranda doldu boş olan Mescid. Fetin Kazancı da yanındaki adama BU YENİ MÜDÜRLERİMİZDEN BİRİSİ Mİ diye sormuş ve bu sadece bayiimiz DEFİLELERE FALAN GELMEZ demişler. Daha sonra YANINA ÇAĞIRDI GÖRÜŞTÜK BANA KARŞI ÖZEL İLGİLER BAŞLADI. Ben bu sıralarda cemaat hakkındaki yazılarıma devam ediyorum ve daha sonra kötü olmaya başladık"..Özel ilgiler ayağa çağırmalar
 • HAKKANİYET20.1.2018 16:14:00

  Gazetecilik öyle dışarıdan görüldüğü yaz-çiz-sil-boya değil. Herkesin harcı da değil.Yazmak bu işin en kolayı, herkes yazar.Gazeteci olmak için önce farkı göreceksin, muhakeme edeceksin, etkisini tartacaksın,topluma yararını tespit edeceksin sonra yacaksın.Bütün bunları yapmak için adil bir yapı içinde olacaksın.Yoksa mahalle ağzından öteye gitmez yazdığın. Gazetecilik sahnede evladının ölüm haberini almasına rağmen seyirciyi yüz üstü bırakmadan perde kapanan kadar sabırla oynamaktır rolünü.Araştırmacı değil bilmem ne gazetecisi olursan ol İmdat efendi şurada birkaç yıl evvel okuyanı utandıran laflar ettiğin Kamuran beyden başka adını anan yok. Sanma ki bu sana bir lütuf Kamuran bey sadece gazeteciliğini yapıyor değerin "haber değeri" kadar
 • efsunlu20.1.2018 15:52:34

  Boş işler boş konuşma. Madem imdat aslan feto ile okadar bilgisi var il bşk ve ailesinin hiç bişeycigini görmemiş duymamışmı?
 • İMDAT'a :))20.1.2018 15:32:41

  Adamın biri, bir şeyler bildiğini ima ederek, biraz da huzurda bulunanlara hava olsun diye: “Hocam!” demiş, “Hani bir peygamber vardı ya! Onu, amcaları kaçırıp, havuza atmışlardı. Sonra onu, oradan, eşkıyalar alıp götürmüştü… O, Musa Peygamber miydi?”

  Hoca şöyle bir düşünmüş; “Yahu” demiş, “Bir kere o, Musa değil, Yusuf Peygamberdi. Ona, amcaları değil, kardeşleri tuzak kurmuştu. Sonra onu havuza değil kuyuya atmışlardı. Onu, eşkıyalar değil, oradan geçen bir kervan bulmuş ve alıp götürmüştü… BEN ŞİMDİ BUNUN NERESİNİ DÜZELTEYİM!”

 • hakaret listesi20.1.2018 15:24:41

  İmdat’ın  hakaret ettiği veya kulp taktığı kişilerden  sadece örnekler;

  1-Cumhurbaşkanımız dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan,
  2-İstanbul Mv.Metin Külünk,
  3-Bolu Valisi Aydın Baruş, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz,
  4-Avukatı Yüksel Gültekin,
  5-Avukatı Fikret Çıracı,
  6-Bakan Yardımcısı Fatih Metin,
  7-Bolu Mv. Fehmi Küpçü, Bolu Mv. Ali Ercoşkun,
  8-Bolu Mv. Tanju Özcan,
  9-Detay Gazetesi Sahibi Rahmetli Rujhat Avşar,
  10-Bolunun Sesi Gazetesi Sahibi Kamuran Alagözoğlu,
  11-Merhum Necip Fazıl Kısakürek,
  12-İHH. Başkanı Fehmi Bülent Yıldırım,
  13-Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay,
  14-Boluspor Kulubü Başkanı Necip Çarıkçı,
  15-Çağsu Hst. Ve Merkez Tv. Sahibi Cavit Demir
  16-Merhum İskilipli Atıf Hoca...daha kimler kimler
 • çelişki20.1.2018 15:06:18

  Sayın Yıldız kimsenin FETÖ. mücadelesine birşey dediği yok.Ama 2009'da örgütü çözen adam 2011 sonlarında bile hala Rodi bayiiliği peşinde koşuyor.Bu çelişki değil mi bakınız gazetede kendi beyanı adamın;

  Ben kendi adıma, satışını yaptığım Rodi firması da oraya mağaza açtı. Buranın Bolu esnafına yapıldığı söyleniyor ama BENİM ÇALIŞTIĞIM FİRMA BANA BU ANLAMDA BİR TEKLİF GETİRMİŞ DEĞİL. Bu da düşündürücüdür. Bolu'da marka anlamında işletmecilik yapan, Bolu'da ikamet eden ender insanlardan biriyim. Otuz yıldan bu yana da bu işin içerisindeyim. Marka anlamında Bolu'ya ilk gelen ve ilk konsept mağaza olan bir işletmeninde sahibiyim."

  Rodi denen markanın kimin olduğunu söylemeye gerek bile yok sanırım.

  Lütfen biliyorsunuz aydınlatın bizi
 • manidar20.1.2018 14:57:51

  Dikkat ettiniz mi bu adamın haberleri bir iki yerde haber oluyor. Kimse bunu umuruna dahi takmıyor. Zaten bunun sıkıntıalrından biri de bu.Vay efendim ben açıklama yaparım nasıl yayınlanmaz ben ifade veririm nasıl yazılmaz. Bakma Kamuran bey gerçek gazeteci olmasa yüzüne bakmazdı ettiğin hakaretler yazdığın o iğrenç ötesi yazı hafızalarda hani şu tazminat ödediğin.
 • şinasi20.1.2018 14:54:41

  İmdat Aslan denen kişi kime taksa mevkii makam sahibi oluyor hep tersine dönüyor bu adamın dosyaları falan. Bize de bir dosya hazırlasa da kısmetimiz açılsa. Abant TV.yi vaktinde hedef haline getirmişti parayla yayın yapıyorsunuz falan diye canlı yayına bir-iki  çıktı oranın da hakkından geldi sonunda:)))
 • patik20.1.2018 14:50:31

  Bu şahıs 10 m2 dükkanda butikçiydi.Kot mot satardı. Sonra işleri Rodi bayiiliği ile büyüttü vergi rekortmeni oldu.Rahmetlik Rujhat'ın gazetesinde yazı karalaya karalaya, Bolu'nun Sesini takip ede ede, Hüseyin Aykan ile otura kalka biraz birşeyler öğrendi. Sonra Rujhat'a ağzı alınmayacak laflar, Kamuran beye olmadık hakaretler iftiralar.Araştırmacı-gazeteci oldu çıktı.Kamuran bey olgun adammış yine de bu adamı şahsileştirmemiş haber değeri varsa yazıyor. Bu şahıs utandı mı özürler diledi mi orası ayrı konu
 • Timur20.1.2018 14:46:10

  Latif Yıldız'ın bu açıklmalarında doğruluk var. İmdat Aslan'ın Cumhurbaşkanımız ve Ak Parti hakkında ve Bolu'da onlarca kişi hakkında iftira ve hakaretleri ortadayken kimse inanmaz.Yahu İmdat Aslan dediğin kişi daha dün Mehmet Emin beyin ortağı Yüksel beyi FETÖ.cü ilan edip Emin Bey'e laf eden daha dün Ali Ercoşkun'un Harun Savcıyla yan yana fotoğrafını koyup "paralel" diyen, Abdullag Gül'e laf edip C.Başkanıyken Gazellaya geldiğinde yemeğe katılmak için koşan fotoğraf çektirmek için yarışan bir adamdı.Belediye Başkanına bir araba laf edip beraber pasta üfleyen, Bolu eski Valisine radyoda içini döktüren, başbaşa çay içen, Zehtaroğlu'nu ilk kutlamak için atlayan nesini saymalı bilmem
 • Sarıklıları hafife alma…İlgili haberi göster

 • Şenol kurı24.1.2018 23:14:03

  Ağzınıza sağlık çok güzel olmuş sayın hocam
 • alp22.1.2018 19:34:27

  Ayet dururken gerçekliği tartışılan hadislere mi bakılacak?
 • Zekeriyya22.1.2018 12:53:51

  Alp bey;Ateş; sabah akşam, ona sunulurlar. Kıyamet-saatinin kopacağı gün: 'Firavun çevresini, azabın en şiddetli olanına sokun' (denecek).Mümin 40...Ozan yazdığın ayette her konuşulan duymazlar..Ruh devam ediyor...onlarca hadis var...Defnedilecektir kardeşizin yanında durarak, dua ederek yardım edinizmealinde hadisi vardır...
  Muharrem bey hocam çok tutarlı ve faydalı bir yazı, kalemine sağlık. Bolu spor güzel gidiyor ama siz sanki hala memnun değilsiniz gibi, sanki kırgınlığınız var gibi
  Tamda şu an tatlı kaleminizin teşvikkar yazılarına ihtiyaç var.
 • emekli22.1.2018 11:29:27

  kalemine sağlık hocam....Müslüman hristiyan hangi dini benimsemiş olursa olsun ilk kural AHLAK olmalı....
 • alp22.1.2018 10:04:38

  Diriler ile ölüler de bir olmaz. Allah, dilediğine işittirir. Sen, kabirde bulunanlara işittirecek değilsin. Fatır suresi 22. ayet. Şimdi bu ayete göre kabirin başına gidip telkin yapan hocanın yaptığı nedir?
 • MUSTAFA ÖZTÜRK21.1.2018 13:35:23

  Aklına, kalemine,  agzına,  saglık, topluma yazıp  okuttugunuz gerçeklerle  dolup taşan yazılarınızdan dolayı borç  olan  teşekkürü ediyorum ,ALLAH doğrularla  beraberdir diyorum.
 • Akıl-Mantık Manifestosu21.1.2018 00:48:32

  Namaz kelimesinin etimolojik anlamını ve salat kelimesinin gerçek tercümesini anladığımızda sorun kendiliğinden çözülecektir.Hele hele Kuran'ı Kerimi tefsirlerden,yorumlardan,meallendirmelerden kurtarıp gerçek tercümesini Türkçeye çevirdiğimizde sorun tamamen ortadan kalkacaktır.Kuranı Kerim bugüne kadar Türkçeye tercüme edilmemiştir.Edilse,edilebilse kim bilir ne foyalar ortaya çıkacak.Sarıklıyı ve sakalı bilmem ama aklı ve mantığı hafife almayın..Her zaman akıl ve mantığınızla hareket edin ki;keskin zekanız keramete kıç attırsın.
 • Tren yolculuğu İlgili haberi göster

 • Zekeriyya22.1.2018 13:22:48

  Yazılarınızı okuyorum.kendini okutturuyor okuyanlar çoktur ama benim gibi tenbellik yapıp yorum yapıyordur. Hatta bir yazanı kopyaladım.daha iyi yorum yapayım diye.ama olmadı
  Ne mutlu size dünyanın oyalanma dünyası olduğunu bilecek yaşa gemilşsiniz.
  İhtiyar bir kimsenin duasını geri çevirmeye haya ederim buyurmuş Rabbim. Peygamberimizin sözü. Sizde işte o yaştanız.
  Ne mutlu size bunu da değerlendirecek imanınız var...
  Sizin yaşınızda biri sizin gibi yazmayı seven biri "ihtiyarlar Risalesi" diye kitap yazmış. İnternette var.
  Bunu okursanız zannederim ihtiyarlığınızı daha çok seversiniz
  İyi ki bu yaşa Rabbim ulaştırmış diye daha çok şükredersiniz diye düşünüyorum
  Saygılarımla selamlar
 • Dursun YILMAZ21.1.2018 01:17:03

  Beynini kullanan insanlar bedenlerini kullanan insanlardan daha uzun ömürlü oluyor.Uzun ömür daha çok stresini yenebilenlere nasip oluyor.Azıcık aç kalanlarda uzun ömürlü oluyormuş!Asgari ücretliler demek ki onu için uzun ömürlü oluyorlar!Belkide öbür Dünyada da fakirlik para etmiyordur!Derler ya ömür fakire de zengine de aynı şekilde verimiştir.Peki o zaman sağlıkta varlıkla olur diyen yalan mı söylemiş oluyor?
 • Biz bu boku niye yedik o zaman ?İlgili haberi göster

 • Cakir21.1.2018 16:44:57

  Öyle ya da böyle fıkra cuk oturmuş
 • Arif olan anlar21.1.2018 10:32:08

  Cumhurbaşkanı Mustafa Ataş tarafından bazı gerçekler karşısında bi, şekilde izole edilerek yanlış bilgilendirilmiş olmalı.Biraz sabır diyelim esas sonucu bekleyelim.
 • Erdemli20.1.2018 14:59:34

  Yorumlarda hep muhalifler yayınlanır olmuş. Kışi bulduğunu yermiş afiyet olsun.
  Hepinize.
 • İlhami Candemir20.1.2018 06:24:30

  Beyler söylesenize sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan yine "kandırılmış".
 • ali candan 19.1.2018 22:15:43

  sn nurettin doğanay o kadar olaydan sonra artık pes doğrusu....düşünülür..
 • hasan19.1.2018 18:53:34

  t.c nin hiç bir döneminde bu kadar ikicikli siyaset yapılmamıştır.siyaseti oldum olası sevmedim ama son 3-5 senede midem bulanır oldu.insanlarda karşılığı olmasa dalga geçer gibi hareket ve söylemler de bulunmazlar.
 • Salih ÖZDEMİR19.1.2018 18:37:28

  Fıkrada olay ağayla maraba arasında geçmiş . Ak parti il başkanlığında ki olayda ise arada fırıldaklar var ondan olmasın.
 • Süha alparslan 19.1.2018 18:20:59

  Kamuran aynı fıkra benimde aklıma geldi ama cesaret edemedim doğrusu güzel tespit

Sayfalar:

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak