bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

 • Geredeli Kaymakam FETÖ'den ihraç edildiİlgili haberi göster

 • Rektöre ne zaman sıra gel9.8.2017 18:26:39

  Rektöre ve ekibine ne zaman sıra gelecek? Gelecek mi? öyle bir şey olacak mı. tabi buradan kasıt eski rektör. Ya bu iş bu kadar zor mu adamın randevu defterini alın, sektreterini sorgulayın,i gelen gidene bakın telefon kayıtlarına bakın, işe aldığı elamanlara bakın. yabancı öğrenci sınavına, eğitim fakültesi formasyon progamına katılanlara bakın  zaten ben burdayım diyor
 • Mengen'in Gururu, Türkiye'nin Gururu olduİlgili haberi göster

 • Ekrem Kesmen9.8.2017 12:26:47

  Kızımızı kutlar, başarılarının devamını dilerim.Hocasına ve sponsorlarına da teşekkür ederim. Futbolun haricindeki ulusal ve uluslararası spor dallarındaki başarılar maalesef maddi ve manevi yeterli desteği bulamıyor.Yetkililerin gereken ilgiyi göstermesi dileğiyle.
 • Özkan TÜRKCAN9.8.2017 10:55:45

  Ben de eski bir boksör olarak, Kızımızın başarısından gurur duydum,  çokk tebrik ediyorum, Allah yolunu açık etsin , başarıları daim olsun.
 • bolu bolu9.8.2017 08:27:40

  başarılarının devanın dileriz bizlerde hemşehrileri olarak...yolun açık olsun.
 • Dönel Kavşağın suçu ne!İlgili haberi göster

 • emar10.8.2017 13:45:22

  çok bilmiş yavuz yavuz, avrupanın ala ala dönel kavşağını mı aldınız. Şehir merkezi hele hele 1 temmuzdan sonra ağır çekimde kağnı hızında giden araçlarla dolu. sanki yol var imkan var hız yapacak. Zalimi savunan ondan da zalimdir.
 • EMEKLİ9.8.2017 12:31:35

  Maaşallah,dönel kavşaklar rahmetli Necdet Tosun un göbeğinden büyük.Yazık 1sene sonra küçültürsünüz!!!!!!
 • Beyamca9.8.2017 12:04:25

  Bakın o kavşaklar bilinçli düzensiz yapılıyor çünkü tekrar kaldırılacak ve millet buna şükredecek, bakın siyasette bu bir yöntemdir çok şikayet edersen daha kötüsünü verir ve taki seni isyan ettirene kadar sonra tekrar eskisine dönülür ve sana eskisi cennet görünür, boşuna bilmiyorlar, mühendis körmü gibi yorumlar yazmayın boşuna.
 • tuncay9.8.2017 11:55:52

  bu dönel kavşakları bu derece büyük yapan insan kime kızdı da bu derece büyük yaptı sormak lazım kardeşim göz var nizam var yapılan hizmet değil tamamen rezillik başka bişey değil...
 • GOCABOLULU9.8.2017 10:27:30

  Kavşağa karşı değiliz ama bi acayiplik var bu işte;
  -Atatürk heykelinin arkasındaki dönel kavşak içinde otobüs yazıhanesi ve cafe var belediyeden ruhsatlı buraların önünde araç durur mu durur.Kavşak trafiğini etkiler mi etkiler.
  -Sağlık Müdürlüğünün önünde arkasında 2 adet dönel kavşak yapılmış kavşak o kadar dar ki dönmek neredeyse marifet ister.
  -M.Akif Ersoy Bulvarına konan 2 yeni kavşakta yoğun akan çift şeritli yolu bir anda tek şeride düşürüyor.
  Dediğim gibi kavşağa karşı değiliz ama şu anki kullanım biçimi akıllara sığmıyor.
 • Cumhru Bandakçıoğlu9.8.2017 10:10:50

  Sinan Bey, Yener Abi bundan 20- 25  yıl önce Fahri Trafik Müfettişi di. Yani 52- 53 yaşında.  Bugün değil. O yüzden bu konuda vermek istediğiniz mesaj yanlış.  İsmet Paşa Caddesinde yaşanana gelince, Bir ihtimal Şemsi Ahmet Paşa Caddesinden de, Ak Sigorta veya kendi evinin önünde olmuş olabilir. Çünkü, İsmet Paşa Caddesinde arabayı yolun ortasında bırakıp gidecek bir işi olduğunu zannetmiyorum.  2 yola cepheli,i 2 ayrı evi olan  Yener abi, kendi garajının önüne de park edilmesi sebebiyle evlerinin önünde arabasını çekecek yer bulamadığı için Şemsi Ahmet Paşa caddesinde böyle bir vukuat yapmış olabilir. Bunun en önemli sebebi de garajsız yapılan iş yerleri ve binalardır.  Geçtiğimiz pazartesi Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi etrafında, aracımla bende 10 dakika bekledim, çünkü sıkışıklıktan, yaşlı bir amca  manevra yapıp yola çıkamıyordu. Arabamdan indim ve ona yardım ettim yola çıkardım.  Biraz sabır ve saygı gerekli diye düşünüyorum.  Ülkenin yönetildiği Ankara ve Istanbul da insanlar saatlerce trafikte araçlarının içinde beklemekte, Kuzey'den Güney'e , Doğu'dan Batı'ya  5 Km lik Bolu da  kırk yılda bir 10 dakika beklemekten bir şey olmaz.

 • Yavuz yavuz9.8.2017 08:06:37

  Hiz kesici kavsaklar ozellikle polonyada her kavsak yada hiz dusurme gereken yerlerde kullanilmaktadir..ve soforlerin tamami bu kavsak kurallarini bilmektedir..bizde birak kurali daha surus hakkinin kavsaktaki surucuye ait oldugunu bilmezler..1000 firin ekmek yememiz lazim daha
 • abaza9.8.2017 01:48:35

  çok aramaya gerek  yok  valiliyin önündeki göbek  tam bir rezalet  .ya o  göbeyin oldğu yer  birinci derece  sit alanımı merak ediyom. koskoca valilik binasının  önü  o göbekde  hergün tıkanıyor otobüsler  dönemiyor  tırlar dönemiyor çükü muhakak  yanda park yapılmış bir oto var sonra  gecemiyen otobüs  veriyor kornaya adam  dönemiyorki .. yanlız merak ediyom  ben  o  kornayı duyuyom rahatsız oluyom  ya ne oluyor burda diye merak ediyom  ama hayret ki koskoca vallikde  sayın valimiz duymuyor yardımcıları duymuyor duymuyorlar .gelelim başkana bende oy verdim allah benimde cezamı versin. ya ben cahil kafamla cok kolay bir çözüm buluyomda devletin bu kadar yetkili etkili insanları bendiyim çözümü göbeyi bir iki metre daraltın bitti bu kadar
 • Kimin göbeği?9.8.2017 01:05:32

  Hadi yatın uyuyun. Fatmagülün suçu bu cografyada doğması.
 • google8.8.2017 22:03:45

  döneL (göbek) kavşak
 • emar 8.8.2017 21:01:40

  Boludaki bütün kavşaklarda yolu kesen, trafiği durduran, insanlara eziyet olsun diye garabet yuvarlak dönel  kavşaklar  yapılıyor. Zerre kadar  insan zekası içermeyen saçma bir uygulama. Dünyada  eşi  benzeri olmayan bu kötülüğü bize neden yapıyorsunuz
 • Sinan8.8.2017 20:55:06

  Yazınıza katılıyorum. Lakin
  Ülkemizde FAHRİ TRAFİK müfettişi olarak belge alan kişilerden olan sn.Yener Bandakçıoğlu İsmetpaşa caddesinde gözümüzün önünde geliş gidiş yolun ortasına aracını bırakıp gitmesi ve akabinde on dakika trafiği içinden çıkılmaz hale getirmesi de kabul edilebilir değil. Peki burada sorun gidiş geliş yoldamı? Sn bandakçıoğlundamı? Yoksa  hiçbir eğitime tabi tutulmadan fahri tefk mftşlği belgesi veren kurumdamı?
 • emekli8.8.2017 20:11:00

  DÖNER kavşakmı dönel kavşamı
 • ali yılmaz8.8.2017 17:51:04

  Cumhur bey,son yapılan döner kavşakları gelin bir de yakından görün.yol ve şehircilik mühendisleri buraya staja gönderilebilir....!!!.okadar yani..!
 • Ne çektik beeee!İlgili haberi göster

 • ali yılmaz8.8.2017 18:01:35

  Muharrem hocam,İzzet Baysal cad.temiz tutulması ile ilgili insanlarımıza kızmak işi çözmüyor.,acaba diyorum,6 ay veya 1 yıl süreyle 50 metre aralıklarla arabalı çöpçüler caddede sürekli bulunsalar,atılan bir kibrit çöpünü bile alsalar,inanıyorum bir müddet sonra kimse kirletme cesaretini gösteremez.(1980 yılların sonuda çorum'da belediyenin sorunu bu şekilde çözdüğünü duymuştum.)
 • Gölcük yolunda faciadan dönüldüİlgili haberi göster

 • seben149.8.2017 15:21:43

  seben yolu bölüm bölüm 20 yıldır yapılıyor..bitürlü bitmedi niye yaparlar anlamak mümkün degil..
  şimdi de hasarsız asfaltı kazıdılar(yol kenarına attılar) tekrar yapmaya çalışıyorlar..yazık yazık..bu durumu siyaset yapanlar görmüyormu????
 • Muhterem9.8.2017 12:07:04

  Tünel falan yapılmaz çünkü ağaç kesimeyecekleri için yapılmaz ayrıca o asfalt rezil rezil, o kadar çok kalaylıyorumki
 • İsmail8.8.2017 14:52:18

  Karcasidan. Kizik yaylasina kadar olan yol bolunun siyasetcilerinin yuz karsi.1968  deki yol ayne duruyor. Sadece yama yapliyor. O yolun uc serit olmasi sart. Yada golcukte kizik yaylasina kadar tunel ypilmali.tunel yapilir ve beypazaria guzel bir yolla baglanirsa  bolunun turizmide socrama yapar.
 • "Göynük'e 24 milyon TL maliyetle 2 baraj inşa edeceğiz"İlgili haberi göster

 • Cakir9.8.2017 20:26:33

  O bahsettiğin adam bu ülkeye milyar dolarlık yatırımlar yapan ve devletin en çok kar ettiği şekilde ihalelere katılan şirkettir. Senin gibi inönüstler hazım edemiyor.

  Sırf sosyal medyada yayılan sahte haberlerle yola çıkıyorsunuz. Beyniniz çürümüş geçmiş olsun.
  Ülke şantiyeye dönmüş diyor birde :)
  Sen burada hakaret ederken Türk Milleti çalışıyor ve güçlü olmak için değer üretiyor. Sen git devletten beslenen ağzı kokan sahte terörist akademisyenleri savun.
 • Bitik Esnaf8.8.2017 22:50:24

  Çakır boş yapma koçum herkes ne olduğunu gayet iyi görüyor.
  Hakaret demişsin, ya okuma yazman yok yada art niyetli bir organizmasin.
  Özel ihaleleri bilmem mi hiç iyi hatirlattin.
  Milletin ...... Koyacağız diyenler kral oldu ülkede.
  Durmak yok yola devam koç.
  Ülke şantiyeye döndü. Bakalım bina yapacak yer kalmayınca çark nasıl dönecek ? Merakla bekliyorum.
  Bu arada TRT vergisine zam geldi. Öyle fazla teknolojik harcama yapma.
  Organik hoşaf öneririm sana iyi gider soğuk soğuk :)
  Girişimcilik falan filan anlarsın sen o işlerden.
 • Güldürdün8.8.2017 20:16:26

  Bolu kullanıcı ismiyle saçmalayan şahıs. Nemden mahvol duysan Yallah Antartika'ya

  Göl de yapacağız Barajda yapacağız. Nükleer Santralde olacak, rüzgar ve güneş panelleride senin ve senin gibilerin yok kuş göç yoluymuş, nem oluyormuş ağaçmış böcekmiş geçeceksin bu çevrecilik adı altında pusuya yatmayı :)

  Enerjiyi elinde bulunduran gücü elinde bulundurur. Bunu artniyetliler çok iyi biliyor. Artniyetlilere kanıp sırf hukumete giydirmek için Türkiye'ye karşı cephe alan Cahillerede öğreteceğiz.
 • Cakir8.8.2017 20:11:17

  Bitik Esnaf lakaplı kronik senin bu hayatta yaşama amacın Yerel haber sitelerinde ve sosyal medyada Hükümete ve yetkililerine hakaret etmek ve kendinin bile bilmediği bir yerlerinden uydurduğun saçma bilgileri spakülasyon yapıp çoğaltmak mı?

  Milyar dolarlık ihaleleri açan bu hükumet, özel firmalara lisans
  verem bu hükümet alabiliyorsan, paran varsa alda birde sen yap birşeyler bu ülkeye bir katkın olsun. Sabah akşam hakaretle olmuyor bu işler KATMA değer üret KATMA değer. Gerçi bu ülkeye hizmet etmessiniz siz. Sizin hizmet ettiğiniz başka yerler var.

  Sürekli aynı kelimeleri ve cümleleri kullanarak kullanıcı adı değiştirince başkası olmuyorsun. Dikkat Et.
 • Bitik Esnaf8.8.2017 14:10:09

  Maliyetini belirtiyor ki cahil olanlar, baraj yapımını M.Vekili veya Akp karşılıyor sansın.
  Doğrusu şu, Devlet bütçesiyle Göynük'e 2 yeni baraj yapılacak.
  Yani tüm vatandaşların verdiği vergilerden toplanan parayla.

  Bu arada TRT Payı %6'dan %10'a çıkarıldı. Artık telefon alırken daha pahalı alacaksınız. Akp propagandası yapan TRT'ye vergilerimi HARAM ediyorum. Yandaşların boğazında kalsın İNŞALLAH.

 • Bolu8.8.2017 13:58:47

  Bolu'nun havasını değiştirdiniz NEM den mahvolduk sıra ilçelere geldi. Göynük tavukçulukla geçinen bir ilçe o üreticilere allah kolaylık versin. Yandaş müteahhitler kazansın diye yatırımlar sürekli İNŞAAT üzerine ama DOĞA BUNU AFFETMEZ....
 • Vefat edenler (Bugün 8 Ağustos Salı)İlgili haberi göster

 • Muhsin YAŞAR9.8.2017 07:04:08

  Ölen kardeşlerimize Cenab-ı Allah'tan rahmet,geride kalan yakınlarına Sabrı Cemil vermesini; Rabbımızdan niyaz ederim.
 • Mudurnu'da 36 km 1.kat 26 km 2. kat köy yolu asfaltlanıyorİlgili haberi göster

 • köroğlu8.8.2017 09:36:40

  İyi güzel... Değerli yöneticilerimiz bir de Kıbrıscık'ın kalan 5 km.lik yolunu yapmak için gayret gösteriverseler...  Bolu halkının %15'ini oluşturan Kıbrıscık'lıları memnun ederler....

Sayfalar:

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak