bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

 • Gölcük ranta mı açılıyor !İlgili haberi göster

 • Sadık KOLCU24.1.2017 08:46:01

  Gölcük Bolu'nun en önemli yerlerinden biridir. TMMOB'ni hassasiyetinden dolayı kutlarım. Aynı hassasiyeti Bolu halkı da gecikmeden göstermelidir. Bolu Belediyesi ne yazık ki el attığı her işi eline yüzüne bulaştırmaktadır. Okurların da belirttiği gibi Atatürk Parkı ve Karaçayır Parkı dışında yaptığı her iş berbattır. Halen 15 yıldır yol ve kaldırım yapmayı bile beceremeyen, İzzet Baysal Caddesini beton yığınına, sonra da ufalandıkca beton tarlasına dönüştüren bu belediyeye Gölcük teslim edilemez. Bolu halkı lütfen geç kalmadan tepkilerinizi ortaya koyun.
 • Vatandaşın Sesi23.1.2017 23:23:10

  Zenginlere yeni manzaralı mekanlar gerekli,mevcut güzellikler halk için değildir ve çok üzücüdürki bu bir gerçektir. Doğayı menfaat gözeterek katletmek gelecek nesillere ve oralara hafta sonu stres atmaya giden ihanetin karşısında canını siper eden halkımıza ihanetir. Uzungölû bu yaz gördüm ve bir doğal güzelliğin nasıl şuursuzca para için katledildigini gördüm. Şimdi Uzungölü nasıl kurtaririz diye düşünüyorlar.Aynı kaderi şimdi Gölcük yaşayacak.  Gölcük'te yapılaşma istemiyoruz.Gölcük'te katledilen bir doğa istemiyoruz.
 • Mert Kalem23.1.2017 22:13:45

  Elimizi vicdanımıza koyup söyleyelim,  yıllardır hertürlü desteği alan belediye başkanı karaçayır ve Atatürk parkı hariç neye elini sürüp batırmadıki,  yazıklar olsun..
 • öğretmen 23.1.2017 21:56:26

  otomobille 10 dakikalık yere otel mi yapılır..Gölcük'e gelen Bolu'daki otellerde kalsın ,sabah binsin teleferiğe Gölcük'e gelsin ,Bolu'da turizm böyle kalkınır..Gölcük'e otel yapmanın ardında rant mafyası var.. Fikir kiminse Bolu düşmanıdır..
 • İsmail23.1.2017 20:29:51

  Buna izin vermek. Katliamdir, birakin. Vatandasin  rahat gidebildigi tek yer orasi,otelin yapilmasi arkasindan baska seyleride getirir.bu guzelligi bozmayin bir daha geri getiremezsiniz, bolunun turzmi oraya yapilacak otelle canlanmaz,alttan tunel yapin kizik yaylasina baglayin kibrscik beypazari arasinin yolunu guzelce yapin. Boylece bolu ile beypazari, zongildak,duzce, adapazari ve diger iller arasinda kopruu olur buda turizmin canlanmasina vesile oluur, dag basina otel yapmakla turzm canlanmaz.
 • Rafet Abi..23.1.2017 20:07:15

  NASIL YANİİ..! GÖLCÜK DE Mİ ÖZELLEŞİYOR...!!!!
  OYSA Kİ, SATILMADIK Bİ ORASI KALMIŞTI..!
 • Bilir Kişi23.1.2017 19:27:57

  Herşey ufak bir alanla baslar ve devamı gelir. Yetkililerin elinde birşey kalmadı artık. İnşaat yaparak çarkı çevirmeye çalışıyorlar.
  Buna izin verilmez inşallah. Çevre koruma derneklerinin protesto haklarını kullanmasını bekliyorum.
 • AİBÜ Tıp'da TAVİ yöntemiyle ameliyat yapıldı İlgili haberi göster

 • İlhan TAŞDELEN23.1.2017 20:54:18

  BU AMELİYAT "SEHVEN" YAPILMIŞ OLMASIN?...
 • Yeni stat rüyasını daha çok görürüzİlgili haberi göster

 • Recai ŞENLİK24.1.2017 15:42:15

  Merhum Yüksel BOSTANCI 'YA  Allah'tan rahmet,kederli ailesine başsağlığı dilerim...
 • Boyacı küpü bu ya…İlgili haberi göster

 • Mustafa24.1.2017 09:30:38

  İsmail bey çok haklı, Futbolcularda futbol oynama, kazanma ve mücadele arzusu yok. Top çevir, yan pas, geri pas, hoca der iklime ayak uyduramadık, futbolcu yaşantısına dikkat etmez, mesleğine saygı duymaz ve sonra kulüp bağırır stad dolmuyor. Kulüp başkanının yerine olsam kulübü kapatır Bolulu spor severleri ve kendini stresten kurtarırdım
 • İsmail YILDIRIM23.1.2017 15:32:04

  Sayın Muharrem Bey; ben futbolu seyretmesini severim, fanatik değilim, teknik işlerinden de fazla anlamam ancak güzel futbolu da anlayabilecek kapasitedeyim. Benim Bolusporda gördüğüm; kazanma arzusu hiç yok, hücumu sadece gol yenildikten sonra düşünüyor takım, yoksa top çevirmeyle vakit geçiriyor ve nasıl olursa bir gol atarım düşüncesi ile oynuyor, futbolcular havasında, şans da yanlarında olursa galipler yoksa, yoksası yok. Saygılarımla.
 • Vurun Kahpeyeİlgili haberi göster

 • GÖZDE24.1.2017 13:47:34

  " Muasır Medeniyet Seviyesi" ne  ulaştırmak  sadece sizin tekelinizde değil mi . Sizden başka kimse  bu  işi yapamaz değil mi. Sadece siz  ve sizin gibi düşünenler var değil mi.Bu nasıl bir tahammülsüzlük ki  bir ömür sürer. Ne yaptı size bu muhafazakarlar, elinizden ekmeğinizi mi aldı, sizin yerinize onlar mı okudu, sırça köşklerde onlar mı yaşadı, öğrenmişsiniz birkaç beylik kelime  bir ömür sermayeniz.
 • Stockholm sendromu23.1.2017 14:55:09

  Bu halk bu iktidardan o kadar çok memnun ki, iktidar degismesin diye rejimi değiştirecek(!)
 • Son söz yüce milletimizinİlgili haberi göster

 • hakkı haklı24.1.2017 11:39:23

  EN  büyük  kurucu  halktır, bu   devleti  kuran,  HALK a  her  istendiğinde  hesap  soruluyor da  seçilmişlere  gelince  DORT YÜZ    seçilmişin  musadesi  gerekli  kılınıyor, acı  ama  gerçek*
 • Hayır da hayır vardir23.1.2017 12:52:09

  PKK camilerinin başı Öcalan ile Pensilvanyali Sih Feto evet diyor. Haberin ola yetkisiz meclisin mebuduuuu.
 • serkan uzun23.1.2017 11:46:22

  bu iş ülke meselesi.siyasi parti meselesi değil.10-15 sene sonra kötü niyetli bir kişi bu kadar yetkiyi çok kötü kullanabilir.bu ülke hepimizin,her kesimin hakkı var.onun için herkesin çok ii düşünmesi gerekli.takım tutar gibi bakmamak lazım
 • kültür23.1.2017 10:47:16

  Hala partisinin sınırlarımızı PYD ye açtığı günleri, güneydoğuda şerefsiz teröristlerle halay çekip salya sümük ağladığını, fetoya methiyeler düzüp ülkeyi peşkeş çekiğini unutturup bunları CHP ile birlikte göstermek isteyen AK TROLLERE sadece gülüyorum.
 • Bilir Kişi23.1.2017 10:41:56

  Hayır demem için sadece şunlar yeter.
  Ağızlarından düşünmedikleri, milli iradenin ℅100 ile seçtiği TBMM'yi nasıl olur da feshetme yetkisi verilir ? Milli diyordu, irade diyordu ? Nerde ?

  Partili Cumhurbaşkanligi, devlet kaynaklarını partisinin miting,etkinlik vs kullanmayacağını nerden bilelim ? Bunu önleyici bir madde yok. Koymamislar. İyi niyetlerine kaldık.

  Anayasa mahkemesine 12 üyeden 6sini partili c.baskani atayacak. Kayırma olmayacağını nerden bilelim ? Önleyici madde yok. Koymamislar. Sonra feto gibi olmasın... Kandirildik. Allah affetsin ?

  Bunlar için HAYIR HAYIR HAYIR.
 • Cakir23.1.2017 04:46:52

  Bilirkişi adlı kullanıcıya ithafen;
  Ben ve 23 milyon kahraman anadolu insanı güveniyor. Sen kimlere güveniyorsun onu bilemem. CHP ile HDP(pkk)'nin beraber salladığınıda gördük :)
  Söyler misin aşağıdaki maddelerin hangisini veya hangileri ülkeyi şarampole yuvarlıyor.
  Yargının tarafsızlığı,Milletvekili sayısının artırılması, Milletvekili seçilme yaşı,Beş yılda bir seçim, Meclisin yetki ve sorumluluğu,Gensorunun kaldırılması,Cbaskanı seçimi,Cumhurbaşkanının görevleri,Cumhurbaşkanının cezai sorumluluğu,Cumhurbaşkanı yardımcıları ve bakanlar,Seçimlerin yenilenmesi,Ohâl,Askerî mahkemelerin kapatılması,HSYK,Bütçe düzenlemeleri,Diğer maddelerdeki değişiklikler,Yeni sisteme geçiş için geçici madde,Partili cbaskanı &
  değişikliklerin yürürlük tarihi?
 • Bilir Kişi22.1.2017 23:38:11

  Sürekli birileri tarafından kandırılan yetkililere güvenip evet demek ülkeyi şarampole yuvarlamaktan başka bir şey değildir.
  Desteklediği partinin yanlışlarını CHP'ye sallayarak örtmeye çalışan vatandaşlara da gülüyorum :)
  Zira 15 yıldır ülkeyi CHP değil AKP yönetiyor ve durum ortada...

  15 yıldır ülkeyi yönetip ve yaşanmaz hale getirenlere güveniyorsanız evet deyin. Guvenmiyorsaniz hayır. Bu kadar basit.
 • Cakir22.1.2017 22:44:21

  Bu millet Pkk tv sinde ilk 4 maddeyi değiştirmeyi kabül eden ve ilk 4 maddenin değişecek deyip yalan söyleyen CHP'yimi destekleyecek sanıyorsunuz?
  Yoksa Başbakanlığın kaldırılmasıyla tek hayali başbakanlık olan insanların ellerinden oyuncakları alındığı için mi?
  18 Madde'nin ne olduğunu bilmeyen ve tek yaptığı boş konuşmak, yalan söylemek olan insanlar sizler ne zaman okuyup, araştırıp ve kıyaslayıp yorum yapmak yerine körü körüne muhaliflik yapmayı bırakacak sınız?
  Okudum araştırdım 18 madde devletim için olması gereken ve olacak bir düzen ve diyorum ki devletim için EVET!
  Karşı çıkan var ise şu maddeye karşı çıkıyorum tarzında konuşsun(Tabiki de cahilliğini ve kronik hastalığını kenara bırakıp.)
 • Hakan can22.1.2017 20:53:39

  Her türlü milliyetçiliği ayaklar altına alan,Dolmabahçe sarayında PKK lılarla pişkin pişkin görüntüleri CHP mi verdi? Millet artık seçimini yapsın ne diyelim
 • Cafer ERSÖZ22.1.2017 18:57:28

  BU YÜCE MİLLET HABUR REZALETİNİ UNUTUR MU SANDIN ACABA?

  Terör örgütü üyelerinin ayağına görevi 40.000 vatandaşımızın katili terörist köpeklerini aklamak olan hakim ve savcıların gönderildiği seyyar mahkemelerin kurulduğu, Türk milletinin onurunun ayaklar altına alındığı, Türk milletinin kara günü olarak tarihe geçen Habur'u sizler unutsanız bile bizler unutmadık unutmayacağız.  
  Hazır hatırlatmışken ve referandum gündemde iken konuyu gündeme getirelim ki AKP'ye oy vermeyi düşünen milliyetçi kaldıysa kimlerle iş birliği yaptığını bir görsün ve tekrar düşünsün.
 • Gölün dibi cep telefonu dolu İlgili haberi göster

 • muzaffer yıldırım 23.1.2017 14:09:14

  Görüntüler  veyazı için yazmam gereken bir kaç hususa dikkat çekmek için yazıyorum Ben Muzaffer Yıldırım Bolu Belediyesinde Memur olarak Çalışmaktayım Yani Emekli olmadım. İkinci en önemli nokta Su altı görüntüleri yalnızca Yedigöller değil diğer göllerinde göl altı görüntüleri var insanların eliyle nasıl kirletildigini belgelemk için görüntüleri çektim.
  Dikkat edilmesi gereken Göller çevresindeki Mesire alanlarının çevre kirliliğine dikkat çekmek istedim.Söz konusu BOLU ise Gerisi Teferruat.
 • Bi adam21.1.2017 22:29:09

  Fetöcüler atmış olmasın o telefonları kim telefonunu bırakır suyun dibinde
 • Vefat edenler ( Bugün 21 Ocak Cumartesi )İlgili haberi göster

 • Halis kaynarpınar30.1.2017 22:42:38

  Kur-an yoldaşın mekanın cennet olsun Yüksel kardeşim
 • cemal erdoğan21.1.2017 11:13:07

  Yüksel kardeşim,.Rabbim rahmet eylesin İnşaallah ..!!!.Nur içinde yat.!. Ailesine de engin sabırlar diliyorum.
 • Hidayet Ergin21.1.2017 11:09:43

  Allah rahmet eylesin arkadaşım,mekanın cennet olsun.Rabbim geride kalan yakınlarına sabirlar versin.
 • Hakan ÖZKAN21.1.2017 10:29:23

  Değerli büyüğüm Yüksel abime Allahtan rahmet eşi Ayten ablama,Şule ve Emin Kardeşime baş sağlığı dilerim.
 • Türkiye'nin Sistemi Fransa'daki Başkanlık'tan üstün olacak İlgili haberi göster

 • gerçek22.1.2017 20:24:41

  tabiki başkanlığa HAYIR diyeceğiz.milleti yediniz bitirdiniz.sizin yüzünüzden Türkiye de Türkten fazla arap var.kimin ne bok olduğu belli değil.heryerde terör aldı başını gidiyor.artık başımızdan defoluop gidin.

Sayfalar:

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak