bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

 • Şarkıcı Sıla kaza geçirdi İlgili haberi göster

 • fenası kerım15.2.2017 12:50:03

  jip kaç modelmiş
 • Güvenlik üst seviyeye çıkarıldıİlgili haberi göster

 • Tuğra Kozan14.2.2017 22:24:21

  Güvenlik Demokrasi ile Atatürk ün gösterdiği muassır medeniyete çıkarak sağlanır.Yol kapatmak ile, duvar örmek ile sağlanmaz.


 • Balıkçı14.2.2017 13:27:05

  Bence devletin bütün organları kapadokyada felan olduğu gibi yeraltına yapılmış şehirlere taşınsın içeri sadece akepeliler girip çıksın. Kötü pis kaka adamlar içeri giremesin güvenli olsun. Böylece güvenlik gerekçesiyle yolların kapanması felan böyle zorluklarla karşılaşmayız. Referandumda hayır veren halk ile gözlük takanlar iki dil bilenler ve biraz entellektüel görünümlü olanlar üniversite bitirip de referandumda evet diyemeyen 'hain domdomlar' da yerüstünde soğukta elektriksiz susuz tuvalet kağıtsız yaşasın.
  Kapadokya tarzı yeraltı şehrine de bilumum konserveler felan konulup 2023 cumhuriyetin 100.yılına kadar yetecek şekilde altyapı hazırlansın yani. pekmez beypazarı kurusu v.s. gibi uzun zaman bozulmadan kalan gıdalar da konulabilir.
 • Dursun YILMAZ14.2.2017 11:23:57

  Amerika'nın algı operasyonları hatırına  Türkiye 40-50 Yıldır terörizmle uğraşıyor.Zamanında Bilim,Fen ve Teknoloji ile beyinlerimizi meşgul etseydik,şimdi kimse terörizm ile beynimizi patlatamazdı.
 • Polisten PKK'ya şafak vakti operasyonuİlgili haberi göster

 • hasan14.2.2017 13:57:59

  benim anlamadığım fetöcü şerefsizlerin ismini tam yazıyorsunuz pkklı şerefsizlerin adlarını yazmıyorsunuz, terörist ayrımı mı yapıyorsunuz anlamadım, yazın da bilelim şerefsizler kimlermiş
 • Unrealist Bolulu14.2.2017 10:27:01

  Bak Realist Bolulu benden sana tavsiye. Son zamanlarada Türkiye'de trend herkesi PKKlı veya fetocu şlan edip saldırma düşman olma üzerine. Bence sen de öyle yap. Liste felan bekleme. Herkesei PKKlı ilan et sonra kimseden alışveriş yapma en sonunda da kendi bokunda boğul. Sağlıcakla.
 • Realist Bolulu14.2.2017 01:55:36

  Ya bu esnaflar  kimler neden isimlerini açıklamıyorsunuz açıklayında bilelim ki hainlerin bu ülkede ve yaşadığımız şehirde barınamasınlar.
  Alışveriş  yapmayarak barınmalarını engelleyebiliriz belkide şimdiye kadar bilmeyerek bütün bolu halkı mal aldı veya satti bu hainlere bilelim ki halk olarak tepkimizi böyle gösterelim.
 • FETÖ şüphelisi iki kişi adliyeye çıkarıldıİlgili haberi göster

 • Soysuzlara15.2.2017 13:10:42

  Hala daha zeytinyağı gibi kendinizi MAĞDUR gösterip hükümete yüklenen hainler fetoşlar,gene hocanız rüyada kör şeytanımı gördü,yok hükümet çalıyo yok yiyo,lan bi gidin maklubeci burscu yamyamlar,din kisvesi altında hala daha ajitasyon yapıyonuz,soyunuzdan sopunuzdan hayır göremiceniz,pkk ile işbirliği dahi yaptığınız çıktı.o gencecik asker fidanların şehadetine sebep oldunuz,size sadece o yetecek hainler
 • UTANMAZLAR15.2.2017 10:56:19

  Utançlarından ağlıyacaklar mı? BIRAK ALLAH'INI SEVERSEN YAAAAA.
  Ne utanması yaaa. Ne utanması yaaa. Utanma mı kalmış bunlarda. Böğüre böğüre iftira yalan hakaret zulüm yapan adam ve ona sessiz kalan dilsiz şeytan utanır mı yaa? Utanacağı felan yok aşağıdaki yorumcu arkadaşın dediği gibi pişmiş kelle gibi volta atacaklar. Kahvehanelerde gıybet etmeye yalanlara devam edecekler. Vay be demek öyleymiş felan. SOnra evlerine gidip rahat rahat uyuyacaklar. Ama ahiret var ya ahiret!!!!!!!!!
 • ...15.2.2017 07:24:45

  Bunlar vicdansız ahlaksız. Çalıyor ama çalışıyorcu bunlar.  Velev ki bu dünyada bir gün doğrular açığa çıksa gine tükürdüklerini yalamıyacaklar. Ayrıca hangi doğrunun açığa çıkmaısndan bahsediyoruz, zaten bütün doğrular açıkta. İrin gibi döküldü bütün pislikler orataya ama buna rağmen masum insanlara yapılan zulüme sessiz kaldılar. Haksızın yanında oldular. Doğrular gerçekler zaten ortada, ortaya çıkacak yeni bişey yok. Belki Ne olacak akılları başlarına gelince diyecekler ki Kandırıldık diyecekler. KOskoca devlet adamı yalan mı söyler onun peşinden koyun gibi gittik dediklerine inandık diyecekler. Pişkin pişkin dolanıp kendi boklarında boğulacaklar. Ancak ilahi adalet tecelli ettiğinde yani ahirette bunlar ettiklerinin cezasını bulacaklar
 • ...14.2.2017 22:47:28

  Pisliksiniz hepiniz.. Bir gun gelicek hakkimi helal etmeyecegim sizlere.. Vicdansizlar..
  Allah sizi bildigi gibi yapsin.
  Insallah bir gun hersey aciga ciktiginda anliyacaksiniz, ve agliyacaksiniz utancinizdan...
 • Gocca bolulu14.2.2017 20:52:58

  Vandal değil andavallısın,hukuk dediğin şeyin içine eden sen ve yandaşların olan badem bıyıklı fetoş yandaşların.sen gülmeye devam et,bakalım b.ku yiyen ben mi olacam senmi olacan,sen yazmaya devam et hain, ama yediğin kurbanların maklubelerin hatrına yazman lazım,fetoş imamın ağladıkça için acıyo dimi pensilvanyalı,imamın me, arlık bile aldı ordan ama sığmazsınız, buyüzden sizi dikine gömecezki yer kaplamayın.şimdiden şikayet et de kimliğin çıksın bende senin icabına bakayım
 • Vandal Bolulu14.2.2017 09:32:46

  Vandal goca bolulu. Doğrusunu sen muhattap alınacak adam değilsin. Sana cevap yazıyorum diye yaa bu adam beni ciddiye alıyo felan diye havaya girme lan tamam mı:)) E niye yazıyon peki diye soracak olursan,yazıp kendi yazdıklarımı ve senin yazdıklarını okuyup kahkaha atıyorum da ondan.Bu biiir.

  İkincisi

  senin hayatın zaten kaymış. Kullandığın küfürler ifadeler zombileştiğinin hatta esfeli safiline düştüğünün belirtisi. Sen b.ku yemişsin haberin yok. Bitmişsin. Senin çocuğun akraban felan olmadığım inin Allah'a milyon şükür. Senin dostuna akrabalarına da Allah sabır versin. Senin için dua etmeyecem çünkü zibidinin tekisin. Civatalar yalama olmuş. Ayrıca söylediklerin suç unsuru katli vacip v.s. Birgün hukuk geri gelirse BOKU YEDİN!!!
 • Gocca bolulu13.2.2017 18:43:09

  Asıl sana lanet olsun, hocaseviciler sizi, lan adam DO.ALIN dese saniye düşünmiceniz,kökünüz kuruyasıcalar,bunlar daha basına yansıyan gördüklerin, senin hevalleri habire tıkıyolar içeri,bi boyunuz da yunanda,almanda yalvarıyo bizi göndermeyin diye, BAKIN HAİNLER!  BU ÜLKE BU DEVLET HERŞEYİ BARINDIRABİLİR, AFFEDEBİLİR, SİNDİREBİLİR AMA  VATANA İHANETİ ASLA,dünyanın neresine kaçarsanız kaçın o abd de marketlerde resimleri çekilenler,gürcülerde yaşayanlar nası bi korkuyla yaşıyolar bi sorun hevallerinize,  nedenini biliyorlar,eninde sonunda ensesinde o soğuk demiri hissedecekler,vatana ihanetin KATLİ VACİP, Allah bu ülke için kalbi çarpan tüm kardeşlerimin yardımcısı olsun.PENSİLVANYA ŞARLATANLARI SİZİ sonunuz yakın.GÖRECEKSİNİZ
 • Way beeee13.2.2017 15:08:46

  Way bee. Bir bakışta anladım hertarafından şüphe akıyor bu ablanın. Şüphe ama ne şüphe. Ulan vicdansızlar!!!

  Bu zulumü yapanlara da alkışlayanlara da lanet olsun. Ne halleri varsa görsünler. 'Abla' konumuymuş. Utanmaz arsızlar. Lanet üzerinize. Yerin dibine batın Allah utandırsın sizi inşallah. Vicdansızlar.
 • 19 yaşındaki genç hayatını kaybettiİlgili haberi göster

 • sanayici13.2.2017 15:34:32

  Allah rahmet eylesin. Taşdelen ailesine sabır dilerim. Ögle namazı ile defnetik. Ailenin 2 çocuğundan büyük olanı bu kaza ile kaybettiler.Allah geride kalanın ömrünü uzatsın.
 • Hayallerimin sergisiİlgili haberi göster

 • Dursun YILMAZ14.2.2017 11:08:21

  Bilim,Fen ve Teknolojiden uzak olan,fakirlik ve yoksullukla boğuşan,insan beyninden bihaber,kitap okumayı öğrenememiş,dogmatizme kurban edilmiş olan toplumlarda bireylerin evet veya  hayırının hiç bir anlamı yoktur.Her yönüyle kaliteli insan yetiştiremediğimiz için evet ve hayır  anlamsızlaşıyor.
 • daha ötesi yok..13.2.2017 13:24:48

  Güzel bir yaklaşım, ve mevcut gerçekler... Teşekkürler İlhami Bey... Usulen yapılan bir referandum... Zaten frenleri bitmek üzere olan bir arabada gidiyoruz... Usta diyor ki, freni tamamen iptal edelim... Ancak İlhami Bey'in demesi gibi sürpriz olabilir...
 • İliklerine kadar işlemiş bir kere…  İlgili haberi göster

 • öğrencisi 13.2.2017 01:55:52

  Benim Orta okuldan İŞ ve Teknik Eğitim Hocamdı. ve o yıllarda gencecik idealist ve iyi kalpli bir hocamdı kendisini hala seviyorum. saygı duyuyorum 70 Yaşında olduğunu burada öğrendim Allah uzun ömürler versin
 • Varlık Fonu kafa karıştırıyorİlgili haberi göster

 • Cakir16.2.2017 00:26:00

  Şerafettin bey soyadınız gibi dingilli dingilli konuşmazsaniz sevinirim:)
  IQ seviyesine gelince ise karşımda sizi aglatmak istemem.
  Demokrasi zirvalarini bu kadar konuşanlar milletin tercihlerine neden saygı durmazlarda Mahkemelere seçim iptalleri için başvururlar bir tuhaf gerçekten :)
  Ve sayın v.çetinkaya yaşınızı tahmin etmedim sadece öyle sandigimi belirtip hızlı yaslandiginizi ve asla %1 i gecemeyeceginizi belirttim. Emekli olma vaktiniz gelmiş çok yipratmayin kendinizi boşuna faaliyet gösterip para harcamayın önerim bunlardır sağlıcakla kalın.
  Ülkemizin üstüne kara bulut gibi çöken ınönü zihniyeti ve ülke çok berbat algı yönetimi, üniversitelerin solcu komünistleri elpet birgün temizlenir.Tek dileğimiz bu.
 • Bilir Kişi13.2.2017 17:30:45

  Temel Karamollaoğlu, geçenlerde CNN Türk yayınına konuk olmuş baskanlik ve referandumla ilgili soruları cevaplandırmisti.
  Konuşmaları gayet mantıklı. Teşkilatları daha dinamik olursa oy oranını arttırabilir.
 • v.çetinkaya13.2.2017 16:04:19

  Cakir rumuzlu yorumcuya cevap.Tahmininiz sizi aşırı yanıltmış. Yaşım 78 değil 58.BİZ Türkiye siyasetinde 48 yıldır siyaset yapan bir teşkilatız.Tanıyan iyi tanıyor.Bizi araştırısanız kanaatiniz değişir.Ben araştırmalarımda bu sonucu buldum.Keşke yanıldığım noktaları ortaya koysaydınız memnun olurdum.yorumculara teşekkürler
 • Serafettin Dingilli13.2.2017 14:07:43

  Cakir rumuzlu dostumuzun IQ seviyesiyle SP'nin oy oranının aynı oranda olduğunu böylece öğrenmiş olduk. Adam kendini yetiştireceğine, oy verdiği partinin ne kadar çok oy aldığı veya vermediği partinin ne kadar az oy aldığı anaforuna takılıp kalmış. Gariban.
  Harward'a girerken zaten soruyorlar 'oy verdiğiniz parti yüzde kaç oy alıyor' %50'den fazlaysa hemen kaydediyorlar beklemeden. Norveç ile Türkiyeyi karşılaştırabilecek kadar da cahil. Orda var bizde de olsun.
  OK lets go. SAnki orda olan herşey bizde var da. Mesela demokrasi.
 • Ahmet hitit13.2.2017 14:03:08

  En kafa karıştırıcı tarafı:Diyun u Umumiye yi hatırlatması ve denetle nemeycek olması! ?
 • Cakir13.2.2017 03:34:29

  Sayın SP bolu il başkanı son cümlenizi okuduktan sonra kendimi gülmekten alıkoyamadım:) Çare Drogba olur fakat çare siz olmazsınız görüşleriniz kurucu liderinizin tam aksine gidiyor. Ayrıca yaşınızı 78 düşünmüştüm bu teknoloji çağında araştırmadan konuşmanız boluda herhalde kendinizi göstermek için. tanıyan yok eden yok oy veren yok bolu sp başkanlığına bile gerek yok:)
  Ayrıca devletin olan şirketler aktif halde kullanılmak için devlet adında şirketle işletilmesi ne gibi zorunuza gidiyor anlamış değilim doğrusu önünüzdeki bilgisayarı açıp Ulusal varlık fonları ne işe yarak ve kimlerde vardır bir öğrenin isterseniz. Yalnız Norveçin 885 milyar $ lık fonunun ne işe yaradığını görünce küçük diliğizi yutmayın. Türkiye geneli Sp oy oranı 0,68 :))
 • Cafer ERSÖZ12.2.2017 19:42:46

  Hükümet ! bundan sonra fonlarla ilğili  her şeyi istedikleri şekilde hesap vermeden, sınırlama olmadan yapabileceklerinin açık seçik söylemiştir.
  Yani devletin ekonomik gücü yüksek olan kurumları birleşerek, isteği şirketi bitirebileceği gibi, istediği kişiyi de kral yapabilecek ve bunun  denetimi de yok.
  Kısacası bu yapılanlar  başkanlık olayından daha önemli bir hadisedir ama kimse umursamıyor, belki de bu fon sayesinde başkanlığa ihtiyaç bile kalmayabilir.
 • Evet-Hayır provokasyonlarına dikkat !İlgili haberi göster

 • Ali13.2.2017 18:48:46

  Ben eleştirdim zaten.
 • tr12.2.2017 20:35:04

  partinizin adını biliyorsunuz demi ali bey adalet.  ama adaletin yanından bile geçmiyor . nereye işci alınacak nereye eleman alınacak sizler karar veriyorsunuz hele belediyenin çalışanlarının çoğu sebenli.  sebenli olmayanlarda alt işlerde çalışıyor.. nedense Hayır'cılara her yerde engel oluyorsunuz ..bırakın Allah aşkına..
 • ALİ12.2.2017 19:24:20

  diyelim ki başkan olarak Tayyip Erdoğan seçildi. Parti olarak ta en çok Chp  oy aldı ve vekil çıkardı. Şimdi nasıl çalışacaklar.
 • inatçılara...12.2.2017 19:04:32

  15 yıldır iktidar partisi istediği her şeyi yaptı. Türkiye'de satılmadık şey kalmadı. Satarlarken bize sordular mı? Şimdi bu referandum neyin nesidir? Zaten istedikleri her şeyi yapıyorlar. Türkiye bu referandumla birlikte karanlığa gömülmek istenmektedir. Bu referandum karanlık güçlerin bir oyunudur. Meclisi yıkmak kolay değildir. Ancak tek kişiyi anında haklamak, yok etmek ve istedikleri insanı başa getirerek her şeyi bir anda değiştirmek kolaydır. Milletimizin çoğu cahil kalmıştır. Kandırılması çok kolaydır. Din, iman maskesi altında referandumdan istedikleri sonucu alacaklardır. Tayyip sevilen biridir. Ben de severim. Ancak göz göre göre nasıl bir girdaba sürüklendiğini anlamaması inanılır gibi değil.

Sayfalar:

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak