bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

 • Bakan'dan torpilli idi, FET֒den ihraç edildi! İlgili haberi göster

 • Bitik Esnaf21.7.2017 11:44:21

  Biraz da Sebenlilerin belediyeye nasıl alındığını araştırın.
  İlginç akrabalık bağları çıkabilir.
 • kim göndermiş miş?21.7.2017 11:31:24

  Alaaddin yılmaz kendi yandaş gazetelerinde bu haberi şöyle verdirmiş; "Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz tarafından Bolu’dan gönderilen Mehmet Zübeyir Serin." Bu cümleden anlaşılacağı üzere alaaddin abisi zübeyr beyin fetöcü olduğunu anladığı gibi bolu belediyesinden göndermiş. Bu gazetedeki habere bakarsak, aladdin abisi hiçbir şekilde liyakatı dahi yeterli olmayan adamı belediyeye almış memur yapmış kadrosunu yükseltmiş ve yardımcı müfettiş sıfatı ile ödüllendirerek göndermiş. Bu başkanın etrafında bu kadar fetöcü adeta sarmal olmuşken, bizimki nasıl oluyorda hala tutuluyor anlamak mümkün değil. Bank asyada hesap açtı diye millet içeri tıkılırken, görevinden ihraç edilirken, bu kadar şaibe, bu kadar aleyhinde ifadeler bulunan adamı kimler neden kolluyor acaba?   
 • 14'LÜ21.7.2017 10:55:21

  EY ALLAADDİN YILMAZ. yediğin kul haklarını nasıl ödeyeceksin . hep torpil hep torpil. ailecek milyarder oldunuz . Ama ALLAH büyük gün gelir devran döner.
 • Sag Kol21.7.2017 10:55:07

  Sağ kolu mu sol kolu mu? Solunda oturuyor. Çok da fetöcü tipi yok, herhangi bir ideoloji sezmedim tipinden.
 • Hasan21.7.2017 10:44:47

  Bolunun sesinden başka Haber sitesi bu haberi yazamamış ve paylaşamamış. paylaşamazda . Alaattin bey Oyar. Muhaletefet edenin sesinii suyunu kesiyor.
 • Dursun YILMAZ21.7.2017 10:41:29

    Devletin maaş ödediği kurumlarında çalışan bireylerin tarafsız bir denetleyici tarafından hakkaniyetli bir şekilde araştırması yapılsa kaç kişinin Devlet kurumlarına torpilli girdiği anlaşılır.Torpilsiz işe giren kaç tane Devlet memuru vardır?Geri kalmış ülkelerde eğer siz torpilsiz işe girmişseniz siz süper yetenekli ve süper bir beyne sahip birisinizdir.Diğerlerinden farlı olduğunuz bir gerçektir.Aslında Devlet süper yetenekli ve süper bir beyne sahip insanları ikame etmelidir.Tabiki Ona göre de ücret ödemelidir.Diğer sıradan zekalı ve yetenekli insanlara da insan olarak hayatını idame ettirecek şekilde şayet işi yok ise maaş ödemelidir.Almanya'yı Almanya yapan bu zihniyettir.Fakat Almanya'da çalışmayana aptal gözüyle bakılır.
 • karacasulu21.7.2017 10:03:33

  AK PARTİNİN ESKİ Karacasu belediye başkanının oğlu hiç sınava girmeden belediyede özel kalem müdürü olarak başlayıp daha sonra kadrolu memur yapılıyor.Sizin adaletiniz bu mu sayın başkan.
 • Vatandaş21.7.2017 09:56:46

  Al gülüm ver gülüm kısa alanda dar paslaşmaları yapılarak köşeyi dönenler.Bolu da vatandaşa iki park bir alt geçit yapıp milletin gözünü boyayıp sırada Havaalanı, yeni d100 karayolu,deniz,plaj,kum vb,boş açıklamalarla tekrar seçim kazan ey millet sonuç ortada....
 • IceMan21.7.2017 09:16:37

  Allah topunuzun belasını versin. Biz ekmek parası için gurbet ellerde çalışalım elin 5 para etmez yalaka fetocusu Belediyede makam mevki sahibi olsun. Hepsinin hesabı dünyada olmasa bile Allah tarafından size sorulacak merak etmeyin. Aldığınız vergiler yıkıp tekrar yaptığınız yollar binalar adam kayırmalar vs vs vs yatacak yeriniz yok ..
 • gerçek20.7.2017 20:47:25

  şimdiki bolu belediyesinde müfettiş olan zat kimdir araştırın bakalım.bir kurumdan emekli olmuş buna rağmen birazda bolu belediyesinden yüksek maaş alarak devam edeyim diye birilerinin tavsiyesi ile oralara gelen bu kişi araştırılmalı.o kadar fakülte mezunu genç işsiz beklerken bu zat orada yedi ceddine para biriktiriyor.
 • emar20.7.2017 19:58:49

  Tencere dibin kara, seninki benden kara. Diğer başkan yardımcıları sanki bulunmaz hint kumaşı. Onlarında ne olduğunu, ne yaptığını, neden görevlerinden alındığını bütün belediye de Bolu da biliyor
 • Cabbar Candemir20.7.2017 17:45:55

  Toplu nikah töreninde Belediye başkanı Karaçayır parkının yapılış hikayesini şöyle anlattı : Zübeyir bana geldi parkı ben yapayım dedi, bende yap zübeyir dedim. İhalesiz yapılan 2 milyonluk harcamadan sonra daha park açılmadan yapılan tadilatlar katakullinin en belirgin göstergesi. Buna izin verenler ne zaman ihraç edilecek, soruşturulacak ?
 • Mehmet Zübeyr20.7.2017 16:37:22

  BolununSesi'ni kutlamak lazım. Bu haber tam bir sansasyon içeriyor. alın size FETÖ kriptosu. Bu yazılanları belediyede bilmeyen yoktur. Dönemin başkan yardımcıları İsmail Yamantürkün ihsan ağcan ve diğer antepli Orhan Bozgeyik bunların hepsini bilmektedir.  
 • Alarm alarm20.7.2017 16:17:49

  Başkan sıra sana geliyo gibi bi his var içimde, tüm hareketler tüm işaretler ve oklar seni gösteriyor. Bakalım adaletin değneği sana değecekmi
 • Murat Polat20.7.2017 15:33:50

  Özel bankada çalışırken özel kalem müdür yapılanlarda var. Milletin çocuğu yıllarca Kpss sınavına girip memur olmaya çalışırken babası AkPartide siyaset yapan kişinin oğlu direk belediyeye özel kalem müdürü olarak başladı. Bir araştırın kim bakalım bu.Sayın Cumhurbaşkanımızdan Allah razı olsun biz onun için hala Ak Partiye oy
  veren kişileriz ama bu yapılanlar yenilen haklar bu kahraman halka reva değil. Ak Partiyi bitirecek kişiler bunlar. Allah hem bu dünyada
  hem ahirette hesabını soracak.
 • Kamil sönmez20.7.2017 14:58:17

  Mehmet Zübeyr Serinin Bolu belediyesine usulsüz bir şekilde atanmasından itibaren bolu'da görev yaptığı süre içindeki dosyalara atılan imzalar tek tek incelenmesi lazımdır.    
 • bolu1420.7.2017 14:52:57

  Çok gerilere değil bundan bir yıl öncesine kadar devlet kurumlarında fetöcü, cemaatten olmayana altına oturacak koltuk bile verilmiyordu, son 10 yılda kurumlarda üst kademelerde görev yapmak üzere atanan  ne kadar vasıfsız adam varsa fetöcü veya fetö imamlarınca atamaları yaptırılmıştır. Burada iktidarın katkılarını da unutmamak lazım tabi. Ancak ne hikmet se? bunların her isteğini yapan, her istediklerini veren akp den hiç fötöcü bulunamadı...!
 • Alp20.7.2017 12:51:18

  Haram olsun bütün haklarımız.yiyinede yedirenede
 • Geredeli İmam Huzeyfe20.7.2017 12:34:18

  "Hükümetimiz FETÖyle mücadelede çok kararlı,emin adımlarla ilerliyor!" Not:Yersen tabii!!
 • Bi adam20.7.2017 11:47:08

  Yanlış olmuş kamuran bey! Bu adam boluya geldiğinde hiçbir vasfı yoktu. Bolu belediye başkanı bu adamı memuriyete girmesi için Özel kalem müdürü yaptı. Kanuna göre 6 ay özek kalem müdürü görevinde bulunanlar memur olabiliyordu bunun için özel kalem müdürü oldu ancak hiçbir zaman özel kalem müdürlüğü yapmadı!!! Bu adam fetodan ihraç ediliyorda bu adama Memuriyet kazandıranlar nasıl koltuğunda oturabiliyor???
 • Ahmet Cengizli20.7.2017 11:10:33

  Bu şahıs, alaaddin yılmaz tarafından bedavadan memur yapılmış birisi. Daha ne demek gerekir ki. Vasıfsız insanların münasip yerlerini makam mevki koltukları ile ödüllendirirsen böyle haber kaynağı olarak okursun. Bir bakın bakalım Bolu Belediyesi bünyesinde daha ne kadar bedavadan memur yapılmış olan var? Atılan var mı, duranlar gerçekten vasıflı mı? Sorarım Size. Ha, Bir de siz sorun bakalım durum nedir?
 • Dursun YILMAZ20.7.2017 10:58:18

    Bu ülkede boş işlerle uğraşan ne kadar çok boş zamanı olan ve ne kadar çok boş insan varmış.Biraz da boş beyninizi Bilim,Fen,Teknoloji ve kaliteli insan olabilme yolunda kullansaydınız.Her daim aklınızı akıllı kullanabilmeniz dileğiyle...
 • Ne darbe ne OHAL, Demokrasi derhalİlgili haberi göster

 • Dursun YILMAZ20.7.2017 11:19:30

  DEMOKRASİ kelimesinin sözlük anlamı şöyledir=
  Siyasal denetimin doğrudan doğruya halkın ya da düzenli aralıklarla halkın özgürce seçtiği temsilcilerin elinde bulunduğu, toplumsal ve ekonomik durumu ne olursa olsun tüm yurttaşların eşit sayıldığı yönetim biçimi.
  eş anlamlısı:   elerki
    Doğrudan doğruya ve özgürce Türkiye'de seçim yaptım diyebilen Halk var mı?Bizim yaptığımız seçim aynen şuna benziyor.Adam mektup yazıyor,imzalıyor ve zarfa koyuyor.Zarfı alan postacı zarfı mühürlüyor.Zarf içindeki mektupta yazılanlardan postacının haberi var mı?Mektup ve zarf postacıda üstelik pul yapıştırdı mühürledi ama içerikten haberi yok.Biz hala demokrasinin içeriğine ulaşamadık.Ayıp olmasın ama yaklaşık 60 yıldır demokrasi kelimesini kulağım duymuştur.
 • Nefret ediyorum...?İlgili haberi göster

 • emar20.7.2017 19:56:06

  Toprakların iskana açılmaması için, verimli toprakları devetin istimlak edip kooperatifler vasıtasıyla fenni olarak işletilmesini teşvik etmesi gerekiyor. Senin arsan şehirde diye sen kat kat inşaat yapıp rant sahibi olacaksın ama köylü b.kun pisliğin içinde tarlada tabanda çile çekecek, yok öyle yağma. Tarim ve hayvancılık gelişsin diyorsan önce köylüyü çiftçiyi destekleyeceksin. Gübreye mazota para yetiştiremeyen çiftçi bir noktadan sonra canına tak diyecek ve elbette kolaycılığa kaçacak ve o da tarlalarını arsa yapıp günü kurtarmaya çalışacaktır.
 • Cumhur Bandakçıoğlu20.7.2017 10:51:07

  İşin en üzücü tarafı, Son 15 yılda yani, AK Parti döneminde betonlaşma en üst düzeye çıkmıştır. AK parti de politika yapanların çok büyük bölümü de köy kökenlidir. Bu nasıl bir tezattır.  Şehir Mezarlığı'nın yol cephesi, yol büyütme çalışmaları dahilinde içeriye çekilmekte olup onlarca ağaç, metrekarelerce toprak, parke taşlarıyla kaplanmaktadır. Yol genişletmek için topraklarımızın betonla kaplanmasını şehircilik olarak gören bu zihniyet dünya şehircilik tarihinde görülmemiştir. Doğayı bitirmek, İnsanlığı bitirmek demektir.
 • M.yılmaz19.7.2017 15:01:51

  Bize miras kalan bu topraklarin ve doğanın bu sekilde yok edilmesi,olusturulan beton yığınlarını şehir diye yutturmaları,buralardan sorumlu bir çok bakanlik olmasina rağmen ses cikarmayip yalandan kamu spotu yayinlamalari gelecek nesiller için cok acı.olsun beton zenginligimiz var...
 • Dursun YILMAZ19.7.2017 13:36:39

  Hocam gerçekten inşaat üzerine eğitim görüp bu işi yapan kaç inşaat işçimiz var?Türkiye'de parası olan herkes te ben her işi yaparım zihniyeti var.Bu zihniyetteki insanlara Amerika da çok af edersiniz tuvalet kulübesi bile yaptırtmazlar.Standart ve kalite ile henüz tanışmayan çok insanımız var.Bu yüzden balıkçılar gibi her işimiz rast gele oluyor.
 • Feci kazada 2 kişi hayatını kaybetti İlgili haberi göster

 • Dursun YILMAZ19.7.2017 12:23:33

  Dikkat, düşünceyi belli bir konu ya da belli bir şey üzerinde odaklayabilme gücüdür.Her türlü kazalardan korunabilmek için dikkat denen bu gücü her an kullanmalıyız.Şunuda aklımızdan çıkarmayalım.Fizik kuralları bizi tanımaz,tanımak zorunda da değil.Biz şayet hayatta kalmak istiyorsak Fizik ve diğer tüm kuralları bilmek ve tanımak zorundayız.Kazalar ile karşılaşmamak dileğiyle...Rahmet ve şifaları bol olsun.
 • 13 yaşındaki genç kendini asarak intihar ettiİlgili haberi göster

 • Ahmet s. v19.7.2017 13:39:32

  Daha 13 yaşında bi çocuk, onu hayatına son verecek kadar ne yaptınız! Kimler suçlu, nedir bu bencilliğmiz, neden hep kendimizi düşünüyoruz!
 • Dursun YILMAZ19.7.2017 12:43:47

  İntihar olgusunun toplumumuz için daha büyük bir tehlike olmadan önce, devlet kurumları, okullar, aileler ve diğer kuruluşlar gerekli organizasyonları, düzenlemeleri yapmalılar ve gerekli önlemleri almalılar.

Sayfalar:

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak