bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

 • Belediye otobüsünde gerici taciz !İlgili haberi göster

 • Adalet ve terbiye15.1.2017 13:20:46

  Olay sahibinin Anlattığına göre kadın olduğunu tahmin ettiği !... 4 çarşaflı kadın binmiş( bunları kadınlığa kabul etmiyor bir.... Bir kadının yanında otırurken medenilik yapıp kalkıp yer vermiyor. E.ş.kl.k yapıyor. İki... Bayan itiraz ve ikaz edip rica edince veya kalk deyince sessizce yer vereceğine onları kadın saymadığından  e.ş.k.k yapıyor. Üç... Birde bu olayda bayanlara kaba davranmaktan utanacağına üste çıkmaya çalışıp olayı yobaz iftiraya çevirip ne adam olduğunu belli ediyor.. dört.!..Bunu haber diye yanlı haber yaparak kabahatlere peşin hükümlü ortak olan gazeteye. Beşşş... Eğer bunu yayınlamazsan kamuran bey ..Altı...???
 • Kınama15.1.2017 12:37:12

  İlhan Taşdelen isimli vatandaşı şeddeli kınıyorum. Bir bayana hemde müslüman bir bayana yaptığı saygısızlıktan dolayı.
 • DOST ACI SÖYLER15.1.2017 12:11:12

  KİM DEMİŞ AVRUPA İNSANI MEDENİ.
  NE EDEP VAR NE HAYA ÇIRILÇIPLAK BEDENİ.
  MEDENİ OLMAK AÇIP SAÇMAKSA BEDENİ.
  DESENİZE HAYVANLAR SİZDEN DAHA MEDENİ.
 • elıf ceylan15.1.2017 10:39:18

  boluda dürüst yazıları olan doğru gazete sizi biliyordum ve sadece sizi okuyordum .bu haberi görünce cok üzüldüm burda karşı taraf yok.adam baştan yobaz ilan etmış .söyladiklerinin hiç biri doğru değil doğru olduğuna inanmıyorum .kendi reklamını yapmış.sizide alet etmış .bende oradaydim.
 • Erdemli15.1.2017 10:28:30

  Ya bu adamı bir araştırın geçmişini adamsa haber yapın adam değilse neden haber yaparsınız. Hani fetöcüleri haywayg de övücü bir yazarınız vardı. Hakaretkar unutmadım onu takiptedir. Zavalli allah kafire ve zalimime fırsat verdi ise oda bizim için imtihandır. Deriz. Allah ile haşralduk, allah rızası dahilinde yaşarız. Amacınız cıngırak çıkarmaksa, size cıngırakta buluruz. Meraklanmayın. Her şeyin bir zamanı vardır. Allah zamansız hesapsız hiç bir şey yaratnamıştır. Ne olur insan gibi insan olsak. Kafirde olsa müslümanda olsa hıristyan yada yahudi olsa ne olur. İçinde sevgi bulunmayandan sevgi, merhamet bulunmayandanda merhamet beklenmez. Sayın kaleme alan araştır ve bu arkadaşı haber yapıver lütfen
 • Seyfi çevik15.1.2017 10:15:28

  Bolu'ya Kökez Suyunu getiren taşaronun oğlu değil mi bu adam.?
 • Laik15.1.2017 10:09:00

  Ali Yılmaz bey gündeme gelen olaylar Arabistan'da İran'da oluyor da onun için Mekke'den söz edilmiş.Sen anlamamışsan yapılacak bir şey yok.Can rumuzlu bey efendi,herkesin amel defterini sen mi tutuyorsun yoksa.
 • Goca bolulu15.1.2017 10:06:22

  Sn.Ali Yılmaz ın yorumunu ayakta alkışlıyorum,Tabiki kadınların tavrı kabul edilir değil,sizin tepkinizide anladık.Lakin dönem abuk subuk şeylerden ayrışma dönemi değil dahada toplum olarak kenetlenme dönemidir.
  Size bu ithamda bulunan şahıs yada şahıslara verilecek en güzel tepki oturduğunuz yerden kalkarak kusura bakmayın sizin kadar akıllıca ve ince düşünemedim deseydiniz bence karşı tarafa daha iğneleyici bir tepki olurdu,emin olun otobüstekiler ve bizlerde sizin yanınızda olurduk.
  Ayrıntılarınız can sıkıcı olmuş,açıkçası odunluk yapana odunlukla cevap vermişsiniz. Amatörce
 • Can15.1.2017 09:42:22

  Aynen gerici bunlar sen cehenneme doğru ilerlerken arkandan deh demek için gerideler
 • ali yılmaz15.1.2017 08:51:37

  tavrını koymasına koymuşsun da be yobaz adam.,Mekke yi veya başka ülkeyi ne karıştırıyorsun.bir başka ülkede olumsuzluklarda
  senin ülkenin adını ansalar doğru olurmu..!.habere bak.yaptığına bak....!!!
 • Bilir Kişi15.1.2017 07:19:10

  Çocuk tecavuzculerine sesleri çıkmayanlar, kadın ve erkek yanyana oturuyor diye söyleniyor... Vay ülkem vah...
 • Şehir içindeki kazada 4 yaralı İlgili haberi göster

 • yolcu15.1.2017 12:12:08

  bu kaza neden oldu bilemiyorum ama yeri gelmişken uyarmak istiyorum. bu kavşaktan aşağı birileri çok fazla miktarda su bırakıyor. her yer kuru iken bu kavşakta aşırı bir buzlanma oluyor. bunun sebebini oradakiler biliyor. bir önlem alınmalı ve bu sorumsuzluğa bir son verilmeli.
 • Bolu, Türkiye ortalamasının üstünde yer aldıİlgili haberi göster

 • Akıl Tutulması14.1.2017 10:38:10

  Bütün Sınavlar gibi, bu sınavda bir başarı sıralama sınavıdır. Türkiye ortalaması, adı üzerinde ORTA yani yaklaşık 40. demektir. Ona göre yerimiz 40 ın üstünde diye sevinmek, bu eğitim istatistiğinin bilinmediğinin göstergesidir. Bütün gazetelerde aynı haberin kopya şeklinde yayınlanması, il milli eğitim müdürlüğü yetkililerinin hedef değiştirmek amaçlı bir çalışmasıdır. 1. dönem TEOG değerlendirmesi ile, geçmiş yılların yıl sonu değerlendirmelerini kıyaslamakta komik olmuştur. Ayrıca standart sapma ve diğer istatistiksel veriler ile konuşmadan, sadece puan ın bir anlamaı yoktur. Bolu milli eğitimin yönetiminin düştüğü durumu göstermektedir.
 • Dursun YILMAZ14.1.2017 09:37:44

  Uluslar arası öğrenci sınav başarı sıralamasında onun için mi sapır sapır dökülüyoruz?Bilim,Fen ve Teknoloji alanında Dünya standartlarını geçtik.Uzayda yerimizi aldık.Kendi kendimizi kandırma uzmanlarımız gerçekten işlerini profesyonelce yapıyorlar.Kandırılmaya davam.Üniversite mezunumuz gelişmiş ülke ortaokulu seviyesinde eğitim alıyor.Hiç  kimse bunun farkında değil.Boş beyinlere boş bilgileri dolduralım, boş sorular soralım,başarı seviyemizin yükseldiğini sanalım.Akıllı olalım akıllı.Yoksa aklımızı başımızdan alacaklar.
 • Yaşar Yüceer'in acı günü İlgili haberi göster

 • ENVER GÜLCAN14.1.2017 18:36:59

  Yıllardan beri tanıdığım,Bolu muzun güzide şahsiyetlerinden olan,BOLU İL GENEL MECLİS BAŞKANI,SAYGIDEĞER YAŞAR YÜCEER  Beyefendiye ve kardeşlerine Aile efradı,dostları ve sevdiklerinin başı sağolsun.Rahmetli,MEVLÜT YÜCEER amcamıza,ALLAH  dan rahmet dilerim.MEKANI CENNET OLSUN inşaallah.AMİN. İSTANBUL dan SAYGILARIMLA.
 • Avukat, FETÖ'den tutuklandı İlgili haberi göster

 • Necvin Kardeş 14.1.2017 22:25:09

  Arşivci Kardeşim Adam gibi adam. İyi bir açıklama yapmış. İnsanların hafızaları unutur ama arşiv asla unutmaz. Nikah Töreninde Sen Türk Bayrağını ve Atatürkün Resmini Kaldıracaksın . Kaldırtacaksın Ya da istemediğini beyan edeceksin. Hainler bir bir ortaya çıkıyor demek ki Bu avukatlık yapan şahsın tutuklanması ne iyi olmuş. En iyi Eşi de avukatmış o birilir Tutukluluk Suçlu ya da suçsuz olduğunu göstermez ama Atatürk ve Türk Bayrağı olmaksızın nikah kıymak Şahsen bence Cumhuriyet Düşmanlığının bir göstegesi olmalı
 • nejdet uçak14.1.2017 12:19:51

  fetöçu lar bitermi.bunlar gülen yağmuru ile beslenen MANTAR DAN  farksızlar.eses baba  mantar AMERİKADA ses yok.siyasilerden  ses yok.bunlar temizlenmediği müddetçe FETÖ  cu lar bitmez.bu şerefsizlervampir gibi vatanımızı yok etmeğe çalışırlar.
 • arşivciii14.1.2017 10:39:36

  İnternet sitesinde yer alan haber üzerine Birgün'ün ulaştığı gelin Vildan Türkcan (Beyarslan) nikah sırasında duvarda Atatürk resminin ve Türk bayrağının bulunmadığını doğruladı. Türkcan Âncak bu bizden gelen bir talep değildi. Ne ben ne eşim resmin ve bayrağın kaldırılmasını istemedik. Konu yargıya intikal ettiği içinde daha fazla konuşmak istemiyorum" dedi.
 • Arşivci13.1.2017 13:17:15

  2004 yılında evlenirlerken nikah salonundan Atatürk posterini ve Türk bayrağını kaldırtmışlardı. http://www.birgun.net/haber-detay/ataturk-un-resmi-kimvurduya-gitti-21583.html

 • Pkk operasyonunda 3 kişi adliyedeİlgili haberi göster

 • Bilir Kişi13.1.2017 13:39:33

  Bir de bu milletin ekmeğini yiyip, hem milletin .... koyacağız deyip aynı zamanda ihale alanlar var.
  Bunları da unutmamak gereklidir. Ama unutuluyor...
 • Çelik Güçok hayatını kaybettiİlgili haberi göster

 • Hüseyin üst14.1.2017 23:07:21

  Babam gibi sevdiğim 9.5 yıl Tekağaç ta birlikte mesai yaptığım sevgili büyüğüm Çelik Güçok'a rabbimdem merhamet diliyorum.Hepimizin başı sağolsun
 • m. birdal esen13.1.2017 11:04:10

  Çelik abiye Allah'tan rahmet ailesine ve tüm dostlarına sabır ve başsağlığı dilerim.
 • 63 öğrenci zehirlenmiş !İlgili haberi göster

 • Mehmet13.1.2017 14:08:43

  Şerafettin Çilkara, Yemek ihalesini nasıl verdin ve denetim yapabiliyormusun? yoksa protokollarda boy göstermekten bu işlere fırsatın yok mu?
 • İzzet Baba 13.1.2017 12:16:27

  Belediye Başkanı’nın oğlunun yemek verdiği yurtta gıda zehirlenmesi.
  Yemek veren firma belediye başkanının oğlu olunca denetim hak getire…
  Üniversite öğrencilerinin yemek işi allaha kalmış durumda. Yurtta yemek verirler zehirlenme olur. Sorumlu daire başkanına yemekle ilgili şikayet gittiğinde beğenmiyorsanız yemeyin veya bu paraya böyle yemek diyen bir yetkili. Üstelik bu yetkili şimdi üniversiteye genel sekreter olarak atandı. Vah benim İzzet Babam vahhhh ! Daha çok kemiklerini sızlatır bunlar.

 • Hayri13.1.2017 12:10:30

  Bu haberin başkanın yalakaları olan gazetelerde neden yer almadığını şimdi daha iyi anladım.
 • Cafer ERSÖZ13.1.2017 10:20:03

  AÇILIN BEN YETKİLİYİM...
  Bu işler beceriksiz görevini yerine getirmeyen yeterli inceleme ve kontrol yapmayan personelin işi olup her zaman olduğu gibi aylık zehirlenme periyotları kapsamında değerlendirilir ve  yetkililerin söyleyeceği basma kalıp ve  sözleri ile  "ileride detaylı açıklama yapılacak" sorumlular gereken cezayı göreceklerdir sözleri ile  unutturulacaktır.Bakınız bundan önceki öğrenci zehirlenme vakalarına.Olaylar bittikten sonra bir tek açıklama geldi mi?
 • Suçlu Tavuk13.1.2017 09:43:38

  Suçlu ya tavuktur ya da tavuğu yiyip zehirlenen kişi veya kişilerdir. Yemeyecektin kardeşim. Tavuk, sen de kendini yedirtmeyecektin kardeşim!
  Tavuğumu kimseye yedirtmem laaaan!
 • tavuk13.1.2017 09:35:23

  Dipfrizden çıkan son kullanma tarihi dolmuş tavuklar çözülüp uzun süre beklerse zehirlerler. Hatta ölümle sonuçlanan zehirlenmelere sebep olurlar. Toplu yemek zehirlenmelerinde genellikle suçlu tavuktur.  
 • Başkanın oğlu 13.1.2017 09:09:47

  Yemek firmasının belediye başkanının oğluna ait olduğunu neden yazmıyorsunuz? yemek işi başkanın oğluna ait firmaya verilirken nasıl bir ihale yapılmış? Bilen var mı?
 • Murat Güngör hayatını kaybetti  İlgili haberi göster

 • Hakan Türker 14.1.2017 13:45:16

  Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah. Daha iki gün önce alışveriş yaptığım yardım sever bir esnaftı.

Sayfalar:

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak