bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

 • Başgimpa'nın sahibi FETÖ'den tutuklandı İlgili haberi göster

 • misafir13.4.2017 09:52:36

  bunu aylar önce yazdım ama ne hikmetse boluspor ısrarla başgimpanın reklamını aldı
 • O da Ne ki 13.4.2017 08:56:22

  Boludaki Gerede ve Dörddivan Menşeli Marketlerin de Yapısını Bolu Cumhuriyet Savılarımız irdelemelidir. Tabii bir kaç tane özellikle Fabrikaların isim yapmış Marka değeri olan Fabrikaların Taşıma işlerinin Komisyonculuğunu Yapanları ve E5 Karayolu ile uzantılı bağlantı yollarında Akaryakıt işletmeciliği yapanlar ve Tekel benzeri mamül satan işletmelerde satılan ürünlerin Kaçakçılığını Yapanlar üzerinde Ciddi çalışmalar başlatılmalıdır. Tabii Kamu kurumlarındaki Yolsuzluklar Yani İhaleler özellikle Doğrudan alımlar ve Taşeron hizmetleri Cumhureyet Yönetimi ile asla bağdaşmayan bir yapı içerisindedir ve PKK ile FETÖ Ne kadar Tehlikeli ise inaın daha çok Tehlike saçmaktadırlar
 • Çele yolunu sıcak asfaltla kaplayacağız İlgili haberi göster

 • misafir13.4.2017 09:51:07

  sayın vekilim önce şu şehiriçi yollarını yapsanız siz sanırım şehiri gezmiyorsunuz
 • bahtiyar kandemir13.4.2017 09:31:53

  BOP'un görevli memurunun başdanışmaı Şükrü Karatepe 10 Kasım 2003'te Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanıydı. 10 Kasım törenlerinde ne dedi: " Bakmayın siz benim böyle süslü giyinip de törene geldiğime. İçim kan ağlıyor. Kininizi daha da artırın. Şartlar olgunlaştığında bu rejimi yıkacağız!" Bu halk oylamasının mimarı bu adamdır. Cumhuriyet'e sahip çıkmak için taaa Ayvalık'tan Bolu'ya HAYIR oyu vermeye geliyorum.
 • Necvin Kardeş 13.4.2017 08:59:59

  Kardeşim sen Çele yolunu bırak Bolu Merkez ve Çevre Yolları Türkiyenin en bakımsız en kötü yollarıdır Başka vilayetlerde köy yolları bile şehir yollarından güzel iken Sen seçimde orada yaşayanların evet oyu vermesi için Rüşvet dağıtır gibi açıklama yap. Eğer sen ve partinde size oy verenlere biraz saygınız varsa seçimden sonra konuşmadan yapın da görsünler ama Yapar mısınız Mümkün değil önce Şov yapacaksınız sonra devletin parasını hortumlamak için meşru bir ortam sonra da hortum yapacaksınız Yol Yapma Ali Biz Hortumu biliriz
 • Cafer ERSÖZ12.4.2017 19:15:56

  Eğitim sistemi bitti. Tarım bitti. İhracat bitti.Turizm bitti. Dış borç aldı başını gitti. Adalet bitti. Toplum yapısı bitti vatandaşlar birbirine düşman oldu. Dış ilişkiler bitti. Ekonomi bitti. Ama AKP yol yaptı, köprü yaptı.
 • Ömer Faruk Dalsarar12.4.2017 17:05:48

  ORADAN BAKINCA BU KADAR SALAK MI GÖZÜKÜYORUZ.
  18 adet Anayasa referandum maddelerine 19 .madde olarak Çele yolunun sıcak asfalt ile kaplanacak maddesi ilave edilmiştir.Kuzum siz bu insanların zekası ile dalgamı geçiyorsunuz yoksa sizin gözünüzde bu halk bu kadar salak mı ? Konuyu kısaca özetlersek artık bu tür söylemler ile oy toplamak,evet çıkarmak beyhude çabalar.
 • Hayır yapayım derken...İlgili haberi göster

 • Gökhan13.4.2017 00:54:14

  Sayın erdal bey sizin ilkeli haber yapmanız nedeniyle bu yayın kuruluşunda yazı yazıyorsunuz bu haberi yaparken ilkeli olmanız nedeniyle size soruyorum tek taraflı haber kaynağı sizin için habermidir bu yazıyı yazarken bu iki karşılıklı insanı tanıyormusunuz bu ismi geçenleri bu köye sordunuzmu hangisi hayır  yapmış biri milete hayır biri mahalesine hayır yapar size tavsiyem işi yüzeysel deyil o köye giderek yerinde ve yapılanları görerek haber yapın
 • 32 isim hakkında dava açılmadı İlgili haberi göster

 • Devam12.4.2017 20:38:09

  Üni öyle bi bataklik ki eştikçe derinlesir.evrakta ssahtecilik nitelikli dolandiricilik görevi kötüye kullanma başta olmak üzere terör dışında da suçlar vardır ve bunlara bulaşan, milletin hakkını gaspedenler yargilanmali ve kanunların dediği sekilde ihraç edilip yerlerine o gorevleri hakeden insanlar gelmelidir.kaldı ki devlet görevini teröre yardım ve yataklık yapmak için kötüye kullanmakta terör bünyesinde değerlendirilmelidir.bu arada yök soruşturma izni vermiyorum da dememiştir.bu kişilerin çoğunun suçları delillidir. yok öyle ya da böyle soruşturma izni vermek zorunda.yani daha başlamadı ve devletin ilgili kurumları mesela cumhurbaskanligi parti başkanları bilgilendirilip suç delilleri sunularak millet adına gereği talep edilmedi.
 • Bitmedi12.4.2017 20:13:28

  Sayın cumhuriyet savcısı avşarın iddianamesinde yök ten 1 yila yakın soruşturma cevap yazısı alınamadı dediği kişiler bunların tamamı yada büyük bölümü.sorun değil.rektör değiştiğinde bu kişilerin çoğu hakkında tekrar suç duyuru sunda bulunulur ve deliller sunularak işledikleri suçların adli olması nedeniyle cumhuriyet savcılığına soruşturma izni vermesi talep edilir.yök baş
  ka nının da içinde olduğu öyle bi ssatranç oyunu donuyorki anlatmak için sayfalar yetmez.bicogunun evrakta sahtecilik nitelikli olandiricilik görevi ko tu ye kullanma suçları delilliyken yökün hala savcılığa bu kisiler ha kakında soruşturma izni vermemesi vermedim demesini bile açıklamak sayfalar gerektirir.bunlar soruşturulursa 300 kişinin da ha suçuna ulaşılır.
 • Hacaturyan 12.4.2017 11:27:25

  Kim gorevini kotuye kullanip devlet mali yetim hakki yemisse adalet ergec tecilli edecektir.birileri sayesinde biyerlere gelenlerde geldigi gibi gidecek inslh
 • Cenap12.4.2017 08:56:05

  Bu işlerin mimarlarından E. B. yargılanmıyor ise yazıklar olsun. Bu kişi hem kardeşini, baldızını, kayınbiraderine kadro çıkartıp işe aldıracak bunda sorumluluğu olanlar hesap vermeyecek. Yargı soramıyor ise hesabını İlahi adalet tecelli eder inşallah.
 • sevinmesinler11.4.2017 23:37:19

  Haklarında FETÖ Soruşturmaları kapsamında dava açılmayan Yukarıdaki isimler çok sevinmemeli. Nedeni Şu: Bu Şüpheliler hakkında Yalnızca Takipsizlik verilmesi onların Fetö soruşturmaları kapsamında ŞİMDİLİK suçlu olmadıkları kanaati oluşmuş ve Kovuşturma açacak yeterli delil şimdilik temin edilememiştir. Bu kişiler belki de HORTUMCULUK ve Görevi Kötüye Kullanma suçlarından dava açılmayacağını kim söyleyebilir.
 • FAZİLET SAHİBİ TÜRK MİLLETİ.....İlgili haberi göster

 • fazilet=rant11.4.2017 13:53:05

  Günümüzde Fazilet namuslu bir kadın değil .erhaneye düşürülmüş bir kadındır.Ranttır emlaktır hiledir yalandır dolandır dini imanı paradır güçtür riyadır yalakalıktır dalkavukluktur kapıda kuldur kasada puldur herşeyin fiyatının olduğu ama asla değerinin olmadığı bir toplumda yozlaşmanın yosmanın ta kendisidir fazilet(!!!!)
 • Dursun YILMAZ11.4.2017 12:41:41

  Hocam beynine ve kalemine sağlık.Bize faziletin faziletlerini hatırlattığın için çok teşekkürler. Fazilet felsefi olarak insanın ruhi olgunluğudur.Ruhi olgunluğa erişmeyen insan faziletin faziletlerinden haberi olmaz..
 • Şehir içinde tüyler ürperten kazaİlgili haberi göster

 • esnaf12.4.2017 15:25:29

  bende birseferinde servis aracına çarptım söför yola çıkmıştı bana söför ben seni gördüm geldigini sen ne çabulgeldin çarptın bana dedi :(((
 • DENETİM ŞART....12.4.2017 11:39:30

  Birileri bu şehir eşkiyalarına trafik canavarlarına  şehiriçinde hız limitinin 50 olduğunu hatırlatmalı...Özellikle Şehiriçi taşımacılık yapan otobüsler,tüpçüler,ekmekçiler,kuryeler,tavukçular,vb.yük eşya ve insan taşıyan araçlara dur denilmeli...Denilmez ise bu tür manzaraları daha çok görürüz....
 • Bilir Kişi11.4.2017 14:23:45

  Kardeşim deli gibi araba sürüyorlar.
  Serseriler ayrı dert. Adam egsoz modifiyesi yaptırmış altgeçitlerde egsozu bağırttırıyor. Eeee okkalı bir küfürü de yiyor tabii.
  Trafik polislerinin denetimi arttırması, serserilerin üstüne çökmesi gerekiyor.

  Kazayı yapan vatandaşlara da geçmiş olsun.
 • Türkiye'nin bölünmez bütünlüğünün teminatı bizizİlgili haberi göster

 • Salih ÖZDEMİR12.4.2017 20:12:29

  sn vekil; Son seçimlerde parti dağılımlarına bakıldığında güney doğuyu komple hdp almış yani pkk bölücü örgüt. siz bölünmeyi bi tarif etseniz! O ZAMAN  HİÇ TÜRKİYE HARİTASINA BAKTINMI? hangi bayrak dalgalanıyordu Ve ne hissettin daha nasıl bölünecek. Bu sizin bölünmemenin teminmatı yenimi çıktı. yoksa o zaman iktidarda başkaları mı vardı. Şu anda bile ikiye bölünmedik mi evet  hayır da. kararsızların sayısı azaldı sayende. Türkiye nin bölünmemesinin teminatı halktır halk. Karşınızda doğru dürüst muhalefet yokta istediğiniz gibi at oynatıyorsunuz.
 • ahmet bolışık11.4.2017 16:08:21

  sizin kadar bu ülkeye zarar veren olmadı ama okadar pişkinsinizki,
 • Dursun YILMAZ11.4.2017 13:04:42

    Vatandaş kendilerini yönetenlerden bir adım önde giderek Dünya'yı takip ediyor.Yönetenlerin daha Türkiye'den bile haberi yok.
 • Hafize Ana11.4.2017 12:57:18

  4 Milyon  suriyelinin
  Türk vatandaşlığına geçmesine halk Referandumu yapılsın..!!!!!!!!!!!!!!!!!
  HALK KARAR VERSİN.....!!
  Neden bundan kaçıyor AKP sayın Ercoşkun..  ????
 • emekli11.4.2017 12:34:09

  sayın vekil c.başkanı baş danışmanı dün açıklama yaptı bilmem duydunuzmu ,ülke lazistan kürdistan gibi eyaletlere bölünecekmiş evet çıkarsa tabii, senden başka o başka kim biliyor bu işi  ....
 • s.aksoy11.4.2017 12:01:13

    Sayim millet temsilcimiz!!!!!!!!

  haydi halki düsunemiyorsunuz kendinizin  simdiki cikarlariniz agir basiyor   fakat geleceginiz olsun biraz olsun zaman ayirarak bir düsünün acaba 18 yas millet vekili !!, partili cumhur baskani bu resmen ne oluyor????? buralara siz kimlerin sayesin de geldiniz?????
 • HALİS 11.4.2017 10:36:39

  Ülkeyi böldünüz, gerdiniz ve kutuplaştırdınız. Hala bölünmez bütünlüğün teminatı demeye utanmıyorsunuz. Bu ülkenin birleştirici unsurlarını yok ettiniz. sadece kendi yandaşlarınızın menfaatini gözettiniz. Allah ıslah etsin sizleri.
 • uyanın11.4.2017 10:16:38

  Sayın vekil.Ülkenin bölünmez bütünlüğünün teminatı değil,yıllardır tohumlarını attığınız ve ısrarla devam ettiğiniz bölünmenin nedenlerisiniz.Çünkü millet,vatan,din,iman,eşitlik ve adalet dediniz.Bu değerleri kullanarak değiştiniz,paranın,gücün esiri oldunuz.Toplumu küçümsediniz.Bu değerlerden koptunuz.%50 ye sıkıştınız.Diğer %50 yi yok saydınız.Tüm dünyaya kabadayılık yapıp meydan okudunuz.Hepsindende özür dilemek için kapılarında beklediniz.Ülkeye ve insanlarına zarar verdiniz.Ülkeyi sevmek insanını sevmekle başlar.90 yıldır yıkılamayan,bölünmeyen,ülkeyi bir başkanlık macerasına sürükleyerek bölünmenin,parçalanmanın nedeni olacaksınız.Başkanı yık,ülkeyi ele geçir.Çünkü bu sistemle abad olan hiç bir ülke yoktur.Saygılarımla.
 • Dağ Keçisi11.4.2017 10:12:07

  Türkiye'nin bölünmez bütünlüğünün teminatı elbette sizsiniz
  Ben de Kaf Dağı valisi Keloğlan'ım. Tanıştığımıza memnun oldum. İkimiz de aynı hayal dünyasının ürünleriyiz ve ortak yanlarımız çok fazla. Güçlerimizi birleştirip Türkiyenin demokratikleşmesi için çaba gösterelim.
 • Hayir11.4.2017 08:34:05

  Oralarda hendekler açılırken aklınız neredeydi? Kaç tane polis, asker şehit oldu o hendekler yüzünden bilginiz var mı? Ayrıca bir milletvekilinin işi de değil haddi de değil bir partinin Genel Başkanının söylemlerini eleştirmek.  
 • bahtiyar kandemir10.4.2017 22:22:52

  Hani Ege Denizi'ndeki 17 adamız vardı. Hani Lozan Antlaşması ile bizim olan 17 ada.. Hatırladınız mı? O 17 adayı Yunan askerleri işgal etti. Haberin var mı? 17 adamızı kıytırık üç beş Yunan askerine karşı koruyamayanlar ülkemizin üniter yapısını nasıl koruyacak?
 • bahtiyar kandemir10.4.2017 21:44:35

  Doğu ve GüneyDoğu'da teröristlerin morali bozuluyor diye Türk Bayrağı indirildi. Habur'da şenlikler yapılarak teröristler karşılandı, ayaklarına mahkeme kurularak beraat ettirildi. Oslo'da PKK ile kebaplar yenildi. Dolmabahçe'de HDP 'lilerin süs bitkisi gibi karşılarına dizinildi, bölücübaşının istekleri kabul edildi. Diyarbakır sokaklarında Apo'nun mesajı naklen dinletildi. Suriye sınırlarımız kalbur gibi delik deşik edildi teröristler elini kolunu sallayarak ülkemize girip düğünlerde onlarca can aldı. Andımız'ın söylenmesi yasaklandı. Resmi dairelerden TC yazısı kaldırıldı. FETÖ denen CİA oğlanlarına ne istedilerse verildi..Daha çok şeyler yazılır ama yer dar. Söyle bakalım mebus efendi, tüm bunlar kimin zamanında yapıldı?

Sayfalar:

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak