bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

 • Murat Güngör hayatını kaybetti  İlgili haberi göster

 • Yılmaz Mülayim13.1.2017 00:35:53

  Allah rahmet eylesin.Yakınlarının başı sağ olsun.
 • Sabahattin Kartallıoğlu12.1.2017 23:31:44

  Allah gani gani rahmet eylesin.Mekanı cennet olur inşallah.Çok severdim kendisini.Peygamber efendimize komşu olursun inşallah.Kederli ailesine sabırlar diliyorum.
 • Çetin Uğur 12.1.2017 22:16:13

  Mekanın cennet olsun dostum meslektaşım , mekanın cennet olsun inşallah
 • Emniyet çevresinde üst düzey önlemİlgili haberi göster

 • Dursun YILMAZ12.1.2017 09:12:33

    Ne yaparsanız yapın,Bilim,Fen ve Teknoloji kadar Güvenlik sağlayabilen hiç bir önlem yoktur.İşte zaten bunlar olmadığı için Güvenlik sorunu ortaya çıkıyor.Haydi Bilime,haydi Fene ve haydi Teknolojiye beynimizde yer açalım.Yer açalım ki beynimizi dağıtamasınlar ve parçalayamasınlar.Beynimiz ile ömürlü olalım.
 • Önce insan sonra gazeteci...İlgili haberi göster

 • Adil13.1.2017 09:58:27

  Bir de Kudurmuş ... gibi sağa sola saldıran. öğretmene memura kafa atan ve her nasılsa bir gün bile ceza almayan sözüm ona gazeteciler var. Bolu da adam kalmamış gibi bir de bunlar gazeteciler cemiyeti başkanlığı yaptı. hani Önce insan sonra gazeteci diyosunuz ya. Zor be hocam. ...
 • Dursun YILMAZ12.1.2017 08:48:44

    Bir başka söz de derki;"Kamış ses verince NEY oldum sanır.İplik gerilince YAY oldum sanır.Bizdeki gazeteciler (hepsi değil) bazen kendilerini ney zannediyor bazen de yay zannediyor.Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilmeyen gazetecileri ben ayakta alkışlarım.Böyle gazeteciler hayal oldu.
 • mehmet11.1.2017 17:18:47

  Bolu da bir çok olay oluyor; fakat ,yerel basında çıkmıyor. Birde Hocam bir sorum olacak. Bunun nedeni parayı bastıranın haber olmasımıdır?
 • Hangi Gazetecilerin Günü !İlgili haberi göster

 • Gocca Bolulu11.1.2017 00:03:32

  Kendimi bildim bileli bu meslektesiniz, diğer meslektaşlarınıza bakıyorum büyük çoğunluğu farklı modlara girmiş,kimi belediye bşk. Yanlayarak belediyenin insiyatifindeki yerlerden nemalanma peşinde,kimisi mevcut iktidara sırtı dayamış dünyalığı kurtarma modunda.
  Size bakıyorum,kimseye eyvallahı olmayan birisiniz ayrıca tamamen işinizde Yanlız Adam modundasınız. şu bir gerçek ki doğru söyleyeni herkes severiz der ama ASLA kimse SEVMEZ.duruşunuzdan kılık kıyafetinize,yaşam tarzınıza kadar bir milim değişiklik yok, yancılık yok, yalakalık yok. naturel bir kişilik olduğunuz için işinizden de taviz vermiyosunuz. Bence gazeteciler gününü kutlaması gereken edebiyle adabıyla hakeden çok az kişiden birisiniz. BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİZ.
 • şemsettin 10.1.2017 22:24:27

  Devir yalakalık devri. Yalakalıkta sınır tanımayan gazeteciler yalakalıkta adeta birbirleri ile yarış halinde sınır tanımıyorlar. Yalakalar ödüllendiriyorlar. Yalakalık yapmayanlar ise cezalandırılıyor. Doğruları yazabilen çok az gazeteci kaldı.  
 • mehmet10.1.2017 20:59:47

  ...çalişan gazetecilermiş; gazetecileri bile böldüler...
 • Hüsnü kuru10.1.2017 20:49:38

  "Basının zayıf olduğu ve basın mensuplarının özgürce çalıştırılmadığı, fikirlerin yasaklanıp sansürlendiği, oto sansürün olduğu, gazetecilerin haksız yere hapse atıldığı toplumlar, şeffaflık ve demokrasi konusunda da sınıfta kalmaktadır.
  Şimdi Geride kalan bu sözler bir zamanlar NUMAN KURTULMUŞ tarafından söylenmiştir. Ne acı değil mi.
 • AİBܒni yaz-boz tahtasına çevirdiler !İlgili haberi göster

 • Bolu1414.1.2017 23:51:17

  Bilimsel faaliyetleri konuşmamız gerekirken neleri konuşuyoruz. Hayri bey çıksın bir kere desin ki akademisyenlere bilim dünyası için şu katkıyı sağladım. Dekanlıklarda beş kuruş katkı yok hiç bir bilimsel faaliyete. Ama makamı çok önemli yeni bina yeni araba. Kullansın kullansın sonra insan yüzüne çıkacak halleri kalmıyor. Yazık çok yazık.
 • Dursun YILMAZ12.1.2017 09:01:11

    Üniversiteler Bilim,Fen ve Teknolojinin konuşulduğu tartışıldığı yerler olmalı.Koskoca üniversiteden dogmatizmin çıngırak sesleri geliyor.Üniversiteyi bitirip tek kelime yabancı dil bilmeyen üniversite mezunu sürüler yetiştiriliyor.Üniversite olarak bunları tartışın.Dünya Bilimine katkınız nedir?
 • E.S.11.1.2017 10:07:40

  Üniversitede bu makamı hak eden tek isim var. Yönetim tarzı ve insanlığı ile kalitenin zirvesi olan ABDİ GÖKDOĞAN'dır. Ama her yönetici kendi kalitesine yakın insanları seçer. Böyle rektöre böyle genel sekreter Dursun ÖZCAN' mış. Bu çalışanlara zulümdür yahu...
 • abc11.1.2017 10:05:57

  abdi gökdoğan şu anki daire başkanlığı görevini bile hem hakkıyla hem bilgisiye yürütemiyor da genel sekreterliğimi yürütebilecek. otursun oturduğu yerde. hatta gitsin kurumdanda :) öğleye kadar kahvaltı, öğleden sonra çiğ köfte partileriyle birim yöneten biri.
 • koltuk11.1.2017 09:38:16

  23 nisanda minik öğrenciler bir günlüğüne bi koltukta otururlardı.koltuğa bütün idari personel oturmadım diyemicek böyle giderse sırayla hepsi oturup -kalkacak gibi :)
 • Metin11.1.2017 09:36:30

  Erdal Bekiroğlunu kim diyor ayrıldı diye, daha geçen hafta kayınçosunu Gerede Meslek Yüksekokuluna okutman olarak aldırmadımı? Kendisi vekil iken kardeşi serdar bekiroğlunu Mudurnuya sonra Bolu mesleğe aldırmadı mı? sonra baldızı nezahat dilekçiyi öğr. gör. olarak aldırmadımı? Halim ile dursunu atatan kim ? Erdal ve Ahmet. Üniversitede adalet, hak, Hukuk ve liyakatın en dibindeyiz. Tıp Fakültesi hastanesinin bile sağlık bakanlığına devri basiretsizliğin ve beceriksizliğin tavan yaptığının göstergesidir. Düzce Üniversitesi Hastanesini devretmedi ve hala kendisi çalıştırıyor. Başta vakıf ve STK lardan tek laf yok. Bolunun imamlarını gri pasaport ile yurt dışına gönderiyor rektör için yine tık yok.
 • Üniversiteden11.1.2017 08:59:59

  Muhtemelen Halim Fidan asaleten bu kadroyu istemiştir ama Rektör de olmayacağını söylediği anda istifayı basmıştır. Aslında ben iletişim fakültesi sekreterinin Genel sekreter olmasını beklerdim. ama o durumda sendikadan ayrılma durumu vardı. Gerçi niye bıraksınki fakülte sekreterliğini, işler istediği gibi tıkırında, zaten sendikalı olduğu için havadan sekreter oldu. Bakalım daha ne gibi fırıldaklar dönecek İzzet Baba'nın üniversitesinde. Zaten görülmüyor mu, her üniversite çalışanı ve her Bolulu üniversitede yandaş sendikanın cirit attığını biliyor. Adam, nerede bir mezarlık görse özçekim yapıyor, Şehit Ömer Halisdemir ve Eğitim Bir Sen kurucusu Mehmet Akif İnan. Hakikaten, İletişim fakültesine ne kattı bu düşlerin efendisi?
 • R.G11.1.2017 03:28:08

  Halim Fidana istifa ettirilmemiş Halim Üniversitenin Bekası için bir başka ve daha tecrübeli bir atama yapılmasını istemiş hoca da taam olur demiş ve bundan böyle arada bir değiştirelim daire başkanlarına sıra ile görev verelim demiş ve Dursun hocayı atamış ne var bunda arkadaş Halim buraya . Dursun buraya . alkış yokmu bu arkadaşlarımıza ikisi de samimi ve dürüst insanlardır ama biz daha çok Abdi hocanın Genel sekreter olmasını isterdik. sevgili rektörümüze bu durumu arz ederiz Hayırlı cumalar
 • Ramazan Gümrah11.1.2017 03:21:52

  Sn Memleketimizin Sesi Gazetesi . Üniversite Genel Sekreterliğine vekaleten ataması yapılan ve uzunca bir zamandır Sağlık Kültür Spor Daire başkanı olarak görev yapan Dursun Özcanın ataması isabetli bir atamadır. Orada Genel Sekreterliğe En İsabetli atama Abdi GÖKDOĞAN olması gerekmekte iken Rektör arkadaşımız Yine aklı başında efendi birisini atamış. yani bu gayet normal bir atama ve isabetli olmuştur. Rektörü kutluyor Dursun Kardeşimizede Yeni görevi hayırlı uğurlu olsun diyorum. Halim Kardeşim de üzülmesin. O da Elinden geleni yaptı ve kariyerine Genel Sekreterlik Koltuğunda iz bıraktığını gösterdi. Bırakın artık üniversiteyi eleştirmekten düşün üniversitelinin yakasından kardeşim. Orada en Namuslu atamalardan birisi olmuştur bu atama
 • Üniversiteli 10.1.2017 21:50:49

  İzzet Babanın servetini döktüğü İzzet Baysal üniversitesi yandaş sendikanın kişisel çıkarlarının altında rezillikleri yaşamakta. Beceriksiz rektör beceriksiz sendika yöneticilerin etkisiyle tarihinin en kötü atamalarıyla karşı karşıya bırakıldı. İki kelimeyi bir araya getiremeyen insanlar üniversitede söz sahibi yapıldı. Şimdi de bir başka beceriksiz daire başkanı genel sekreter vekili olarak görevlendiriliyor. Çok yakında onunda ipini çekerler. En fazla krallıkları 2018 şubat ayına kadar sürer. Ey Eğitim Bir sen yöneticisi İzzet Baysalın kemiklerini sızlatmakla kalmadın insanları da bir birine düşman ettin. Yaptıkların bir gün hatırlanacaktır emin ol. Haksız yere atandın haksız yere atamalar yaptınız.
 • Okul önlerinde önlemler artırıldıİlgili haberi göster

 • Murat10.1.2017 19:52:31

  Mehmet Abi her yerde varsın.Fotoğrafcı da özellikle seni çekiyor.
 • Pkk operasyonu esnafa sıçradıİlgili haberi göster

 • emar11.1.2017 16:08:28

  Ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Biz ötekileştirmiyoruz, onlar belalarını arıyor.
 • asmalı cedid11.1.2017 14:15:51

  ateş olmayan yerden duman çıkmaz der atalarımız?bende diyorum ki bu devlet suçsuz günahsıza mazluma dokunmaz...
 • ali10.1.2017 19:59:21

  Ne kadarda hakkaniyetli insanlarmışız be! Bir çırpıda ötekileştirdiğimiz  insanları yargısız infaza tabi tutup, pkklı ilan ettik.
 • mustafa aydın10.1.2017 19:40:06

  lütfen daha dikatlı olalım.bu insanlar göz altına alınmış.daha sucları tesbit edilmemiş.biz nıye bu hala geldik neyin öfkesi .biz bolulara yakışmıyor
 • Serdengeçti10.1.2017 18:42:47

  Salıbeyler ve Sağlık mahallesi sakinleri
  bu hainlerin kim oldukları iyi kötü bilebilirler.
  Hepimiz öğrensek, iyi olur!
  Bu hainlerden alış veriş yapıp da beslemeyelim...
 • Polat10.1.2017 18:35:40

  sonuç oluyor ki pkk kalını içinde olan esnaftan ticaret yapmayın..
 • Esnaf10.1.2017 17:58:05

  Eğerki bolulu esnaflar olaydı A.K ,B.K, CF vb kısaltmalarla yazıyosunuz,neden bu hainlerin isimleri iş kolları yok?
 • Realist bolulu10.1.2017 14:13:02

  Yaaaa sayin bolulular yabanci esnafa verdiginiz değeri görün paralariniz nerelere gidiyormuş

Sayfalar:

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak