bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

 • Sorumsuzlar, ahlaksızlar…İlgili haberi göster

 • usandık7.6.2017 09:06:13

  Yolları yap boz yapıp surekli ah almak tozdan dumandan halkı hasta etmek daha kolayken neden uğraşssınlar kızılay ve benzeri gibi yerler ile..Bizler buralara mecburen yorumlar yazıyoruz tüm sosyal medya hesaplarından bıkkınlığımızı isteklerimizi dile getiriyoruz çünkü dilek şikayet ve istekleriniz diye açılan belediye telefonlarına bıraktığımız mesajlarda kaile alınmıyor..Sizler köşelerinizde yazıyorsunuz hemde defalarca..Sonuç? Görmedim, duymadım, bilmiyorum...Yazık..
 • uyuyan Bolu7.6.2017 00:18:28

  Gerçekten içler acısı bir durum... Yapılan haberler, uyarılar vs. hiç bir işe yaramamış demek... Çok yazık... Bana dokunmayan yılan 1000 yıl yaşasın misali... Uyu bakalım Bolu... Uyu bakalım yöneticiler... Adamlar bence sosyal medyayı takip etmiyorlar... Okumuyorlar... Okusalar da bana ne deyip geçiyorlar... Uyuyan Bolu'ya böyle yönetim çok bile...
 • Cemaate itaat etmeden bir yerlere geleceğini mi sanıyorsun?İlgili haberi göster

 • GFetöcü Aramayın Oradalar7.6.2017 17:37:36

  Bütün bunlar olurken Rektör Nerede ve Ne iş Yapıyordu. Akademik Kadrodan İdari kadroya örgütlendiler. Bütün Kadrolar Fetöcüler tarafından birbir ele geçirilirken Kadro alamayanların kaybolan yılları ne olacak şimdi. Bu yapılanma hangi rektör zamanında başladı ve nasıl gelişti tüm sorumlular neden hakim önüne çıkartılmıyor çıkartılanlar kadar çıkartılmayanlar orada cirit atıyor Fetö örgütlenmesinin baş mimarları üniversiteye Başbakanı sokmak istemediler
 • Bize katılmazsan bu kurumda barınamazsın !İlgili haberi göster

 • Mandacıya7.6.2017 16:47:08

  senın ve kankanın o mevkilere yalakalıkla geldiğini ve nasıl  her dönemin adamı olduğunuzu cümle alem biliyor. Şimdi o meşhur fetocuları hastaneye dolduran hocanız arkanızda dursunda göreyım.
 • manda diyene ...7.6.2017 16:03:49

  ne iftirası. darbeyi kim yaptı, yaptırdı? bu kadar savcı hakim yalan yere iftira atarak mı mahkemeye çıkarıyor insanları. utanmadan birde hakaret ediyorsun. kalkıp birde Ramazan hürmetine diyorsun. fetöcüler işbaşındayken işiniz tıkırdı tabi, astığınız astık kestiğiniz kestikti. benim ne rütbem var nede makamım nede kaybedecek bi şeyim yok. sizin derdiniz olmuş Tayyip başka bi düşman yok sizin için. o zamanda bile senin gibi fetöcü - solcu - kominist ve avrupa hayranı adamlarla ben Tayyip için çok kavga verdim. o zamanda arkamda kimse yoktu şimdide kimse yok. hepiniz vız gelir tırıs gidersinizde sen Dua et Ramazanda ve Oruçluyum. şimdi çarkınız bozuldu ya ona buna Ramazan demeden hakaret ediyorsun. ben oruçluyum ben oruçluyum ben oruçluyum.
 • Davut7.6.2017 14:30:01

  Evet Erdal,Pamukkale üniversitesi rektörünün eşi istifa etti, acaba kardeşin, baldızın ve kayınbiraderin istifa edecek mi? Akabinde görevi kötüye kullandım diyerek sizde istifa edebilecek Erdemi gösterebilecekmisin?
 • Madagaskar Mandası7.6.2017 14:13:20

  Madagaskarli manda. Sen o gazete dediğin paçavralarda yazan yalanlara inanmaya devam et ve iftiranı da sakın bırakma. Aynen devam. Ramazan bereketiyle onlar katlanarak sana geri gelecektir. Sen üstüne çay dökülmüş çakma mason belgeleriyle ve onları sana servis eden maymunlarla yatıp kalkmaya devam et. Sen adın gibi kötü insan olmadıkları emin olduğun insanları sadece kıskandığın ve sen kendin yükselemeyip onlar yükseldiklerini pis gururuna yediremediğin için iftira ediyorsun. Ramazan hürmetine Allahım bütün müfterileri rezil rüsva et yerin dibine batır amin.
 • madagaskar'a yazan ed7.6.2017 11:13:18

  katliam başlayınca mı? katliammış, zamanında sizinkiler kendi adamlarını kayırmak için az katliam yapmadı. darbe başarılı olsaydı  hristiyan ve yahudi tayfanızla o zaman Müslüman Halkı birbirine düşürüp nasıl katledecektiniz merak ediyorum. niye susmuşum ben susmadım ALLAH'a havale ettim. keser döner sap döner misali oldu şimdi. edebsizleşme! zamanında güç kuvvet hepsi onlardaydı, kendilerini devletin bile üzerinde görüyor asıl iftiralarla insanları gözden düşürüp leş kargaları gibi onlar saldırıyordu. iyide senin yaran ne bu kadar da hopluyorsun !!!
  kimin müfteri olup olmadığını yalnız ALLAH bilir. kendini herkesten üstün gören gizli fetöcü sizi.
 • Madagaskar Timsahı 7.6.2017 10:24:45

  Ulan madagaskar timsahı. Madem ozaman biliyodun böyle olduğunu niye sustun? Sustun çünkü biliyordun suçsuz olduklarını. Sadece kıskançlık ve hasetten tarrağından yalan uydurup kendin de inanıyordun. Delilin de yoktu. Sonra ne oldu katliam başlayın ca sen de leş kargaları gibi iftira ve saldırmaya başladın. Müfterisin ve ramazan münasebetiyle günahın kaç ile çarpılır artık bilemem. Geçmiş olsun. Az bile bunlara ha? Eper suçsuzlarsa aynısı inşallah senin de başına gelir. Müfterisin
 • madagaskar7.6.2017 09:07:27

  eeeee alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste.
  zamanında bıçağın tersinden adam doğruyor, sözde hastane müdürlüğü (vekaleten) yapan yalakalarda milletin anasını ağlatıp, çalışanların arasına fitne sokup insanları birbirlerine düşürüyorlardı.
  az bile bunlara.
 • FARUK TARCAN6.6.2017 19:01:40

  eee ne anladık bu işten fetocüler atıldı ama onlara taşoranlık yapan onları dolduranlar yerinde. resimde görüldüğü üzere.
 • Dursun YILMAZ6.6.2017 12:12:21

  Toplum olarak her unvandaki insanlarımızı boş yetiştiriyoruz.Boş insanlar yüzünden geride kalan insanlarında hayati bomboş geçiyor.Bilimi kendine mürşit olarak alan ülkelerin vatandaşları ile kendi vatandaşlarımız arasında evrendeki boşluklar kadar fark var.Bu Dünyanın gerçek olduğunu birileri çıkıp söylesin diyeceğim ama onu bile anlatabilecek düzeyde bilim sahibi insana sahip değiliz.Hey gidi bilim hey.Senin insan için vazgeçilmez olduğunu henüz bizler anlayamadık.Anlamaya niyeti olanları da köstekleyenler çoğunlukta.
 • Bolu’yu sel aldı İlgili haberi göster

 • ertunga8.6.2017 14:44:24

  başkana oy verenlere hakkımı ahirette isteyeceğim
 • külliyen yanlış işler7.6.2017 00:39:51

  Bu Belediye Bolu halkına zarar vermek için yarışıyor adeta... Yapılan işler çok basit ve üstünkörü... Mühendislik sıfır... Plan program sıfır... Yetişmiş kalifiye eleman sıfır... Yandaş işletmeler arasında gidip gelmeler... Rant ve çıkar ön planda... Bolu aşıkları kendi ceplerini doldurmaktan başka şey düşünmüyorlar... Belediye ve yönetim değişse de atı alan Üsküdar'ı geçti... Köşeyi bir kaç kez döndüler... Zaten tekrar seçilmek bile istemiyorlar... Alacağını aldılar... Son kez kanal payı adı altında fahiş bir kazıkla şimdilik yola devam...
 • Alp6.6.2017 19:09:01

  Bir daha ki seçime başkan adayını değiştirip yine kazanırlar. Herkes bu günleri unutur.
 • ali uzun6.6.2017 14:03:41

  şehir çamur yada toz toprak içinde her yer pislik içinde yollar perişan sanayi sitesi şehrin merkezinde taşınamadı ey belediye başkanı sen ne iş yaparsın güzel bolu muz ne hale geldi senin elin ile.
 • Seydi6.6.2017 09:08:50

  Bolu hertaraf lağım kokuyor bi beceremediler şu alt yapıyı, gerçi üst yapıyıda beceremediler
 • bahçelievler6.6.2017 08:34:39

  bahçelievlerde yolun ortasında kanal patladı ne kadar pislik varsa yayıldı mahalle kokudan geçilmiyor sabah hala devam ediyor 10 kez aradık gelip yıkayan çıkmadı mahalle hala kokuyor yakında hastalık yayılır
 • Toprak Ana5.6.2017 19:46:50

  Beni taşlarla hapsettiniz. Yol, kaldırım genişleteceğim diye beni yok ettiniz. Ağaçlarımı, çiçeklerimi kuruttunuz. Bunlar daha iyi günleriniz.
 • ben x vatandaş5.6.2017 19:22:00

  Havalar kötü yazın geleceği meçhul bari yollar bir an evvel yapılsaydı çift çile çekiyoruz resmen. Yağmur bi taraftan yolun bozukluğu çamur bir taraftan. Boşuna dememişler "Bolu yolu çile dolu" diye... Şehirde bozulmayan yol kalmadı maşallah her taraf birden yapılacak ne zaman diye sorarlarsa "çıkmazın çarşambası" dersiniz.
 • Emre5.6.2017 19:17:31

  Yillarca altyapi calismasi yapiyorlar, habire kaziyorlar, habire kaziyorlar, çalışmaların sonunu görün. Hiçbir ilerleme yok. Yine kazacaklar, paralar cebe inecek.
 • Dursun YILMAZ5.6.2017 17:06:17

    Akıl ve mantığını kullanabilen belediyelerin olduğu ülkeleri ve şehirleri hiç sel basmıyor.
 • A. L5.6.2017 16:42:32

  Millet öncesine bakmaz hep sonuna bakar, yaz gelince bunlar unutulur
 • rgu_rgu@yahoo.com5.6.2017 16:25:37

  "Havalar biraz ısınsın, Bolu refaha kavuşacak." Sayın Belediye Başkanımız dalga geçiyor artık. Nasılsa OHAL var, referandum kazanıldı, hesap soran yok, cezalandırıcı denetleyen yok. Hakkımı helal etmiyorum, İnşaAllah yediklerini normal yollardan çıkartamaz hiçbiri.
 • Bolulu bir Akademisyenin başarı hikayesi İlgili haberi göster

 • Cumhru Bandakçıoğlu7.6.2017 10:35:45

  Mustafa Çakır, hocama  saygılarımı ve sevgilerimi sunuyorum. Kendisi Bolumuz için büyük bir şanstır.
 • Ahmet s. v6.6.2017 09:14:56

  Başarı öyküsü, grur duyuyoruz, ama insanımız maalesef ilim ve bilimden bi haber ve böyle mutlu olduğunu zannediyor
 • Dursun YILMAZ5.6.2017 16:40:18

  Hocam Türkiye'de herhangi birisine beş tane bilim insanının adını söyle deseniz söyleyemez.Fakat Futbolcu,şarkıcı-türkücü,manken,dizi oyuncusu sorarsanız bırakın sadece isimlerini Anne ve Baba isimlerine kadar hepsini bilirler.Hatta yukarıda sayılanların en kötüsünün aylık kazancının 60 Bin TL olduğunu da bilirler.Türkiye olarak maddi ve manevi anlamda bilim insanlarına değer vermiyoruz.Bu Dünya'nın yalan olduğuna inandırılmış insanlara bilimi anlatmak çok zor.
 • Yolda bir araç çarpsa yaya suçlu öyle mi?İlgili haberi göster

 • zabıtasız bolu6.6.2017 14:10:29

  ihsaniye mahallesi kır sokak bim market önünden yaya olarak geçmek mümkün değildir ben seçim zamanı sayın başkana gösterdim ama görmedi.
 • MİSAFİR6.6.2017 09:19:33

  Bolunun bütün sokakları aynı şekilde yazık gerçekten yazık..
 • sun6.6.2017 01:52:44

  Her gün yüzlerce kez yaşanan olay. Bende defalarca şikayet ettim. Sonuç yok. Ne belediye, ne trafik umurlarında değil ? Halkta duyarsız. A101 - Avantaj - yeni açılan pastanelerin önündeki kaldırımlar hep araç parkı ile işgal ediliyor. engelli araçları ve bebek arabalarını bırakın inanın yaya geçemiyor.

Sayfalar:

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak