bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

 • Alamanya Alamanya...İlgili haberi göster

 • Bilir Kişi10.3.2017 13:11:37

  Herşey iyi hoş da, Türkiye'de muhaliflerin toplanmasi, açıklama yapmasi yasak. Yapmaya çalışan olursa jop ve gaz.
  Almanya'da sanıyorum bize bakarak böyle bir uygulamaya gitti.
  Yetkililer niye sanki ilk defa böyle bir şey görmüş gibi davranıyorlar ?
  Zaten onlara yapılanlar, kendileri tarafından hergun muhaliflere uygulanıyor.
  Aşina olmaları gerekli bu duruma.
  Sanıyorum yine, halkı gaza getirip oy devşirme oyunu başladı.
  Yemeyin bunları eyy vatandaşlar.
  HAYIRLI CUMALAR.
 • Başbakan için güvenlik önlemleri alındıİlgili haberi göster

 • korku13.3.2017 09:28:36

  Allahtan başka kimseden korkumuz yok!!! eyyyyyyy.......
 • Başbakan bugün Bolu'ya geliyorİlgili haberi göster

 • gercek vatansever11.3.2017 21:58:25

  Yollar rezalet Bolunun yolları rezalet yaya kaldırımları rezalet.
 • Turan Yılmaz10.3.2017 20:37:41

  Bugün Cuma Namazından önce, Seben^deki ilk ve orta dereceli okullar tatil edildi.Milli Eğitimdeki bazı yöneticiler ve öğretmenler Bolu'daki AK Partinin düzenlediği mitinge katıldılar.Bugün, Seben'de ilk ve orta dereceli okullar Cuma Namazından önce niçin kapatılmıştır?Başka ilçelerdeki ilk ve orta dereceli okullar kapatılmış mıdır?
 • Turan Yılmaz10.3.2017 20:37:24

  Bugün Cuma Namazından önce, Seben^deki ilk ve orta dereceli okullar tatil edildi.Milli Eğitimdeki bazı yöneticiler ve öğretmenler Bolu'daki AK Partinin düzenlediği mitinge katıldılar.Bugün, Seben'de ilk ve orta dereceli okullar Cuma Namazından önce niçin kapatılmıştır?Başka ilçelerdeki ilk ve orta dereceli okullar kapatılmış mıdır?
 • Bilir Kişi10.3.2017 19:06:03

  Bolu Beyi'nin torunları EVET, Köroğlu'nun torunları HAYIR diyor.
 • bolulu10.3.2017 14:51:21

  Başbakan geliyor BELEDİYE kapanıyor !!!
 • Bilir Kişi10.3.2017 12:40:22

  Sn. Basbakanimizdan çok memnun olduğumuz icin, HAYİR diyoruz.
  Binali YİLDİRİM'i yedirmeyiz !
  HAYIRLI GUNLER.
 • Tutuklananların sayısı 14'e ulaştıİlgili haberi göster

 • Necvin Kardeş 10.3.2017 03:16:39

  Yusuf Ziya Akpınar Ne kadar efendi bir insandı Hayret ettim ve üzüldüm şahsen
 • FAHRİ.. LALELER.. BOL PAÇA.. HAVUZ.. İlgili haberi göster

 • erdoğan mühürcüoğlu9.3.2017 16:30:12

  Teşekkürler Hüseyin bey..
 • hüseyin kapdaan9.3.2017 11:23:21

  mükemmel olmuş teşekkürler erdoğan bey
 • Mahkeme başkanın sözleri güldürdüİlgili haberi göster

 • Necvin Kardeş 10.3.2017 03:20:17

  Ortalıkta Çok cidi bir dava görülmekte ve ACM Başkanı Baro Başkanına Mahkeme Esnasında Espiri Yapıyor EFENDİLER Yaptığınız işin ciddiyetinin Farkında değil misiniz . Oradaki insanlar Bostan Korkuluğu değil. Sizler de devletin Kadısı değilsiniz Millet adına Yaptığınız işlerde Millete saygı göstermenizi öneririm. ACM Başkanı olmak ve Baro Başkanı olmak tamam devlete , kurumlarına ve Atama Yaptığı kişelere karşı saygımız var ama aynı saygıyı sizlerden de beklemeye hakkımız var
 • Cadde'nin Dramı!İlgili haberi göster

 • eleştiri kültürü10.3.2017 10:40:54

  Herkes taraf olduğunu belli ederek tartışıyor. Gücünü ve tarafını belli ederek. Oysa ki bir tartışmada amaç iyiyi güzeli doğruyu bulmak olmalı ama nerde? Allah için ya bu yapılan düzenlemeler evladiyelik olsa kaliteli olsa insanların görüşleri alınsa gelişmiş ülkeler örnek alınarak yapılsa sözümüz olur mu? Ve yapılan harcamalar şeffaf olmalı hangi iş kime kaça yaptırılmış? Birim maliyeti ne kadar? Benim görmek istediklerim bunlar. Ama varsa yoksa bu ülkede siyaset güç için yapılıyor hak için değil.Herkes kendi gücünün adaletini dağıtmak istiyor.  
 • numan8.3.2017 22:21:37

  cadde üçbeş mülk sahibinin uçuk kiralarla bedellerle milleti yolduğu bir yer işyerleri ticareti bilmeden aç kapa yaptıkları bir yer kurumsal firmalar haricinde kira veren esnaf dayanamıyor...mali deneti sıfır kiracı aylık 10 binden kapı açıyor. Doldur boşa bitince, diğer bulvarlar hareketlenince cadde yukarı çarşı gibi olur
 • Serdengeçti8.3.2017 21:01:49

  Caddeyi düzgün kullanma zahmetini gösterememişiz!
  Böylece kaldırım literatürüne bir tez daha girmiş oldu.
  Bundan sonra caddeyi düzgün kullanma zahmetini gösteriniz..
  Rüyada gibisiniz, değil mi?
 • Cumhur Bandakçıoğlu8.3.2017 20:12:00


  Sn. Sol Tehlike, İyi yapmışınız, Bence yorun yazmak için bile değerli vaktinizi  benim için harcamayın. Yorumunuz ve yazınız alakasız. Burnumuzun dibindeki 12 Adaların Trablusgarp Savaşının akabinde Osmanlı İmparatorluğu'nun elinden çıkmasını İsmet Paşa ya  ihale eden arkadaşlara, bir çok ortamda. Adaların iyi ki  Yunanistan da kaldığını aksi halde o adaları, beton tarlasına çevirip, dünya mirasına büyük bir fenalık yapacağımızı dile getirdim. Hala sözümün arkasındayım.  Bu ülke de biraz mantık sahibi herkesin,  o adaları ve bizim sahil kasabalarımızı  gören herkesin, sağcısı  solcusu aynı fikirde olduğun da eminim. İyi ki  toprak kaybetmişiz diye bir sözüm yok. Yine söylüyorum... İyi ki bizde kalmamış!  
 • Sol Tehlike8.3.2017 16:39:04

  İlk cümlede beni okuma ve takip etme yazınca bende dediğini yaptım pişman değilim :) Zaten Cumhur Bandakcioglu imzasını görünce okumamakla iyi yaptığımı anlamış oldum.Iyiki toprak kaybetmisiz iyiki Adalar yunanlilarin olmuş bir kişiyi! neden takip edeyim. ;)
 • kültür8.3.2017 15:59:35

  Hülya hanım nasıl bi yandaşsınız bilmiyorum ama, caddenin betonları insanlar çok geçtiği veya ellerinde bişeylerle vurduğu için mi patladı, yollar insanlar ekip biçtiği için mi köstebek yuvasına döndü ne demek düzgün kullanma zahmetini gösternmediğimiz için?
 • raporlar 8.3.2017 15:21:40

  Bir de rehabilitasyon merkezine gitmek için rapor gerekli bu raporları kimler veriyor, neden çekinerek veriyorlar, buralarda çalışan memurlar neden korkarak raporları istenilen şekilde veriyorlar. İş ahlakı var mı?
  Helal kazanç var mı
 • hülya8.3.2017 13:10:59

  başkanımız yenilemek için uğraşıyor biz insanlar düzgün kullanma zahmetini göstermediğimiz için böyle oluyor. bence cadde trafiğe kapanması çok iyi oldu sadece otopark sorunu var o kadar abartmayın
 • GOCABOLULU8.3.2017 12:14:21

  Başkanımızda güç zehirlenmesi yaşadığı için herşeyi doğru adamlarla doğru yaptığını zannediyor sonuçta çok ama kalitesiz işler çıkıyor. Mesela su arıtma, döşenen parke taşlar, görüntüsü adına yakışmayan İzzet Baysal Caddesi.
  Eski ilçemiz Düzce'nin caddelerinde gram toz görmezsiniz hatta kaldırım taşlarının bir bölümü mermerden.
  Başkanımız yurtdışına çıkamıyor ama Düzce'ye gidip bi baksın bi zahmet!..
 • ALİ SOYLU8.3.2017 11:01:46

  ERD YE seni uyanık senin araba çekmen için cadde kapatılmayacaktı öylemi insanlar arabalardan karşıdan karşıya geçemiyordu şimdi ise rahatça alışverişini yapabiliyor kendi çıkarın için insanların canını tehlikeye düşmüş senin umurundamı gençler arabanın eksozlarını çıkarıp orada artistik yapıyorlardı caddenin kapatılması konusunda sonuna kadar belediyeye destek sizde çatlayın.
 • CEYRANCI8.3.2017 10:58:11

  CADDEYE YAPTIĞI BETON,ASFALT İLE BİR SÜRÜ ŞEY YAPILIRDI. HER İŞLERİ ZARAR ZİYAN. YAP BOZ İŞİNE ÇEVİRDİLER. YOLLAR DESEN ÇOK KÖTÜ. BUGÜN YAPILIYO YARIN KAZILIYO. YAZIK ÇOK YAZIKKK...
 • karadeniz8.3.2017 10:50:33

  gelsin kumesler gelsin ozel rehabilitasyon okulları gelsin ortaklık anlayana
 • ERD8.3.2017 09:52:49

  Cadde toz toprak. Yolda Zemin kötü olması sebebiyle yürüyemiyorsunuz. Çocuk arabasını dahi zor götürebiliyoruz. Beten üzerinde ki kaplama bolzulmuş ve alt beton ufalanıyor. Yani Şanzelize oldu Şazeli... Beledeiy bu işte en büyük sorumludur. Yapılan işlerin hepsini görüoyuruz. Su boruları alt yapı işaretler dubalar. Allah Bolumuza Yardım etsin. Trafik hayattır Siz caddeyi kapattınız hayatı bitirdiniz. Küçük bir şehir insanalrın işi gücü ana caddede köylüsüde gelir esnafıda gelir bankalarda adamınişi olur arabayı çekecek yer bulamıyor vatandaş yolu yürüyecek vakti olmayan insalar var otopark diyorsunuz izbe bi yer. Beton oldu Yeşil bolumuz Beton...
 • La Maharem bu var ya bu…İlgili haberi göster

 • seben148.3.2017 13:16:58

  BOLULU14 e tebrikler.KAFASI ÇALIŞAN ADAMIN ÖNERİLERİ DE AKIL DOLU OLUYOR..
 • ismail8.3.2017 09:32:13

  Altı yıldır izet baysal caddesinden bıktık Yaz-boz, yap- boz. Şehir bir bütündür her taraf çukur dolu, ara yollar çok bozuk. Tozdan evlerin önüne çıkamıyoruz.Önce sehir içi bütün olarak yaşanılır hale gelmeli.ama malesef durum içler acısı.
 • Ali Kaygusuz7.3.2017 19:03:36

  Muharrem kardeş,Bolu sevdalısı olarak bakıpta görmeyenler,görsün diye facebook'ta,ilgilileri uyarmak istiyorum.Çekip yayınlıyorum.Ama bana sorarsan,yapılan işler Bolu'ya yakışmıyor.Çok iyi olsun diyorum,ama olmuyor.Başkan bunlarla ilgilenmez.İlgili müdürler nerede?Çıkın İzzet Baysal'a bir bakın.Yalnız Hamdi Öztürk'ü ayrı  tutuyorum.O iyi bir yönetici.Katlı otoparkın asansörleri yenileniyor diye yazmışlar kapılarına.Daha yapılalı ne oldu ki!Peki sorumlu kim?
 • xxx7.3.2017 17:57:08

  bolu beledıyesının projeleri takdire şayan kımse inkar edemez lakın uygulamadaki basit işçilik dostlar alışverişte görülsün misali.
 • Bolulu147.3.2017 17:14:14

  Muharrem bey çok güzel yazmışsınız, katılmamak elde değil. Sayın Başkan çok güzel şeyler yapıyor buna laf yok ancak yaptıklarını çok güzel yapmıyor. Mesela İzzet Baysal caddesi yapılırken cadde trafiğe kapandı bu esnada cadde komple tünel şeklinde yapılabilirdi hani yabancı filmlerde gördüğümüz gibi bir tünel var ya kanalizasyon, su, v.s. hepsi onun içinde olabilirdi o zaman en ufak bir arızada orayı kazmak insanların huzurunu kaçırmaya gerek kalmazdı. Mesela Gölköyden alınan suyu arıtmaya pompalayacak tesis gölün hemen dibine yapılmaz, cazibe ile akacağı yerin sonuna yapılır oradan su basılır bu da hem enerji tasarrufu sağlar hemde borular patlamazdı. Başkan yapıyor ama kendi bildiğine hiç fikir almıyor, daha çok yazacak var ama yer yok.

Sayfalar:

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak