bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

 • Başkan’la ilgili görüşlerinizi buradan yazabilirsinizİlgili haberi göster

 • anıt park7.6.2017 14:17:06

  cop ısını bıle teseron yapıyo ıscıler tınlamıyo kımseyı kafasına gore yapıyo sokak temızlını  gozumle gordum sabah 6 sokagı supuren adam supurdu gıtdı ızgaraya usdune kadar toz asa ıncı gıdere dolu tıkabasa bakdım usdune bırde kabaları cıkdı asa ınsındıye usdunde temızlıkcı zıpladı benıde goruınce hemen kure aldı adımdan naptı bılmıyo sıkayet etdım ama hala anı haltı yapıyo goruyom zabıta bıle soz gecıremıyo sanırım copculere okadar mas vermeyın yazık bu mılete kaldırımları bıle soylemekle supuruyorlar baskan yakındır sonu
 • Salih ÖZDEMİR7.6.2017 13:50:30

  Sanayi yönetimleri Başkanın mevcut yeriniz 10 tl ise 11 tl olacak! zarar ettirmeyeceğiz lafına itibar etmeyip, neticede Adliye sarayı 8 kat çıkınca sanayideki oynanan oyunu Sanayiciler görmüş ve bozmuştur.Burada önemli olan yaklaşık 600 sanayi esnafı Başkanın niyetini ve kendi halkını,esnafını rant olunca nasıl sattığını görmüştür. Yeni sanayi kurulacak yerle ilgili dün akşam tv de TOKİ başkanı TARIM ve VERİMLİ arazilere kesinlikle bakmıyoruz dedi.Bizimkiler neyin kafasını yaşıyorlar annamadım . Sanayi konusunda Başkan başarısızdır,çünki Samimi değil .Esnaf işini dükkanını büyütme gayretinde, bunlarda dükkanları küçültüp neyi hedefliyor .Bütün yorumcular haklı ama tepki çok zayıf. Sanayi dükkan lafı edenlerin niye hiç sesi çıkmıyor.
 • Boşver7.6.2017 11:46:36

  Bolu adeta haraca bağlanmış. Beton üreten,18.maddeyi kafasına göre kullanan, emlak rantından paraları zorla toplayıp, ota-boka harcayan bir belediye. Toplanan para harcamalarına yetmiyor. Çünkü bir işi bir defada bitirme gibi bir yeteneği olmayan bir belediye yönetimi. Yapılan iş denetlenmiyor. Kalite yönetimi yok. Hesap soranda yok. Daha çok intikam peşinde koşuluyor.
 • Şantiye rantiye7.6.2017 01:37:46

  Kaldırım taşı yakındakilere kepceyle doldur aşı ne demisti rahmetli Barış Manco acıkta baaa virrr ama ne mumkun hep bana rabbena kafalarda varsa yoksa emlak emlak kimin umurunda yollar olmus tepetaklak.kus ucmaz kervangecmez salıbeyler kalıci arasi tarlalar asfalt bolunun mahalleri oldu tarla gel de bu durumu anla yaziktir gunahtir bugun yedigin hurmalar yarin ....
 • 1200 TL. katkı payı7.6.2017 00:29:48

  Kanalizasyon katkı payı adı altında 1200 TL. bana vergi yazmışlar... Kuzu kuzu ödedik... Korkunç bir acımasızlık ve adaletten uzak bir yönetim... Ama kendileri karunlar gibi zengin oldular... Biraz kendi üzerine ve %90 yakın çevresinin üzerlerine yapılan mal varlıklarını duysanız dudağınız uçuklardı...
 • bahceli6.6.2017 22:38:57

  beledıyenın masallahı var her yer duba dukyanların onune araba cekılmıyo vergıye geldımı acımadan soke soke alıyo gunu gecmıyo nedemısler baskan dubalı kafayı yemıs yemınle dubayla noluyosa bolu esnafı bırbırıne sahıp cıkmıyo bır olacak olmuyo gunah baskan bu ınsanalr ekmek ıcın calısıyo ne vergı cıkıyo ne kıra sızde acık vicdan avrsa eger bunları okuyosanız dubaları kaldırısınız demısya bır yazan kumesler bır gun patlar ınsalah rabbım garıbın ahını cabuk bıryereden cıkarıı kul hakkı yemek oyle kolay degıldır  noldum demıycen nolcam dıycen devır oyle bır devır kaldır su dubalarıda halk ekmek yesın evını gecındırsın artık yakısmıyo aldın oylar halkdan gun gelır sende gıdersın  boyle kalmıycaksın o makamda baskan
 • ey sağırrrr6.6.2017 18:11:13

  bu kadar millet bir şey söylüyor, duymuyor musun???
 • oktay6.6.2017 17:29:56

  sayın aladın bey amca semerkant mahallesınde oturuom bılmem ne maddesı cıkardın evı yıktın benım hakkımı baska yere verdın baskasının hakkını bıze soktun elıne ne gectı am karsıdakı zengın ona laf gecmıo cunku neden bılıonmu cıkarcısınız hepınız o yaptıgın kumesler patlıcak. sen kımsın benım hakımı ona verıon yerımı karıstırıon kımseden korkmuyorum bolu esnafına bı sahıp cıkın ya ankara fırmalarına nıye ıs verıon avantamı verıolar sıze tayyıp baba gör bunları deger verdıgın beledıye baskanlarını al bunu bızım basımızdan bıde sor bıseyı olmadan kumeslerı nasıl yaptın dıye

 • Bolu Belediyesi6.6.2017 16:54:20

  Bolu belediyesinde hiç plan proğram yapılmıyormu yollar sürekli yapılıyor kazılıyor olan vatandaşın paralarına oluyor bu emanete hıyanetliktir. Allah soracak nasıl hesabını verecekler. Yollar bozuk sürekli yap boz yağmur yağdığında her tarafa çamur göl oluyor yürümek imkansız arabayla gitmekte. Güneş açtığında ise her taraf toz duman oluyor. Planlama dersi almalısınız böyle belediyecilik olmaz.
 • dıt kart dıttt kartt6.6.2017 16:38:26

  otobüslere bir zamanlar bankasyanın dıtt kartıyla bindiriliyordu BÖYÜKK BAŞGAN ÖYLE BUYURMUŞTU. küçük zavallı şehrin afyon yutmuş uyuşmuş halkına(!!!).
 • şov yapmayın iş yapın6.6.2017 14:04:28

  d 100 karayolu üzerindeki hani şu ortada duran yolu ayıran kısım varya her yıl çaydurta kadar sürekli bir işleme tabi tutuluyor ilk yıl ağaç ekildi ikinci yıl sulama sı yapıldı üçüncü yıl tekrar ağaç dikildi dördüncü yıl ne yaptıklarını anlamadık bu yılda bi işler yapılıyor hergün yol tek şerit şaka bi yana memleketimin parası heba oldu yıllardır anlayana.
 • Alladdin'in Lambası6.6.2017 11:08:08

  Gelelim SANAYİ TAŞIMA mevzusuna. Başkan gelir, sanayi esnafına sanayi taşınacak der! İnşaatı TOKİ yapacak. Bursa sanayisi MODEL alınacak. Yeni dükkanlar ne kadar? (Belli değil) Eski dükkanları kaça alacaksın bizden (Belli değil) Nereye yapılacak? (Tarım Arazisi Çıkmasaydı Küçük Sanayi Arkası)Tehditler sonucu 250 kişi  başvuru yapar, film başlar. Peşinatlar yatar, ödemeler yapılır. Paranın 400 bin ini Genel Sekreter Karabükte karılarla yer. Kalanı başkan alır caddenin ilk inşaatını yapar. Şimdi ortada ne sanayi dükkanı var, nede para var. Çıkmak isteyenden gavi bi kesinti yapılıp, başka dükkan satıldığında gelen paradan paranı veririz diyorlar. Şu sanayi filmine birisi bi el atsa, altından neler çıkar neler. Yakındır o günler.
 • engin 5.6.2017 19:18:46

  ey belediye başkanı ve encümen üyeleri aldığınız s plaka paraları yüzünden çok kişiyi batırdınız.ailelerin ocaklarını söndürdünüz milleti mahvettiniz,birde üstüne ödemeyenleri icraya verdiniz.şu mübarek günde o paralar ve haklarımız zehir zıkkım haram olsun.
 • engin 5.6.2017 19:18:18

  ey belediye başkanı ve encümen üyeleri aldığınız s plaka paraları yüzünden çok kişiyi batırdınız.ailelerin ocaklarını söndürdünüz milleti mahvettiniz,birde üstüne ödemeyenleri icraya verdiniz.şu mübarek günde o paralar ve haklarımız zehir zıkkım haram olsun.
 • Bir akademik-1(devam)5.6.2017 19:09:42

  Katı atık bertaraf, su yol kanalizasyon vs. vergilerde ödedik maalesef bunların toplamı 400 tl yi buldu. Ayrıca belediye çok hızlı genişledi ve dış mahallelere hizmetler gitmiyor, en basitinden parklarında temizliği düzeni gibi. Her seferinde içme suyu ücretlerine zam bunun içinde zaten kanalizasyon suyu parası ödüyoruz,bir de emlak vergisinden sonra ödedi,çifte vergi. Ayrıca Bolu da Üniv olmasa bu şehir büyümezdi başkan bunu unutmasın. Duyduğumuz kadarıyla belediyeye personel alımları Seben belediye başkanının sözü dışında oluyormuş veya belediye başkan Yrd yakının olursa istediğin yere atanıyormuşsun. Sözün özü, bel başk son seçimde vadettiği(Havalimanı vb) projelerin hangisini yaptı. Onları bıraktık, yaptığı kaldırıma çöp kont. döşedi.
 • Bir akademik-15.6.2017 18:58:57

  Yıllar önce bir büyüğüm Bolu ziyaretinde gidip Akparti ilçe başkanıyla görüşmüş,dedi ki bel.başk. iyi adammış ama altyapıyla uğraştığı için üst yapıya ve yollara sıra gelmemiş.O kadar yıl geçti hala aynı,durum ironik. Bunu okuyanda İstanbul büyüklüğünde bir şehirle uğraştığını zanneder. Kimle konuştuysam bozuk yollar yüzünden araçlarının yürüyenlerinde problem olmayan yok. İzzet Baysal ı trafiğe kapattı,alternatif yol ara sokaklardan devam etti,halen bir cadde yok. İzzet Baysal a yapılan kaplamalar ilk karda yok oldu.bisiklet yolu yayaların arasına yapıldı o da yok oldu. Şimdilerde heryere kaldırımları kazıp gömme çöp konteyneri koyuyor,çok çirkin bir o kadarda pahalı mesken başına 500 tl para alıyor belediye. Bu sene emlak vergisi yanında yanında bir kanalizasyon vergisi icat etti.
 • Murat Celesun5.6.2017 15:15:25

  Yerel seçimler büyük ihtimal 2018'e alınacak. Anayasanın 127. maddesinin 3.Fırkasında genel seçimlerle yerel seçimler arasında bir yıldan daha az süre varsa birleşir ibaresi var. O yüzden iktidar partisi yerel seçimleri genel seçimi birleştirmemek için büyük ihtimalle muhalefetinde desteğini alarak yerel seçimleri öne alacak.Sayın Başkanın acelesinin her tarafı kazmasının sebebi bu. Adaylık sürecine güçlü girmek istemesi. Ama hedef Belediye başkanlığı adaylığı değil 2019 da olacak olan genel seçimde vekil adaylığı.
 • gerceklerr5.6.2017 15:08:47

  Önce Mücahitti Yüce Erler Coskundu yurekler turkce olimpiyatları icin Fatihler Metindi Yilmazdi. cariksiz mücahitler Carıkçı müteahhit olarak Yükseldi Doğanay gibi. Bu arada bazı Sayın Ömerler yarı Baygındı.Ama hicbirisi masaldaki Alaaddin kadar Küpçü ve onun lambasına olan aşkı kadar kutlu ve mutlu olamazdı
 • Yeşim UĞUR5.6.2017 14:46:11

  Bolu'ma yaşattıklarını yazsam kitap olur kitap. Her gittiğimde canım memleketimi nasıl bu hale getirdi diye düşünüyorum. Benden uzak Allah'a yakın olsun. Elbet gün gelecek devran dönecek.
 • camışa5.6.2017 14:15:37

  ULAN SENSİN CAMIŞ...
 • dombayan5.6.2017 13:59:44

  başkan bey ulu bir şahsiyet dombaylık yapıyorsun bay dombay çamur atıyorsun çok çamur gördüm sizi.
 • DOMBAY5.6.2017 13:26:31

  ULAN HEPİNİZ PALAVRADAN HİKAYE OKUYOSUNUZ. YOK BOLULULAR AFYON YUTMUŞ YOK ALAADDİN ŞÖYLEYMİŞ BÖYLEYMİŞ. AL SANA KAMURAN YOL GÖSTERİYOR. YAZSANA BİMERE CİMERE ŞİKAYETLERİNİZİ. BİN KİŞİ ŞİKAYET ETSE O ZAMAN ALAADİNİ GÖRÜN. GÖRÜNCE BAŞKANIM BAŞKANIM HÜRMETLER SAYGILAR YALAKALIĞI YAPTIĞINIZ İÇİN KENDİNİ TANRI SANAN BU ADAMA. ZULME KARŞI İKİ SATIR BİMERE CİMERE YAZI YAZAMAYAN ZAVALLILARSINIZ. SADECE YOLLARMI KÖTÜ? BİR BAK ON SEKİZ UYGULAMALARINA BİR BAK EMLAK VERGİ ARTIŞLARINA. ÇÜRÜMÜŞ SİYASİLERİN BOLU HALKINDAN ALDIĞI VERGİ PARALARININ HESAPSIZCA HARCANMASINA. SONRA ZULÜM EDENE TEPKİ KOYMAYAN BU VATANDAŞLARDAN GELDE MÜSLÜMANLIK BEKLE.
 • Bolulu5.6.2017 12:12:19

  Bir adet yorumdada seven yok bu herifi.
  VE SUNU ANLADIM ALAADDININ FETOS oldugunu hakkaten bilmeyen yokmus.Hesap günü yaklasiyo.ama ucu nerelere kimlere kadar gidecek görecez.Kümeslerden girip özel egitim okulundan yurt isletmesinden heryerden ama heryerden kusacak bu adam. Emin olun su anda bile yaptiklari çikiyo hemde fellik fellik ama ANLAYANA. TOPRAK KABUL ETMEZ baskan . Bu halk senden tiksinmis. beceriksizliklerinden aileni rantlarla ihya ettiginden makam aracinla gelinini ozel soforlu memleketine gondermelirinden, belediyenin paralariyla masajlardan, hakkinda haber yapan gazeteciyi yumruklatmandan, HERSEYINDEN AMA HERSEYINDEN Tiksinmis bu il senden.amaaa hesap yaklasiyo Devleti aliye sabreder ama sopasi agir olu
 • kendisi özel çünkü biz af5.6.2017 11:58:57

  ........ Çünkü Bolulular afyon yutmuş gibiler. Kökez suyunda bir sorun var insanı uyuşuk yapıyor. Kökez suyunu değiştirmemiz lazım......
 • nice taşları kırdı.5.6.2017 11:38:51

  aladdin(23.4.2013 10:09:32)
  Bu konuda konuşmaması gereken biri varsa O da Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz'dan başkası değildir. Zira konuştukça batıyor farkında değil. Sen değilmiydin yerel seçimler öncesi, Yaşar Taşkıran'ı o zamanki Belediye Başkanı Yüksel Ceylan'ın gizli kasası olarak ilan eden. Sonra ne yaptın göreve gelir gelmez sen kendin Yaşar Taşkıran'ı imar Müdürü yaptın. Yetmedi genel koordinatör, o da yetmedi kendine BAŞ DANIŞMAN yaptın. Sen herkesi aptal kendini çok uyanık mı sanıyorsun eyyy Alaaddin Yılmaz !!!
  -Madem Taşkıran Bolu Belediyesi eski Başkanı Yüksel Ceylan'ın gizli kasasıydı(!), peki daha sonra senin gizli kasan mı oldu. Sen hiç konuşma Alaaddin Yılmaz !!!! Çünkü konuştukça batıyorsun.
 • bolunun girişi sebenden 5.6.2017 11:30:11

  az önce açıklanan bir habere göre Bolu'nun girişi artık Seben'den olacakmış. Belediye başkanı yeni adayı da laf aramızda kalsın uzun boylu yanakları elma gibi birisymiş. 1 soru Zabıtaların kaçta kaçı sebenli??
 • diyojene başkan sormuş5.6.2017 11:28:05

  bi isteğin bi dileğin var mı diye? yohhhh yohhh gölge etme başka ihsan istemem... belediyen de senin olsun başkanlığın da... ben böyle iyiyim... eskiden suyum bedavaya yakındı... dicital sayaclarım yokudu...çöp kutularım 3 yılda bir değişmiyodu... tarlamın 100 de 100ü benimidi... yollarım toz topraktı orda bir değişen yok aynı onun için tişekkür ediyann... parklarım varıdı emme içinde 5 tl ye cay içeçek bi tesisim yokudu...çayları 50 kuruşa içerüdük...aman neyse gölge etme işte...
 • çekişme5.6.2017 11:22:56

  boluda iktidar partilileri arasında çekişme var deyalla kimisi başgancı kimisi alici deyalla hizmette yaruşurken bir deyesiymiş gibi ben birinci olacın öteki yok yok ben olacın.. hoşaf dutsun ben bişey annadıysam...
 • bana bişeycik olmaz ben ö5.6.2017 11:12:49

  Allah beni özel yaratmış bile dedin tüm Türkiye seni tanıdı. gerçekten özelsin bu dünyada eşine ender rastlanılacak cinsten. lakin Mülk suresi 2. ayet şöyle demiyor mu?..''O, hanginizin daha güzel amelde-işde bulunacağını denemek (ortaya çıkarmak) için ölümü ve hayatı yarattı.''senin ne kadar özel oldugunu ahirette  göreceğiz. Sabredenlerdeniz.
 • ALEMİN KRALI SENSİN5.6.2017 11:08:01

  ÖZELSİN ÖZELİN DİBİSİN SENİN GİBİSİ GELMEDİ BU DİYARA ÖNCE SRİ LANKALARDA OKUL AÇILIŞLARINA GİTTİN COŞKUNYÜREKLE O DA YETMEDİ EROL ALTINTAŞLA TAYLANDLARA GİTTİN KAPLAN BESLEMEYE O DA YETMEDİ LALE FİGÜRLÜ TABLOLARLA DONATTIN BELEDİYEDEKİ ODANIN DUVARLARINI YİNE DE YARANAMADIN BU MİLLETE HAYRET !!!! BU SORUN SENİN SORUNUN DEĞİL TABİ RECEP BEYLE FETOŞUN SORUNUYDU DEĞİL Mİ? BİR ZAMANLAR ...

Sayfalar:

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak