bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

 • SEDAŞ işçilerin tazminatını ödeyip çıkartacak, sonra düşük ücretle geri alacak İlgili haberi göster

 • Abdülhamit9.12.2017 14:30:02

  Basın olarak sedasta kaç tane müdür olduğunu maaş ve ne kadar prim aldiklarini arastirmanizi istiyorum.
 • Rüşvet isteyen kadar veren de suçlu !  İlgili haberi göster

 • Doğrucu10.12.2017 12:39:25

  Belediye artık rahat tarım arazilerine 18 yapıp kendine ve emlakçılara ve mütayitlere el altından köşe parsellerin satar.sonrada kılıfına uyduruyor. Yok efendim yol,park,cami yeri der.Hop bir bakmışsın el altından yandaş emlakçı ve mütaitler almış.bimer le cimer e yaz şikayet et onlarda sana masal yazıyor.öyle imiş böyle imiş.miş muş arazileri yunan bilemedi ama belediye yuvanın yapmadınız.biiraz yapıyor...
 • Emekli Belediyeci9.12.2017 19:06:58

  Bolu medyasının % 80 haksız kazanç elde ediyor Bolu Belediyesinden.Onların hepsi Başkandan taraf  gözükürler ama alayı şarlatandır. Başkan Bolu medyasını para ile satın almıştır...
 • Vatandaş9.12.2017 14:30:04

  Yine ali cengiz oyunları dönüyor.kimse durduk yere rüş vet vermez.varsa bir yara kapamak için verilir.
 • bolulu9.12.2017 13:08:47

  Bu adam yıllarca belkaraağaç köyünde imamlık yaptı. Daha sonra AKP iktidara gelmesiyle birlikte kurucu il başkanı Alaaddin yılmaz tarafından tarım il müdürü yapıldı. tarım il müdürlüğünden sonra da televizyon kurdu ve yine 1 numaralı destekçisi alaaddin yılmaz dı.  
 • Belediyemiz şöyle zengin, böyle zengin dediniz !İlgili haberi göster

 • Bolu sevdalısı8.12.2017 18:07:49

  Bu ülkede devlet kademesinden bir adet Allah dostu,Vatansever yokmu?çıkıp şu belediye ve ekibini yukardan aşağı İNCELESİN.Heba edilen uygunsuz işleri,dönen dolapları görsün.
  Hakikaten sadece ve sadece bu adamın yönettiği belediye yi ve ses etmeyen il başkanını gördükçe ADALET kavramının bu partide yozlaşmış olduğunu düşünmeden edemiyorum.
  Sizler Akparti olarak bunları bizim gözümüze sokun,bizde sandıkta aynısını vatandaş olarak size yaparız.Reis'in hatrına oy verdik odamı görmez duymaz bu işleri.Eski hayatında vasfı olmayan kişiler şoförlü makam araçlarıyla,yapılan işler hep rezalet ve göz boyamalık.
  Kamu malını uygunsuz harcayan bilsinki SOYUNDAN SOPUNDAN,Ağzından burnundan ve bilimum yerlerden FELLİK FELLİK ÇIKAR!
 • Ercoşkun Yeniçağa-Mengen Karayolu'nda incelemelerde bulundu İlgili haberi göster

 • Muharrem İMAMOĞLU11.12.2017 19:34:21

    Sayın milletvekilim eski Zonguldak yolu Akıncılar ve Adaköy yollarına bir bakarmısınız BERBAT... Bu yolu Sanayii girişine bağlarsanız bizler 2Km yolu çiğnemekten kurtulacağız.Ne kısa yan yolu yaparsnız memnun oluruz.Cenazeler bile ters yoldan gitmek mecburiyetinde kalıyor.Selamlar
     Emekli İl Müftü Yardımcısı Akıncılarlı Muharrem İMAMOĞLU
 • Avcı8.12.2017 18:14:35

  Ya hacı abi sen buraları inceliyonda ,şehrin göbeğinde kalıcı yolunu ve diğer yapılan tüm meymenetsiz işleri niye incelemiyon?
  Bu yol boluya hizmet edecek de şehrin merkezindeki rezalet yollar kime edecek?
  Ne bahtsız bi iliz biz anlamadım gitti.
  Biri Geredeli boluya baktığı kattığı yok,biri zatti buralı değil oda şehirle değil daha çok dış hatlarla ilgileniyo.il başkanı Geredeli ondada hareket sıfır.
  Seçim zamanı geldiğinde kapı kapı gezerken bakam napacanız?
  Normal sade bir vatandaş olarak Size hakkım varsa GRAM HELAL DEĞİL bunu bilesiniz. Mevki makamlar geçici,mühim olan gökkubbede güzel bir seda bırakabilmek ama nerdeeeee.
 • Yaşlı ve engelliler huzur evi...İlgili haberi göster

 • Ekrem Kesmen8.12.2017 16:10:00

  Sayın Demircioğlu,  yazınızda geçen hayalinizi gerçekleştirmek için çok büyük çaba sarfeden Bolu Hayır İşleri Yapma Vakfı olarak, maalesef bir arsa temin edemedik. Bir hayırseverin vereceği araziyi de, Tarım Arazisi diye imara açtıramadık. Ama peşini bırakmadık.Valilik, Belediye, Özel İdare ve Hayırseverlerden halen umudumuzu yitirmedik.
 • Abant Tv'nin Sahibi tehdit ve şantajdan gözaltına alındı İlgili haberi göster

 • Keko10.12.2017 12:31:26

  Bolu da imar ve rant çetesi at koşturur artık.tarım arazileri ne 18 uygulanır,ayak bağınızı devre dışı yaptınız.milletin arazisini parselleyip  satarsınız
 • Muro9.12.2017 21:29:18

  Bu kimseler birinin kuyruğuna bastı.rahatsız olanlar bunları harcamaya çalışıyor.bakalım nereye kadar ne yapabilecekler.çok dokundu bazılarına...
 • SELEN SOY9.12.2017 16:39:11

  beter olsun bir allah büyük işte. kimlerin ahı var üstünde mehmet altun.sigortasız çalıştırdığın işçiler mi yoksa başkaları mı allaha havale ediyorum seni
 • Vatandaş9.12.2017 15:15:45

  Yapılan programlar en çok kimlere dokundu ise bu bir kumpas adalet umarım işler.
 • bolulu148.12.2017 17:34:20

  MEHMET BEY BÖYLE BİR ŞEY YAPMAZ VARDIR BUNDA BİR İFTİRA  YAPMAZ
 • Ali veli8.12.2017 17:06:33

  bolu da bunun gibi baskaları da var....
 • YAZIYA DİKKAT8.12.2017 16:33:36

  ŞU YAZIYI DİKKATLİCE OKUYALIM:

  (Hakan Polat-Avaztürk-22.10.2016)
  YEREL TV VE MEDYALARA DİKKAT!

  Deccalin Ordusu Fetö’nün 15 Temmuz ve bu sürece gelene kadar ne şekilde örgütlendikleri, gençlerimizi ve sade, saf vatandaşlarımızı dini duygularını kullanarak nasıl emellerine alet ettikleri açık seçik ortada.
  Aslında bugüne kadar çok fazla irdelenmeyen bir konuda bu hain ve emperyalizmin köpekliğini İslami motiflerle kullanan çetenin yerel yazılı ve görsel basındaki etki alanı.
  Tabi biz hep Samanyolu, Bugün, Kanaltürk, Zaman, Sızıntı gibi FET֒cülerin birebir elinde olan medyayı ve bunlara yapılan operasyonları gördük. Bunların bir kısmı Türkiye’den kaçtı bir kısmı ise kriptoluğuna bir şekilde devam etmekte. Eğer FETÖ ve işbirlikçileri nasıl ki şehir şehir, ilçe ilçe hem devlet birimleri ve hem de esnaf ve işadamları şeklinde örgütlendilerse, yerel medyalarda da örgütlenmemeleri imkansızdır.
  Can Erzincan Tv ile başlayan bu adım  bu kanalın kapanmasıyla sona ermiş midir?
  Bence ermemiştir.
  Ama klasik sessizliğe gömülerek işleri ve örgütlenmeleri büyük bir suskunlukla yaparak bugünlere gelen FETÖ hainleri, başarısız 15 Temmuz girişiminden sonra yerel basına sızmakta ve/veya nüfuz etmeye çalışmaktadır.
  Çünkü yerel bazda çalışan görsel ve yazılı basın yaşayabilmek için reklama ihtiyaç duymakta dolayısıyla küçük ilçe ve şehirlerde yeteri kadar reklam alamayan bu basın, ister istemez ekonomik anlamda parası olan birilerinin veya örgütlerin oyuncağı haline gelmektedir.
  Geçenlerde kanallar arasında zapping yaparken Abant TV isminde bir kanala denk geldim. Bolu’dan yayın yapan kendi halinde mütevazi yerel bir TV kanalı, Bolu’da ki  yerel yayınları takip ederim çünkü Bolu FET֒yle mücadelenin çok çetin olduğu, Sayın Bolu Valisi Aydın Baruş ve Sayın Bolu Vali Yardımcısı Mustafa Özsoy ve ekibinin gecenin yarılarına kadar FETÖ ve hainlerini temizlemek için canla başla çalıştıkları ve gazeteci dostum, abim İmdat Aslan’ın yaşadığı ve bu terör örgütüyle hayatını göze alarak mücadele ettiği bir şehir. Hoşuma gitmeyen birkaç konuşmayı izleyince  küçük bir araştırma yapma gereği duydum.
  Sahibi Urfalı.Yani Bolu’yla bir alakası yok. Ama çok da önemli değil, nereli olduğu. Sonuçta kanal reklam almalı ve  finans sorununu çözebilmeli. Bir TV kanalı yürütme işi de et veya bakkal reklamıyla yaşayacak kadar ucuz değil. İşte tüm yerel bazda yayın yapan kanalların yanlış yerlerle ilişkilerin başladığı yer de tam bu nokta yani finans sorunu. Ve bir bakıyoruz Bolu’da FET֒nün en büyük merkezlerinden biri olan Highway ve eski sorumlusu vatan haini kaçak Adnan Daylan’la ilgili bu kanal vasıtasıyla youtube dan yayınlanan ve daha sonra silinen görüntüler, karşılıklı nemalaşmalar, ahbap çavuş ilişkileri.
  Dolayısıyla da bu ahbap çavuş ilişkisinin duygusal mecburiyetinde FET֒yle mücadele eden bürokratları karalama ve bu bürokratları pasifize etmeye alet olma ve FET֒yle mücadeleyi sulandırma. Eee, ne demişler “gavurun ekmeğini yiyen kılıcını çalar.”
  Abant Tv sadece bir örnek ama bunun gibi bayağı görsel ve yazılı medya kanalları ama kripto olduklarından ama finans sağlamak amacıyla ne yazık ki bir şekilde Deccalin ordusu FET֒ye alet olmaktalar.
  Bir gazeteci olarak bu yayınların ne zor koşullarda yapıldığını bilen bir insanım. Yeri gelir ailenden yeri gelir zamanından yeri gelir cebindeki parandan taviz verirsin. Ama hiçbir zaman vatanından taviz veremezsin, hiçbir zaman üç kuruş para için terör örgütlerine alet olamazsın.


 • reza8.12.2017 13:25:13

  medya gücünü tehdit olarak kullanmak nitelikli dolandırıcılık veya örtülü gasp tır..
 • Salih ÖZDEMİR8.12.2017 12:23:57

  Bunda bir iş var!  Bolu da fetöyle  savaşan ve Bolunun sorunlarını korkmadan gündeme getiren tek kanaldı.Siyasilerden çok kimseleri rahatsız etti. Yaptıysa cezasını çeksin,yapmadıysa  çok kişi yanacak.Bekleyelim görelim
 • MEHMET8.12.2017 10:02:58

  BU VATANDAŞIN SAHİBİ OLDUĞU KANALDA SİYASİ PROGRAM YAPAN ARKADAŞLARINDA ŞÖYLE BİR GÖZDEN GEÇİRİLMESİNDE FAYDA VAR. SONUÇTA PROGRAMLARI PATRON BEY TEK BAŞINA HAZIRLAYIP SUNMUYOR.
 • Ali 8.12.2017 09:00:29

  geçen yıl,bir dostumun yanına ziyarete gitmiştim.,o şahıs ta geldi.reklam almak için aba altından sopa gösteriyordu.çok şaşırmıştım.bu adamlara bir zaman devlet daireleri teslim edilmiş diye..!!!!
 • Hamza 8.12.2017 01:06:26

  şaşırdık mı?
 • Emar8.12.2017 01:02:56

  Çekirge bir sıçrar iki sıçrar üçüncüde sıçrayamazmış
 • Bolu'da DEAŞ Operasyonuİlgili haberi göster

 • Mustafa8.12.2017 08:47:11

  <şahıs ülkesi savaşta iken ülkemde geziyor. Suriyeli ve ıraklı eli silah tutabilecek olanlar derhal ülkelerine geri gönderilmeli.
 • Arçelik’te anlaşma sağlanamadı, işçiler ayaklandıİlgili haberi göster

 • tam da buuu9.12.2017 12:27:19

  Sendika başkanının fabrika müdürü tarafından seçildiği bir kurumda yaşanan bu  olaylar inanın çok komik geliyor...Sonra biz elimizden geleni yaptık hadi çalışın beyler...
 • emrah kurtalan9.12.2017 00:31:31

  işçisiniz işçi kalacak ve öleceksiniz o kadar..
 • bolulu7.12.2017 23:18:13

  Herkes ektiğini biçiyor.
 • Üst yakadan7.12.2017 18:50:12

  Bişi olmaaaaz, yirmi yıldır aynı tiyatro,sendikalar iyi polis kötü polis oynar, sendika işverenle bi şekilde anlaşır olan yurdum çalışanına olur.çıksa ne yapacak? Alayı kredi kredikartı vb. borçlu. 1020kişi çıkacak oturacak vs.Arçelik daha öncede gördü bunu.1020kişiyi kafaya yazar,50şer 50şer işten çıkarıverir.Kimsenin kimseye müdanası olmadığı bi devirde hele hele kapitalist bi devirde üstüne üstlük tamda kriz ortamında Allah muhafaza çıkın derlerse ? hazırda CV si bekleyen binlerce aday var.tamam şartlar ağır rakamlar komik ama yarın entegrasyon gelecek ve çoğu çıkarılacak zaten.ozaman?
 • Atamıza her şey yakışıyor İlgili haberi göster

 • mehmet kılınç7.12.2017 12:10:38

  ATAMIZA NELER YAKIŞMAZKİ. ALLAH ONDAN RAZI OLSUN.
 • Cumhurbaşkanı'na hakaretten yargılandı, hiçbir alakam yok dediİlgili haberi göster

 • Avcı6.12.2017 20:46:37

  Buna geri vites derler.
 • Bitik Esnaf6.12.2017 16:14:35

  'Hacklendiğini' 'hack'

Sayfalar:

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak