bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

 • Atatürk'e tüküren öğretmen açığa alındı İlgili haberi göster

 • Hamit y26.11.2016 00:06:42

  Su dursun bet Tam bi emeklisiniz
  Sahsen o kisi bolu icin bulunmaz bir deger onu gorevden Almak  bence meb icin biyil bir kayip  
 • nejdet uçak25.11.2016 23:54:09

  fetö nun uzantıları
 • Dursun YILMAZ25.11.2016 13:14:36

    Eğitim denen şey insana değerli olanın nasıl daha iyi değerlendirilebileceğini öğretir.Değere tüküren öğretmenin şayet olay gerçek ise öğretmenlik diploması elinden alınmalıdır.
 • Emniyet Müdürü İbrahim Özel düğmeye bastıİlgili haberi göster

 • Osmanlı Tahtası26.11.2016 14:58:31

  Osmanlı tahtası gibi zirzoplar gelişmekte olup da birtürlü gelişemeyen toplumlarda hep olmuştur. Gelecekten ümidi kesmiş sadece şimdiyi yaşamakta, makarna ve "kara elmas" kömür ile karnı doymakta oy verdiği partiden tatmin olmaktadır. DÜnya batsın umrunda değildir bir üst akıl vardır onu gıdıklamaktadır, üst akıl yaptı deyince bütün sular durur ve cevapsız soru çözülmemiş sorun kalmayıverir.  Geçmişten gelen hurafeler efsanelerden Malkoçoglu KaraMurat gibi esatirden başka katma değer bulamadığı kültür birikimi ona neo-bilmemnecilikten başka bir kapı açamaz. zawallıdır kazmadır tahtadır beyni çürük bal kabağı halini almıştır. Kültür ölmüştür onun için.  
 • emar26.11.2016 08:27:07

  Mahallenin yorumcusu çakma osmanlıyı yancı yapmış osmanlı ahvadına kafa tutuyor. Bunu çok doğmatik buluyorum.
 • Dursun YILMAZ25.11.2016 16:12:26

  Sayın Osmanlı ahvadı,sen önce Osmanlı ahfadı yazmasını öğren.Ahvat değil AHFAT olacak.Yani anlaman için yazıyorum. v harfi f harfi ile yer değiştirecek.Ahfat demek torunlar demektir.Bu cahilliğinle yorumlarıma yorum yazdığını zannediyorsun.Sözlük kullanmasını bilmiyorsan hiç olmazsa GOOGLE amcana sor.Google amcan da seni yanaklarından öpsün.
 • Çakma Osmanlı25.11.2016 15:58:12

  Osmanlı Ahvadı denen lombak. Senden amelesi yok. Çakma Osmanlı.
 • Osmanlı ahvadı25.11.2016 14:58:57

  Dursun işin gücün yok her habere amele amele yorum yetiştiriyon, yeter la,valla yeter. İşin gücün yokmu senin,git ilim irfan öğren
 • Dursun YILMAZ25.11.2016 13:20:39

  Bu kişisel menfaat kavgalarını bırakabilsek te ilim-irfan ve ilim-bilim kavgalarını yapabilsek.Zaten bunları yapabilseydik bu gevşek durumlar ortaya çıkmazdı.
 • 2 infaz koruma memuru adliyeye sevk edildiİlgili haberi göster

 • Infaz Koruma25.11.2016 18:42:10

  Simdi F Tipinde buyuk bir moral bozuklugu var yorum yazmaya bile cekiniliyor.ALLAH buyuktur.Bu arkadasimiz cok temiz, imanli, vatan severdir.Elbet bu iftiracilara yuce yaradan cezasini verecektir.
 • 13 Yıldır Atanamayan Öğretmen Garsonluk Yapıyorİlgili haberi göster

 • Emanet By 26.11.2016 16:18:33

  M.Eğitim Sistemimiz milli ve devlet politikası olmaktan çıkarılmış, parti- bakan politikasına dönüştürülmüştür.15 yıldır iktidarın eğitim ve istihdam politikası çökmüştür.Akılcı realist üretime ve istihdama dönük politikaları yoktur.Ülkemizin hangi mesleklerde insan gücüne ihtiyacı var, ne yapmalı gibi bir derdi de yoktur iktidarın!
  81 ile 81 üniversite ve yerden mantar gibi üreyen sözde Vakıf Üniversiteleri..Alt yapısı doğru dürüst kampüsü, hocası, kütüphanesi vs. olmayan üniversiteler. Gençlerin zamanını çalan; parayla diploma satan, mezunları cafe' lerde ömür tüketen üniversiteler. Öğretmenlik mesleği felç..Pozitif bilimlerden çok dinci eğitim ön planda.Bunca Eğitim Fakültesine, Fen-Edebiyat fakültesi ne gerek var?.İhtiyaç yoksa kapat!..
 • Bilir Kişi25.11.2016 14:26:57

  Dursun YILMAZ nickli şahıs garsonluğu kötülememiş ki ? Niye saldırıyorsunuz ?

  Sistemin bozukluğunu anlatmış. Bunu anlatırken de örneklerden yararlanmış...
 • NEJDET UÇAK25.11.2016 13:55:53

  dursunhaklı )   bey= ne iş yaptığını bilmem ama garson ve kominin okulu yok.hele hele boluda herkes garson .GELGELELİM otelçilik yüksek okulunu bitirenlerede garsonluk yaptırman ve çalıştırmak istiyorlar.otelin idareçileri kesin akraba sen ne diyorsun.
 • Dursun YILMAZ25.11.2016 13:37:36

  Dursun Haklı rumuzuyla yazan arkadaş.Yorumumu okuduğun ve doğru anladığın için çok teşekkür ederim.Küçüğüm isen gözlerinden,büyüğüm isen ellerinden saygıyla öperim.İnsanın yazdıklarının doğru anlaşılması insanı mutlu ediyor.Evrendeki tüm pozitif güçlerde seni mutlu etsin.
 • Dursun Haklı25.11.2016 13:24:43

  Memleketin haline bak. Garson olmak sanki kötü birşeymiş gibi aksettiriliyor. Kardeşim öyle bir ülke hayal edin ki her insan hoşlandığı mesleği, en iyi yaptığı mesleği yapsın. Garsonluktan hoşlanamaz mı insan? Çöpçülük yaparak motive olamaz mı yani? Asıl sıkıntı çöpçünün garsonun az maaş alıp tayyare bugün gel yarın git tarzı bir zottirik belediye memurunun iyi maai alıyor olması veya daha istikrarlı bir meslek olarak görülmesi. İster garson ister çöpçü olurum. ülke sana her fırsatı sağülayabilecek bir ülke olmalı yani.
 • Dursun YILMAZ25.11.2016 12:31:15

  Dursun'a diye yazan arkadaş.Sen önce bıranş kelimesinin BRANŞ olarak yazılacağını ve ülke isimlerinin büyük harfle başlaması gerektiğini bir öğren,Osmanlı ahvadı ve Dursun'a rumuzlu arkadaşlar sizlerde okuduğunu doğru anlamama rahatsızlığımı var?Ben beş demek istiyorum siz keş anlıyorsunuz.Ben yorumumda boka nispetle tezek amberdir diyerek bulunduğumuz her ortamın kötü olduğunu fakat iyi olmaması için bir mazeretimizin olmadığını demek istemiştim.Her insanın anlayışını elbette aldığı eğitim seviyesinde  ve beyin korteksinin gelişimi düzeyinde ele almak gerekir.İspanyol ata sözü der ki; çalışmak değerli vaktini boşa harcamaktır.Bu ata sözünden ne anlayacağınızı duymak istemiyorum.Whatever do,do it best.
 • 141425.11.2016 11:24:24

  Oy Tursin sen bütün işçileri hayvan yerine mi koyuyon Yazik sana senin beynin donmuş
 • SANATA DEĞER25.11.2016 11:17:41

  bu ülkede sanata ve sanatcıya önem vermeyen mankafa zihniyet oldukça teror cinayet istismar... her türlü pislik olur.
 • Dursun' a25.11.2016 09:58:42

  Dursun denen cahil ve kibirli: fabrikada çalışanlar hayvanmı? avrupayı kaç kere gezdinde saçma salak yorumlar yapıyorsun avrupada 70 yaşındaki nenelerin kasiyerlik yaptığını 70 yaşındaki dedelerin yerleri süpürdüğünü biliyormusun? Devlet her okuyana, mezun olana iş veremez bu Ülkemizdede, avrupadada, amerikadada böyle her mezun olana bıranşına göre iş veren ülke varsa söyle oraya gidelim. Ha her mezun olana verilen iş var ülkemizde: mesela Doktorluk bu bölümü bitirirsen bir dilekçe ile atanırsın. ama beden eğitimi öğretmenliğini okurken  bu genç adam zor atanacağını bilerek okudu zaten küçük bir puan ve yetenek sınavı ile atanmıştır, KPSS den yeterli puanı alıp atanamamışdır. Devlet her mezuna iş vermek zorunda değildir. bu Dünyada böyle
 • Osmanlı ahvadı25.11.2016 09:37:08

  Dursun bu kafa ile sana hiçbişey uğramaz,ya sen bukadar avrupa hayranısın defol git orda yaşa,nasıl bir mezhepten geldinde böyle yorum yapabiliyosun, Arkadaş atanamamış çünkü hainler bu kardeşimizin hakkına girmiş,nevar adam helalinden ekmeğinin peşinde,sende alman kadın fabrikada hayvanlaşamam demiş diyosun,fabrikada çalışan eğitimliler hayvanmı bre karakter yoksunu.yorum yapıcaksan edebinle adabınla yap,meymenetsiz hain düşüncelerini kendine sakla,biz toplum olarak kanaatkar şerefli onurlu bi toplumuz,biran evvel alman kadının yanına git sen.SENİ VATANDAŞ YERİNE KOYMUYORUM,SEN TÜRK TE OLAMAZSIN.AVRUPA HAYRANI DEĞİŞİK Bİ TABİATA SAHİPSİN,yorumlarından belli,KARDEŞİMİZİ ALNIN TERİYLE ÇALIŞIP HELALİNDEN KAZANDIĞI İÇİN KUTLUYORUM
 • Dursun YILMAZ25.11.2016 00:14:29

  İşte bu köleliğin Türkiye'de halen devam etmekte olduğunu gösterir.Türkiye'de yaklaşık 60 Milyon insan hem kör,hem cahil,hem mesleksiz hem de köle gibi hayat sürüyor,böyle bir hayat sürdüğünün bile farkına varabilecek düzeyde eğitimi yok.Alman bir kadın almış olduğu eğitimden dolayı,fabrikada çalışacak kadar hayvanlaşamam diyebiliyor.Ah şu gelişmişlik ah bize'de bir gün uğrayabilir misin?
 • Görme Engelli Öğretmenin Meslek Aşkıİlgili haberi göster

 • Muhsin YAŞAR25.11.2016 10:44:38

  Özlem Öğretmenimizin öğretmenler gününü tebrik ederim. Kendisinin azimli sabırlı ve çalışkan bir kişiliğe sahip olmasından dolayı tekrar tekrar tebrik ediyorum.
 • Dursun YILMAZ25.11.2016 00:16:59

  İnsan olan insanın aşamayacağı engel yoktur.
 • İl Jandarma eski Komutanı Ordu'dan ihraç edildi İlgili haberi göster

 • Yarene25.11.2016 10:14:26

  Yazdıklarınıza katılmamak mümkün değil Malum yakın tarihte Türkiye genelinde il emniyet müdürlüğü bazında büyük bir değişiklik yaşandı bu neyin göstergesi değiştirilen illerde yeterince terör örgütleri ile mücadele edilmediğinden,Tek vatan,tek millet,tek bayrak o veya bu makamı mevkisi ne olursa olsun terör örgütleri ile ilişkili olan kişiler yasalar çerçevesinde hesabını vereceklerinden en ufak bir şüphem yok     Saygılarımla...Not.Sorumlu olduğu kurumdan 70 kişi KHK ile ihraç ediliyorsa Fetönün bölge imamları kırmızı bültenle aranıyorsa ve bu kişi Rektör Yrd.Tıp Fak.Dekanlığı yapmışsa  bunu hesabı ilgililerden sorulmaz ise kimse beni Boluda Fetö terör örgütü ile mücadele edildiğini anlatmasın.
 • Yaren'e25.11.2016 09:25:58

  Sn yaren kardeşim çok haklısın sonuna kadar haklısın, lakin şu şekilde düşünmek gerekir,sizin bizim bildiğimizi Devletimiz bilmiyormu? TABİKİ BİLİYOR ve bu şekilde ihanet içinde olanlar elbette sıranın kendine geleceğinden haberdar,vatandaş olarak bize düşen görev vatan aşkıyla sağıcısıyla solcusuyla şuanki durumda devletimizin hükümetimizin yanında olmak,birlik ve btünlüğümüzü korumaktır.sünni-şii,sağcı solcu vb kavramlardan sıyrılmamız silkelenmemiz gereken bi dönem,Uzun adam ne diyor"hesabın üzerinde bir hesap vardır" yani Allah cc. Samimi olanın herdaim yanında.
  Buyüzden devletimizin bu hainlere tokadının elbet ağır geleceğini sabırla beklemeliyiz,emin ol suç sahibini zabteder,sıranın geleceğini bilenler aylardır kabus görüyodur:))
 • Yaren25.11.2016 09:08:39

  Albayın arkasındaki gözlüklü neden atılmıyor Üniversiteden? 2014 yılına kadar Kenan rektör yard, Hayrettin Ö başhekim değil mi idi? 2014 ten sonra Hayrettin Rek. Yrd, Kenan başhekim olarak mübadele edilmedi mi? Mehmet yazıcı Düzce den ne zaman ve nasıl alındı? Bunlar alınırken komisyonları kim tayin ediyor? Fetö ile mücadele de biraz ciddiyet ve bürokratlar yerine aşağıdaki memur taifesi hikaye nedenlerden atılmamalı. Balinalar dururken hamsi ile istavrit ile uğraşmayın. YAZIK ve GÜNAH
 • Boşver25.11.2016 08:15:53

  Belediyeden ihraç edilen, başkanın yanındaki bir numaraları niye haber yapılmıyor.
 • Dursun Yılmaz'A25.11.2016 01:06:45

  Dursun Vatan hainimisin sen,darbe diye lanse edilen ne demek bilader? İkiyüzün üzerinde şehit bin üzerinde yaralı gazimiz var,sen neyin kafasındasın, adını dursun koymuşlar ya boşuna değil, hakkaten seni en şiddetli şekilde kınıyor ve vatan haini ilan ediyorum,görevinden alınanların kriterleri belli,senin ona aklın ermez,ama çıkıpta onu bahane edip bunu bahane edip hükümet bunları yapıyor demek ŞUAN EN BÜYÜK HAİNLİK TİR.
  Dursun denen vatandaş senin yorumlar DURAGOYSUN,mümkünse yorum yapma adamında tepesinin tasını attırma,hain olanı asan memleketten korkulursa EVET KORK,idam geldiğinde ilk sen ve senin gibiler iltica da ister,örnekleri çok,orhan pamuk abin gibi korkarsın DURSUUUUUN,KORKMA SENİ ASMAZLAR,başka ceza verirler
 • Dursun YILMAZ25.11.2016 00:26:10

  Bu darbe girişimi diye lanse edilen darbe olayını bahane ederek  kimler ne için fırıldak çeviriyor?Bunu anlamamız için yalan söyleyen tarih kitabını 30 yıl beklememiz gerekiyor.Bu ülke halkına çok yakınlaştı,halkı uyaracak  korkusuyla Başbakanını sudan bahanelerle asmış bir ülke.Korkulur.
 • Erdal Bekiroğlu'nun evine hırsız girdi İlgili haberi göster

 • İnşaatçı nalbur25.11.2016 15:54:19

  Bu bina hafriyatçı Balaban'ın yaptığı, Belediye başkanı Alaaddin Yılmaz'ın da oturduğu bina değil mi?

Sayfalar:

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak