bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

 • Baysal'dan Başkan'a "Vebale ortak olma" uyarısıİlgili haberi göster

 • aydın köroğlu18.3.2017 14:00:07

  anlamaz  o kendısıde onlardan hiç anlamak istermı  işine gelmez  18 mart gununun özel hatırasıyla bırgün geldıkleri gibi gıdecekler
 • Bilir Kişi17.3.2017 18:09:50

  Evetci arkadaşlara duyurulur !

  Başkanlık Sistemi'nin Türkiye'yi eyaletlere böleceği tehlikesini AKP'liler inkar ederken bu konuda ilk talep İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Topbaş'tan geldi. Topbaş 'İstanbul kendi kendini yönetsin, başka müdahaleler olmasın, kendi kararını kendi versin' dedi.

  Demedik mi bu anayasanın sonu bölünme olur diye.
  Bakın baklalar ağızdan bir bir çıkıyor.
  Hala evet vereceğim derseniz vebali sizin boynunuza.
  Ben üstüme düşeni yaparak sizi bilgilendiriyorum.
 • ertugrul17.3.2017 12:29:46

  İzzet Baysal sen rahat uyu,vatanına ve CUMHURİYET ine sahip çıkan bir yeğene sahip olduğunuz bir kez daha kanıtlandı. Bolu ya bu kadar hizmet etmiş olmanıza rağmen yeterince anma günleriniz kutlanmadığı ortadır. Bizi yönetenlerce unutturulmaya çalışılıyor olsan da sen kalbimizdesin dualarımız seninle yüce insan.
 • Köylüsü16.3.2017 23:17:15

  Güzel yurdumun önündeki tüm engellerin,pkk,fetö,dhkp c,bilumum terör örgütlerine niyetleri açık olan hristiyan dünyası da eklendi.16 nisanda temennimiz odur ki ülkemiz güçlü olarak çıkacak.Yeterki iç düşman ve dış düşman bizi rahat bıraksın.Şimdi ve yakın zaman için olumlu olsada gelecekte basiretsiz,yetersiz,kişisel çıkarlarını ön plana çıkaran kişilerin ülke yönetimine seçilme ihtimalleri her zaman vardır. ve egemen güçlerinortadoğu yolunda bir ülke yapma korkusunu ve endişesini taşıtmaktadır bizlere.Temennimiz o durki 16 nisandan sonra ki yakın tarihte değil, ama uzun vadede de endişe taşıyan insanımızı söylendiği gibi güzel günler bekler.
 • Köylüsü16.3.2017 12:36:29

  Millet millet diyerek devlet saltanatını,kişi diktatörlüğünü,(şimdiyi ve ülke için uzun vadeli düşünün)astığı astık,kestiği kestik bir yönetimi kurmak için güzel ülkeme kötülük yapıyorlar.Unutmayalımki 90 yıldır demokrasi,insan hakları,hoşgörü sayesinde yıkamadıkları ülkemizi tıpkı ortadoğu ülkelerinde yaptıkları gibi bir diktatör yaratarak ülkemizi bölme,parçalama projesini uygulamaya koymuşlardır.Yanlış anlaşılmasın bu yazdıklarımı uzun vadede düşününüz.Bu nedenle Güzel İnsan,Büyük Hayırsever,Önce Bolu ve ülke sevdalısı Sevgili Büyüğümüz Sayın Ahmet BAYSAL ı kutlar ellerinden öperim....
 • emekli16.3.2017 11:55:04

  Sn. Baysalın yazdığı bu mektup demokrasiye ve insan haklarına inanan savunan dini bütün insanlarımızın düşüncelerini ortaya dökmüştür, günahı sevabı ile geçen bir 15 yılın muhasebesini yaparız elbet, lakin bugün önümüze dayatılan bu anayasa değişikliği altında gizlenen bu ülkenin rejim değişikliği isteiğidir ve hazırlanışı sunuşu ve sonuçları tamamen bir çılgınlık tır. bu ülkenin maceralara atılma gibi   bir lüksü yoktur.bu referandum çağrısı acilen geri çekilmelidir vebali hem insanımız hemde ülke için çok büyük zararlar getirecektir..
 • Bolulu1416.3.2017 10:09:53

  Sayın  Murat Celesun çok güzel ve kibar bir şekilde düşüncelerini yazmış, doğrudur yanlıştır kendi takdiri kimse bir şey diyemez. Lakin "O yüzden zalimlerin zalimliklerine dur demek, halkın iktidarını silahla elinden almak isteyenlere haddini bildirmek için ne pahasına olursa olsun EVET" şeklinde bir yorumu var. Öncelikle bilinmesi gerekir ki yönetici seçmiyoruz, yönetici seçsek mevcut iktidarı bu şekilde övebilirsiniz, ancak biz farklı bir oylama yapacağız, bu durumda da yöneticilerin kim olduğu değil neyi oyladığımıza bakmamız lazım. Anayasa değişikliğini kendiniz okursunuz, anlamadıklarınızı anlayanlara sorarsınız sonra EVET veya HAYIR tercihinde bulunursunuz, bu tercih sizi ilgilendirir. Buna dikkat edilmesi gerekir diye düşünüyorum.
 • Vatandaş16.3.2017 09:11:22

  Sayın Ahmey Baysal'ı kutluyorum bir vatandaş olarak.  Sayın Murat Ceklasun a da değişiklik talep edilen 18 maddeyi sakin sakin iki kere okumasını salık veririm. İnşallah her şey HAYIR lı olur
 • Mehmet16.3.2017 08:22:47

  Referanduma "evet" diyen rektör acaba Devletin istihdam konusunda seferberlik ilan etmesine rağmen neden emeklileri istihdam etmekte? İstihdam ettiği zat nereden gelmiştir? Sn. Ahmet amcamız, bir mektupta rektöre gönderin lütfen
 • Mustafa16.3.2017 08:19:31

  Üniversite rumuzlu arkadaşa katılıyorum. Rektör kamu görevlisi olmasına rağmen referanduma "evet" diyeceğini beyan ederek tarafsızlığını yitirdi. Zaten Üniversiteyi feto karargahına çevirdiği için tarafsızlığını yitirmişti ama şimdi rüzgara göre yön değiştirdi.
 • mektup16.3.2017 06:06:36

  Mektubu tam adamına yazmış... Hollanda başbakanına yazsaydı, daha başarılı olurdu... Ahmet Bey çok temiz kalpli birisi... Neler döndüğünün bir farkında olabilse... İdam mahkumları cellatına aşık olurmuş... Gocca Bolulu kısmen açıklamış...
 • Hayırcı16.3.2017 00:39:40

  Bütün kentlerde toplu açılış törenleri yapıyorlar Bolu'da toplu kapanış törenleri ne zaman yapılacak.Utanmadan kapı kapı dolaşıyorlar yazıklar olsun.
 • Muhteşem İnsan16.3.2017 00:30:46

  Bütün hayatını Bolu'ya adayan Değerli BAYSAL Ailesinden Ahmet Amca sizin hakkınızı bu memleket kesinlikle ödeyemez.Ne olur bir kere sözünü tutsalar.Ama nerde.Bolu'da siz olmasaydınız ne hastane hele okul ne halde olurdu tahmin edemiyorum.Bolu'daki bürakrat ve m.vekilleri( özellikle iktidar)okul işlerini size havale ettiler.Yan gelip yattılar.Yazıklar olsun. Ahmet Amca sizin bu tavsiyeniz Bolu''ya emir olmalidır. Çok teşekkürler Ahmet Amca. Rahmetli İZZET  BAYSAL babamızdan Allah razı olsun mekanı cennet nurlar içinde yatsın. Size ve BAYSAL AİLESİNE sağlıklı ömür temenni ederim. Sizi çok seviyoruz Ahmet AMCA.
 • Allah rızazı için bir HAY15.3.2017 22:58:16

  allah razı olsun.yüce gönüllü insan.umarım bolu halkı ve sizin eserleriniz sayasinde ilim irfan öğrenen gençlerimize bu çağrınız bir örnek olur.umarım bütün türkiye bu şağrınızı duyar.yalnız sayın başkan hayır diyemez.yokksa çok kızarlar.
 • Üniversite15.3.2017 22:25:01

  Sayın Ahmet Amca... Bir mektupta Rektöre yazsan yerinde olur. Gerçi oda koltuğundan kalkmaya niyeti yok ama bir yıl sonra oturduğu koltuktan kalmak zorunda kalacak ve pislikleri ortaya çıkacak. Bu üniversitede rektörlerin hepsi hesap vermiştir. Hayri ÇOŞKUN'da mutlak hesap verecektir. Bakalım o zaman onu hangi güç koruyacak.
 • Gocca Bolulu15.3.2017 21:44:48

  Sn. Baysal sizden ve Ailenizden Allah bin kere Razı olsun,Bolumuza katkılarınız ölçülemez.
  Lakin o ufacık köy odasında konuştuğunuz ve kardeşim dediğiniz belediye başkanı HİÇ HAKKA GİRMEYEN,PENSİLVANYA İLE İŞİ OLMAYAN,HİZMETTEN YANAN TUTUŞAN BİRİ  maalesef DEĞİL.
  Zamana göre kemane çalan,gram hak hukuk tanımayan,örgütün tüm binalarına(yurtdışıda dahil) destek olan,kamu malını kartalkayalarda sarotlarda keyfi saçan,ufak bi şirketi yönetemezken Şimdi güç yetmeyecek kümesler,rehabilitasyon merkezleri,ünivrste yurt işletmeleri yapan bi işadamı oldu.
  "kim devlet malından hakkı olmadan bir hırka alsa,savaşta ölse şehit SAYILMAZ" HZ. MUHAMMED S. A. V
 • Murat Celesun15.3.2017 21:34:57

  Sevgili Ahmet amca Allah sizden ve merhum İzzet Baysal'dan ebeden razı olsun,size uzun ömür merhumun mekanını cennet eylesin. Ama bu yapılanlar ülkenin son zamanlarda düştüğü durum ülkenin güdülür,yönlerdirilen bir ülke durumundan çıkmasından dolayıdır. Bu iktidar zamanında halkın refah seviyesinin arttığını,alım gücünün artığını sizde görüyorsunuz. O yüzden zalimlerin zalimliklerine dur demek,halkın iktidarını silahla elinden almak isteyenlere haddini bildirmek için ne pahasına olursa olsun EVET. İnsan bin kere sürününmektense bir kere ölür.Avrupalıların elinde kozları varsa bizimde zulmü gören ona razı olmayan Allahımız var.
 • Hintli15.3.2017 21:06:08

  Hint Atasözünde denir ki:
  "EĞER BİRİLERİ OTURDUĞU KOLTUKTAN KALKMAKTA SIKINTI YAŞIYORSA KESİNLİKLE ALTINI KİRLETMİŞTİR."
 • Hayirci15.3.2017 21:04:45

  Iktidarin koltugunu kaybetmemek icin yurtici magduriyet calismalari bitti. Cunku artik yurticinde karsisindakiler magdur artik. Sira geldi yurtdisi calismalari
 • Köroğlu'nun Torunu15.3.2017 19:50:42

  Sn. Baysal Allh  aklınıza dilinize canınıza sağlık versin. Ülkemizin geleceği, devletimizin varlığı bu kara günlerden aydınlığa çıkmak için Hayır diyoruz. İzzet Babamıza Yüce Rabbimden rahmet, size de uzun ömürler diliyorum.
 • M.A15.3.2017 19:37:37

  Sayın vakıf başkanımızında dediği gibi günaha ortak olmamak en büyük sorumluluğumuzdur.
 • Yargı bağımsız ve tarafsız olacakİlgili haberi göster

 • Ahmet hitit 19.3.2017 11:27:29

  Bu vekil hayali konuşuyor,  adeta alay ediyor gibi? ! Hayatın gerçekleri hiçte öyle değil! ? Bidat kültüre haiz insanlar anlayamaz, çünkü sorgulama melekleri körelmiştir..
 • Dursun YILMAZ17.3.2017 12:38:43

    Ninni söylemenize gerek yok.Bu Ülkede 65 Milyon yaşayan ölü yarattınız.Ölüleri ninni ile uyutamazsınız.
 • Bilir Kişi17.3.2017 12:22:52

  Evetci arkadaşlar,
  Barzani'nin tvsi Rudaw'da, Kürdistan bölgesi olarak Türkiye'nin şehirleri gösteriliyor. Bunlar son uyarilar.
  Sonra biz evetci değildik vs. Demeyin çok geç olur.
 • Harun Karun17.3.2017 11:05:41

  Biz onlara HARUN olun dedik Onlar KARUN oldu bir zamanlar bir büyük düşünür demiş. Ne güzel söylemiş. Kim mi o ? HAYIRLI GUNLER.
 • gercek vatansever17.3.2017 11:02:31

  Külahıma anlat. Ele verir talkını kendi yutar salkımı. Deniz bitti deniz.
 • levent ercan17.3.2017 10:26:56

  Yargı bağımsız olacakmış hiç güleceğim yoktu.  Milletin gözüne baka baka yalan söyleme.    Hayırlı günler.
 • SAMİ16.3.2017 23:49:23

  Sözleriniz hiç inandırıcı değil. Benim oyum HAYIR. Yüzbinkere HAYIR...
 • Hüsnü kuru16.3.2017 23:43:16


  Yine kandırıldıklarının farkında olmayan ey AKP'li seçmen arkadaşlar size bu anayasa referandumunu önünüze koyanları daha düne kadar  fetö kandırmadı mı?. Barış sürecinde analar ağlamasın sözlerine kaıp yine kandırılmadınızmı? E o zaman o kandırdı bu  kandırdı diye neden ağlayıp duruyorsunuz da bizim dediğimize neden kulak arkası ediyorsunuz.Biz yıllarca anlattık dinlemediniz. Bari bu sefer yoğurdu üfleyerek yiyin. Bakın evet derseniz yine Kandırılacaksınız. Ve bu sefer öncekiler kadar kolay olmayacak. Bu sistem değişikliğine vereceğiniz evet oyları nedeniyle  Tüm Türk halkını yakacak bununla birlikte Türkiye'yi batıracaksınız. Lütfen kendinize gelin.
 • Sopa16.3.2017 21:36:14

  Allah in sopasi inecek az kaldi

Sayfalar:

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak