bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

 • Para kazanma hırsı...?İlgili haberi göster

 • NUR7.2.2018 23:49:15

  100 - 500 yıl sonra şu anda yaşayanların hepsi toprağın altında olacak. kiminin kabri dünyalar kadar genişleyip cennet bahçesine dönecek kiminin ki de kemiklerini birbirine geçirecek şekilde daralacak, bunu tarlasını daire karşılığı verenler için değil onları buna itenler için yazıyorum herşey daha çok kazanç olarak görülüyor....milyon dolarlar öteki tarafta işe yaramıyor ;nedir bu para hırsı ;dünyanın en zengini olsanız neye yararsınız ALLAH IN VADETTİKLERİ HAKTIR HESAP GÜNÜ ÇOK YAKINDIR
 • Salih ÖZDEMİR7.2.2018 14:33:19

  Evet toprak koruma kanunu var.Ya uygulayan varmı? Şu anda tarım arazileri Yerel yönetimler önderliğinde devlet eliyle talan ediliyor.Çiftçiye köylüye kredi vereceksin, arkasından  tarım arazilerini altarnatifi olduğu halde kamulaştırıp dükkan veya konut yapılmasına izin vereceksin.Üstelik bizleri yönetenler kamulaştırılan yerlerin etrafında  alınmadık tarla bırakmadılar.Malesef Boluda ki yalaka medya da buna göz yumuyor .Çünki çıkar hesabı yapılıyor.Bolu ovasını bok kokusuna teslim edenler Boluluların sessiz kalması sonucu istediğini yapabiliyor.Sizin benim gibilerde konuşunca provakatör oluyoruz.Yokmu Boluda 5403 sayılı kanunu uygulayacak mercii. Yok .O zaman Ne ile yönetiliyoruz.Zaman gelecek balkonda domates yetiştirecez.Uyumaya devam.
 • cihangir7.2.2018 13:46:35

  köylünün patatesi 5tl yapsa onu 7,10 tl yapsın diye yine bekletir her köy evinde 2,3 tane traktör,taksi, minibüs var tarlalar parça halinde ama devasa traktörler var.geniş arazin olur anlarım,onda var bende alırım düşüncesiyle yapılan bilinçsiz işler.tarım arazilerini koruma diye bir düşünce yok,verimli topraklar böyle giderse betonlaşmaya kurban olmaya devam eder
 • İsmail YILDIRIM7.2.2018 13:06:09

  Sayın Tarık Abacı iyi güzel yazmışsınız ama şöyle orta halli bir Bolu köylüsünün çarşıda kaç tane dairesi var hiç bunu bir araştırdınız mı, eğer köyle bir irtibatınız varsa kendi köyünüzden özellikle patates ekimi yapılan merkez köylerinde yaşayanların merkezde kaçar dairesi var bir araştırmanızı öneririm. Bu arada köylünün ürününün para etmemesi çok büyük bir sorun, köylünün hakkını vermek lazım bunun yanlış anlaşılmasını istemem. Yazarın anlatmak istediği tarım arazilerine sahip çıkmak, mesela Fidanlığın arazisine hastane yapılacakmış merkezde hiç o kadar büyük verimli tek parça bir arazi varmı, işte bu arazilerimize sahip çıkalım, hastane her yere yapılır ama tarım her yerde yapılmaz.
 • TARIK ABACI7.2.2018 12:29:12

  neyapsın köylü dayım patatesin kğ 0,70 krş tarla olmuş arsa vergisi çıkmış 1000 katına sen hiç patates ekip yetiştirdinmi gazete köşesinde gazel okumaya benzemez
 • Birliğimizin başındaki 'Türkiye' adıyla övünç duyuyoruzİlgili haberi göster

 • Remzi8.2.2018 15:44:36

  Sn. Tugra, TTB ve TBB Türkiyeyi yani ülkemizi ve Türk'lüğümü savunuyorlar? Ya yanlış anladınız ya da kasıtlı yapıyorsunuz. Bu ülkenin haini de bitmez, Yiğitleri de bitmez. Fetoş nasıl ki yüce dinimizi maske olarak kullanıyor ise bazı sözde  stk lar da Türk ibaresi ile ihanet, hıyanet ve delalet ile hareket etmeye devam ediyorlar.
 • Erdemli8.2.2018 00:25:14

  Atatürk'ün dahilide ve haricide bedbahlar olacaktır ifadesi başında TÜRK ifadesi bulunsa dahi alçakların olabileceği ifadesini ortadan mı ? kaldırıyor akıllı olmak lazım fetö de islamı kullanmadımı?
  Herkim hainlerle aynı amaca hizmet idiyorsa oda haindir. TÜRK milletinin içinde yeri yoktur. Herkesin hak ettiği yeri ve zamanı geldikçe hesabı elbette sorulur ve sorulacaktır. Bu milleti birlik içinde ayakta tutan değerler varki şuan topyekün Mehmetçiğin arkasındadır. Tabiki soysuzlar hariç.
 • Tugra7.2.2018 21:45:25

  Ülkemizi bu hale getirenler, Türklüğünden korkanlar, müslümanları kan gölüne atanlar şimdi birde Türkiye yi ve Türk lüğü savunanlara vatan haini muamelesi yapıyor, yazıklar olsun.  
 • Küroğlunun Torunu7.2.2018 16:27:50

  AKP Genel Başkanı R.Tayyip Erdoğan!ın TÜRK TÜRKLÜK VE TÜRKİYE ile kesin bir hesaplaşması ve antipatisi var.Ama biz 100 yıldır sahip  olduğumuz bu kavramlardan onur gurur ve şeref duyuyoruz.
 • huseyin7.2.2018 16:11:18

  türkiye  adına yakışır  davranmıyanların başında türk yazsa ne olacak yazmasa ne olacak gayri milli davrananlar benim güzel ülkemin ismini  kullanmasınlar kimi savunuyorlarsa onun adını alabilirler
 • Mustafa7.2.2018 14:04:30

  O zaman Türk ibaresini taşımak istiyorsanız T.C. Devletinin çıkarlarını başta baronuzun ve kişisel çıkarlarınızın üstünde tutarak hareket ediniz. Emperyalist güçlere şirin gözükmek için yapılan açıklamalara neden ses çıkarmıyorsunuz? Cumhurbaşkanı sonuna kadar haklı. Kurumsal kimliği Türk ile başlayacak ama ihanet odaklarına, emperyalistlere, dış güçlere hizmet edeceksiniz. Yok öyle yağma.
 • nejdet uçak7.2.2018 12:54:54

  sayın devlet bahçeli "milliyetcilik bu mu ? TÜRK  kelimesi bir  ülkenin oluşturduğu  ulusal  kavram dır.neden rahatsız  oluyorsunuz.SİZKİ  bu ülkede vatanını milliyetciliği  seven bir LİDERDİNİZ.
 • Belediye yap-boz oynamayı seviyor !İlgili haberi göster

 • XY7.2.2018 17:19:52

  Acaba bu ve benzeri işlerde kara para falan mı aklanıyor?
  Yerel yönetimlerin denetimi sırasında bu olanlar nasıl açıklanıyor acaba?

  Şehir bölge planlama diye bölüm var üniversitelerde, neden bir bilene danışılmaz?
 • Vatandaş7.2.2018 11:54:33

  Geçen sene 100 tl verdiğim imar durumu belediyesi bu sene 220 olmuş.alt taraftan bir kağıtları psrasını 120 zam mı olur.hizmet yok ama zam süper bırakın kardrşim vatandaşı soymayı adamış gibi iş yapanların yatacak o koltuğu terk eden.....
 • sendaaksungur 7.2.2018 10:47:49

  oradakı problem  sudan çok toprak kayma tehlıkesıdır  beledıye hemen  ıstınat yapısını yapsın  yukardakı KÜLTÜR SİTESI  bıranda ınebilir  buradakı ınatlaşmayı  anlamakta güclük çekıyorum doğa dınlemezkı  bırgün sonuç verır  beklenilmesın  arzedıyorum
 • ali ak7.2.2018 09:54:24

  yol yok yol ne dünya kenti, saçmalamayın
 • sanayici7.2.2018 09:17:00

  İhaleyi başkana veya partiye yakın biri alıyor. Alan elini sürmeden bir yandaş adamına %20 düşük veriyor. Alan yandaş adam beleşe gelmiş iş oda bir yan adamına veriyor ve ilk başta elini sürmeden ihaleyi 1000 tl alsın örnek 3 cü kişi bu işi 600 liraya başlıyor. Parayı ilk 1 ci bir kısmını alıyor ama 3 cüye gidene kadar para pul oluyor bi işe başlanıyor ardından iş yarılandıgında para üsteki yidiginden gelmeyince 3 cü vatandaş boru yerine ne olursa takıyor.Bu ihaleyi verilirken ihaleyi alan yapmıyor ise bu ihale ceza eklenerek geri alınmalı teminatı yanmalı .Zaten işin aslı 800-900 malzeme ve +karla yapılması gerekirken 2 kişi elini sürmeden para alındıgından işler hep uyduruk oluyor.Dua edelimde boru takıyorlardır en azından umuyoruz
 • Adnan Oktar'ın kanalını şikayet ettiler İlgili haberi göster

 • turan soy15.2.2018 13:21:14

  Atatürk Türkiyesinde yaşayan bir hanım, nasıl giyineceğine ve nasıl konuşacağına kendisi karar verir ve kendine haset edenlere veya iffetsizlik iftirası atan zevata nasıl cevap verilmesi gerektiğini de bilir. Diyanetin maaşlı memurlarına duyurulur....
 • ADEM ÖZLÜ10.2.2018 20:48:28

  T C  kanunları yeterli  değil,  diyanet  sen   göreve kalkışmış, aşagıda  yazılanlara  bir  bakın,  böyle  işlere  bakacakların  geçmişinin uygun  olması gerekliliğini  unutmuşlar, mış ,kulağınıza  küpe olsun, bu  millet  her  şeyin  farkında.
 • XY7.2.2018 17:12:42

  Ya birde utanmadan poz vermişler.
  Ensar yurtlarında çocuklara tecavüz edilirken niye ses çıkarmadınız? Hırsızlık ve yolsuzluk işleri için niye ses çıkarmadınız?
  İnsan biraz utanır be!

  Yazacak çok şey var da, neyse !
 • İsmail YILDIRIM7.2.2018 10:18:11

  Yazmayayım diyordum ama genede duramadım. Sayın Diyanet-sen yetkilileri imamların, hocaların mezarlıklarda v.s. yerlerde para karşılığı Kur'an okuması yanlıştır, günahtır diye bir yorumunuz olacak mı acaba, çok merak ediyorum.
 • ADALET özüdoğru6.2.2018 20:46:48

  DEVEYİ hamutuyla  yutanlara  neden  senelerden beri ses  çıkarmadınız, diyanet  elamanı hocalar  türkiyede görevli avrupaya  üc beş  sen  görevli  gidiyor oradan da hacca  torpilli görevli gel  keyfim gel türkiyedeki  maişini  alıyor almanyadaki  maaşını  da  alıyor hacca arabistana  gidiyor hac  hacarası da  alıyor  , bir ayda üç  ballı maaşı milletin  vergilerini cebine indirenlere, DEVEYİ  HAMUTUYLA yutanlara senelerdir sözünüz yok, ayıbıhiç  yok,  demi onlar  yandaş, Adnan oktar bir ayda üç  yerden  para almaz haramdır der hak etmiyorum  der üç yerde çalışmadım  der  yanlışlıkla alsa bile  geriye  devlete verir,  sizler camilerde doğruluk  vaazı verenler duvarlara konuştuğunuzun farkında olun, veya da  ilmiyle amel  eden olun .
 • İsmail YILDIRIM6.2.2018 15:01:55

  Çok ilginç, bir ben seyretmemişim (yalana gerek yok, bir iki sefer kanal değişiminde bende gördüm) şu meşhur Adnan hocayı, Diyanet-sen'liler bile seyretmişler, ama bütün kabahat Adnan hocada, yaptığı program diğer hocalar tarafından beğenilmemiş, daha dikkatli bir şekilde hazırlanmalı.
 • Murat ERMİŞ6.2.2018 14:53:27

  Geç kalmış olmasına rağmen Yerinde bir Karar. Önemli olan bundan sonrası Ne yazık ki Ülkemde varsa, YARGI MENSUPLARIMIZA Ait.
 • Muratthan6.2.2018 11:03:43

  Ey memur sen, sizlerin yaptığı İslama ve insanlığa karşı isyan değilmidir? Ehil olanları bay pas edip liyakatsiz kişileri koltuklara doldurmanız İslamın ve insanlığın neresinde var. Açıklayın.
 • Cenap6.2.2018 11:00:31

  Ehmet, sendikacılık adına liyakatsız kişileri koltuklara doldurtman ile Adnan Oktar denen şahsın yaptıkları ile aranızdaki fark nedir? Adnan denen şahıs aleni kıvırttırıyor siz ise gizli...........
 • sendikalı6.2.2018 09:54:00

  bunların sendikacılıgı siyaset üzerine, yıllarca çalışana sendika diyerek hak alıyorlar sonrada luzümsuz işlerle ugraşıyorlar beyler bunlara ayırdıgınız zamanı işinize ayırsanız çalışan daha mutlu olur
 • Osmanlı Ahvadı6.2.2018 09:19:37

  Bugüne kadar neredeydiniz ey diyanet mensupları? Mahmut Alan denen bi adam var,hepinizi toplasak bi Mahmut etmiyo,Mücadele o adamın verdiği gibi olacak,korkak kaçak göçek desinler diye yapmayın bişeyleri! Yorumcu arkadaşlardan biride yazmış şu oğlancılık yapan ulusal haberlere çıkan oluşumları da bizahmet açığa çıkarsanız!
  Ya göründüğünüz gibi olun,ya olduğunuz gibi görünün!
  Adnan Oktar denen soyu belirsiz hala devlet eli ile engellenemeyip,toplumun sinir uçlarına dokunmakta.
  Ülkemizde topyekûn temizlik ve düzen şart.Ülkesine ihanet edenlerin,toplumun ahlakını bozanların,uyuşturucu ile gençleri kıranların Katli vacip
 • Polat6.2.2018 08:48:09

  türkiye de toplasan bu kanalı seyreden sikayet eden kesim kadar izleyen vardır. Hatta şikayet edenlerin bile izlediklerine eminim. Siz pamuk işlerine bakın Adnan öldüğünde tıkarsınız pamuğu alırsınız intikamı ...
 • ziya orhan6.2.2018 00:19:10


  Beyler sizler bizlere sürekli kendi hayat görüşünüz için saygı ve kırmızı çizgi talep ederken, bizlerin sizlerden ayrı düşünenlerin yaşam alanıma sürekli davetsizce girmeye devam ediyor, ülkemi, çocuklarımın yaşam hakkını, gelecek nesillerimizin sağlığını tehdit etmeye devam ediyorsunuz.Kendi dünya görüşünüz için ülkenin genç beyinlerini imam hatiplere mahkum ederek bilimden, gerçeklerden alıkoyup, birer robot yetiştirmeye çalışıyorsunuz.Ha unutmadan şunu da sizlere söyleyeyim: Din Allah ve kul arasında olduğunu tekrar hatırlatırım. Size de tavsiyem  kimsenin de işine de  dinine  karışmayın.  

Sayfalar:

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Abant Butik Otel Abant Otel Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak