bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

 • Bayram ve Boluİlgili haberi göster

 • Köroğlu Dingili28.6.2017 21:05:11

  Bana bak Köroğlu . Yaw bıraaaak tırıvırıyı da bana cevap ver.

  İlerde mahkemelerce suçlanınca paşa paşa tazminatları ödeyecek kadar ahmak ve salak mısın? Kabul ediyon yani? Vergilerim sapına kadar helal olsun, düğün altınlarım sünnet paralarım evim feda olsun. Teröriste silah göndersinler , onlar benim canım yaa, yerim ben onları mı diyorsun? Yani enayisin? İt gibi alışıp kazandığın paraların böyle haince sağa sola örtülü mörtülü kullanılmasından memnun ve mutlu musun? Bunlara herşey feda mı diyorsun? Tamaaam madem öyle diyorsan ilerde eşşekler gibi anırıp 'Benim param bunlara haraaam olsuuun, ühüü ühüüü pis hırsızlaaar! Kandırıkçılaaar' diye bağırıp zırlamayacağına söz ver. kelle!

 • Köroğlunun Torunu28.6.2017 16:32:18

  Buradan klavye ile hakaret edecek maçan var madem , editöre yada buraya iletişim bilgini bildir sana ulaşayım yüzyüze et o hakaretleri.Erkek sen Adam san dediğimi yaparsın.soyu kanı geni bozuk hain.
  Ben haberi yayınlayana edep adap sınırlarında yorum yazdım.aynı seviyede cevabını yazdı. Sen kimsin ha soyu meşrebi belirsiz hain.
 • Yorum Farkı28.6.2017 14:52:31

  Parti içi demokrasiden yoksun CHP sözüm ona Adalet için çıkmış yollara. Sivil itaatsizlik ve pasif direniş kılıfı altında gezi ruhunu hortlatma çabası.

  Yıllar yılı yerelde - genelde ve de referandumlarda elde edilen başarısız sonuçları kamufle etmenin gayreti. Sallanan başkanlık koltuğunun zeminini sağlamlaştırma ve parti içi muhalefetin yükselen sesini kısma manifestosu.

  Parti yönetiminin aldığı başarısız seçim sonuçlarını eleştiren ve sorgulayan milletvekillerini, yöneticileri disipline sevk eden bir parti liderinin, Adalet yazısı ile yollara düşmesi trajikomik bir durum. Aziz Nesin'in Zübük adlı eserini şiddetle okumanızı tavsiye ederim. Saygılar.
 • Köroğlunun Torbası28.6.2017 13:03:55

  Bu ülkede adalet varmış!!! Wayyyy wayyy wayyyyy

  Alis haaarikala diyaaarında way wayyyy.

  Yuh be.
 • Köroğlu Kör28.6.2017 13:02:10

  Ulan Köroğlu Kör

  Günah işleme özgürlüğü var?Günah işleri ama ortaya çıkaranı ezerim. Teröriste silah sevkiyatı yapma özgürlüğü var de mi? Ahmak herif senin vergilerinle yapılıyor bunlar. Asıl ihanet budur. Pisliği çirkefliği gün yüzüne çıkarıp halka bildirmek basının görevidir. Sen ahmak ahmak dolanmaya devam et. Yıllar sonra uluslarası mahkemeler devletimizi miyarlarca dolar tazminatlara cezalandırınca ve savaş suçlusu ilan edilince ozaman senin cebindeki kuruşa kadar alacaklar ve cezayı sen ödeyeceksin. Ama salaksın öngörün yok. Kelle çalışmıyor. Beyin pörsümüş. Milliyetçilik diye eşşekler gibi anıra anıra slogan atıyorsun ama bu tazminatları ödemeye gelince ve ekonomi çökünce iş işten geçmiş olacak.Sen bu gerzekliğine devam et ulan.
 • Mustafa28.6.2017 12:10:51

  Sn.Kılıçdaroğlunun yürüyüşü Adalet yürüyüşü değil, Bu yürüyüş pensilvanya menşeili kasete karşı diyet (biat) yürüyüşü. Kılıçdaroğlu önce partisindeki terör yardakçılarını, destekçilerini atsın, ondan sonra adalet yürüyüşü yapsın. Gözündeki hokrayı görmeyen siyasetçiler başkalarının gözündeki çapaklara bakmasınlar. Basın dünyası ama tarafsız olanlarda bu yürüyüşün ne kadar saçma olduğunu görsünler, görüyorlar ama Sn.Cumhurbaşkanına gıcıklık olsun diye destek oluyorlar. Bu Yüce Türk Milleti sizi ve sizin gibileri asla affetmeyecektir.
 • Realist Bolulu28.6.2017 10:44:43

  Köroğlunun torunu sen gerçekten KÖROĞLU nun torunu olsaydın ADALETİN ne olduğunu ve  ülkede ADALET varmı yokmu bilirdin. Yorumumdanda anlaşıldığı üzere sen bolubeyinin torunusun fikir ve düşüncelerin o yönde anlaşılan o ki genlerinide bolubeyinden almışsın. Avrupayı bende çok gezdim ve hâlada geziyorum ve ne yazık  bizim ülkemizde ADALET e önce tecavuz ettiler sonrada öldürdüler. Biraz araştırmacı olmanı tavsiye ederim.
 • Cumhur Bandakçıoğlu27.6.2017 20:03:37


  Köroğlu^nun Torunu,
  19 Ocak 2014  tarihinde  yaşanan anlar,  o gün bütün haber ajanslarını düştü. Dolaysıyla ben de 29 Mayıs 2015 de Cumhuriyet gazetesinin yayımının çok  bir değeri olduğunu düşünmüyorum.  Zaten o gün sağır sultan bile her şeyi duydu.  Adalet arayışının sadece Enis Berberoğlu nu indirgemek haksızlık. Yazıda belirttiğim gibi bu ülkede  Adalet mekanizmasında sıkıntı sadece  bugün değil  dün de vardı. Bu ülkede  Avukat- Hakim işbirliği ile mal talanı yapıldığına bizzat şahit oldum,  Tanınmış Kişi, Avukat,  Polis Müdürü, işbirliğine inana Savcı vasıtasıyla  insanların  zevk için nezarethanelerde alı konulduğuna şahit oldum.  Vatandaşın 50 TL kredi kartı borcu için haciz yazısı yazıp,  50 türlü tahsilat yolu sunup  aynı bankada  bulunan 450 TL mevduatı görmezden  gelip  geri ödemek için 200 Km yola yollayan BDDK gördüm.   Yani ülkemizde Adalet, Hak, Hukuk kavramı her yönüyle baştan yazılmalı.  Sevgi ve saygıarımla.
 • GOCABOLULU27.6.2017 19:43:49

  Hukuk her zaman iktidarda kim olursa olsun değişmeyen bir bütündür. Ancak devir kanun devri olmuş "bizdensin yada değilsin değilsen de hainsin" bu neyin kafası!
  Memleketi 15 yıldır yönetenler yine mağdur. 2015 yılında neredeyse bütün emniyet müdürlerinin FETÖ cü ilan eden dönemin içişleri bakanı değilmiydi o müdürler o makamlara uçarak mı geldi, onları oraya atarken kimler imza attı. Aklımızla lütfen dalga geçmeyin hala "AK PARTİ"liliğine değil liyakatına bakın bu memlekette sadece AK PARTİ'liler vatansever değil!..
 • Köroğlunun Torunu27.6.2017 15:10:42

  Bandakçıoğlu ;
  Ülkenin milli sırlarını ,milli meselelerini,milli menfaatlerini ve hareketlerini HAİNLİK yaparak basına veren bir vatandaşı sırf kendi partiliniz diye savunmak adaletse O ADALET SENİN olsun.
  Vatana ihanetin bedeli 25 sene değildir.asıl mevcut hükümete kızıyorum.vatana ihanetin bedeli İDAM dır.
  Katli vaciptir.25sene beslemek değildir. Particilik vs gütmüyosan ne işin var orada?
  Ülkede adalet yokmuş bilmemne bilmemne, o kadar ülke geziyosun ve bizim ülkemizde adalet olmadığını yazmışsın.bende seni gerçekten okumuş görmüş geçirmiş birisi sanıyordum. Dahada ne yazına nede yorumuna bakarım. Adaletin has ı bu ülkede.Allah'ın izniyle en son hain kalana kadar da işleyecek.Pensilvanya ya kadar gidin.yolunuz açık olsun.
 • Taşkestili27.6.2017 13:46:06

  Şu belediyenin rezil çalışmasına karşın inanın chp'yi tutar hale geldim.
 • Bayramda acı haberİlgili haberi göster

 • bolulu26.6.2017 20:25:44

  kucucuk gunahsiz yavru. Cocuklari bir.an bile Yanliz birakmamak gerekli. Allah rahmet eglesin.
 • Kılıçdaroğlu İzzet Baysal’ın Anıt Mezarı’nı ziyaret etti İlgili haberi göster

 • Ali Tütün Kütük30.6.2017 12:44:51

  Yahu Ali tütün. Nere mezunusun? Orman adamımızın? Yandaş medyanın beyin yıkama yağlama kurbanlarından mısın? Yoksa gerzek mizin? E be cahil Dolmabahçelerde el ele kol kola olan akepeye ne demeli? Dolmabahçe mutabakatı ne oooolum laaan! oslo görüşmeleriş ne laaaan!!! Sen salak mısın yaa ya bunu savunanlar salak mı yoksa bile bile yalan iftira mı atılıyor yaaa?? Bu cehepe el ele kol kola söylemi nedir anlamadım yaw? Altını doldurabiliyor musun bu söyleminin yoksa herkes bu yalanı söylüyor ben de söyleyeyim modunda mısın? Ya gerçekten salaksın. Evet salaksın. BU hakaret değil bir gerçekliği ortaya koymadır. Sana salak diyerek hakaret etmiyorum bu bir farkındalık ortaya koymaktır. Öcalan'a övgler sunan o yandaş yazarla ne olacak peki?
 • ali tütün30.6.2017 08:56:17

  Adaleti  arıyorsunuz Vatanı savunurken milletinin huzurunu korumak için kendilerini feda ve şehit olurken o zaman hdp ile yan yana kol kola gezerken hiç aramadınız yürümediniz adalet için yollarda
 • Ahmet hitit30.6.2017 08:14:46

  Türkiye ve Türk Dünyasında ATATÜRK, Bolu'da ise İZZET Baba!  Var mı bunun ötesi? !! "Adalet" için yürüyen herkese teşekkürler! !!
 • firuze27.6.2017 10:09:32

  Eyvah eyvah
 • Mustafa Sarıçiçek27.6.2017 05:17:41

  Adaleti arayacak yer varda biz mi aramadik kurban nerde var şöyle orda arayalım milli eğitim den kaldırdılar Adalet bakanlığı torpil ile kurumuna personel alırsa nerde aranıyor bahsedilen Adalet...
 • ZAFER26.6.2017 18:05:37

  hangi yüzle ziyaret edeiyon hdp nin tetikcisi mubarek bayramda utanmadan sıkılmadan birde şov yapıyon adalet yolda aranmaz.birde şehitler için yürüde görelim
 • Kaza bir facia ile sonuçlanabilirdi !İlgili haberi göster

 • bolulu25.6.2017 23:14:04

  kural 1 onune yuksek hizda.giderken.canli cikarsa carpacaksin.
 • Karacaağaç Köyü Kılıçdaroğlu’nu ağırladıİlgili haberi göster

 • Ahmet s. v25.6.2017 11:39:55

  Boludaki yol kaldırım rezilliğini acaba chpyemi söyylesek  belki onlar biçare olurlar, nasıl olsa AKP zerre ilgilenmiyor
 • CHP sıkıştığı yerden böyle yürüyüşlerle çıkmaya çalışıyorİlgili haberi göster

 • Ahmet hitit27.6.2017 14:41:05

  Yine boş boş konuşuyor! ? Liyakat-adalet ten eser kalmamış,  Chp başlatmış ama her kesimden vatandaşlarımız destek veriyor;  çok şükür! .. Önüne geleni"feto- pkk" vs.ile suclayip sindirme derdinde! ? Artık "bu işin"kontrollü darbe" olduğuna inanmaya başladım! ??..
 • İLKAY25.6.2017 23:32:22

  Millet sizin 15 yıllık iktidarınız boyunca izlediğiniz ayrıştırıcı, gerici ve kutuplaştırıcı politikalar sonucu karpuz gibi ikiye bölündü. Bu nedenle birlik ve beraberlikten bahsetmeniz hiç inandırıcı değil. Keşke bu ülkede adaleti, hak ve hukuku koruyucu tedbirler alsaydınız da Sayın Kılıçdaroğlu'nun adalet için yürümesine gerek kalmasaydı.
 • Alp 25.6.2017 12:33:59

  Ergenekon kumpaslarına alkış tuttunuz, balyozda askerleri darbeci diye suçladınız,kalanları casusluk davası ile suçladınız. Ordu bağırsaklarını temizliyor dediniz.dursun çiçek, mustafa balbay mehmet haberalı meclise sokuyor chp diye dilinize doladınız. Sonrasında özür bile dilemediniz,yüzünüz bile kızarmadı.bütün suçu fetöye atıverdiniz.sütten çıkmış ak kasık oldunuz.
 • Beyoğlunda bolulu25.6.2017 11:38:03

  Ercoşkun önce bolu'ya bi çivi çakmışmı, nerde açılış var orda, heryer berbat yol kaldırım yok ,bunlara ses çıkarma ondan sonra chp'yi suçla, sanki bu bolu'daki sorunları CHP yaptı, bırakın bu işleri, sürekli kendinizi övüyorsunuz
 • Nevzat YILMAZ25.6.2017 11:15:46

  Görüşlerinize katılmıyoruz sayın vekil..!
  Türkiye Cumhuriyeti AKP ve AKP'lilerden ibaret değildir.. Tüm vatandaşların hakkı-hukukunun korunması konusunda, şu an işbaşında olan hükümet olarak sorumlusunuz..
  Bu eylemleri eleştireceğinize, öncelikle yürüyüş sebebi olan adalet sistemindeki aksaklıkları gidermeye çaba göstermeniz gerekir, yetkili ve sorumlu kişiler olarak.!
 • Kılıçdaroğlu Bolu’da İlgili haberi göster

 • HDP=PKK26.6.2017 18:53:37

  "Biz sırtımızı PKK/HDP'ye dayadık." diyen Figen Yuksekda'a "özgurlüüüüükkkk" diye bagıran' flama tasıyan HDP li ucubeler de Kocaeli ilinde Dersimli Kemal'e eslik edecek. Matematik denen zatın midesi bu olayı nasıl alacak ki?
 • Matematik26.6.2017 12:11:07

  4000- 5000  aralığında katılım var. Ayça Dalmaz  senin kafan Almaz! İşimize bakalım.
 • Ergenekon25.6.2017 17:31:34

  Arakadaşlar Hz.İsa ya 12 kişi inandı.Hz.Nuha oğlu ve çoçuğu inanmadı.ALLAH kimseyi kör ve münafık etmesin.Kılıçtaroğlunu ve içeri giren milletvekilinide sevmiyorum  ama bu ülke de ADALET yok..ALLAHIN adaletinden kaçamıyacaksınız....
 • ayca dalmaz25.6.2017 15:59:54

  5000e yakın kişi katıldı yazmışsınızda hani neresi 5000 kişi 1000 kişi yok belkide orda
 • hakkı hakyemez25.6.2017 10:06:26

  Siyah la  beyazı,   haklı   ile  haksızı,   ayırdederek  görmek  bu  ülkede  sorunmuştu*  şimdiden  sonra  mümkünatı  yok.

Sayfalar:

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak