bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

 • Cumhurbaşkanlığı Sisteminin katkılarını anlattıİlgili haberi göster

 • bahtiyar kandemir1.4.2017 09:55:31

  Şenselize'de on dakika otur. Gelen giden insanlara dikkatlice bak.Yüz kişiden doksanı Suriye'li, Irak'lı, Kuveyt'li, Suudi Arabistan'lı. Dünyada ne kadar çulsuz, ipsiz, sapsız, aylak varsa ülkemize doldurdunuz. Gözleriyle, sözleriyle, davranışlarıyla bayanlarımızı taciz ediyorlar.  Üç milyon Arap'da sıradaymış. Size EVET demek Türk Milletini kendi yurdunda azınlık durumuna düşürmektir.
 • bahtiyar kandemir1.4.2017 09:47:59

  Sen bırak 100. yılında dünyanın büyük ülkesi olma laflarını. Büyüklüğe adaysan, Lozan Antlaşması ile bizim olan Ege Denizi'ndeki 17 adayı Yunanlılar işgal etti. Almanya'ya, Hollanda'ya ' Eyyy Almanya, eyyyy Hollanda !' diye efeleneceğinize işgal edilen adalarımızı geri alın!
 • Cafer ERSÖZ1.4.2017 00:27:56

  2010 referandumunda da evet'de ısrar ettiniz .Böylece fethullah gülen  o referandumdan aldığı güçle 15 temmuz darbesine kadar geldi.Devlet yöneticilerimiz "kandırıldık" deseler de kandırıldık demekle bu işler düzelmiyor. 15 temmuz gecesi ölen insanların sorumlusu 2010 referandumunda fethullah gülen'in devlete sızması için evet diyenlerdir.
  Şimdi aynı hatayı bir daha yapmayın lütfen. 2010'da verilen kısıtlı yetkiler ülkeyi nasıl kaosa sürükledi gördük. şimdi verilen geniş yetkiler yarın çok kötü bir yöneticinin eline geçerse bu sefer sokağa dökülmek kötü kalpli insanları ülkeden def etmeye yetmeyecektir. 16 Nisan'da  kendinizi düşünmüyorsanız çocuklarınızı düşünün.Verdiğiniz oy  partiler için değil vatanımızın geleceği içindir.
 • bahtiyar kandemir31.3.2017 21:22:42

  Daha EVET çıkmadan Barzani denen ABD'nin has oğlanını kırmızı halılar sererek karşıladınız. Birleşmiş Milletler'de kaydı, adı, sanı olmayan sözde Kürdistan'ın bayrak denen bez çaputunu Ankara ve İstanbul'da dalgalandırdınız.ABD'nin oğlanı Barzani sizden yüz bulunca Kerkük şehrinde de sözde bayrağını astı. "Irak'ı bölüp, bağımsız devlet kuracağım!" diyor. Bir de 16 Nisan'da EVET çıkarsa neler olacağının işaretleri değil mi bunlar vekil efendi?
 • FETÖ yapılanması hakkındaki iddialar çok çarpıcı ! İlgili haberi göster

 • Adalet aksak ta olsa Topa1.4.2017 02:00:06

  AİBÜ de Son derece Örgütlü olan FETÖ Yapılanması H.Coşkun Döneminde Öylesine ivme kazandı ki. Dünyayı ben yarattım edalarında İnanılmaz derecede kadrolaştılar. Kadrolaşma Yanlızca Tıp ve Diş hekimliği fakültesinde olmadı Tüm fakülte ve yüksekokullarda oldu. Akademik Alımlardan İdari Personelin atamaları Kapıdaki güvenlik birimlerini bile Fetö Yapılanmasına göre atadılar. Hastanenin gelirlerini hortumladılar 9 Tirilyon borçla hastanayi Kamu Hastaneleri birliğine teslim ettiler. Bunun ötesi mi var Bunların hepsi Terörist Hepsi FETÖ cü. En üst Fetöcü Dr Yazıcı ve Erzurumdan gelen  ahlaksız Şu anda kaçak olanlar Tabii bunlara Yardım ve Yataklık Yapanların en başında Rektör HAYRİ COŞKUNUN Ta kendisidir. Adalet önünde hesap verecektir
 • Teşekkürler Türkiye31.3.2017 15:43:53

  İddialar öyle çarpıcı ki çarpım tablosu gibi. iddianame değil de Matematik defteri harbiden. Vay beeee sızmışlar sızmışlar sıza sıza sızma zeytinyağı gibi olmuşlar. Üniversite müniversiteyi bırak umumi helaların bile yönetimlerini ele geçirmişler. Rahat rat s.çamıyorduk şimdi baya rahatladım. arada gidiyorum bakıyorum umumi hela girişindeki dayının tipine pek fetocu metocu gibi durmuyor yani. Onları da tıktılar heralde içeri. Bravo hiçbiyerde umumi tuvalet yönetiminde bile kalmamalılar. Çöpçülere operasyon nezaman bu arada? En son orası kaldı.
 • Rektör şüpheli sıfatıyla hakim karşısına çıkacak !İlgili haberi göster

 • Maddi Destek 3.4.2017 16:40:09

  ya bu döner parası işlerinden o kadar çok beddua aldınız ki. dönerleri de rektör yardımcıları dekan başhekim hep fetoculara aktardınız. arif e ne oldu döner işlerini yapsın diye sırf bu iş için onu getirdiniz. örgüte maddi destek sağladınız. suçlamalardan biri de bu olmalı. O kadar çok beddua aldınız ki. Ne yapalım Allah ın adaleti er geç tekerrür eder.
 • Fıs çıkar 3.4.2017 16:38:03

  Hiç bir şey olmaz. Aslan payı alanlar gene aslanlar gibi çıkar gezerler. Bu ülkede siz adalet olduğunumu sanıyorsunuz. Adalaet var mı?
 • Hacaturyan usta2.4.2017 21:43:45

  Umarim adalet er gec yerini bulur.bi zmanlar kucuk daglar benim der gibiydi.simdide oylemi acaba merak ediyorum
 • Hayri Coşkun Kaçabilir mi1.4.2017 02:27:46

  Cumhuriyet Savılığı makamına Rektör Hayri COŞKUN Hakkında Basında çıkan haberlerden sonra tutuşmuş Fetöcü Yapılanmanın baş mimarı suçlamasının ciddi sonuçları olacağı endişesi içerisinde kaçma hazırlıklarına başlamış Hayri COŞKUN Kaçarsa Bunun sorumluları Adalete hesap vermek zorunda kalacaklardır şimdiden uyaralım durumu devletimizin savcılık makamı bilsin öğrensin istededik Ne kadar doğru bilemem bu bir dedikodu duyumudur Rektörün konumu ve suçlandğı suçlamalara bakarsak durumun ne kadar önemli olduğu duyumun her an gerçekleşebilir olduğu önemlidir.
 • Fetö Teröristlerine 1.4.2017 02:09:09

  Acele Etmeyin arkadaşlar Boluda daha çok güzel şeyler olacak. Aliler. veliler. Başkanlar Rahat olun. Bu ülkede Fetö Teröristleri Temizlenecektir. Hayri Adaletin Karşısına henüz çıkmadı. çıktığında gerçek Türkiye nedir nasıldır görecektir. Belediye Başkanı ve Çetesi de.
 • Ah be rektor1.4.2017 00:31:10

  Ah be rektör daha başlamadı bile biliyosun degilmi.okadar isledigin suçlar tek tek karşı na çıkacak.hak gaspına uğrattıgi n insanlar seni düştüğün yerin dibinde tutacak .feto pyd davasından beraat etsen görevini kötüye kullandı gi n davalardan beraat edemeyeceksin farkına varmaya başladın artık değilmi. eski emniyet müdürü de yok seni kollayacak napacaksın şimdi. his suça bulaşmasan hak gaspında bulunmasan nekadar iyi olurmuş degilmi sayın rektör.
 • Terörist değil menzilciyi1.4.2017 00:21:29

  Sayın mahkeme heyeti.rektörlüğe adaylığımı koymadan önce bi anlaşma yaptım.fetocular beni destekleyecek bende dekan enstitü ve yüksek okul müdür yardımcılarının en az 1 tanesinin bunlardan olmasına göz yumacaktım.2. Kez seçilince bağzı dekanlık ve müdürlükleride bunlara vermek zorunda kaldım.öğretim elemanı ve görevlilerini hep kendilerinden seçtiler ve üniversiteye fetoyu doldurdular ne yapabilirdim.tek yapabildigim idari suç soruşturmalarında soruşturmacilari bunlardan tayin edip suçları ort pas ettir mek ve görevi kötüye kullanma suçunu işlemelerini sağlamaktı ki yargılanabilsinler.eger fetoya ulaşmak istiyosaniz  akademik birimlerin yönetim kadrolarına ve soruşturmacilara bakın dedi ve uyandı rektör adına ifade verdiğini sanan zat
 • Kraliçe nasılmış❓1.4.2017 00:06:28

  Kraliçe de yatağa düşmüş mü? Ateşler içinde miymiş? Çoktan hakettiler de...
 • Hayri Kral31.3.2017 21:42:42

  Bir varmış bir yokmuş. Evvel zaman içinde kalbur zaman içinde Abant İzzet Baysal Üniversitesi Ülkesinin Hayri ÇOŞKUN diye bir kralı varmış.  Ne isterse yapar ne derse olurmuş. İstediğini istediği makama atar, istediğini bulunduğu görevden sürermiş. Altına bir tane makam arabası varken  400 bin TL ye yeni makam arabası alır, bir sarayı varken yetmez 7 milyon TL harcayarak yeni bir saray yaparmış.  Hazinesini doldurmak için kurumları batırır, devletin parasını har bulup harman edermiş. Her şeyi ben bilirim, her kararı ben veririm dermiş. İki koyunu güdemeyen insanlara saltanatının vezirleri yapar, komşu ülke krallarının her dediğini yaparmış. Zenginliğine zenginlik katmak için yeri gelir komşu kralların ve ülkesindeki söz sahibi dalkavukların dediklerini yapar ve koltuğunu korumak için onların vasıfsız ulemalarını baş tacı edermiş.  Kral ya, kılıcının iki tarafı da kestiği için kendisine kimse dokunamaz diye düşünürmüş.  Memleketini değil sadece saltanatının geleceğini korumak için ülke topraklarını hainlere peşgeh çekermiş. Gün gelmiş devran dönmüş bir gün ülkesine saldırı olmuş. Önce baş vezirini harcamış sonra en güvendiği sadrazamını satmış. Yerine yeni sadrazamlar ve sadrazam yardımcıları atamış. Onlarda karşısında koltuklarını korumak için El pençe durmaya ve onun ihanetlerine alet olurlarmış.  Sonra işler tam yolunda gidiyor derken bir Köroğlu çıkmış.  Ey kral Hayri demiş. Sen bu ülkeye ihanet ettin. Saltanatını korumak için   vatan hainlerini ülkenin en önemli beyliklerine vali atadın. Onlara kol kanat oldun. Unutmaki deveden büyük fil vardır. Hesap günün gelmeyecek sandın ama millet artık adalet istiyor. İhanetinin bedelini ödemen zamanı geldi demiş. Hayri kral hasta olmuş ve 5 gün rapor almış. Yataklara düşmüş. Kimse onu ziyaret etmez hal hatır sormaz olmuş.
  Hayri kral yalnızlığının sebebini hasta yatakta yatarken sorgulamaya başlamış.  Nerde hata yaptım acaba demiş ve rüyaya yatmış. Rüyasında kendini bir anda altında alevler fışkıran bir köprü üstünde bulmuş.  Köprü başında birden elinde elinde adaletin kılıcı olan  YURDUNU SEVEN aksakallı bir Mehmet efendi çıkmış.  Kral Hayriye bu iş buraya kadar Hayri efendi demiş. Sen devletin kaynaklarını har bulup harman ettin. Haksız yere insanları sürgün ettin. Vasıfsız insanlara makam verdin. Sana muhalif olanları ve senin için doğru yapmanı isteyenleri düşman belledin ve onları sürgün ettin. Terör örgütü FETO/PDY üyelerini kendine dost ettin. Komşu ülke Krallarınının gönderdiği ve ülke sınırları içinde bulunan yobazları kıymetli bildin ve onları baş tacı ettin. Koltuğunu korumak için hainleri kurumların başına vali ettin. Aza kanaat etmedin,  daha çok mal mülk istedin.  ARGE hazinesini eş dostlarına şirin gözükmek için lüks mekanlarda karnını doyurdun. Ama artık deniz bitti. Yolun sonuna geldin. Uykudan uyandığında bu rüya diye düşünebilirsin ama yanıldın. Artık yolun sonuna geldin demiş ve köprüden aşağıda yana ateşe itmiş. Kral ter içinde uyanmış. Çok hasta olmuş ve 5 gün rapor almış. Bu süre içinde bir an önce ülkeyi terk etmek için hazinesini önceden komşu ülkenin bankalarına aktarmış ve ilk kalkan uçakla kaçmaya karar vermiş.  Masal ya, yazara da düşen, kaçmadan ensesine binme görevi herhalde YURTSEVEN’e düşer. Haydi hayırlısı diyelim.
 • yılmaz31.3.2017 18:24:33

  HİİİİİİÇ BİŞEYCİKLER OLMAZ BOLU DA FAZLA ÜMİTLENMEYELİM
 • memurlar 31.3.2017 17:39:10

  Memurlar.net bile haber yapmış.  http://www.memurlar.net/haber/657636/77-akademisyen-hakkinda-iddianame-hazirlandi.html
 • bolu31.3.2017 17:21:29

  o zamam aktörlüğünü güzel oynamış,zamanında tıp.fak.de ekonomik çıkmaz içinde  olduğuna dair iddialar söyleniyordu.biz bilemeyiz,yetkililer inşallah araştırır
 • Dursun YILMAZ31.3.2017 17:18:23

    Üniversiteler dogmatizm peşinde koştuğu için ,üniversite bitiren gençlerde boş beyinlerle mezun oluyorlar.Bu boş beyinler bir yolunu bulup seçilerek ülke yönetiminde söz sahibi oluyorlar.Daha sonrada boş işlerle uğraşıyorlar.Bu Memleketin dogmatizme değil Bilime,Fene ve Teknolojiye sahip insanlara ihtiyacı var.Mürşidiniz Bilim,Fen ve Teknoloji olsun.
 • mart kedisi seni31.3.2017 16:12:46

  B. ç. salıverildiyse bu iş biraz hengameli gider.
  Havalarından geçilmiyodu.
  NET SÖYLÜYORUM GÜZEL VATANIMA İHANET EDENin KATLİ VACİP
 • Universiteli31.3.2017 15:32:09

  Hayri Çoskun bu üniversitede bir numaralı isimdir. Böyle birinin bir an önce görevden alınması gerekmektedir. Kendisi tarafından basta yeni atadigi  genel sekreter vekili ile genel sekreter yardimcisi basta olmak uzere tum idari gorevlere yaptigi atamalarin FETO/PDY kapsaminda incelenmesi gerekmektedir. Rektörün yalakaların da hesap günü er geç gelecek. Onunla kol kola olanlar bu pislik içinde boğulup gidecekler. Aştığın astık kestiğin kestikti.  Hadi nerde gücün.
 • Sanık31.3.2017 15:29:23

  Eğer sanık sıfatıyla hakim karşısına çıkacaksa, delilleri karartma gücü hala elinde. Görevine devam etmemesi gerekir, tedbiren görevden el çektirilmeli.
 • ALİ KEMAL31.3.2017 14:19:13

  HAYIRLI İŞLER FETO YA YARDIM ETTİĞİ YENİMİ AKLINIZA GELDİ. 2 DÖNEM REKTÖRLÜK YAPIP TIP FAKULTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ DİĞER FAKÜLTELERDE FETO YUVASINA ÇEVİREN BU ADAM VE YANINDAKİLER DEĞİLMİYDİ HERKES CEZASINI ÇEKSİN
 • Öğretmeni öğrencilerin gözü önünde darp ettiİlgili haberi göster

 • Murat31.3.2017 22:24:23

  Bu ülkede bir iş yapmaya gerek yok.makarna,kömür,ekmek içiler ,sosyal yardımlaşma bu tür insanlara çalışıyor.Bunlar yetmemiş gibi dışardan arap ithal ettik  kalite bir hayli yükseldi....
 • Dursun YILMAZ31.3.2017 10:36:28

    Eğitim denince herkesin gözü dönüyor.Öğretmene kalkan ellerin kırılsın.Nedir bu cahil ve dogmatizm kurbanı olmuş insanlardan çektiğimiz.Okumaya,araştırmaya,sorgulamaya,öğrenmeye ve beynini kullanmaya gelince yoksun ama şiddete gelince var oluyorsun.Böyle varlıklar yok olsun.
 • imdat hakim bey31.3.2017 10:30:48

  Doktor hastasını muayene ederken nefes al bırakma der,nefesini tutmaya çalışan hasta sıkıntıya girer,doktor nefesini bırak deyince hasta nasıl ohhh,derse,haberi okuyunca ben de nefesimi tuttum,zanlı eğer tutuklanırsa işte o zaman da güzel bir oohhh çekeceğim.Kamu vicdanı bu olsa gerek.
 • mehmet can31.3.2017 09:39:11

  yazık çok yazık işte geldiğimiz nokta
 • 3 kişi görevlerine geri döndüİlgili haberi göster

 • Dursun YILMAZ31.3.2017 11:09:55

    Devleti yönetenler ve Devlet çalışanları yaptıkları işlerin uzmanı olmadığı sürece biz daha böyle kıytırık işlerle uğraşırken eller uzayda taht kurup, keyfini sürecekler.Boş insanların olduğu ortamlarda boş işler kendiliğinden doğar büyür ve gelişir.Beynini insan beyni gibi doğru kullanmasını öğrenebilmişler lütfen bir adımda olsa ileri çıksın.Yeter artık.Bu ülke boş işlerle uğraşmaktan çok vakit kaybediyor.Dünümüz,bugünümüz yandı bari yarınımız yanmasın.
 • Vefat edenler ( Bugün 30 Mart Perşembe )İlgili haberi göster

 • umran topcu31.3.2017 02:22:01

  komsumuz Cetin gultopunun vefatini uzuntuyle ögrendim,merhuma rahmet ailesine bas sagligi dileklerimi iletirim
 • Yol boyu Turistik Tesislerimizin İçinde “Efruze“ Bir Yıldız Gibi Parlıyorİlgili haberi göster

 • Bolulu30.3.2017 16:53:46

  Efruze eskiden tek çeşit ıslama köfteydi şimdi çeşit ve lezzet artmış tebrik ederim herkese tavsiye ederim. İşletmenin arkadaşıdır reklam diye düşünüyorsanız gidin bir deneyin derim.

Sayfalar:

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak