bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

 • CHP Bolu’da adalet istedi    İlgili haberi göster

 • Selim 17.6.2017 23:13:20

  Kardeşim ben almanyada yaşıyorum, herşey sudan ucuz almanyada aksini söyleyen yalan cıdır, maaşlar ortalama 2500 euro ev kirası 700 euro, et 5 euro ,iphon 6 400 euro benzin mazot sizin yarı fiyatınız araba türkiyenin 3de 1i, ve siz türkiyede aldığınız 350 euro ile almanyadan pahalı et yiyosunuz ve buralarda halen sanki bunun sorumlusu muhalefetmiş gibi saçma sapan yorum yapıyorsunuz, keyfiniz bilir ne diyeyim
 • emekli 1417.6.2017 19:30:36

  Zavallı CHP Yürüyüş yapıyorsunuz iyi anladıkda hani bir milletvekiliniz vardı telefon üçretlerini bize ödeten bayan onu niye aranıza alırsınız. Bu kafaylamı ikdidar olacaksınız.
 • Zafer17.6.2017 13:54:48

  Nerde istismar edilecek provoke edilecek bir konu var CHP hemen orda.
 • emekli17.6.2017 13:37:43

  chp yi hdp ye destek vermekle suçlayan balık akıllılar ne çabuk unuttunuz pkk ile hedp ile kolkola sarmaş dolaş görüntüleri gizli kapaklı anlaşmaları, ne çabuk unuttunuz fetö ile işler çevirdiğinizi azıcık bir utanma olur adamda,  o adalet size de lazım olacak mutlaka...
 • Ali Bey17.6.2017 11:47:40

  Zavallı chp can çekişiyor..ölürkende benden sonrası tufan deyip ülkeyi satanlara destek oluyor,,yazık..
 • Tancu 17.6.2017 11:03:11

  Bu gazete bu çadırı gündeme getirmese hiçbirinizin gıkı çıkmayacaktı tanju özcan efendi. Belediye meclisine seçtirdiğin meclis üyelerinin birçoğu alaaddine akp lilerden daha yakın. Hepsi belli ki menfaatleri için girmişler oraya. Bu çadır benim bildiğim 2-3 seneden beri buraya konuluyor. Bugüne kadar niye ses çıkarmadınız. Bu mudur sizin Atatürkçülüğünüz. Elbette anıtın önünde tören alanında hiç bir şekilde çadır madır olmaz böyle bir rezalet olamaz. Ama siz bu rezaleti bugüne kadar neden görmediniz.
 • bahtiyar kandemir17.6.2017 09:02:18

  Dersimli Soros'cu Kemal Aga yine döktürmüş.. " HDP/PKK başkanı Demirtaşı da ziyaret edeceğim!.. " Allah akıl fikir versin. FETÖ'den kodese tıkılan Nazlı Ilıcak, Ahmet ile Mehmer Altan familyası gibi gazeteci müsveddelerine "burdaaaaaaa" çektiren birisinden başka ne beklenir ki? Bu Kemal ile CHP bin seçime girse, binini de kaybeder.
 • TRCAN17.6.2017 01:35:48

  işte bu yüzden CHP hep kaybediyor siyaseti ilk mektep müsameresi zannediyorlar
 • Dursun YILMAZ16.6.2017 22:24:17

    25 yıl çalışıp ta emekli olacaksın.Emekli maaşı diye sadaka verilecek.Bu ülkede sonra kalkıp adalet isteyeceksin.Yaşlısına saygısı olmayan toplumların adaleti de olmaz.
 • aaa16.6.2017 21:30:36

  YAŞA kemal paşa.....
 • Selçuk16.6.2017 21:08:51

  Tanju hep boş konuşuyorsun, Meclis'te milletvekilleri maaşına zam ve emekliliklerini kolaylaştıran yasaya Alp ile beraber sen de aynı oyu kullandın. Balonsun. Fısss
 • Bahtiyar kandemir16.6.2017 16:46:50

  Dersimli Kemal Ağa " Biz aynı zamanda HDP liler içinde yürüyoruz!" demis. Sizden bir halt olmaz...
 • Cenap16.6.2017 14:56:26

  Rahmetli Mustafa Kemalin meydanına çadır kuruldu ise Atatürk'ümüzün de Müslüman olduğunu göstermiyor mu? Vatandaşların dertlerine destek için eylem yapın. Sn. Baykal'ın kasetini kim sundu? fetoşçular değil mi? Mit tırlarının kasetlerini kim aldı fetoculardan? Enes Berberoğlu değil mi? eE işte adalet. Hadi evinize ve şu ülke için bir şeyler yapın.
 • Salih ÖZDEMİR16.6.2017 14:22:37

  Bunlar iyice zıvanadan çıkmış.İslamın beş şartından biri olan oruç, Müslümanım diyenlerin; sabır, ruhen temizlenme ,sıhhat buldukları dini bir farizadır.Oruç açtırmak ise daha fazla sevabın dağıtıldığı ve mekan olarak da sebeplendiği biryerdir. Başkomutan ATATÜRK e dua etmek yaddetmek neresi kötü. ya siz İslam a karşısınız yada ATATÜRKÜ sevmiyorsunuz. ATATÜRK hepimizin önderidir ve onu sahiplenmek kimsenin tekelinde değildir hele sizin hiç .Adalete gelince siz değilmiydiniz dokunulmazlıklar kalksın diyen . Memleketi karıştırmak için elinizden ne geliyorsa yapıyorsunuz. gezi devamı olacak zannetmeyin bu kirli oyununuz yine bozulacak. chp yine yanıltmadı.  yürüyün anca gidersiniz
 • GÖZDE16.6.2017 14:18:47

  CHP ve Adalet; tek kelimeyle  HAYRET !
 • KOAH hastaları için solunum destek odası hizmete açıldıİlgili haberi göster

 • Dursun YILMAZ16.6.2017 11:47:39

  Temiz hava ve sigarasız bir hayat sizin burayı ziyaret etmenizi önler.Rahat nefes alabilmek için temiz havaya yakın,sigaradan uzak durun.
 • AİBܒde taciz iddiasına tutuklama çıktıİlgili haberi göster

 • Necvin kardese18.6.2017 18:34:49

  Necvin kardes seni hangi akademisyen öptü zamanin da bilmem ama universite gormedigin asikar. Nerede opturdun. Anlattiklarinin hepsi hayal mahsulu. Yazdiklarin ya yalan ya yanlis zaten turkcende kit. Anca hakaret rdebiliuorsun bu da gosteriyor ki ... neyse acik acik yazmayim ramazan gunu..
 • Necvin Kardeş 18.6.2017 15:33:47

  Senin üslubunda adamlık yok ki sen eğer akademisyensen vay memleketin haline ulan sen ahlaksızca savunma yapacağına yazdıklarım için adamlık yapıpta evet malesef böyle ahlaksızlar var aramızda desene demek ki sen o ahlaksızların en başındaki asalaklardan birisisin. öğrenciler kız kardeşiniz ya da kızınız yaşındaki öğrencilerle fantaziler kuran sizlersiniz geri zekalı hayvanlar Terbiyesiz adam bak adam gibi Fetö tutuklusu Polis memurunun dinleme yaptığı kayıtlardan anlattıklarını yazdım senin okumun yazman yok mu da itlik yapıyorsun kanı bozuk. adam olda önce ismini yaz bak ben adım soyadım birlikte yazıyorum. İstanbul Haydarpaşada Astsubaylık yapıyorum.
 • Necvin Kardeşe18.6.2017 00:05:15

  Necvin Kardeş'in akademisyenlerle ilgili fantazilerini heyecanla okuyoruz. yazdıkları bana "cazibe hanımın gündüz düşleri" filmini hatırlatıyor.
 • Dursun YILMAZ17.6.2017 10:22:56

    Gelişmiş ülkeler uzayda,galaksilerde ve evrenin uçsuz bucaksız köşelerinde insanlık ve bilim adına bel altı çalışması yaparken,geri kalmış ülkeler her kim ne olursa olsun kendi kendilerine bel altı oyunlar oynamaya çalışıyor.Mürşidi ilim olmayan toplumların halini görüyoruz.o dedi,bu dedi,şu dedi teraneleriyle kafaları şişiren boş laf üreten çok.Faraday kanunun ne olduğunu sorunca kimseden ses çıkmıyor.Hey gidi ilim sen nelere kadirsin de senin değerini anlamak için bile ilime ihtiyaç var. İlim çabuk gel de mürşidimiz ol.Yok oluş yolundan ve dogmatizm karanlığından bizi kurtar.
 • Necvin Kardeş 17.6.2017 04:27:20

  Fetö Tutuklusu İstihbarat Polisinin açıklamaları basında var. Suçu öğrenmiş öldürülecek kadar pis işler yaptığı açık peki suçu öğrendin neden öğrendiğin suçu Resmileştirmedin ilgili müracatı yapmadın sen polissin Demek ki Yasa Dışı dinleme ortaya çıkacaktı onun için söyleyemedin Akademisyen geçinenlerden 79 kişi Tutuklu ve çok sayıda da kaçak var Rektör Yardımcısı Baş hekim Yardımcısı Kaçak bunlar. sen hala hangi akademisyenlikten bahsediyorsun Resimde Maho var öğrencilerine obce gözü ile bakan pisliklerin tamamı örgütlü ve torpille hoca ve diğer personel olmuşlar. pislikler. Soruyorum katlarda hoca ve memur odalarının önünde öğrencilerin ne işi var bak hocanın evinde sabahlamış sonra da göz yaşları sen ne yapıyorsun bilim mi filim mi
 • Necvin Kardeş 17.6.2017 04:22:06

  Bak güzel kardeşim. Senin Rektör Yardımcın Ali Abdurahman Gebdiremen için Fetö Tutuklusu istihbarat polisi Resmi beyanında diyor ki: Evet biz GEPDİREMENi dinledik. Tabii özel hayatı bizi ilgilendirmez ama özel yaşamı hakkında bildiklerimin yüzde birini anlatsam O ŞU ANDA ÖLÜ idi diyor. Diğer Rektör Yardımcısı Kafasında BEYZBOL SOPASI Patladı sen hala Ne konuşuyorsun. Öğrencilerin Katlarda ne işi var hoca ve idari personelin katlarında ne işi var. Bilisiz sen belli ki çakma Fetöcü ve örgütlü bir akademisyen çakmasısın. Onur Şeref denilen kurallar var öğrenciler utanıyorlar. Ayrıca Hukuk dilinde ŞİKAYETE BAĞLI SUÇLAR Bunlar. Sen ne konuşuyorsun ben nasıl olur da bildiklerimi şikayet konusu yaparım Mağdurlar şikayet ederler. Aptal aptal Yazma
 • xxx yyy16.6.2017 14:45:17

  Akşamdan asbah 8'e kadar ders çalışmış, 8'den 9'a kadar koltukta uyuya kalmış. Sonra elpisesini değiştirmiş. Bu değişim gecelikten normal kıyafet mi yoksa normal kıyafetten geceliğe mi belli değil. Eğer gecelikten normal kıyafete geçiş olduysa demek ki gecelikle ders çalışmış. Diğer durumda normal kıyafetten gece kıyafetine geçiş olur ki, böyle birşey neden yapılmış olabilir? Ayrıca şahitin ifadesi yerlerde... ''çok güzel olmuş, yalışmış, gözüyle süzmüş''...
 • Necvin Kardeş'e16.6.2017 14:03:03

  Necvin Kardeş ismiyle yazan vatandaşa sesleniyorum buradan anlattığın herşey gerçek dışı, hangi hayal dünyasındasın bilmiyorum ya da akademisyenlerle ilgili ne tür birt fantazin var.. eğer gördüğün bildiğin tacizci kız kaldırmaya çalışan biri varsa şikayette bulun buradan yaz. yoksa akademisyenleri karalamakla eline ne geçiyor bilmiyorum..
 • Mehmet16.6.2017 13:58:34

  Hocanın evine git birde sabahla rahatlığa bak
 • Adalet16.6.2017 12:28:58

  Nerde adalet., evine gittiysen salaksın. Ayrıca anlattığın hikaye hiç de gerçekçi değil belli ki doçent doğru söylüyor. Gİtmediysen müfterisin yazıklar olsun sana. Gittiysen ve anlattığın hikaye yalansa, yani gittin sadece hocalarından ders aldıysan ozaman hem iftiracı hem salak hem de ahmak ve yalancısın. Rezillik ya. Hocanın suçu ne ya. Hani ille de bişey olduysa kız doçente sarkıp onu baştan çıkarmaya çalışmıştır o da olmaz böyle şey deyip onu azarlayınca kız bundan şikayetçi olmuştur. Evine alan doçentte de suç var tabi o da gerzek. Doçentin karısı nerede ya onda da suç var kocana hakim ol kardelşim.
 • Avukat 16.6.2017 12:01:53

  Ben Tutuklama Kararını veren Sn Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı ve Adalet Komisyonu Başkanına Buradan sormak istiyorum. Sn Hakim , Sn Mahkeme. Tutuklama Kararına Ya da mahkeme sefahatine sözüm yok. Sorum şu: Akşamdan sabah saat 8 e kadar Öğrencinin hocasının evinde ne işi olur o kız o eve ne amaçla gider babası mı. abisi mi , akrabası mı, Yine hocası saat 9 da kaldırmış yani Hukuk tesis edilirken bunlar çok önemli sorular ülkemizi adaletsizliğe hukuksuzluğa karşı bilinçlendirmek zorundayız. ben de size yazdım. Yargılamada bu sorular önemle sanık ve Müştekiye sorulmalıdır. vijdani kanaat oluşmalıdır. Ne işin var kızım senin hocanın evinde sabaha kadar . ne amaçla gittin , o ev üniversitenin bir parçası mı, evde ders vermek ayrıca suç olmalıdır
 • Dursun YILMAZ16.6.2017 11:44:58

  Tahrik edenle tahrik edileni ayrı ayrı kefelere koyup tartacaksın.Hangisi daha ağır basıyorsa o suçludur.Yusuf suresinde buna benzer bir olaydan bahsedilir.Gerçi olay 1400 yıl öncesinde yaşanmış.Yinede bir bakıp okuyun.Ne kaybedeceksiniz.
 • Necvin Kardeş 16.6.2017 11:39:09

  Üniversitede öğretim ve idari kadroların olduğu alan ayrıdır. Buna rağmen bütün katlar ders aralarında ve diğer zamanlarda öğrenci yoğunluğundan geçilmez. yani öğrenciler personel odalarının önünde bekler durur kimi içeride görüşür. buna sebep hocaların öğrencilere uyguladıkları mobing ve kişisel beklenti daha çok taciz etme ve benzeri davranışlarda bulunmak amaçlıdır. o kadar çok belirgindir ki. Kardeşim sen hocasın öğrencinin senin odanın önünde ya da içerisinde hatta evinde ne işi olur. bunun adı ceza yasasında İSTİSMAR ve Görevi kötüye kullanmak en önemlisi de İRTİKAP Suçudur. Bu örgütlüdür Rektörün Fetö örgütlenmesi gibidir çocuğu yaşta kızları ayarlamak için her türlü şerefsizliği yapanlar o kadar çok ki hangisini nasıl anlatacaksın
 • ??16.6.2017 10:45:29

  Süreç kökten bozuk.Hocanın evine ders için gitmek neyin nesi.

Sayfalar:

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak