bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

 • Rektör Hayri Coşkun istifa ettiİlgili haberi göster

 • Duyuru29.4.2017 10:16:04

  AK parti Bolu dan yüzde 62 evet aldı. Eğer bu adam ve ekibi yargılanıp en uygun cezayı almazsa bir daha ki sefere bolu dan eksi 62 alırsınız haberiniz olsun.
 • Temizlerden uzak dur29.4.2017 10:14:45

  Sayın rektörüm sen ilk seçildiğinde yanında bir sürü temiz adam vardı, sana yol gösterecek, farklı deneyim ve tecrübeleri olan bir sürü temiz dürüst insan vardı, her fakülteden 4 yada 5 tane süzme temiz adam vardı.Ama her nasıl olduysa bu dürüst olanlarla anlaşamadın ve hepsiyle ilişkini kopardın yamukları tercih ettin. Eh olsun o da bir tercihtir sen de gider onlarla yatarsın. Ya Allah aşkına eski ve yeni ekibine bak bir tane temiz dürüst erdemli adam vardı. Hepsi senin gizi aç gözlü 3 5 kuruşa tamah edecek adamlar. Olsun hep beraber yatarsınız. Geçmişi anarsınız yada edersiniz geçmişte millete nasıl zulum ettik diye anarsınız. Hele o yanında bir tane var bahar var o da kahkaha atar, hep öyle yapıyordu birine bir tuzak kurar birini zorlar
 • Telefonlar 29.4.2017 10:10:06

  Sana oy vermiş dindar muhafazakar olarak bilinen bir öğretim üyesi olarak, senin yaptığın haksızlıklardan hukuksuzluklardan, erdemsiz ve aç gözlülüğünden dolayı senden utanıyorum. Sen muhafazakarlığı dindarlığı kullanan aç gözlü bir adamsın.  Bir de tarihten günümüze aldatma konferansı düzenledin. Kendin anlattın. Çok iyi yaptığın şeyleri çok güzel anlattın. Senden ekbibinden millet tiksiniyor..
 • Dahası var REKTÖR 29.4.2017 10:05:35

  Sayın site sahibi bu adam hakkında yazdıklarımı düşündüklerimi ve bildiklerimi tecrübelrimi yazıyorum neden yayınlamıyorsunuz neden onu koruyorsunuz lütfen açık bırakın herkes her istediğini yazsın yazsında kimliği ortaya çıksın
 • akademik 29.4.2017 10:04:14

  Sayın rektör senin zulmune maruz kaldık bir de üstelik seni kimse tanımazken seni kimse adam yerine koymazken biz sana oy verdik. Tabiki sana ve yanındakilere hakkımızı helal etmiyoruz. Mahkemenin ve yasaların da bir şey yapacağını sanmıyorum ama seni Allah a havale ediyorum. Bize çektirdiğin sıkınıtları eziyetleri yüz bin katıyla yaşarsın inşallah.
 • Ah İzzet baysal Ahh29.4.2017 08:29:54

  Ahh İZZET BAYSAL'ım ahhh alın teri ile kurduğunu üniversitemiz ne halde. ne yeğeninden ne kızından ne vakif üyelerinden bir cümle açıklama var. biz memurların dönerini kesip yedi kat maaş alan HAYRİ o paraları önüne al, mağdur ettiğin bizlerin hakkını düşün düşün düşün.ama pistir işin..Allah adildir, alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste.. Bir VEDA toplantısı yapsan da şöyle bir döksek içimizi...üniversiteye nasıl gelip gideceksin bilmem ki...
 • Üniversite personeli29.4.2017 00:37:18

  Nail çelebi sözüm sana. Hem devletin verdiği görevini yapmadın hem de abuk sabuk konular hakkında dosyalar tuttun. Bir sürü suçsuz insanı asılsız ihbarlarıla emniyette mahkemede süründürdün. Sonra bu insanlar hakkında savcılık takipsizlik verdi. ondan sonra da kaçtın. Şimdi buralarda ahkam kesiyorsun. Ben mücadele ettim diye goy goy yapıyorsun. Ama dediğin gibi herşey yeni başlıyor. İtibarlarına gölge düşürdüğün fetöcülükle itham ettiğin insanlar olarak paşindeyiz. asıl titreyecek olan sensin. kaçma.
 • Hayri yine işin kolayına 29.4.2017 00:14:04

  Hayri bey istifa ederek bedel ödediğini düşünmüş olabilir, ancak istifa arife esas bayramı bekliyoruz. Ekibi ile birlikte, başta M.B. olmak üzere hesap vermeliler. Mahkeme gerekeni yapar ama haklarını gasp ettikleri ve mağdur akademisyenlerin vebali onları ömür boyu takip edecektir. Hayri ve ekibine üzülen çapsız çıkar düşkünlerinin canı sıkılmasın. Kim rektör olurda yanına gider, el etek öper işinizi görürsünüz.
 • drkok29.4.2017 00:00:14

  Eskiden bu şahsa en yakın olan birisi olarak kuzu gibi bir şahsiyetin ne çabuk dönüştüğüne hep beraber şahit olduk. Makam insanı bu kadar mı şaşırtır Ya Rabbi? Utanmasa neredeyse değil üniversiteyi dünyayı ben yarattım diyecek duruma geldi. Ancak biz Yaşar'ları ve Atilla'ları yaşamışlar olarak bunun sonunun böyle olacağını biliyorduk. Bilmeyen yalnız kendisi ve kemik yalayanlarıydı. Bunca yediği hak hukuk ve yaptığı zulümleri görmeyenlere ve unutanlara da yazıklar olsun Allah razı olmasın. Günümüz geçmedi ki Allah'ın ya Kahhar yani kahır edici, zalimleri cezalandırıcı zikrini çekmemiş olalım. Uzun uğraştık ve ilk atandığı gün herkese verdiğim söz üzere Allah'ın izniyle bunu ve YÖK Başkan'ını görevden aldık Ellhamdülillah.
 • Nail celebi28.4.2017 23:40:37

  Üniversiteli haksızlık etme.bugün rektörlük kosusturanlarla doluydu.rektör önderliğinde suça bulaşan çok akademik ve idari personel var.eğer bu devlet hukuk devletiyse rektöre birlikte anayasanın 147. Maddesini yani konusu suç teşkil eden emir yerine getirilmez kuralını ihlal eden herkesin korku ve titreme günüydü.korksunlarda inan daha hala başlamadı.
 • Nail celebi28.4.2017 23:13:50

  Emre merhaba ben nail celebi.rektör hakkında geçen sene gazetelerin yaptığı haberlerin çoğunun müsebbibi benim.bu gazetenin mesaj defterindeyse kendisi aleyhine bi çok yorumum var.eğer algı operatörlüğü yapmıyorsan ve yazdıklarında samimiysen bu yazdigimda dahil yazdıklarımın çıktısını al gazete kupürlerini topla ve hukuk devletinde yasiyoruz cumhuriyet savciligina bu kişi rektör hakkında iftira atıyor diye suç duyurusunda bulun.Ya laflarının arkasında dur şerefli ol ve bunu yap ya da maval okuma.söz senettir hadi bakalım yazdıklarının arkasındamisin goster.
 • Üniversiteli28.4.2017 22:47:32

  Hayri hoca, güç zehirlenmesi yaşadı.Çevresindekiler ona dur demediler. Sen çok yaşa padişahım dediler. Kimseyi dinlemedi. Herkesi hor gördü. İnsanlara tepeden baktı. Gözünü duman bürüdü. Rektörlük gözünü kör etti. Kendinden başka kimseyi düşünmedi. Bencilce yaşadı, kimsesiz olarak toprağa defnedildi.Ondan nemalananlar maalesef onun her dediğini doğru kabul etti. Bir çok insanın canını yaktı. Bazılarını sürgün etti, bazılarına kadro verdi, bir çok insana eziyet etti. Çok ah aldı. Çevresinde dalkavuklarına her türlü imkanı verirken, bilim için hiç bir şey yapmadı. Çok eziyet etti. Allahın adaleti yok zannetti. İşte o gün bu gün. Toprağın bol olsun. Gidişine ağlayacak 5 kişi var. Yazayımmı?
 • Hayri Efendi28.4.2017 22:29:26

  Rektör olan kişi önce insan olacak.Kimsenin ahını almayacak. Haksızlık yapmayacak.İnsanları yanındaki koltuk/makam sevdalılarına teslim etmeyecek.İzzet Baysalın hatıralarına saygı gösterecek.Kul hakkı yemeyecek.Bir sarayı varken bir saray daha bir arabası varken bir araba daha istemeyecek.Gözünü makam hırsı kaplamayacak.Yalakaları bilecek, adam gibi adamlarla yol kat edecek.İki koyunu güdemeyen kişilere makam vermeyecek.Üniversiteyi inşaat alanına değil, bilim yuvasına çevirecek. Her şeyi ben bilirim her konuda benim dediğim dedik demeyecek.Koltuktan hiç kalkmayacak gibi çalışacak, yarın gidecek gibi ahlaklı olacak.Kral olarak değil, bilimin yuvasında hizmetkar olacak. Kriterlere uyan varmı. Bence yok. O koltuk adamın gö.. kaldırıyor.
 • Bolulu28.4.2017 22:10:05

  Ne makam, ne bina, ne araba, ne gölgelik.... Herşey geldi geçti. İnsanları adam yerine koymayan bir tiptin sayın Çoşkun. Artık gün yüzüne nasıl çıkarsın bilinmez.
 • emre aydoğdu28.4.2017 20:43:17

  Hayri Coşkun'a atılan iftiralar... şu yorumlara bakıyorum da gerçekten yazıklar olsun herkese sırf Cumhurbaşkanımız onu rektör yaptı diye çekemeyen öğretim görevlilerinin Hayri Coşkun a etmediği iftira kalmadı baktılar ki fetö olayı büyüdü nasıl bu adamı attırırız birden ışık yandı tabi düşünmek zor değil öyle değil mi ? fetöcü diye iftira atıldı. Asıl kriptolar bu iftirayı Hayri Coşkun'a atanlardır ama göreceksiniz hak her zaman yerini bulacaktır. Asıl fetöcü ve vatan hainlerinin bu iftirayı atanlar olduğunu anlamak zor değil.. Rabbim yardımcısı olsun.
 • Manipulator28.4.2017 20:32:07

  Koltukcu iştahınızı kabartan şey adaletin tecelli ettiğini gormek.kişi kendinden bilir isi koyun degilizki çoban peşinde olalım.adamız adalet peşindeyiz.o bu en rektör olmuş önemli değil ama rektör olan artik suça bulaşmayan bulastırmayan  millete hizmet eden bi adam olsun.
 • koltukçu28.4.2017 19:49:43

  rektör gitti diye birilerinin iştahı kabarmış ama boşuna uğraşmayın sizin adamınız rektör olamayacak. o da zamanında hayrinin gölgesiydi. böyle bir adam rektör olabilir mi, mümkün değil.
 • yeme 28.4.2017 19:22:55

  güle güle.. cezan da bol olsun
  burnundan fitil fitil gelsin
 • Koruma 28.4.2017 18:00:32

  Bakalaım rektörü şimdiye kadar kimler koruyordu ve şimdiden sonra kimler koruyacak. resmen adam korunuyor birileri koruyor korudu. Nasıl da eller cepte gezerdi hiç çıkarmazdı elleri çepten, arabadan hiç indiğini gezdiğini görmemişler, hiç bir katkısı olmadı şehrimize.
 • kamu vicdanı28.4.2017 17:47:45

  BU VE BUNUN EKİBİ YARGILANMAZSA TUTUKLANMAZSA CEZA ALMAZA KAMU VİCDANI YARA ALIR. millet bir daha ne ak partiye oy verir ne de saygı duyar. önce bundan ve ekibinden başlamak lazım ama dikkat edin bunları da kaçırmayın. genel sekreterinde 4 tane akrabası temizlenmeli işlerine son verilmeli. işe bakın ya koca turkiye de adam kalmamış batmandan erdalın akrabaları ithal edilmiş.
 • yaren28.4.2017 17:45:57

  kafayı kuma gömüp takiye yapmakla hainlilikler saklanamıyor değil mi?rektör gardaş,bu millete  yaptıklarınızı önce Allaha,bilahare adalet kurumumuza havale ediyorum
 • REZALET 28.4.2017 17:33:32

  Benim sorum o kadar parayı ne yapacak? Bizim dindar rektör bu kadar para kazandın, ne kadar hayır yaptın bağış yaptın neler yaptın bir dökümünü versene. hani 15 temmuzdan sorna para toplamıştın yada bazen öyle üstünü örtmek için bağış kampanyası, ceviz ormanı filan yapıyorudn ya.. ya ne kadar basit ve ucuz muştun. Yani Atilla hoca da millete çok zulmetti ama o kendi içinde tutarlıydı o gene gururla gitti sen rezil oldun... daha beter ol İNŞALLAH
 • Geçmiş olsun 28.4.2017 17:31:07

  Kütük evi bedavaya ihaleye vermişti.. bir de yaptırıp ta vermişti. Çünkü ismailin yeri onun için kutsaldı, rektörlük seçimlerinde oraya üst olarak kullanmıştıi bolu dağındaki isamilin yerini.. diyet ödedi.. hadi bakalım yolun açık olsun
 • Nurcan Topuz28.4.2017 17:25:48

  Sadece rektör değil bu olay bundan ve ondan daha büyük, yardımcıları, eski yardımcıları, eski ve yeni genel sekreter tüm yönetim kadarosu tek tek ele alınıp incelenmeli. Hele hele o eskilerden çok aktif olan bir rektör yardımcısı vardı her şeyin altından çıkan, gelecekte rektörlük hayalleri kuran, biri vardı o da işin içinde, hem bahar gelmişken ciddi bir bahar temizliği de yapılmalı
 • Üniversiteli28.4.2017 16:28:43

  Üniversite sitesinde halen FETO'cu rektör ve ekibinin boy boy resimleri var. Bir an önce o çirkin görüntülerin üniversitemiz sayfasından kaldırılması gerekmektedir. Şarlatanlar sizi. Büyük lokma ye ama büyük laf etmeyecektiniz. O ekipte büyük laf edenler o sözlerinin altında sürünecekler. FETO'cu rektörle işbirlikçiliği yapan tüm idari personel bekleyin sıra size de gelecek.
 • Kilit acildi28.4.2017 16:01:08

  Eski rektör o kadar suça bulaşmış o kadar suç işleyenleri millet hakkını gaspedenleri korumuştur ki yökün sırtında yük oluşturmuştu.referandumdan evet cikmasi artık yökün bu yükü sırtından atma mecburiyetini oluşturdu ve eski rektörü sırtından attı.olan bence tamamen budur.istifa rektör için bi secim degil zorunluluktur.rektörle birlikte suç örgütü oluşturanlar ne yapacak kafa koptu rektor düştü artık onları kim hukuksuzca koruyacak.milletin hakkı gasp edilerek haksiz kadro sahibi olanlar sıra sizede gelirse ne yapacaksiniz.
 • Haydar28.4.2017 15:56:09

  Cehenneme kadar yolun açık olsun.
 • ALKSİDZE28.4.2017 15:29:22

  FETÖ' ya yardım ve yataklıktan inşallah içeri girersin, bundan sonra F veya T tipinin rektörü olursun sana yakışır.
 • Sirayla28.4.2017 15:22:55

  savcilik tarafından Üniversiteye ilişkin hazırlanan iddianamede 2547 sayılı kanun maddesinde kalan hususlara ilişkin yok ten cevap alınamamıştır denen hususlara ilişkin atanacak rektörün sorusturma izni vermesi yeterli olacaktır.suçları zaten delilli kişiler öyle ya da böyle gerek idari gerek adlı hesap vereceklerdir.yeni rektör atandığında örtbas edilen suçlar tekrar gündeme getirilmeli ve biçok yönetici atamalarının iptali talep edilmelidir.umarım yeni rektör senatoyu laveder ve hepsinin yaptığı işlemleri inceleme altına alır.iç denetim birimine derhal devlete hizmet eden bikac kişi takviye edilmeli ve üniversitedeki işlemler denetime tabi tutulmalıdır. suyam  rezilligini ortaya çıkaran denetci olup biteni yeni rektöre rapor etmelidir.
 • Adı 28.4.2017 14:29:47

  Adı hayri ama çok hayırsız çıktı..

Sayfalar:

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak