bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

 • Kılıçdaroğlu, Gerede’deİlgili haberi göster

 • DEMET22.6.2017 01:24:03

  Ne diyeyim? ALLAH RAZI OLSUN KILÇDAROĞLU. Yolunuz açık olsun. Ülkemİze güzel ve aydınlık günler gelsin.....
 • Akif İskenderoğlu22.6.2017 01:18:18

  Be kardeşim biraz vicdanlı ol. "Hayatın" diye bir rumuzla adını bile yazmadan bir yorum yapmışsın ve "Şehitler için niye yürümez bu dersimli Kemal aga!..." demişsin. Sen çözüm süreci, barış süreci diye halkı kandırarak sonrasında bu kadar insanımızın şehit olmasına neden olanları değil de Kemal Kılıçdaroğlu'nu suçluyorsun. Çözüm sürecinde PKK'nın yığınak yapmasına, hendekler kazmasına göz yumanları değil de Kemal Kılıçdaroğlu'nu suçluyorsun...Utan be kardeşim, biraz vicdanlı ol ve utan olur mu?
 • ERZİNCANLI22.6.2017 01:09:53

  ADALET, ADALET, ADALET... Her topluma her insana lazım. Günümüzde artık adalete olan güven iyiden iyiye sarsılmıştır. Yıllar boyu FETÖ Terör Örgütü mensuplarının yargıya, askeriyeye ve idari mekanizmaya sızmalarına karşı kayıtsız kalınmıştır. Devletin her biriminde örgütlenmeleri görmezden gelinmiştir. Bütün bunlar AKP iktidarı döneminde yaşanmış ve 'Ne istediler de vermedik?' denilmiştir. Böyle bir süreçte Kemal Kılıçdaroğlu'nun ADALET YÜRÜYÜŞÜ siyasi tarihimizde çok önemli bir yer alacaktır. Bu mübarek Kadir Gecesinde dualarım adalet duygusuna sahip çıkan Kemal Kılıçdaroğlu içindir. Sağolsun, varolsun.
 • Mehtap Ermiş22.6.2017 00:54:17

  Bu mübarek gecede dualarım Kemal Kılıçdaroğlu için. Allah yolunu açık etsin. Din, iman diye diye bizleri ve bu toplumu kandıranların sebep olduğu olayları gördük. Bu nedenle hak, hukuk, demokrasi, insan hakları gibi değerlere sahip çıkan ve adalet için yürüyen Kemal Kılıçdaroğlu'na ve partisi CHP'ye çok teşekkür ediyorum. Dualarım onlar için.....
 • Kocabey22.6.2017 00:51:08

  Bir ülkede ADALET herkese lazımdır. Ne yazık ki artık kimse adalete güven duymuyor. Artık adalet siyasetin emrine girmiş gibi bir görüntü var. Adaletin olmadığı yerde kimse huzur ve güven beklemesin... İşte bu şartlar altında Kemal Kılıçdaroğlu tarihe geçecek bir işe imza atıyor. Kendisini yürekten kutluyor, bu yürüyüşünü gönülden destekliyorum.
 • Nurettin Üstündağ22.6.2017 00:46:05

  Sayın Kılıçdaroğlu'na ve CHP'ye teşekkür ediyorum. Bundan önceki iki seçimde AK Partiye oy verdim ama artık onlara oy vermem mümkün değil. Ülkede demokrasi, hak, hukuk diye bir şey kalmayacak bu gidişle. Dolayısı ile artık desteğim adalet gibi çok önemli bir değere sahip çıkan CHP için olacaktır.
 • Hayatın21.6.2017 21:00:19

  Şehitler için niye yürümez bu dersimli Kemal aga!...
 • Valilik'ten bir dizi Kılıçdaroğlu tedbiri İlgili haberi göster

 • HDP=PKk22.6.2017 19:07:48

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdal Aksünger bakın ne demiş: " Biz aynı zamanda hapisteki HDP milletvekilleri ile yönetici ve partili görevliler için de yürüyoruz! " dedi.
 • Bahtiyar kandemir22.6.2017 12:11:54

  Ben Atatürk'ün verdigi Tunceli adını Dersim diye çevirmenleri eleştirdim. Koskoca CHP bu Kemal yüzünden AKP'nin şamar oglanina döndü. Hala HDP ile seçim ittifakı yapacağını söyleyen bu CHP ile hayatta iktidar olunmaz.
 • Demirtaş'ın haslari22.6.2017 12:05:34

  İyi o zaman Allah bu Dersimli Kemal'i başımızdan eksik etmesin. Siz bu kafayla girerseniz seçime....(gerisini Dang tamamladım)
 • bahtiyar kandemir Dang22.6.2017 09:31:50

  Bahtiyar sallamasyon

  Kumpas diyon da bu ergenekon davasi tekrar başlıyormuş lan ne iş? Ayrıca senşn başbakanın da bal gibi ergenekon var dedi geçenlerde. Kumpas mı değil mi lan bi açıkla da anlayalım. İkincisi dersimli dersimli zırb bırt slak salak konuşma. Nerede doğacağına sen mi karar verecen. Sen başka yerde doğdun da adam mı oldun? Nerde doğdun bilmem ama yaptığın yoruma bakılırsa seviyesiz salağın birisin. istersen sarayda doğ.
 • Altan Kahraman'a22.6.2017 09:29:06

  Sayin Altan Kahraman

  Eğer hastirin kelimesi ile sıkıntınız varsa bence önce bu sayfadaki yorumculara değil yünbinlerce takipçisi olan Burhan Kuzu gibi terbiye yoksunu milletvekillerine tepki gösterin. Onların ağzında sakızdır bu küfürler. He ama akepeliyim çalışyor ama çalışıyorlar, küfrediyorlar ama çalışıyorlar onlara helaldir ne yapsalar modunda iseniz orası ayrı. Diyecek sözüm yok size.
 • bahtiyar kandemir22.6.2017 09:12:35

  Ya sayın yorumcular. Bu Dersimli Kemal Aga Türk Ordusu'na kumpas kuran savcı ve hakimlerin haksız yere hapse atıldığını beyan etmedi mi? 15 Temmuz'da köprü ayağından halka ateş açan şerefsizin birinin çok yakın akrabası bu yürüyüşte Kemal aga ile fotoğraf çektirmedi mi? Nazlı, Altangil familyası için "burrrrrdaaaa!" çektiren bu Kemal değilmiydi? HDP genel başkanınıziyaret edeceğini dedeniz mi söyledi* HDP niye bu yürüyüşü can siparane destekliyor*  Siz bu kafayla seçime girmeyin(!)
 • Altan Kahraman22.6.2017 01:28:04

  sayın Editör; bu gazeteyi yıllardır zevkle okuyorum. Yorum yapan çok değerli insanlar olduğu gibi böyle ne yazdığını bilmeyen ve çirkin rumuzlar kullananlar da var. Sizden ricam bunları lütfen gözden geçirin ve yazmaktan utanç duyduğum "Hastirin" gibi rumuz kullananların yorumlarını yayınlamayın. Bu kelimenin ne anlama geldiğini ve neyin kısaltması olduğunu bu toplumda herkes biliyor. Teşekkür eder, başarılar dilerim.
 • SADIK KALYONCU22.6.2017 01:03:56

  Çirkin bir rumuz kullanarak yazan kişi sana ne demeli bilmiyorum. Unutma adalet öyle bir kavramdır ki herkes için lazımdır. Son yaşanan Ergenekon, Balyoz gibi davaları incele istersen. Bu davalara bazı siyasiler sahip çıkarak ordumuzun komuta kademesine haksız yere ağır darbe vurmuşlardı. Aradan geçen 5-6 yılda o kişilerin sahte delillerle ve vatan hainlerinin tanık ifadeleriyle haksız yere tutuklu oldukları anlaşıldı. Tanıklar sanık oldu... Adalet işte böyle önemli bir kavram ve herkese lazım. Sayın Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarını herkes analiz ediyor, tavsiyem sen biraz daha iyi oku. Analiz yeteneğin varsa da analiz etmeye çalış.
 • Melek Erdemlili22.6.2017 00:48:06

  'Hastirin' rumuzu ile yazan şahıs; ne karakterde olduğunu kullandığın rumuzla zaten belli etmişsin. Dolayısı ile analiz yapması gereken biri varsa o da sensin.
 • Dursun YILMAZ21.6.2017 13:24:38

  Adalet insan ister,varlık ister ve güç ister.Bunları her birey için uygulayabilen ülkelerde Adalet mekanizması istenilen şekilde işler.Adalet insanın her yönüyle gelişmişliğini ister.İnsan gibi gelişmemiş insanlarda Adalet duygusu da gelişmemiştir.
 • Pişmanlık fayda etmiyor !İlgili haberi göster

 • bolulu21.6.2017 15:07:55

  Belliki çok pişman vicdanı yiyor içini, ama bu bir insanın öldüğü ve 2 çocuğun annesiz kaldığı gerçeğini değiştirmiyor. Lütfen alkollü araç kullanmayın...
 • Valiler kararnamesi yayınlandı İlgili haberi göster

 • Dursun Durmasın'a22.6.2017 15:33:31

  Aşağıdaki cümleler clean family girl ile aynı anlamda gibiler...
  Come with ball my brother Come with ball:....
  Chicken translation:......
  Leave the door december:......
  Where is this waiter who I put:...

  Your hand is on the job your eye is on playing:......  
  Sensitive meat ball: .....
 • Dursun YILMAZ22.6.2017 14:41:28

  Dursun Durmasın diye yazan kardeş.İngilizce bilen birine ihtiyaç vardı.Onuda sonunda buldum.Ne mutlu bana.Nobody knows what will  happen in the future?
 • FARUK TARCAN22.6.2017 11:59:40

  Rektör nerede eski rektör nerede o yerinde kaldı mı. Cemaatcileri bileterek doldurdu üniversiteye şimdi de sıyrılıp çıkma peşinde
 • Dursun Durmasın22.6.2017 08:36:42

  Ben anlamam evridey mevridey. Ayrıca o confortable deyil comfortable. more quick de olmaz quicker demelisin, gerçi bu cümlede faster doğru kaçar. Akıllıca ingişçe öğren öyle yaz. İkinci zor soru şunu translate et bakalım: Clean family girl... Bunu bilirsen ingilişçe biliyon demektir. İyi düşün cevap vermeden önce
 • Dursun YILMAZ21.6.2017 19:52:13

  Dursun stop diyen kardeşime diyorum ki:Every day I take the bus to go to my work, because it is more quick and confortable than a car. In the other hand, I have my own car, and I use it on weekends.
 • Dursun Stop21.6.2017 18:11:07

  Dursun baba, zirt birt Ingilizce mingilizce bişeyler diyon anlamıyom ne demek istediğini. zırvalama fazla Sanki kendin biliyon ingilişçe. Al sana bi soru ama haribi zor yani : THERE IS NO FUTURE OF THE BUS . hadi bakalım çevir bunu türkçeye hadi hadi, yedi mi? yemezlerrr. Bilmiyon işte ingilişçe. Ben biliyom.
 • Dursun YILMAZ21.6.2017 13:07:18

    İlleri yöneten Valilerden İngilizce dilini okuyabilen,yazabilen,anlayabilen ve konuşabilen kaç valimiz var diye hep merak etmişimdir.Dünya insanlığına entegre olabilmemiz ve insan gibi bir yaşama sahip olabilmemiz için bizi yönetenlerin Dünya gelişmiş ülke standartlarını takip edebilmesi ve kendi ülkesinde uygulayabilmesi için yabancı dil bilmesi çok önemlidir.Bu özelliklere sahip olamayan Valiler sadece kuklalık yapabilirler.Hey gidi yabancı dil hey.Sen nelere kadirsin.Yabancı dil bilen yani İngilizce,Almanca ve  Fransızca dillerinden en az birini bilen Valimizin maaşı dil bilmeyen Valilerimizin maaşından iki kat fazla olsun.Dil bilenlerde her yıl dil sınavına sokulsun ve sınavdan  90 ve üzeri puan alanlar katlı maaşı almaya devam etsin.
 • Murat Celesun21.6.2017 10:30:10

  Sayın valimizle ilgili ilimizdeki bazi internet haber sitelerinde olumsuz haberler,iftiralar vardı. Valimizin Bolu da kalması o kardeşlerimize ve bu haberlerin yapılmasına vesile olan arkadaşlarımıza en güzel cevap oldu.
 • Jandarma kaçak avlananları denetlediİlgili haberi göster

 • İsmail YILDIRIM21.6.2017 10:34:51

  Haber ve yorumlar on numara, beş yıldız. Ben Bolu'nun İlin Valisi, Belediye Başkanı, Emniyet Müdürü, Cumhuriyet Başsavcısı olsam, Bolunun Sesi gazetesindeki haberlere yapılan bu yorumları okurum ve gerçekleri öğrenirim, buna göre işlemlerimi yaparım. İnanın bazı yardakçılar hariç (ki zaten onlar kendilerini belli ediyor) yorum sahiplerinin beyanları işin en doğrusunu işaret ediyor. bu haberleri okuyup ona göre işlem yapanların yaptıkları iş doğru olur. Mesela İl Jandarma Komutanlığı bu konuda 2-3'er kişilik 3 tane tim oluştursa ve özellikle geceleri ve sabaha karşı Aladağ göleti, Gölköy göleti ve Taşlıyayla göletlerini bir kontrol etseler inanın çok sevaba girerler, müthiş derecede bir kaçak avcılık olduğu hep söyleniyor.
 • mehmet duran20.6.2017 23:49:52

  Uğur kardeşime katılıyorum bu 81 ve 54 plakalı araçlar özellikle geceleri burada balık katliamı yapıyor ve bu yaptıklarını açıkça youtubede felan paylaşıyorlar.Görevlileri görevine davet ediyoruz.
 • Uğur 20.6.2017 21:55:21

  Lütfen en büyük ricam dir taşlı yayla göletinde lütfen 81 ve 54 plakalı araçlarla balık katletmeye gelenlere mudahele edin sportif amaçlı 2 balık tutacağız adamlardan koca gölette yer bulamıyorum lütfen rica ediyorum bu adamların katliamına bi son verdirin
 • Şerafettin Biçer 20.6.2017 17:43:42

  Allah aşkına birde Aladağ  goletine el atilsin

Sayfalar:

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak