bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

 • Vali'nin yakın korumasına cinsel tacizden 3 yıl 9 ay İlgili haberi göster

 • Köroğlu23.12.2016 14:06:17

  Dursun Bey osmanlı nın yazdıklarına katılıyorum,kaş yaparken göz çıkarmak deyimi yorumunuza ve yorumlarınıza uymuş.
  Google nimetlerinden yararlanarak şekil yapacağım derken daha fazla rezil olmayın lütfen.
 • Osmanlı ahvadı23.12.2016 14:02:44

  Dursuncuğum tahsil deyince ezildin galiba,buseferde google dan beyin bölgelerinin isimlerinimi araştırdın,uğraşmayaydın be dursuncuğum,kurbanda kendine çıkanlardan bi nakil yaptırırdık sana olur biterdi.
  Ya ezik olduğunu herdaim belli etme bari,relax ol. Kimse sana organların tıbbi isinlerini sormadıki,benim ufaklık merak edip baksa oda sen gibi google dan bulup yazar,baya bişi yapıyomuş gibi bide yorum yazıp buraları kirletiyon,hadi dursuncuğum enerjini başka yerlere harca,sapıklığın derecelerini araştırmak sende,beyin lobları araştırmak sende, eğer sigortan falan yoksa bana yaz burdan seni ben muayene ettirecem.sana tedavi şart :)
 • Dursun YILMAZ23.12.2016 12:32:31

    Osmanlı ahvadı(AHFADI)kardeş yorumlarımı beyninin frontal lob kısmını kullanarak anlamaya çalış.Beynininde amigdala kısmını fazla zorlama.Beyninin her iki yarım küresinde bulunan serebellum kısmı zarar görmesin.
 • Bay Bay Bylock23.12.2016 12:07:45

  Baylock yok mu bylock? Amcamlara bi bylock haberi çaksaydınız ya. Tecavüzcü korumanın üzerinden bylock çıktı gibilerden. Tecavüzcüleri de fetodan tutuklayalım seri tamamlansın. Telefonuna bakın bylock kesin vardır. Hatta penisilvanyadan gelmiştir taciz emri. Ya da 1 dolar banknotu F seri. Ulan ne kazmasınız yaa hala bunlara inanan dombikler var memlekette. Aynen devam.
 • Osmanlı Zibidisi23.12.2016 12:04:46

  Osmanli Kellesi! Senin gibi çakma neo-osmanlıcılar yüzünden geldi başımıza ne geldiyse. Bırak Osmanlı'yı da senin geleceğe ait planların ne bana onu söyle! Pis mirasyedi, osmanlının mirasını yiye yiye bitirdiniz bi bok bırakmadınız. Çakma osmanlılar siziiii.
 • Osmanlı ahvadı23.12.2016 10:26:35

  Dursun kardeş senin ciddi sorunların var,bırak ahvadmış ahfadmış bunlara takılma,tahsilim ve eğitimim seni üç dörtle çarpar, bu haberin altına yazdığın ilk yorumdan kafanın nelere çalıştığını herkes gördü,hatta bak bi bayan bile ayıplamış seni,yeni vali koruması seni yapam,yorumundan anlaşılacağı üzere sapkınlıkların dip boyutlarını bilen birisin,her konuda maşallah bilgi fışkırıyo,Allah nazarlardan saklasın seni.buna benzer haberler çıktığında ivmeli yorumlarını HEYECANLA bekliyoz :)
 • Dursun YILMAZ22.12.2016 18:21:47

  Osmanlı ahvadı rumuzlu kardeş.Sen AHVAT ile AHFAT arasındaki anlam farkını öğren.V harfi ile F harfini iyi öğren.Osmanlının ahvadı olmaz olmadıda,olsa olsa ahfadı olur.Sen rumuzunu bile doğru dürüst yazamıyorsun.Ne diyeyim ben sana?
 • Bi adam22.12.2016 16:25:19

  Bu sorunuzun cevabını türk erkeklerinin rus kadınlarında bulduğunu düşünüyorum ;)
 • Osmanlı ahvadı22.12.2016 14:14:20

  Mefkure yorumuna çoook güldüm :)))
  Adam duramıyo ne yapsın, sorun büyük çocukluğa inmek gerek
  Nası irdelemiş olayı :)  şimdi sana bana cevap yazar bide ordan sıvar , keyifli doğrusu
 • Dursun YILMAZ22.12.2016 13:27:36

    Mefkure kardeş yorumlarımın tarafınızdan irdelenerek okunması çok hoş.Takdire şayansınız.
 • Mefkure22.12.2016 09:35:22

  Yine Dursun, yine yorum !
 • Murat UÇAN22.12.2016 08:52:00

  Özellikle Emniyet ve Milli Eğitim Müdürlüklerinde görev yaparken toplumun kabul etmeyeceği ve kurumları içinde dışlanma durumuyla karşı karşıy kalacak suçları işleyen Devlet memurları Seben ve Kıbrıscık gibi ilçelere gönderiliyorlar. Bu memurlar oralarda hem vatandaşa hizmet üretmiyorlar hem de sürekli vatandaş ve kurumlarına sorun yaratıyorlar. Kıbrıscık ve Seben halkı bu ülkenin vatandaşı değil mi ? Kıbrıscık ve Seben Bolu'nun sürgün bölgeleri mi? Kıbrıscık ve Seben de yaşayan her türlü vatandaşlık sorumluluğunu yerine getiren halk kamu hizmetlerinden bu kişiler yüzünden kamu hizmetlerini sağlıklı alamıyor. Bu bölgenin halkına bu reva mı?...Başta sayın vali olmak üzere siyasilerin,yerel yöneticilerin bu konuyla ilgilenmesini istiyorum.
 • Kelle Paça22.12.2016 08:47:44

  Bu münferid bir olay değil. Toplum olarak cozutmuş vaziyetteyiz. Haberiniz olsun.
 • Dursun YILMAZ21.12.2016 23:22:56

  Sapıklık affedilebilecek,görmezden gelinebilecek ve göz ardı edilebilecek bir olgu değildir.Sapığın ve sapıklıkların bilinmeyen alt katmanları ve alt katmanların da  alt katmanları psikolog ve psikiyatrlar tarafından akademik düzeyde araştırılmadığı sürece bu pisliğin üstesinden gelemeyiz.Yani sapığı sapık yapan sapıklık nedenleri ve sapıklığın nereden kaynaklandığı bulunmalı ona göre de çözüm sunulmalı.
 • Osmanlı21.12.2016 21:03:04

  Anlamadığım konu  bu vatandaş görev yeri değişince cezalandırılmış mı oluyo?
  Sebene atanınca sebende yapmayacağı ne malum?
  Bu tarz görevlere verilen adamların zaafları güvenliğini sağladığı kişilerin hayatını tehlikeye sokabilir. Hele hele bu zamanlarda çok daha dikkat edilmeli!
  Ufacık kız çocuğuna ilişmek ne demek? Ya nasıl bi insanlık bu? Anasıyla birlikte ol,aynı zamanda kızına iliş.
  Yasaların bu tarz maddeleri ivedi bir şekilde düzenlemeye gidilmeli. Toplumumuz meymenetsiz abuk subuk diziler sayesinde kötüye gitmekte.EDEP YA HU....!
 • Kime zararı var ?İlgili haberi göster

 • Hakan23.12.2016 22:03:45

  100 de 100 bu kadınıda goccabolulu isimli arkadas şikayet etmiştir. Müziğe karşı adam. Tuhaf sesler çıkarıyo diten çocuklar ekmek parası kazanmıyo mu da şikayet ediyorsun. Bir de zabıta gelmedi diyosun. Bu kadın içinde zabıta geldi diye şikayette bulunuyorsun. Hayırdır?
 • Emanet By 22.12.2016 11:48:05

  Stela Sedra'yı hayranlıkla izledim...
  Bu soğukta ana caddeye bir sevecenlik,sıcaklık getirmişti..
  Müzik sesini duyanların yüzleri gülmeye başlamıştı...
  Dünyanın her yerinde meydanlarda, Ankara / Kızılay'a yakın caddelerde, bu türden seyirlikler sık sık sergilenir..
  Zaman zaman halaylar çekilir...
  Hatta bir keresinde kızılderili bir grup vardı, hiç unutamam..
  Sanat bir kültür ve kalite işidir.
  Yobazlığın, cehaletin, kabalığın, geriliğin, erdemsizliğin vs.
  baş düşmanı sanattır...
  Müzik denince Azerbaycanlı kardeşlerimiz der ki;
  " Müzik ruhun gıdasıdır bilene;
    Rahmet olsun, bırakıp gidene..."
  *
  Stela Sedra'nın kime zararı vardı?
  Gözün kör olsun cehalet, kabalık, aymazlık!..
  Yazıklar olsun durumdan kendine vazife(!) çıkaranlara...
 • gerçek21.12.2016 20:14:42

  Bu zabıta daha görevinin neleri kapsadığını bile bilmez.yalakalık yaparak pirim yapmaya çalışıyor.daha bu müzisyeni vatandaştan para talep etmediği halde para toplayarak dilencilik yapmakla suçluyor.para toplamak sözlü söylemle gerçekleştirilir.bu vatandaş sadece müziğini yapıyor vatandaş bahşiş bırakıyor.tabii cahil zabıta bahşişi dilenmekle karıştırmış eğitim zayıf ne yazıkki
 • Murat21.12.2016 19:13:15

  Eğer bu memlekette yağcılık, torpil olmasaydı bugün zabıta müdürü vaya zabıta olanlar ne iş yapardı ...
 • DUY BAŞKAN DUY21.12.2016 17:58:38

  zabıta müdürü ne iş yapar belli değil.gariban evlere zabıta gönderir doğalgaz bağlatın yoksa ceza yazarız der üstüne birde evinizi müteahhite verin ceza yazmayalım yada biz size müteahhit bulmaya yardımcı olalım der tabii maksat ne ise artık.valla beldiyenin çivisi kopmuş.yiyen yiyene herkes başkan olmuş başkanın haberi olmamış.Allah sonumuzu hayır ede.DUY BAŞKAN DUYYYYY.
 • Elif Hanım'a21.12.2016 13:25:27

  Elif Bacı, sözleriniz, yüzlerin, binlerin açıklayamayıp suskun kalmış zümrenin tek sesi olmuştur. Duygusallık insanlara verilmiş en değerli haslettir. Bu haslet çok nadir kişilerde bulunur. Duygu yoksunu kişiden her şey beklenir. İnsanların kalbi, Allah'ın evidir. Bu evi yıkan, iflah olmaz derler. Yılların birikimi, kırık bir kalp ile yazdığınız bellidir. Sadece sabır dilemekten başka elimizden bir şey gelmiyor. Karanlık bir gece, ne kadar uzun olursa olsun, güneş mutlaka doğacaktır. Saygılar..
 • emekli21.12.2016 12:37:15

  Dursun yılmaz beye katılıyorum ayrıca bu zevat yurtdışına gittiklerinde sokak müziği çalanları izlemiş çokta beğenmişlerdir, zabıta ya belki 10 defa aradım çöp için belki bir aydır çöpü alan olmadı, ne çabuk bittiniz kadının başında , ayıptır böyle şeyler , sokak araları dilenci dolu bir bakıverin, illa şikayet mi etmek gerekiyor, bir zahmet zabıta bir geziversin..
 • Elif Tercan 21.12.2016 12:36:42

  HAYAT SANA GÜZEL BAŞKAN AMCA.
  Sağol be belediye amca, vallaha sağol; senden nefret etmek için o kadar çok gerekçe sundun ki artık bize.Bu saatten sonra ister büyük şehir ol,istersen dünya kenti ol,omuzlarının üstünde taşıdığın o kafa denen şey değişmedikçe senden ve senin gibi düşünenlerden bu dünyaya ve insanlığa bir fayda gelmeyeceğini anlamış bulunuyorum.
 • Cemal Tağci 21.12.2016 12:18:20

  Dilenciliğin her türünün genelde halkın yoğun olduğu günlerde, her türlü duygu sömürüsü kullanılarak yıllardır açık açık yapılıyor. Bir kişinin sokakta sanatını icra etmesi, bundan kazaç sağlaması dilencilik değil, yaşam için onurlu bir davranıştır.
 • bolulu21.12.2016 11:38:18

  olacagına bak belediyede bolu insanından cok zabıta var iş yok güç yok allahdan saglık belediyeden aylık bırakın allahaşkına şu kadını ekmek parası kazanıyor kime zararı var kötü bir şeymi yapıyor
 • Şefik Bey21.12.2016 11:28:14

  Bolu'da eskiden akordeon çalan bir amcamız vardı. Konuralp caddesi Birlik apartmanının caddeye bakan en üst katında. Her yaz akşamı çıkar bir şeyler çalardı. O kadar hoşuma giderdi ki hep aynı saatlerde onun çıkıp akordeon çalmasını beklerdim. Kimseler de rahatsız olmazdı. Çünkü o dönemlerde müzikten kimse rahatsız olmazdı.
  Erdoğan Mühürcüoğlu'na da buradan teşekkür ederim. Fare.. Tellal.. Şefik Bey.. Truva Eşeği.. başlıklı yazısında bu güzel insandan bahsetmiş. Şefik Bey'i de rahmetle analım bu arada.
  Akordeon çalanları rahmetle analım, akordeon sesinden rahatsız olanları da Allah'a havale edelim...
 • GOCABOLULU21.12.2016 10:57:27

  Bir ay önce 2 defa zabıtayı arayıp melodika ile tuhaf ses çıkartan roman çocuklar için önlem alınmasını istedim, gelen giden olmadı. Dün bir akerdiyon sesi duydum baktım sözü edilen bayan. Yukarıda yaşanan olay zabıtanın çifte standart yuguladığının göstergesidir.
 • ilhami candemir21.12.2016 10:06:17

  Hanım efendi sen de haklısın şikayet eden de(edilmiş ise)haklı.Bir insan devamlı aynı müziği dinlerse sinirleri (asabı)bozulur.Sen de devamlı yer değiştir,kimse şikayetçi olmaz.Anladın mı.
 • Dursun YILMAZ21.12.2016 10:03:37

    Hey gidi garibanlık hey.Sen nelere kadirsin.Hiç kimse kusura bakmasın.Önce cami adına yapılan dilenciliklere son verilsin.Allah adına dilencilik yapılmaz,yapılamaz ve yaptırılamaz.
 • Hırsız yol geçen hanına çevirdi İlgili haberi göster

 • Murat ERMİŞ21.12.2016 17:42:43

  BULA BULA SENİMİ BULMUŞLAR  SAYIN AGAM...! NEYSE GEÇMİŞ OLSUN. CANINIZ SAĞOLSUN.

Sayfalar:

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak