bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

 • Uyan Bolu !İlgili haberi göster

 • Ağaç kesilmeden olmaz22.12.2017 18:40:37

  Bugün ağaç kesilmeyecek, kesilmeden yapacağız diyorlar. Yarın bir ağaç iki ağaç derken gölcük inşaat alanına döner. Ve biz gölcüğe ihanet ettik ile biter.
 • Vatandaş22.12.2017 15:28:02

  Memleketi parselleyip parselleyip satıyorlar.koltuktakiler gidici ne yersek kar diyorlar. artık satacak bir şey kalmadı. Tüpraş,petkim, Orüs, sırada gölcük kalmış.
 • BOLU TURİZM22.12.2017 14:48:55

  Bolu Turizm Kenti olabilir ve bu sektörle birlikte her alanda canlanma olur. Önemli olan nerede ne yapılacağıdır. Mesela Mudurnu Ekolojik Köy Turizmi için uygundur ve desteklenmeli, Seben Organik Tarım alanında desteklenmeli zira koskoca gölet yapıldı Aladağ'a, Mengen'de Yemek Sektörü desteklenmeli... vb şekilde nerede ne yapılabilinirse desteklenmelidir. Tabiiki sistematik bir plan içerisinde olmalı. ihale açtım verdim gitti olmaz. Makul projelere destek verilmeli. Aksi durumda Bolu, inşaat sektörü yavaşladığında çok büyük işsizlik ve gelir sıkıntısı yaşayacaktır. Bu nedenle şimdiden makul projelere izin verilmeli ve desteklenmelidir.
 • Bolu gençleri'ne22.12.2017 14:41:56

  Bolu gençleri rumuzlu arkadaş kısmen doğru bir yorum yapmış şöyleki; Bolu'nun TURİZM KENTİ olmasını istiyorsak, öncelikle makro bir plan hazırlanması gerekir. Böyle gelişi güzel ihale yapmakla TURİZM KENTİ OLUNMAZ AKSİNE, PLANSIZ YAPILAŞMA NEDENİYLE DOĞAL GÜZELLİKLERİMİZ BERBAT OLUR...!!!
 • Bolu gençleri 22.12.2017 10:56:58

  Bugünkü Resmi gazetede Ekonomi Bakanlığının Kasım ayı teşvik alan yatırım listesinde ülke genelinde çeşitli sektörlerde 639 yatırım arasında Bolu'ya 1 tane bile yeni yatırım yok. Çevre iller Kocaeli, Düzce, Sakarya'ya onlarca yeni yatırım yapılacak ve yüzlerce kişiye iş verilecek. Hadi tamam Bolu'ya büyük fabrika kurulmasın, sanayi kenti olmasın ama neden turizm yatırımı yapılmasın. Tabii ki ağaç kesilerek çevreye zarar verilerek tesis yapılmamalı. Ancak üzerinde ağaç bulunmayan yerlere tesisler yapılabilir ve yeni iş sahaları açılabilir. Kartalkaya ve Karacasu'da bulunan otellerin çevreye zararı mı var, yüzlerce kişi buralarda çalışıyor. Bolu gençleri işsiz. Bolu turizm kenti olsun diyoruz ama yeni tesislerin yapımına da engel oluyoruz.
 • Teşekkürler İzmir 222.12.2017 09:54:10

  İzmir e gelince; UZAKLARDAN TAA İZMİR'den GÖLCÜK için HAMLE YAPAN İZMİR BOLULULAR DERNEĞİNE Syn. Dost BENLİ nezdinde TEŞEKKÜR EDERİM...
 • Teşekkürler İzmir 122.12.2017 09:51:19

  Gölcük için Bolu da tepkilerin ortalamanın üzerine çıkamaması üzücü. Haberlere göre Mimarlar Odası Ankara Şubesi de bir dava açmış. Bolu daki Mimarlardan (Syn. Mimar Semih Dimici hariç) her zamanki gibi tık yok. Çıkarlar devreye girince Gölcük falan göze görünmüyor maşallah... Allah gelirlerini artırsın artırmasına da, Gölcük e de fatiha okuyorlar... Mimarlar odası Bolu temsilciliği formaliteden bir yürüyüşü bile çok gördü Gölcük için... AFERİN SİZE. Vakti zamanında Mimar Semih Dimicioğlu'nun arkasında durulmamasından belliydi zaten Mimarların pasifize olduğu... Yeri gelöişken Syn. Mimar Semih Dimicioğlu'na da geçmişteki kararlı tutumları nedeni ile teşekkür ederim.
 • Bitik Esnaf22.12.2017 01:21:38

  Adamlar İzmir'den ses çıkarıyorlar, Bolu'da hala yeterli destek yok.
  Hakkınız olanı korumayı bilin(yasalar çerçevesinde).
  Şimdi susarsanız, zaten sizi ilelebet sustururlar.

  Bolu, şimdi sesin çıkmayacak da, ne zaman çıkacak !
  Anayasal haklarınızı kullanmayı öğrenin artık.

  Anayasa Madde 34 -
  Herkes, önceden izin almadan, silahsız ve saldırısız toplantı ve gösteri yürüyüşü düzenleme hakkına sahiptir.
  Toplantı ve gösteri yürüyüşü hakkı ancak, millî güvenlik, kamu düzeni, suç işlenmesinin önlenmesi, genel
  sağlığın ve genel ahlâkın veya başkalarının hak ve özgürlüklerinin korunması amacıyla ve kanunla sınırlanabilir.
  Toplantı ve gösteri yürüyüşü düzenleme hakkının kullanılmasında uygulanacak şekil, şart ve usuller
  kanunda gösterilir.
 • Dakika başı gerçek gazetecilere dava açanlar iyi okusun     İlgili haberi göster

 • Cakir22.12.2017 23:47:08

  Yeri geliyor bizde düşüncelerimizi paylaşıp olumsuz yorumlar yapıyoruz. Gerekeni ve olması gerekeni kendi fikrimizce anlatmaya çalışıyoruz. Ama kimseye hakaret etmiyoruz. Hakaret eden cezasını çeksin kardeşim. Eleştiri başka bir şey hakaret başka.

  Tabi demokrasiye güvenmeyip  2008'de Hükumet partisini kapatmaya çalışan bir parti destekçilerinin gün boyu burada hükümete ve destekçilerine nefretini kusması, hakaret etmesi normal sanırım.
 • Eğitimde Çağı Biz de Yakalayabilirizİlgili haberi göster

 • N.ayvaz23.12.2017 02:42:06

  Sayın hocam,açıklamalarınız gayet mantıklı ve yerinde açıklamalar,
  ancak,1963 yılında AB ile imzalanan Ankara anlaşmasıyla Eğitim sistemimiz yabancıların tekeline girmiş,bu anlaşmanın 5. maddesi;'Eğitim Birliği'ilkesi uygulamadan kaldırıldı ve Türkiye her çeşit insan yetiştiren bir ülke haline getirildi.misyoner okulları,tarikat mektepleri,paralı kolejler,imam hatip kurs ve okulları, yabancı dilde eğitim yaygınlaştırıldı,Köy enstitüleri ve öğretmen okulları kapatıldı,EĞİTİMİN NİTELİĞİ BOZULDU.
 • Empty Brain 22.12.2017 01:42:41

  STEM Science (Fen), Technology (Teknoloji), Engineering (Mühendislik) ve Mathematics (Matematik) kelimelerinin birleşiminden oluşuyor.Hocam valla ben eğitimci değilim ama konu eğitim olunca nabzım farklı atıyor.Bende STEM nedir diye merak ettim.Araştırdım.Belki ilgilenenlerin işine yarar.Bundan 40 yıl önce yabancı bir dergide okumuştum.Bebeklerin bebek iken öğrenme meraklarını öldürmezseniz ve de öğrenme merakına katkı sağlarsanız geleceğinizde o derece parlak olur diyordu.Benden bu günlük bu kadar.
 • Yılmaz Yücell21.12.2017 21:56:43

  İŞTE EĞİTİMCİLER ANLATTIĞINIZ GİBİ OLURSA İLERLERİZ.HOCAM..
 • Rantın kalbi Gölcük !İlgili haberi göster

 • Realist Bolulu22.12.2017 19:43:38

  Atı alan üsküdarı geçti bu kararan dönülmez.
 • Erdoğan21.12.2017 11:39:34

  Ne olursa olsun Biz bu yapılana karşıyız. Tüm Bolu Halkını BİMERE yazmasını ve Bolu'da halk oyuna çıkılmasını istiyoruz. Sonuç itibariyle Gölcük Bolunun Kartpostalıdır. Ne olursa olsun Bizim bolu halkınındır. Turizmimiz açısından önemli olan en gözde ve nadide yerimizdir. Siz burayı bu şekilde veremessiniz oldu bittiye getiremessiniz.


 • Taner Kaltalı21.12.2017 11:36:37

  Alaaddin Yılmaz seni Gölcük kararından dolayı kınıyorum.
 • Vatandaş21.12.2017 10:17:28

  Bolu beyi Alaattin sata sata bitiremedi sıra gölcük yakında At yaylasında imara açar.zahten açmadan mantar gibi binalar dikilmiş.
 • Bolu Belediyesi, Beylik midir? İlgili haberi göster

 • serkan uzun21.12.2017 18:05:36

  akp milletvekilleri bu işe ne diyorlar acaba merak ettim hiç sesleri çıkmıyor.
 • EMİNE YAZGAN21.12.2017 12:32:38

  DOĞA KATİLLERİNE DUR DESENE BOLU!!!!!!! UYUMA.UYUMA.
  YAZIKTIR GÜNAHTIR!!
  YİNE BAŞKANA RANT!!!YİNE BAŞKA KİŞİLERE GELİR KAYNAĞI.:( :(

 • Ahmet21.12.2017 12:23:45

  Bolu Mimarlar odasının sesi çıkabilir mi ? Hepsinin inşaat/taahhüt işleri vardır. Ruhsat - İskan alacağı işleri vardır. Nasıl ses çıkarsınlar Belediye'ye. Türkiye'de Belediye meclislerine üye seçimlerinde, kesinlikle yap-sat inşaat işi yapan mimar/mühendis/müteaahhit üye olamayacak. Belediye Başkanı'nın partisinin meclis üyelerini bırak, muhalefet partilerinin meclis üyelerinin de alınan kararlara muhalefet haklarını kullanmadıklarını görüyoruz. Kullansalar başlarına ne geleceğini iyi biliyorlar, ruhsatı nasıl alacak, iskanı nasıl alacak,projeleri nasıl onaylanacak yada 18 uygulamasından nasıl yararlanabilecekler v.s. v.s. Allah gözünüzü doyursun artık.
 • asuman dinçsoy21.12.2017 11:04:33

  Ankara Mimarlar odasını anladıkda Bolu Mimarlar odası nerde?
 • sanayici21.12.2017 10:51:45

  İnsan hakkettigi gibi yaşarmış. Bu dönem seçilirsem ustalık eserleri bırakacam demişti belediye başkanı.Evet ustalık eserini en son olarak gölcük e mum dikerek taçlandırdı.Yargıdanda bişi çıkmaz. Emin olun 2 güne bu netleşir orda evler yapılır ve ilk giden o evlere yine bolulular olur. Seçime gelirsek önceki seçimde oldugu gibi bu gider başkası  gelir kemal sunalın dedigi gibi giden geleni aratırmış bi faşo ağa gider başka aga gelir.  Ancak şu bir gerçektirki bu dünyada yaptıklarını ya öbür tarafta çekersin yada bu dünyada çolugun çocugun çeker İnşallah öbür taraf olmadan bu dünyada görürsün başkan Tüm bolu sana ve ailene dua ediyor.Çolugundan çocugundan çıksın diye. Çünkü bizim çocuklarımızın gelecegini satıyorsun gölcükte...
 • AHMET21.12.2017 10:43:39

  GÖLCÜK VE ABANT'A GEZİYE GELEN TÜM ÜLKE YURTTAŞLARIMIZA SESLENİYORUM, HANİ ÇOK GÜZEL  HARİKA DEYİP ARAÇ KUYRUKLARI OLUŞTURUYORDUNUZ. ŞİMDİ TAM ZAMANI, ÜLKEM HALKINDAN DA TEPKİ BEKLİYORUZ.BU GÜZELLİĞİN İÇİNE EDECEKLER BİR DAHA GÖREMEYECEKSİNİZ... TEPKİ  İÇİN DE KUYRUK OLUŞTURUNUZ LÜTFEN. ANKARALILAR İSTANBULLULAR ORALARDA BULUNAN DERNEKLER NEREDESİNİZ. NEDEN TEPKİ GÖSTERMİYORSUNUZ. YOLUNUZUN ÜZERİ GEÇERKEN UĞRAYIP SOLUKLANIVERİYORDUNUZ..GÜZELLİK ELİNİZDEN KAÇIYOR ONA GÖRE...
 • AHMET21.12.2017 10:43:24

  GÖLCÜK VE ABANT'A GEZİYE GELEN TÜM ÜLKE YURTTAŞLARIMIZA SESLENİYORUM, HANİ ÇOK GÜZEL  HARİKA DEYİP ARAÇ KUYRUKLARI OLUŞTURUYORDUNUZ. ŞİMDİ TAM ZAMANI, ÜLKEM HALKINDAN DA TEPKİ BEKLİYORUZ.BU GÜZELLİĞİN İÇİNE EDECEKLER BİR DAHA GÖREMEYECEKSİNİZ... TEPKİ  İÇİN DE KUYRUK OLUŞTURUNUZ LÜTFEN. ANKARALILAR İSTANBULLULAR ORALARDA BULUNAN DERNEKLER NEREDESİNİZ. NEDEN TEPKİ GÖSTERMİYORSUNUZ. YOLUNUZUN ÜZERİ GEÇERKEN UĞRAYIP SOLUKLANIVERİYORDUNUZ..GÜZELLİK ELİNİZDEN KAÇIYOR ONA GÖRE...
 • Vatandaş21.12.2017 10:25:39

  Bolu belediyesi Alaattin paşa nın Dere beyliğidir, istediği yerde at koşturur.istedinin suyunu kestirir.daha olmadı evinin önüne üstüne yeraltı çöp alanı açtırır.ferman kendisinde fakat seçimde halk cevabı belediyelere,ve millet vekillerine verecektir.
 • Ahmet21.12.2017 08:35:33

  Burada en büyük suçlu Orman ve Su İşleri Bakanlığı'dır. Çünkü 29 yıllığına Bolu Belediyesine kiraladığın güzelim Gölcüğümüzü,kiraya verdiğin Belediye 22 yıllığına kiraya veriyor. Bu nasıl bir kira sözleşmesidir ki, kiralayan kiraya veremez diye bir madde içinde yok.

  Bir gayrimenkulü 1.000 TL'ye kiralasam sonra aynı gayrimenkulü 2.000 TL'ye başka birine kiralasam ve her ay 1.000 TL bedavadan gelir elde etsem, bana kiraya veren kişi kanunen beni gayrimenkulden çıkartabilir mi? Cevap Evet. Eeee sormazlar mı şimdi adama, Balanlık'tan kiralayan Belediye nasıl oluyor da aynı yeri kiraya verebiliyor? Böyle sözleşmenin de böyle kanunun da.
  Bakanlık yada yargı olaya el koymaz ise şayet vatandaş olarak bizler 2019'da sandıkta el koyacağız emin olun
 • ertuğrul21.12.2017 08:16:39

  Yapılan ihale yasal değildir,vicdanı olan böyle bir şey yapamaz Allah tan korkun be, gece olunca nasıl uyuyabiliyosunuz.Ben BOLU luyum diyen herkez tepkisini göstermelidir. BOLU UYUMA GÜZEL MEMLEKETİNE SAHİP ÇIK.
 • vekil20.12.2017 23:59:42

  vekil galiba .. temmuzu anlatmaya gitmiş vakit bulamıyor
 • konfiçyus derki20.12.2017 23:28:56

  belediyeler halka hizmet için vardır.gölcük konusunda tüm partiler bir araya gelmelidir.Bolu halkı bu kiralama işine sıcak bakmıyor bu çok acık. bu isi siyasetin dışında tutarak gölcük gibi doğa harikası bir yeri şimdiye kadar olduğu gibi belediye hizmetleri içersinde düşünerek sorun çözülmeli gölcüke bir tek çivinin dahi çakılmasına izin verilmemelidir.bu konuda yetki sahibi kişilere yıkıcı dil kullanmaktan vazgeçilmelidir bu her şeyden çok  bolu halkına zarar vermektedir.
 • Mualla Esenler20.12.2017 22:48:07

  Bu konuda Bolu halkının yanında duran tek siyasi parti olan CHP'yi kutluyorum ve Bolu il örgütüne teşekkür ediyorum. Diğer siyasi partiler neredeler? Hepsine yazıklar olsun. Tanju Özcan Bolu halkının yanındayken AKP'li Ali Ercoşkun nerede? CHP dışındaki diğer partileri bolu halkının yanında olmaya davet ediyorum. Unutmayın, başka Gölcük yok.
 • Kadir Akbaş20.12.2017 22:32:03

  Bolu Belediyesinde Gölcük'ün ihale edilmesinde kimin eli varsa Allah belasını versin. Sürüm sürüm sürünsün.

Sayfalar:

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak