bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

 • Evinde ölü bulunduİlgili haberi göster

 • ESKİCİOGLU 19.9.2017 19:52:34

  ALLAH rahmet etsin
 • Mustafa Kısacık19.9.2017 19:04:12

  Allah rahmet eylesin.Mekanı cennet olsun.
 • Aydın özpelit19.9.2017 16:38:16

  Sevdiğimiz bir arkadaşımızdı. Allah rahmet eylesin.
 • İddialara Valilik'ten cevap geldi İlgili haberi göster

 • Cahil19.9.2017 13:48:25

  Fatih üniversitesinde ders veren BMYO hoca kim ve hala görevde mi? İsmail'in yerini kampüste açtıranlar kim? Erdal kardeşini, baldızını, kayınbiraderini Öğr. elemanı olarak aldırmadı mı? Hemde kayınbiraderini 2016 yılında Gerede'ye aldırmadı mı? Hani nerede OHAL?
 • Vay be...19.9.2017 13:41:06

    False Flag operation mı dediniz? O da ne?
 • Vay be...19.9.2017 11:49:53

  15 Temmuz 2016 Tarihini yabancı basın FALSE FLAG OPERATİON olarak haber yapmış.80 Milyonluk ülkede bunun ne olduğunu bilen 3-5 kişi ya var yada yok.En azından İngilizce öğrenin diye boşuna demiyoruz.
 • Hayri bey yerinde duruyor19.9.2017 10:46:27

  ünüversiteyi fetocularla dolduran, 200 tane fetocuyu alan, vali özcimenle ballı yağlı olan, fetocü abilerle gizli gizli görüşen, bolu dağında ismailin yerinde gizli görüşmelerde bulunan, fetöcü öğrenci evlerine giden, ünüversitenin döner sermayesini rektör yardımcısı, baş hekim, baş hekim yardımcısı ve dekan olarak Fetöcülere aktaran Hayri bey ve yardımcıs Mehmet bey ve Hayrettin be dışarıda geziyor. adalet nerede. Dönerleri gizli gizli hesaplayan Arif bey görevden ihraç edildi ama bunlar yerinde ve saltanata devam. Siz bu milleti orta yada düşük anlayışlı mı sandınız.
 • İyi insanların “kıymetini” bilmek lazım…İlgili haberi göster

 • Yağmur Yağıyor...19.9.2017 16:01:47

  Hocam valla güldürdün bizleri... Yağmur yağıyor, bana ördek dedin... Evet, maalesef toplumumuzda çoğu kişi verilen mesajları algılamakta güçlük çekiyor, veya işlerine geldiği gibi anlıyorlar... Görüşlerinize saygı duyuyoruz, başarılarınızın devamını dileriz...
 • Kızım sen anla19.9.2017 11:28:14

  Namdar iyi bir insan ve iyi bir öğretmendir. O da köşe yazar hala. Çok nadir de olsa eleştiri  almış mıdır bazı yazıları hakkında? Almıştır... Ancak oturup kendini eleştiren yorumcularla uğraşmaz. Beni anlamıyorlar diye ağlamaz, sızlanmaz. Ders vereyim diye uğraşmaz, sadece anlatır ama sonra oturur adam gibi de dinler. Herşeyden önce neyi nasıl söyleyeceğini çok iyi bilir. Kimseyi kırmaz, sinirlendirmez, ne olursa olsun tatlı dille anlatır. Sonra el sıkışır, öpüşür, sarılır öyle ayrılır o ortamdan. Kimse de tehdit etmez onu. Neden? Çünkü saygı duyar.
 • Dursun YILMAZ19.9.2017 10:26:40

    Türkiye'de Futbol Takımları ve Futbol maçları hakkında,Din konuların da,Dizi oyuncuları hakkında,Mankenler hakkında,İçeriği olmayan TV programları hakkın da ve boş emek sarf ederek Milyarlarca Lira para kazananlar hakkında olumlu ve doğru eleştiriler yapanlar ortaya çıktığında bazılarının,kimilerinin sinir katsayılarının tavan yapmasını hiç anlayamıyorum.Biri çıkıp top peşinde koşmak ahmaklıktır diyor ise konu hakkında analitik düşünceyi devreye sokmak gerekir.Biri çıkıp da niçin yabancı Futbolcu yerine Yabancı Fen bilimleri ve yabancı Dil uzmanı Bilim insanlarını üniversitelerimizde görevlendirelim de geriden gelenler daha bilinçli ve bilgili olsunlar Dünya'ya daha kolay entegre olsunlar diyemiyoruz?Uyu uyu yat yat yat uyu felsefesi.Uyan
 • ERKAN KIR19.9.2017 09:42:43

  Mustafa Namdar hocam ile ilgili Tespitleriniz konusunda sizleri tebrik ederim. Bu tür insanların yaşarken değerinin bilinmesi gerekiyor. Sizlerinde onun yolunda giden iyi bir eğitimci olduğunuzu biliyorum. Saygılar ve sevgiler diliyorum
 • Boluspor19.9.2017 08:43:27

  Boluspor a, 5 Kuruş katkısı olmayanın Boluspor hakkında 50 satır yazı yazmasınıda ben anlamıyorum.
 • YAMANER19.9.2017 00:42:07

  Ali Hocam, Gazete sayfasında eleştirİsel bir yazı yazdığınızda tabiki iyi kötü karşı eleştiri olacak.Hiç eleştiri olmasın diyorsanız düşüncelerinizi sadece ailenize anlatmanız lazım ki onların bile hemfikir olmadıkları şeyler ortaya çıkacaktır. Ayrıca ben yazdığınız yazı ve sonrasındaki yorumları okududuğumda kendimle beraber size karşı tehdit yada hakaret görmedim. AYRICA SON SOZUNUZ OLAN BOLUSPOR BOLUYA5 VERIP 50 ALIYOR KONUSUNA HIC KATILMIYORUM. SANIRIM SPORLA VEYA ONUN OLŞUTURDUĞU EKONOMISI HAKKINDA BILGINIZ AZ. BOLUSPOR FUTBOL TAKIMI 1 LIGDE OYNADIĞI İÇİN NAKLEN YAYIN, IDDAA, SPOR TOTO, SAHA ICI REKLAM, FORMA REKLAMI, SEYIRCI, OYUNCU SATIŞI GIBI KENDINE GORE SABIT GELIR KAYNAGINA SAHIPTIR. BOLUDAN 50 ALIP 5 VERMESI SOZ KONUSU DEĞİLDIR.
 • Bolu'da öğrencileri bunaltan törenİlgili haberi göster

 • yazık19.9.2017 07:38:16

  15 yılda 6 bakan,yap boza dönen eğitimin,eğitimcilerin kapı kulu olduğu seslerinin dahi çıkmadığı,söz sahibi olmadıkları bir curcuna sistem.fiziki mekanlardaki iyileşmeler dışında eğitimde yıllardır süregelen kalitesizlik ve başarısızlık.Teog kaldırılmalıydı.Ancak eğitim bir kişinin iki dudağının arasından çıkan ''kaldırın''sözcüğü kadar basit bir iş değil.Teog getirildiğindede,kaldırıldığındada alkış tutan eğitimci kaytan bıyıklılar niye susuyorsunuz.Olumlu yada olumsuz konuşunki siyaset yanlış yapmasın.Ama derdiniz masa sandalye olunca iki büklüm olmaktan kamburunuz çıktı.Yazık.Bu ülkenin çocuklarına,ana babalarına,gerçek sessiz eğitimcilerine,maddi kaynaklarına.Yazık.Ülkenin geleceğine,ilime,bilime,demorasiye,özgürlüklere.Saygılarımla...
 • yazık19.9.2017 07:38:01

  15 yılda 6 bakan,yap boza dönen eğitimin,eğitimcilerin kapı kulu olduğu seslerinin dahi çıkmadığı,söz sahibi olmadıkları bir curcuna sistem.fiziki mekanlardaki iyileşmeler dışında eğitimde yıllardır süregelen kalitesizlik ve başarısızlık.Teog kaldırılmalıydı.Ancak eğitim bir kişinin iki dudağının arasından çıkan ''kaldırın''sözcüğü kadar basit bir iş değil.Teog getirildiğindede,kaldırıldığındada alkış tutan eğitimci kaytan bıyıklılar niye susuyorsunuz.Olumlu yada olumsuz konuşunki siyaset yanlış yapmasın.Ama derdiniz masa sandalye olunca iki büklüm olmaktan kamburunuz çıktı.Yazık.Bu ülkenin çocuklarına,ana babalarına,gerçek sessiz eğitimcilerine,maddi kaynaklarına.Yazık.Ülkenin geleceğine,ilime,bilime,demorasiye,özgürlüklere.Saygılarımla...
 • Bitik Esnaf18.9.2017 21:24:31

  'Milli' Eğitimi bitirmişler. Çocukları güneşte bekletmişler çok mu ?
  Eğitimi 'Milli' olmaktan çıkarırlarken hangi birinin sesi çıkıyordu ?

  Bu müfredat ile çocuğunu okula gönderen insanlara ancak gülerim.

  Haberleri izleyin, Teog da kalktı. Tek bir kişinin 2 dudağından çıkan söz ile. Milli Eğitim Bakanlığı'nın haberinin olmadığı konuşuluyor =)
  Teog'u getiren kendileri, daha sonra çocuklara eziyet oluyor diye kaldırıyorlar ve vatandaş alkışlıyor. Padişahım çok yaşa...
  Kaç yıldır binlerce çocuk yarış atı gibi telef olmadı mı bu sınavlarda.
  Aklınız neredeydi ?

  Bazı yerlerde çocuklar okula yerleştirilememiş, onları 'açıktan' eğitime yönlendirmişler.
  Gönder imam hatip'e ne uğraşıyorsunuz. İşi de hazır mis gibi.
  Ne gerek var Fen Lisesi'ne ?
 • Huzurİlgili haberi göster

 • Dursun YILMAZ18.9.2017 19:51:19

  Huzur ve refahı dogmatizm ve mitolojik kaynaklarda olduğunu zanneden toplumların başı beladan kurtulmuyor.Huzur ve refah istiyorsak mürşidimizin bilim olması gerekir.Türkiye'de insanların büyük çoğunluğunun beyni boş lakırdılarla dolduruluyor.Okumayan,düşünmeyen,araştırmayan,beynini kullanmayan,merak etmeyen,sorgulamayan,hakkını arayamayan,eğitilmeyen,yabancı dil öğretilmeyen,gezemeyen,göremeyen insanların oluşturduğu toplumlarda refah ve huzur oluşturulamaz.Refah ve huzur bilinçli insan ister.
 • Türkiye'nin gücü....?İlgili haberi göster

 • Dursun YILMAZ18.9.2017 23:11:45

    Hiç kimse kusura bakmasın.Türkiye'de Profesör unvanını almış çoğu öğretim görevlilerinin eğitim seviyesi Avrupa'da okuyan lise öğrencisi seviyesine bile denk düşmüyor.Kendini yetiştirmiş profesörlere lafım yok,saygım var.Avrupa'da yetiştirilen bir lise öğrencisi en az 5 dili anadili gibi biliyor.Profesörümüz bile İngilizce zorunlu olmasına rağmen zar zor çat pat biliyor.Akademik makaleleri bile takip edebilecek seviyede yabancı dil bilmiyor.Yarın tüm Profesörleri Akademik seviyede İngilizce sınavına sokalım.Yüzde kaçı 100 puan üzerinden 60 ve daha yukarı puan alabilir dersiniz?Sadece Eğitim için değil bütün makam sahiplerinin aslında ara ara sınavdan geçirilmesi lazım ki kendi kendini yetiştirme gayretinde olsun.Ona göre de maaş alsın.
 • İsimsiz ve imzasız dilekçelerin hiçbir hükmü yoktur !İlgili haberi göster

 • AİBÜ18.9.2017 14:46:11

  Eski yönetim ve eski yönetimin adamları iş başında değişen bir şey yok. Hayırlı olsun. Malesef yeni rektör dirayetli olamadı.
 • Suat Can18.9.2017 12:27:50

  Ohal döneminde sayın Vali gercek üst düzey fetöcüleri korumak adına onlarca masumun dünyasını karartmıştır. Idareci olup fetönün kurumlarına baş fetöcülere imtiyaz sağlayan, ne kadar idareci varsa görevine devam ettirilirken, basit memuru sudan sebeplerle ihraç ettirmiş veya acıga aldırmıştır. Ohalden el çektirilen Mustafa Özsoy ve emekli edilen Erkan Ünal, fetöcüler tarafından verimli şekilde kullanılmış ve kenara atılmıştır. Adalet sistemi öźgür işleyişini kazandığında hedef saptırmak icin alakasız memurlara bu zulümü reva görenler; bu aşamada yukarıdaki isimleri kullananlar ve o isimler cezalarını misliyle çekecektir.

 • Sayın rektörüm18.9.2017 09:07:19

  Eski ekip hiç değişmedi. Değişen bir şey olmadı. O nedenle aynı yönetim ve aynı yönetim anlayışı devam ederse başarılı olamazsınız, insanlar size saygı duymaz bir meşruyetiniz olmaz. Yardımcılarınızın ikisi de Hayri beyin en iyi adamı kafa takımından dı. Peki o zaman hayri beye neden engel olmadılar.
 • Su diye içti, hastanelik olduİlgili haberi göster

 • Vay bee...18.9.2017 09:29:25

  Bırakın Bolu'yu Tüm Türkiye'de ne içtiğini ne yediğini bilen kaç insan vardır?Doğanın sinerjileriyle ot misali yaşayıp gidiyoruz.Bu Dünya fani diye kandırılmış insanlardan daha fazlasını beklemek akılsızlık olur.
 • sun star18.9.2017 01:34:24

  San ki o bidonu ben oraya koydum, müdür yaa.:)
 • bolulu17.9.2017 18:02:13

  Yurdumun insanı. Başka yerde rastlamak imkansız.
 • Ercoşkun Türk Bayrağı'nı Mısır'da dalgalandırdıİlgili haberi göster

 • Bitik Esnaf17.9.2017 14:12:11

  Mısır Parlamentosunda, Darbeci Sisi'yi kınıyoruz diyebilmiş mi ?
  Ben ona bakarım.
  Yoksa gezintiden başka bir şey değil.

  AB'ye destek vermeye hazırız demiş birde =)
  AB'ye giremeyeceğimizi kendisi de biliyor.
  AB'den sırf yardım alabilmek için bunlar yapılıyor.

  Ayrıca, "TÜRK MİLLETİ'NİN 15 TEMMUZ'DAKİ" diye başlayan cümle olmamış.
  Sayın C.Başkanımız ne dedi ?
  Biz Milliyetçiliği ayaklarımızın altına almış bir hükümetiz.
  Lütfen editörden rica ediyorum TÜRK MİLLETİ DEĞİL, TEK MİLLETİ olarak düzeltilmeli.
 • Karaçayır'da kaza; 1 yaralı İlgili haberi göster

 • TURHAN16.9.2017 23:55:53

  ÖNCE GEÇMİŞ OLSUN.SAYIN YETKİLİLER LÜTFEN ORAYA TRAFİK LAMBASI
  KOYUNUZ.ÖLÜMCÜL KAZALAR OLMADAN TRAFİK KURULUNDAN VEYA BELEDİYECE  
  KARARLAR ALIP ÖNLEME YOLUNA GİDİLSİN.ARŞİVLERİ İNCELEYİN ÇOK KAZA OLMUŞTUR,BİRİSİNDE KÖROĞLU SİTESİNİN BAHCESİNE OTOBÜS GİRDİ. KAZA OLMADAN ÖNLEM ALIN SAYGILARIMLA
 • Kalk Osman Kalk…İlgili haberi göster

 • Zafer18.9.2017 10:12:48

  Çok doğru bir yaklaşım. Kalemine sağlık.
 • Tahsin Arslan18.9.2017 09:58:21

  Kaleminize yüreğinize sağlık Sayın hocam.
 • ibrahim atalay17.9.2017 19:23:04

  Hocam, aklınıza ve kaleminize sağlık, durum bu kadar güzel anlatılır....
 • Hüseyin Akçalı16.9.2017 22:08:26

  Hocam yazmış olduğunuz yazıyı anlamlı kılan, hiç kimseyi zorlamadan ve ‘benim dediğim doğru’ demeden insanları düşünmeye zorlamanız.
  Eğer tek pencereden bakmış olsaydınız meramınızı bu kadar güzel anlatamazdınız. Teşekkürler.

Sayfalar:

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak