BolununSesi, Bolu'nun Gerçek Sesi !

Plastik Cerrahi için şehir dışına gitmeye gerek kalmadı!

Plastik Cerrahi için şehir dışına gitmeye gerek kalmadı!
  21 Ocak 2022

  Plastik Cerrahi için şehir dışına gitmeye gerek kalmadı! Sağlık ...

         Plastik Cerrahi için şehir dışına gitmeye gerek kalmadı!

         Sağlık alanında birçok branşta hizmet veren Özel Çağsu Hastanesi, Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Jehat KIZILKAN’ı da güçlü hekim kadrosuna kattı.
         Uzun yıllar Abant İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Plastik Cerrahi bölümünde görev yapan ve yaptığı güzel işlerle tanınan Op. Dr. Jehat KIZILKAN, Özel Çağsu Hastanesi’nde hizmet vermeye başladı.
          OP. DR. JEHAT KIZILKAN KİMDİR?
         1989 yılında Diyarbakır’da doğdu. Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi bölümünden mezun olan Op. Dr. Jehat KIZILKAN, 2020 tarihinde Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda uzmanlığını tamamlamıştır.
         HASTALARINA ÇAĞSU’DA HİZMET VERECEK
         Özel Çağsu Hastanesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Jehat KIZILKAN; Meme Estetik Operasyonları ‘’Meme Büyütme, Meme Küçültme, Meme Dikleştirme (Mastopeksi)’’, Erkeklerde Meme Küçültme (Jinekomasti), Lıposuctıon (Yağ Aldırma), Cilt Kanserleri Cerrahi Tedavisi, Cilt Altı Kitleleleri Cerrahisi İle Uzaklaştırılma, Yara İzi Düzeltme İşlemleri, El ve Yüz Yaralanmaları Cerrahi Tedavisi, Göz Kapağı Estetiği (Blefaroplasti), Burun Estetiği (Rinoplasti), Kepçe Kulak Estetiği (Otoplasti), Dolgu / Botoks Uygulamaları, Lazerle Cilt Gençleştirme, Lazerle Akne Tedavisi, Mezoterapi, Prp (Platelet Rich Plasma), Terleme Tedavisi, H-100 Gençlik Aşısı, Genital Estetik vb. ameliyat ve işlemlerine Çağsu’da hizmet verecek.

  • ISMAIL FİDAN 22 Ocak 2022 . 20:57

   DR.JEHAT KIZILKAN BOLU. HALKINA HAYIRLI OLSUN BAŞARILAR DILERIM

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak