İsveç ve Finlandiya bile tanıdı, Bolu ise tanımamakta ısrar ediyor!

 Vali gibi Vali !

 Vali gibi Vali !
  4 Ağustos 2022

  Vali gibi Vali ! Uzun bir aradan sonra Bolu ...

   Vali gibi Vali ! Vali gibi Vali ! Vali gibi Vali !

         Vali gibi Vali !
         Uzun bir aradan sonra Bolu halkı bir Vali gördü. Bolu’da göreve başlayalı iki ay gibi kısa bir süre geçmesine rağmen, çalışkanlığı ile dikkat çeken Bolu Valisi Erkan Kılıç, halkın arasında, vatandaşlarla kaynaşarak konulara tam bir halk adamı olarak yaklaşıyor. Halkla doğrudan iletişim kuruyor.
           Bolu Valisi Erkan Kılıç, Kalıcı Konutlar’da vatandaşların sorunlarını ve önerilerini dinledi. Burada örnek bir davranış göstererek protokol masasına oturmayan Vali Kılıç, vatandaşların arasına karışarak samimi bir ortam sağladı. 
            Bolu Valisi Erkan Kılıç, ”Bolu; turizm, sanayi, tarım başta olmak üzere her alanda gelişmeye devam eden ve yüksek potansiyele sahip cennet gibi bir ilimiz. Bizler de bu noktada Bolumuz için elimizden geleni yapmak için gayret etmekteyiz. İnşallah hep birlikte Devlet-Millet el ele anlayışıyla huzur ve güven ortamında, birlik ve beraberlik içerisinde ilimizi daha da geliştireceğiz, güzelleştireceğiz.
           Vatandaşlarımızın taleplerini yerinde almak, sohbet etmek bizim için son derece önemli.  Bizler, vatandaşlarımıza hizmet için bu makamlara geldik, sizler varsanız bizler buradayız dolayısıyla elimizde olan tüm imkanları vatandaşlarımızın lehine kullanmak asli vazifemizdir. Bolulu vatandaşlarımızın da gelişime açık, medeni ve duyarlı bir yaklaşıma sahip olduğunu görmek bizleri memnun ediyor, hepinize teşekkürlerimi sunuyor, sağlık ve afiyetler diliyorum” dedi.
             Vatandaşlarımız sorunlarının dinlenmesinden ve ziyaretlerinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek Valimiz Sayın Erkan Kılıç’a teşekkür ettiler.
   

  • Gerçek8 Ağustos 2022 . 11:55

   Sayın valimiz hoşgeldiniz. Ama nedense Bolu'da tek mahalle kalıcı konutlar gibi !bölümün en merkez mahallesi belediyeye 2dk mesafe Semerkant mahallesi hala köy, kenar mahalle ..eski binalar çevreye çok çirkin bir çevre kirliliği sunuyor.lütfen bizlerin de sorunlarını dinlerseniz seviniriz Artık birşeyler yapmak gerekiyor
  • Aydın 8 Ağustos 2022 . 11:48

   Valimizin hareketi takdire şayandır
  • ilhan7 Ağustos 2022 . 12:35

   zaten olması gereken bu değil mi, bu insanlar bu görevlere neden atanıyor, neden maaş alıyorlar, Tayyip Erdoğan'dan önce böyle değildi, vatandaşa hayvan muamelesi yapılırdı.
  • Bolulu7 Ağustos 2022 . 10:04

   Engellediği Bolu belediyesinin kurban bağışı için toplanan paraları geri iade etsin önce.
  • samet6 Ağustos 2022 . 16:48

   Fetöden cezaevine giren eski valiye bile Boluda kimler ne methiyeler düzmüştü hele Bolunun yalaka basını yere göğe sığdıramıyordu
  • Bolulu6 Ağustos 2022 . 11:42

   Devletin valisi, hertürlü siyasetten arınmış, devletin belirlediği kurallara uymak zorundadır.
  • Yediiklim5 Ağustos 2022 . 23:41

   Yediiklim..
  • Metin Çelik5 Ağustos 2022 . 23:23

   Şehrimize Şu ana kadar gelmiş geçmiş Yani benim Yaşıma göre Yazıyorum. Gerçekten de devlet ağırlığını taşımış Tek valimiz. Sn ALİ SERİNDAĞ Şehrimize Tüm zorluklara rağmen hizmet vermeye çalışmış . eş güdüm ve koordinasyon Yapabilen Tüm Kamu idarelerinin üzerinde Saygılı , devlet adamlığına yakışır tavır ve davranışları her zaman her yerde göstermiş. Yine aynı dönemin Siyasal İktidarının tüm baskılarına rağmen Valilik Yapmış Ali SERİNDAĞ valimizi ben şahsen Tek geçerim. Ne ondan öncekiler Ne de Şimdiki valimiz hariç , Ondan sonrakileri ben, Şahsen Atama Yetkisine sahip olan bir görevim olsaydı, Ben onları Herhangi bir Fabrikaya Bekçi olarak bile atamasını Yapmazdım. evet Şimdiki valimiz de gelir gelmez. iyi niyetli , samimi , dürüst ve halkın içerisinde olmaya çalışan bir Yaklaşımda bulunmakta olduğunu görebiliyoruz ve tabii Methiyelerde bulunuyoruz. umarım Yanılmayız. Umarım Kendisi hakkında çok erken bir Ön Yargı içerisinde Bulunmamış ve hüküm vermemiş olmayız. Umarım Sn vali gördüğümüz gibi Yoluna devam eder. ve Yapmak istediklerini Yapmasına Fırsat verilir ama ben Onu çok zorlayacaklarına inanıyorum. çevrenin her gün katledildiği insanların kanının içerisine siyanür benzeri zehirleri Taşıyanlar Umarım Onun çalışmalarına engel olmazlar . Buradan Ali SERİNDAĞ Valimize Bolunun Sesi gazetesini Takip ettiğini bildiğim için Selamlarımı İletiyorum
  • vahit5 Ağustos 2022 . 14:14

   eski başkan AKP li Nilüfer Parkı giderayak CHP li hemşerisine veriliyor Boluda bu işler böyle oluyor parti pürti boş işler gerçek olan ballı iş olursa durum değişiyor hısım akraba tanıdık hemşeri ikili ilişkiler.Seyret Bolu yakışıyor sana
  • Öz bolu5 Ağustos 2022 . 13:26

   Alpogut beli kardeşime cevap nülüfer parkı ağlattın yılmaz hemşerisi ne peşkek çekerken neredeydiniz kardeşim lütven doğruları söyleyin ben tanjucu veya CHP'li de değilim bu güne kadarda CHP'ye hiç oy vermedim vermemde.
  • veli5 Ağustos 2022 . 09:30

   Boluda çözülmesi gereken en acil konu Okulların durumudur. Çocukların gideceği okul belli değil, yemek , servis masrafı binecek tüm velilere...
  • Kamuran5 Ağustos 2022 . 09:21

   Kamuran Alagözoğlu bu validen önceki 4 vali ile tanışma gereği bile duymadı. Bunlardan ikisi de Bolu'dan gittikten sonra FETÖ'den alındılar.
  • isimsiz5 Ağustos 2022 . 08:50

   Kesinlikle Boluya böyle bir vali gelmemiştir. Daha öncede bir cenazede yakından görme takip etme şansım oldu halkın içinden birisi gibi gayet mütevaziydi. Teşekkürler sayın Valim.
  • İbrahim kıymaz 4 Ağustos 2022 . 23:44

   Sayın valimiz, milletin içinde olup sorunlarını dinlemek ne kadar güzel bir uygulama, tebrik ediyorum başarılar diliyorum,
  • Alpagutbeyli4 Ağustos 2022 . 20:01

   Bolu’da hala bir millet bahçesi yoktur. En uygun yer de bana göre Alpagutbey Mahallesinde bulunan Nilüfer Park. Burası milletin rahatça girip çıkabileceği içindeki müştemilatla birlikte düz ayak bi tesistir. Bir an önce Bolu Belediyesinin elinden alınmalıdır. Yoksa bütün parka sandalye atılıp bir kaç kişinin eline bırakılacaktır. Sayın Valimizin dikkatine…
  • Dağkent 4 Ağustos 2022 . 17:40

   İbrahim bey Dağkent muhtarıda aynı sizin muhtar gibi mahallenin sorunlarıyla ilgili hiçbir sorumluluğu yok. Kapmış bir makam işine gelenin işine yarıyor sadece. Onlarda pişti çıraklık kalfalık bitti şimdi usta oldular kimileri. Seçim zamanı görüşürüz elbette.
  • Dramali 4 Ağustos 2022 . 14:59

   Gecmis zamanda Celal KAYACAN diye valimiz vardi tebdili kiyafet gezerdi,cumhuriyet guven partisi baskani turhan feyzioglu Boludan alip Kayseriye vali olarak atamisti.
  • Bolulu4 Ağustos 2022 . 14:27

   Bolu nun sesi yazıyorsa doğrudur.
  • İbrahim4 Ağustos 2022 . 13:25

   Vali beyden ricamız sorunlara duyarsız,iletişime kapalı,halkın arasına karışmayan muhtarlarada bi el atması.Yahu muhtar dediğin hiç olmazsa haftada bir mahalleyi dolaşıp,kendini göstermeli,insanlarla hasbihal edip,dertleri,problemleri dinlemeli bence.Örnek sadece seçim zamanı ortaya çıkan Karamanlı mah.muhtarı.bi dahakine alırsın arabadan soğanı.
  • Cöle4 Ağustos 2022 . 13:07

   Göreve geldiğinin 2.günü bütün daire müdürlerini sabah 7.30 da toplantıya çağıran, diğer birgün saat 8.15 de başka bir daireyi ziyaretten çıkan, Seben de sel olunca gece yarısı orda olan bir vali bolu görmedi şimdiye kadar..
  • Mengenli4 Ağustos 2022 . 12:59

   İlk görevi olduğu için İnşallah başarılı olur. Mengen köylerinde ilkokul açılması, sellere karşı yeni menfez ve önleyici tedbirlerin alınması, içme sularının ve mezarlıkların temizliği, yolların yapılması konusunda çalışmalar bekliyoruz.
  • Mert4 Ağustos 2022 . 12:20

   “Bolunun sesi” dışında gerçek haber yapan yerel medya yok. Fondaş yerel medya bunları görmez. Büyüksu Deresini kirleten belediye hakkında suç duyurusunda bulunduğu için utanmadan vali bey aleyhine yalan haber yapar. Fonlayanın borazancısı fondaş yerel medya.
  • Egitimci4 Ağustos 2022 . 11:52

   Vali bey bir is adamının villasında ortaya çıkan ve birisi kayıp olantarihi sütunlar içinde soruşturma açmalı
  • Gerçek 4 Ağustos 2022 . 11:49

   Vali bey doğrusunu yapıyor helal olsun.Bir de şu belediye ye el atsa düzeltse keşke.
  • Sami4 Ağustos 2022 . 11:47

   Bolu Özel Idareye ait turizm tesislerinin ihale süreçleri iyi takip edilmeli.Fetö kalıntılarına dikkat edilmeli.
  • vatandaş4 Ağustos 2022 . 11:27

   yan masada elips balonun içindeki mozaik nedir
  • MEHMET'AĞA4 Ağustos 2022 . 11:24

   TEBRİKLER SAYIN VALİ BEY

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Ne kadar zengin ve müreffeh olursa olsun, istiklâlden mahrum bir millet, medenî insanlık karşısında uşak olmak mevkiinden yüksek bir muameleye lâyık sayılamaz.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak