İsveç ve Finlandiya bile tanıdı, Bolu ise tanımamakta ısrar ediyor!

Bolu’da CHP’yi siz mahvettiniz, siz!

Bolu’da CHP’yi siz mahvettiniz, siz!
  10 Eylül 2022

  Bolu’da CHP’yi siz mahvettiniz, siz! Bolu Belediye Başkanı Tanju ...

  Bolu’da CHP’yi siz mahvettiniz, siz!

         Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın kankası Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir’in yüksek lisans yaptığı bölümdeki hocası Doç. Dr. Rengim Sine Nazlı’nın kocasını Belediye’ye işe aldığını yazdığımız haber ses getirdiği gibi, Gazetemize konuyla ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Doğru insanlar, doğru bilgileri, doğru gazetecilere bir şekilde ulaştırıyor.  

          Uzun bir süredir milletvekilli adayı olacağını duyuran ve bunun için kendisine yalakalık haberleri yapmaları için hortumcu basını Belediye’nin kasasından, hatırı sayılır rakamlarla beslemekten geri durmayan Rasim Özdemir’in İletişim Fakültesindeki Rengim Hoca’sını kendisine danışman olarak tuttuğunu ve maaşa bağladığı da yeni gelen bilgilerle ortaya çıktı. Yani milletvekili olma hayaline kendisini fazlaca kaptıran Rasim Özdemir, aday adayı bile olmadan İletişim Fakültesi hocası Doç. Dr. Rengim Sine Nazlı’yı şimdiden kendisine danışman olarak tutmuş bile.

         Doç. Dr. Olan bir hocayı kendine danışman olarak tutabilirsin. Bu prof. da olabilir. Buraya kadar tamam, ama kendine danışman tuttuğun hocanın maaşını Belediye’nin kasasından verdirmek ne demek? Doğru mu bunlar? Hele bir de işsiz kocası İsmail Nazlı’yı Belediye hayvan barınağına işe almana ne demeli?

          Bolu Belediyesi senin Babanın çiftliği mi? Bu nasıl bir aymazlıktır, nasıl bir kurnazlıktır? Ve nasıl bir utanmazlıktır?

          Sen yüksek lisans yapacaksın, okula gitmeden derslere girmeden bedavadan ders geçeceksin diye, Üniversite’den maaş alan hocanı sana danışman olarak ve eşini de hayvan barınağına (neci olarak belli değil) alarak belediyeden maaşa bağlamanı nasıl açıklayacaksın?

          Bolu halkının parasını kendi özeliniz için nasıl böyle peşkeş çekersiniz?

          Şimdi bu hocanın seni yüksek lisans derslerinden geçirmemesi düşünülebilir mi?

         Yörrüüü be Rasim!

         Yüksek lisansı tamamlamak yetmez. Bu gidişle, bu hızla, Ordinaryüs Profesörlük bile sana vız gelir

          Daha da ileri giderek; utanmadan, sıkılmadan, kime güveniyorsan hiç çekinmeden, bu haberlerimizin yayından kaldırılması için yayın yasağı konulması için girişimlerde bulunuyorsun.

          Sen benim gözümde gazeteci bile olamadın hiçbir zaman. Tanju Özcan’la arandaki kuvvetli bağın nereden geldiğini bilemiyorum. Ama herkesin ağzından düşürmediği bir gerçek var ise, o da ikinizin bir olup Bolu’da CHP’yi mahvettiğidir.

          Yunanistan’a gidip canlı bomba olarak kendisini patlatmaya hazırmış Tanju Bey. Son saçmalığı da bu ! Bir de çocuk asker fotoğrafını dağıtmış yalaka basına, bu saçmalığı haber yaptırıyor.

          Ya Tanju Bey sen askerde hiç bir kere el bombasının pimini çekip attın mı?

           Canlı bomba olarak seni Yunanistan’a göndermeye kalksak, canlı bomba olabilmek uğruna cesaret almak için alkolü fazla kaçırıp, düşmanı görmeden daha gemiye biner binmez kendi gemimizi patlatırsın.

          Bolu’da CHP’yi patlatarak, telafisi mümkün olmayan onulmaz bir yara açtığın gibi…

  • Adamın dibi14 Eylül 2022 . 10:56

   Evet Tanju, cevap ver bakalım, kamuoyu bu konuda sizden bir açıklama bekliyor. Hatta bu şahsı nasıl memur yaptığınızda açıkla ki hukukçu olduğunu anlayalım. Buyrun.!!
  • Osman13 Eylül 2022 . 10:27

   Bütün Bolu halkinin bildiği şeylere neden belediyeden bir cvp yok rasim başkan hala.nikah kıyıp eleman alıyor artık eleman alımına tanju başkanın yeğeni sedat beyin özel sekreteri hülya bayram karısının akrabası nasıl oluyor böyle hala yazılan isimler aynı yerlerinde tanju başkan bir toplantı yapinda bu yazılan bizim bildiklerimiz ve bilmediklerimizi araştırın her mudurunuzun akrabasının araştırın birimi neresi çalıştığı yer neresi bekliyoruz tanju başkan gene yazıyoruz destek hizmetleri özel sekreter hülya bayram bolbel sedef danışma ozge gündüz kızı akşam babası songül hanımın kızı naim beyin kızı gitsinler park bahçeler temizlik o zaman si e helal olsun başkan yaptı doğru olanı deriz bekliyoruz artik
  • Bolulu12 Eylül 2022 . 10:44

   Ülke; etiket unvan sevdasını bırakmadan düzelmeyecek. Yüksek lisansmış, doktora imiş falan boş işler. Düzgün bir uzmanlığı olmayanı süsleme sanatı. İşletme çalıştırmamış biri hangi yetenekler ile yönetebilecek. Belediyenin bütçesini boş işlere harcayın bakalım. Az kaldı bizlerde akıllandık, Partiye değil kişiye oy vereceğiz, Siyasi olmayan karakterlere oyumuz.
  • Mengenli11 Eylül 2022 . 20:36

   Chp de o kadar çagdaş Ataturkçü egitimli insan varken Tanju Özcan çevresindekileri nereden buldu Chpye yazık oluyor Boluda
  • Sercan11 Eylül 2022 . 17:12

   Belediyeye girmeden önce boş boş gezerken okula ne gitmeyip simdi diploma peşinde olmak düşündürücü
  • Bolulu11 Eylül 2022 . 01:20

   Oy verenler düşünsün
  • bolux10 Eylül 2022 . 19:29

   uzaktan eğitim mi yoksa örgün eğitim mi ? araştırdığımda bunu öğrendim .
  • Ercan Akça10 Eylül 2022 . 12:35

   Tanju Başkanı Severim Desteklerim. Lakin bu Adamı Görevden Almalı... Liyakat Önemli
  • zahmanlalı 10 Eylül 2022 . 12:20

   kamu malından haksız yere aşırılan her kuruş kişinin dünyadaki en ağır sınavıdır.çünkğ hellalleşilmesi gereken kişi sayısı ülke yada ümmet sayısı kadardır.Giden zaten bu yüzden gönderildi,gelenler bundan daha bok çıktı.Bu dalavereler insanın en sevdiklerinden dünya gözüyle gösterilerek ÇIKACAKTIR.denenmiş denenmez
  • KENE10 Eylül 2022 . 12:09

   Üzücü ama gerçek, Bolu'muzu KENELER sarmış... Acil tıbbi müdahale ve operasyon elzemdir. CEHEPE İL ve İlçe yönetimleri sessizliğide anlaşılır gibi değil, işin içinde işmi var yoksam?
  • Dayı10 Eylül 2022 . 12:02

   Bunlardan bi cacık olmaz görüp görecekler rahmet bu,bırakın yesinler nasıl olsa çıkar,canlı örnek yuksel ceylan,oda yedi ne oldu,bunların sonuda o selam verecek adam bulamiyavaklar,Chp diye birsey bırakmadılar,Kazım ağada kukla yandan seyrediyor konusamıgor bile,Chp olmus tanjuya biat edenler partisi,daha asla oy vermem verdirmem.
  • İsim Gerekli ye 10 Eylül 2022 . 11:33

   Aynen katılıyorum
  • İsim (Gerekli)10 Eylül 2022 . 10:15

   bu siyaset nasıl birşey ya cumhur bandakçıoğlu gibi isimler varken partide rasim özdemir kimdir ya.
  • Bolu Sevdalısı10 Eylül 2022 . 07:31

   Haram zıkkım olsun. Hepinize. Hak yiyen tüm belediye erkanına.
  • Profosör10 Eylül 2022 . 07:02

   Bunlar Tanju' yla ikisi aynı kafa ya, sürekli skandal, sürekli sansasyon. Alkol beyinlerini uyuşturmuş.
  • Hüseyin 10 Eylül 2022 . 05:45

   HELÂL OLSUN KAMURAN BEY
  • İşbilir10 Eylül 2022 . 03:24

   Yeter artık bukadarda olmaz hala başkan ne duruyor rasim başkan orada ne duruyor vatandasi bukadar aptal yerine koymayin okadar yorum.lar yazılıyor isimler yaziliyor neden arastirilip o kisiler yerlerinden alınıp park bahçeler temizlik işlerine gonderilmiyor torpilleri okadarmi dokunulmaz tanju başkan bu işlere bak isimleri gene yaziyoruz ses cikmaz bildigimiz bilmediğimiz o kisiler hala aynı yerlerinde durursa afiş yapıp belediye binasinin karsisina aşacağız ve bu kişiler mevsimlik değil direk sozlesmeli nasıl oluyorsa rasim başkan sağolsun tanju başkan yerine başkasını atasin isimler destek hizmetleri sedat beyin özel sekreteri hülya hanım bol ber sirket sedef danışma ozge songül hanımın kızı naim beyin kızı park bahcelerde Hiçbir şeyi yapamayan ama babası belediyeci diye direk ama binaya gelen tolunay bey daha niceleri iş başvurusu için gelen topraksız kişilerde yıl başına kadar eleman alinmiyor veya park bahceler Temizlik işleri artık yeter tanju başkan araştırın bakın bekliyoruz değişimleri bildiğimiz ve bilmediklerimizide 6.kat zaten çiftlik moda evi birde oralara bakıp oralarda demirbaş kişileri değiştirsen başkan akp zamanı olanlar tepti ediyor sizin zamanımızda özel kaleme geliyor ecemler sedalar siz bilirsiniz artık vatandaş patlamak uzre

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Türk Milletinin istidadı ve kesin kararı medeniyet yolunda, durmadan, yılmadan ilerlemektir.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak