İsveç ve Finlandiya bile tanıdı, Bolu ise tanımamakta ısrar ediyor!

Vefat edenler (10 Eylül Cumartesi)

Vefat edenler (10 Eylül Cumartesi)
  10 Eylül 2022

       1- Gerede İlçemiz Örencik Köyünden; Remzi Aydemir, Kenan Aydemir, Ramazan Aydemir ve Fatma Teoman'ın babaları, Emekli öğretmen Ahmet Teoman'ın kayınpederi; Nuri AYDEMİR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi öğle namazına müteakip Yeni Cami'de kılınacak cenaze namazından sonra Örencik Köyü mezarlığına defnedilecektir.

        2- Seben ilçesi Çarşı Mahallesi halkından Merhum Şaban BOSTANCI’nın eşi Metin ve Tekin BOSTANCI’nın anneleri; Safiye BOSTANCI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi buğün Aktaş Camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Cığırtkanlar mezarlığına defnedilecektir.

        3- Seben ilçemiz kaşbıyıklar köyü halkından Turhan Kanze ve Merhim Nurhan Kanze nin oğlu Sevdeğül Kanze’nin ağabeyi; Semik KANZE Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi buğün 1 etap toki konutları Camiinde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Cığırtkanlar mezarlığına defnedilecektir.

         4- Gerede İlçemiz İnköy'den; Kızılcahamam Emekli Vaizi Hafız; Mehmet YILDIZDOĞDU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün öğle namazına müteakip İnköy'de kılınacak cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir. 

        5- Gerede İlçemiz Sungurlar Köyünden; merhum İzzet Dumanoğlu'nun eşi, İsmail, Dilaver ve Dilara Dumanoğlu'nun anneleri; Aysel DUMANOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi öğle namazına müteakip Yeni Cami'de kılınacak cenaze namazından sonra Sungurlar Köyü mezarlığına defnedilecektir.

        6- Merhume Ayşe Mekik ve Merhum Şerif Mekik’in kızı, Merhume Merih Kızıltan ve Merhum Metin Mekik’in kardeşi, Mehtap Mekik’in ablası, Merhume Emine İlkay ve Merhum Arif İlkay’ın gelini, İbrahim Orbey ve Reha Ortaç’ın kayınvalidesi, İlkay Orbey, İlke Gider, Emre Ortaç ve Emir Ortaç’ın anneannesi, Oya İlkay Orbey ve Işıl İlkay Ortaç’ın biricik annesi, Bolu eşrafından Merhum Kadife Kemal İlkay’ın değerli eşi; Mine İLKAY 10.09.2022 Tarihinde Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi yarın (11.Eylül Pazar günü) Siteler Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

  • Çetin Çeşmecioğlu10 Eylül 2022 . 21:44

   İlkay ailesinin ve sevenlerinin başı sağ olsun sabırlar diliyorum.
  • Abdullah ZAIM10 Eylül 2022 . 17:19

   Allah rahmet eylesin .Mekanı cennet olsun.Geride kalanlara başsağlığı dilerim.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak