İsveç ve Finlandiya bile tanıdı, Bolu ise tanımamakta ısrar ediyor!

Bolu Ticaret Odasında Seçim Tarihi Belli Oldu

Bolu Ticaret Odasında Seçim Tarihi Belli Oldu
  10 Eylül 2022

  Bolu Ticaret Odasında Seçim Tarihi Belli Oldu Bolu Ticaret ...

       Bolu Ticaret Odasında Seçim Tarihi Belli Oldu

        Bolu Ticaret ve Sanayi Odası internet sitesinde yayımladığı duyuru ile 1 Ekim 2022 tarihinde yapılacak olan organ seçimlerine ilişkin meslek komitesi ve meclis üyeliği seçimlerinde oy kullanacak olan üyelere ait listelerin 12-14 Eylül tarihlerinde odada askıya çıkarılacağını açıkladı.

        Bolu TSO, 1 Ekim 2022 tarihinde yapılacak olan karar ve yürütme organ seçimlerine ilişkin resmi sitesinden duyuru yayımladı.

  • Metin Çelik14 Eylül 2022 . 01:07

   Mevcut Başkan Son derece saygılı ve Yeniliklere açık bir yaklaşımda olan , birisi . Kutuplaşmadan , zıtlaşmadan Bolu ve Sınainin gelişimi dolayısı ile üretimin kalitesinin, ihracatın ve istihdamın artırılmasına katma değer kazandıracak görgülü aristokrat ve büyüdükçe küçülen insanlardan yönetim oluşturulması gerekmekte aksi durumda körler sağırlar birbirini ağırlar dururlar
  • Bolulu12 Eylül 2022 . 09:00

   Umarım laf değil, dolu fikir üreten bir başkan gelir. Ticaret yapanları örgütleyip Avrupa'ya katma değerli ticaretler yapan destekler sağlar. Fuarlar Türkiye içi değil, yurtdışına katılımı teşvik ve destek olacak politikalar koparırlar hükümetten. Kafayı; Bolunun cebindeki parayı nasıl alabiliriz e değil, Avrupalıya ne satabiliriz e kafa yoranlar gelir. Bolu gençlerini hızlıca ekonomiye nasıl katarız a kafa yorarlar, abuk sabuk eğitimler yerine güncel meslek eğitim kursları düzenlerler. Yoksa arada foto yayınlayan başkan ve meclis üyeleri olacaksa yine yazık olur Bolu'ya.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Türk Milletinin istidadı ve kesin kararı medeniyet yolunda, durmadan, yılmadan ilerlemektir.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak