Okuduğunuz gazeteye destek olabilirsiniz

Vefat edenler (16 Kasım Çarşamba)

Vefat edenler (16 Kasım Çarşamba)
  16 Kasım 2022

        1- Sanayi esnaflarından, Ahmet TOPAL’ın annesi, Ali, Harun, Rıdvan ve Ömer TOPAL’ın babaanneleri; Sabire TOPAL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün öğle namazından sonra Düzce Günbaşı Köyü Poyraz Mahallesi Mezarlığına defnedilecektir.

        2 -Karacasu Beldesi halkından, Semiha BOZOĞLU’nun eşi, Mücahit, Cihat ve Cihangir BOZOĞLU’nun babaları, İsmail BOZOĞLU’nun yeğeni; Faik BOZOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Karacasu Beldesi merkez Camiinde kılınacak öğle  ve cenaze namazından sonra belde mezarlığına defnedilecektir.

        3- Düzce Kalıcı Konutlar Mahallesi halkından, Merhum Ahmet KIRCA’nın eşi, Halis, Necmi, Celalettin ve Cemalettin KIRCA’nın anneleri; Emine KIRCA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Düzce Cedidiye Camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra merkez mezarlığına defnedilecektir.

         4- Gerede İlçemiz Mangallar Köyü İmreşe Mahallesinden; Merhum Kemal Gökdemir, Osman ve Durmuş Gökdemir’in babaları, Ahmet Gökdemir ve Bedirhan Gökdemir’in dedeleri, Belediye'den emekli Seyit Ali Gökdemir'in amcası; Seyit Ahmet GÖKDEMİR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi öğle namazına Yeni Cami'de kılınacak cenaze namazından sonra Mangallar Köyü İmreşe Mahallesi mezarlığına defnedilecektir. 

        5- Gerede İlçemiz Karacadağ Köyü Kayabaşı Mahallesinden; Belediye personeli Muzaffer Tanrıkulu, Aydın, Ali ve İbrahim Tanrıkulu'nun babaları; Selahattin TANRIKULU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

          Cenazesi öğle namazına müteakip Karacadağ Köyü Kayabaşı Mahallesinde kılınacak cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir. 

         6- Gerede İlçemiz Çukurca Köyünden; Karaosmanlardan, Abdullah ve Recep Baldemir'in ağabeyleri, Yakup Baldemir'in babası; Seyit Ali BALDEMİR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi öğle namazına müteakip Çukurca Köyünde kılınacak cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        7- Gerede İlçemiz Ortaca Köyünden; Süleyman Bayındır'ın gelini, Salih Bayındır'ın eşi, Akçabey Köyü Doğancılar Mahallesinden Hüseyin Akgün'ün kızı; Aysel BAYINDIR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi ikindi namazına müteakip Ortaca Köyünde kılınacak cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Benim naçiz vücudum nasıl olsa bir gün toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti ebediyen yaşayacaktır.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Ücretsiz Muhasebe Programı