Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Tabaklar Mahallesi'nin bitmeyen trafik çilesi

  27 Nisan 2023

  Tabaklar Mahallesi'nin bitmeyen trafik çilesi Tabaklar Mahallesi Bolu belediyesi ...

       Tabaklar Mahallesi'nin bitmeyen trafik çilesi      

       Tabaklar Mahallesi Bolu belediyesi ve valiliği tarafından görmezden gelinen hiçbir yatırım yapılmayan her problemi göz ardı edilen bir getto haline geldi.

       Sakarya ilkokulunun arka sokakları tamamen sahipsiz. Kaldırımlar araç dolu yollar araçlar tarafından sürekli trafiğe kapatılıyor. Zaten yollar berbat ve bakımsız birde bunlara kaldırımlara dolan araçlar eklenince mahallede tam bir kaos hakim.

         Reşat aker sokak komple araç parkı haline gelmiş sürekli polisi aramaktan bıktık. Dar sokak her gün araç trafiğine kapalı.

        Gövem sokağın kaldırımları yıkıldı 1 sene önce. Yıkık kaldırımlar araç parkına döndü yayalar yollarda evlerinden vatandaşlar bebek arabasıyla dışarı çıkamıyor günde 10 defa zabıta ve polis ekipleri gelip boşaltmasına rağmen yine doluyor. Ne trafik ne zabıta kimse ceza kesmiyor. Kaldırımların engelli inişlerinin önleri araba dolu.

          Araç trafiğinden dolayı Çavuşlar sokaktan arabalar sağa sola dönüş yapamıyor. Her gün çöp kamyonu trafiğe takılıp yarım saat zabıta ve trafik ekipleri ile araçları çektirerek çöpleri alabiliyor. Katlı otoparktan yukarı çıkışta bütün kaldırım sağlı sollu araç otoparkı haline gelmiş. Kargo kamyonları sürekli kaldırımlarda. İnsanlar mahalleyi terkediyor bu sorunlardan dolayı. Evimi satıp başka bir mahalleden ev alacak hale geldim. Eski başkan 15 sene uğramadı yenisine oy verdik oda eskisini aratır hale getirdi.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Şüphe etmek, bilmeye atılan ilk adımdır.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak