Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Vefat edenler (14 Nisan Pazar)

Vefat edenler (14 Nisan Pazar)
  14 Nisan 2024

        1- Akpınar Mahallesi halkından Remziye TASLAMICIOĞLU’nun eşi Safure ve Hamdi TASLAMICIOĞLU’nun oğlu, Savaş ve Sadun TASLAMICIOĞLU’nun babaları, ibrahim, ihsan, ilhan sabire, emine ve müzeyyen TASLAMICIOĞLU’nun kardeşleri; İsmail TASLAMICIOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi buğün büyük camide kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Çıkınlar Mahallesi mezarlığına defnedilecektir.

        2- Gerede İlçemiz Yenimahalle'den; Huzurevi personeli İsmail Ayyıldız ve İbrahim Ayyıldız'ın babası, Nevzat Aktaş ve Kadir Gündoğdu'nun kayınpederi, Eren Aktaş'ın dedesi, emekli belediye personeli; Akif AYYILDIZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi saat 12.00'de Yenimahalle Zirve Caddesi'ndeki evinin önünden alınarak öğle namazına müteakip Yeni Cami'de kılınacak cenaze namazından Demircisopran Köyüne defnedilecektir.

        3- Seben ilçemiz Kızık Köyü halkından Sabahattin YÖRÜKOĞLU ve Hacer MELEHATİN’in babaları; Ahmet YÖRÜKOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi buğün Seben ilçesi kızık köyü camide kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

  • İsmail Hotakoğlu 14 Nisan 2024 . 12:13

   İsmail Taslamacıoğlu'na Allah rahmet etsin mekanı cennet olsun inşallah. Ailesine ve dostlarına başsağlığı ve sabırlar diliyorum

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz , bırakın , dostlarınız sizi geçsin.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak