Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Vefat edenler (16 Nisan Salı)

Vefat edenler (16 Nisan Salı)
  16 Nisan 2024

        1-Mengen İlçemiz Kuzgöl köyü Yörükler mahallesinden Aydın Öztürk’ün eşi, Birol, Kemal ve Serdal Öztürk’ün anneleri; Pakize (Belgüzar) ÖZTÜRK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün öğle namazının ardından Kuzgöl köyü Yörükler mahallesi camisinde kılınacak cenaze namazını müteakiben köyünde aile mezarlığına defnedilecektir.

         2- Oğulduruk Köyü halkından, Nezaket ERTUNÇ, Reyhan ÖZKAN, İbrahim ÖZEN’in babaları, merhume Makbule ÖZEN’in eşi; Servet ÖZEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Oğulduruk Köyü Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Oğulduruk Köyü mezarlığına defnedilecektir.

        3- Çaygökpınar Köyü halkından, merhum Mehmet AKMAN’ın eşi, merhum Şeref KİLİTÇİ, Müşerref KESER, Mehmet, Hayrettin, Muharrem AKMAN, Emine SAK, Ayşe TAYHAN’ın anneleri; Pakize AKMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Çaygökpınar Köyü merkez Camii’nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Çaygökpınar Köyü mezarlığına defnedilecektir.

        4- Köroğlu Mahallesi halkından, merhum Aylin EMSAL ve Gönül EMSAL’in kızları, Bülent ve Berrin EMSAL’in kardeşleri; Belgin EMSAL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Balcı Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çıkınlar Mezarlığına defnedilecektir.

         5- Seben İlçemiz Dereboy Köyü Güney Mahallesi halkından, Merhume Safiye ASLAN’ın eşi, Rıdvan ASLAN, Gülbahar AYDINOĞLU, Fatma TÜRK’ün babaları; Nuri ASLAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Seben Dereboy Köyü mezarlığına defnedilecektir.

       Saat 14:00 da Siteler Camii önünden araç kaldırılacaktır.

       6- Çukurören Köyü halkından, merhum Hüseyin MERCAN’ın eşi, merhum Durmuş MERCAN, Mustafa ve Nazile MERCAN’ın anneleri; Lütfiye MERCAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çukurören Köyü mezarlığına defnedilecektir.

        7- Mudurnu İlçemiz Alpağut Köyü halkından; Nazife EFE Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün öğle namazından sonra Mudurnu Alpağut Köyü mezarlığına defnedilecektir.

       8- Zeliha ÇINAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Bartın Yağcı Köyü mezarlığına defnedilecektir.

       9- Alahattin HANE Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Sakarya Hendek merkez mezarlığına defnedilecektir.

       10- Gerede İlçemiz Çayörengüney Köyünden; Merhum Ahmet Aksu'nun eşi, Ali ve Hüseyin Aksu’nun anneleri, manav Hüseyin Kalem ve Üçyıldız Lokantasından Mehmet Aksu’nun kayınvalideleri; Şahine AKSU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi Saat:12.00'da Yenimahalle Ahmet Düş Caddesi Bim üstündeki evinden alınarak öğle namazına müteakip Yeni Cami'de kılınacak cenaze namazından sonra Çayörengüney Köyü mezarlığına defnedilecektir.

         11- Gerede İlçemiz Karapazar Köyünden; Durbey, Nadir ve Fazlı Özdemir'in yengeleri, Merhum İsmail Özdemir'in eşi; Kezban ÖZDEMİR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi öğle namazına müteakip Ankara Pursaklar Altınova mezarlığında kılınacak cenaze namazından sonra Altınova mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Ne kadar zengin ve müreffeh olursa olsun, istiklâlden mahrum bir millet, medenî insanlık karşısında uşak olmak mevkiinden yüksek bir muameleye lâyık sayılamaz.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak