Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Seçimi kazanan Muhtar'a, neden kazandın cezası mı ?

Seçimi kazanan Muhtar'a, neden kazandın cezası mı ?
  6 Mayıs 2024

  Seçimi kazanan Muhtar'a, neden kazandın cezası mı? 31 Mart ...

        Seçimi kazanan Muhtar'a, neden kazandın cezası mı?      

         31 Mart seçimlerini, CHP İl Başkanı Tahsin Mert Karagöz'ün Babası Mustafa Karagöz'e açık ara fark atarak kazanan Paşaköy Mahallesi Muhtarı İsmail Çimen'e, adeta neden kazandın cezası kesildi ve 12 yıldır çalıştığı Bolu Belediyesi'ndeki işinden atıldı.

         Bolu'nun en çok sevilen muhtarlarından biri olan İsmail Çimen, 31 mart seçimlerinde kendisine rakip olarak aday olan Mustafa Karagöz'e karşı seçimi açık ara oy farkı ile kazanmıştı. 

         Paşaköy Mahallesi Muhtarı İsmail Çimen'e, NEDEN KAZANDIN bedeli ödetilmek için çok geçmeden harekete geçildi. Aynı zamanda CHP İl Başkanı Tahsin Mert Karagöz'ün Babası olan Mustafa Karagöz'ün seçimi kaybetmesinin faturası 1 ay sonra İsmail Çimen'e çıkarılmakta hiç gecikilmedi. 

         12 yıldan bu yana Bolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'nde çalışan Paşaköy Mahallesi Muhtarı İsmail Çimen'in geçtiğimiz cuma günü işine son verildi.   

  • Paşaköy kıraathane12 Mayıs 2024 . 00:32

   Muhtarım dava açın destekliyoruz sizi. Geçen yıl Muhtar olarak çalıştığınız belli sonuçta bu sene neden ? KARAGÖZ BELEDİYEYİ ALDIN MAHALLEYİ Mİ ALAMADIN ALLAH ALLAH BİR GARİP :)))
  • Ahmet9 Mayıs 2024 . 16:58

   Boş boş yorum yapıyorsunuz. Asgari ücretle muhtarlık mi olur Köyün yaylanın işleri, ulaşım, misafirağırlama, çay kahve bunlaragğö nü yeter. Çoluk çocuğu ne yiyip ne içecek. Okulu, servisi, yemeği, giyimi, kitabi defteri, evin geçimi.. Hermugtarın mutlaka başka girişi olmalı. İşi olmayan muhtarlı tenekedir.
  • Vatandaşa Cevap8 Mayıs 2024 . 17:11

   Meslekler İçin Ek İş Yapma Yasağı Yoktur. Bu maddeler, muhtar seçilebilecek kişilerin mesleklerine sınırlamalar getirmekte ve muhtarlık sıfatının devam etmesi için gereken şartları belirtmektedir. Ancak, tüzükte belirtilmeyen meslekler için ek iş yapma yasağı bulunmamaktadır. Kaynak:Google Bir bakıp ta mı yazsak!. Geçen sene olağan şey bu sene neden olmuyormuş. O zaman il ve ilçe başkanları da Belediye ihalelerine girmesin mesela .
  • Vatandas8 Mayıs 2024 . 15:10

   Bilmeyen öğrensin cumhurbaşkanlığı kararnamesin de tasarruf tedbirleri kapsamında muhtarlık ikinci bir iş olarak yapılamaz noktaaa
  • Mustafa8 Mayıs 2024 . 12:42

   Bu işin dinle imanla ne alakası var be kardeşim.
  • Mustafa8 Mayıs 2024 . 12:38

   İsmail muhtarıma yazık ettiler. Mahallesi ve halkı için mesai mefhumu gözetmeksizin 24 saat ulaşılabilen bir muhtarımız. Yazık ettiler. İnşallah siyasi değildir.
  • sevimsiz8 Mayıs 2024 . 09:12

   Bu kadar mı sevilmiyor bu arkadaşlar baksanıza kendi mahallelerinde babaları muhtar olamamış ama adamlar CHP'yi parsellemiş, ilçe başkanı Gerede'li kendi memleketinde sandıklara adam bulamıyor. Tanju abi leri ve Bolu seçmeni sayesinde bir yere geliyorlar sonra bir de kinayeli kinayeli laflar...
  • pasakoylu8 Mayıs 2024 . 08:49

   geçen dönem niye işten cikarmamislar yazık belediye beykoz karagöz belediyesi herkesi çıkarıyorlar sudan bahanelerle çünkü ellerinde yeni listeler var ise başlayacak herkes nerde kim yeni eski biliyor duyuluyor göreceğiz belediyenin içinde yeni başlayacak mankenleri heryerde seçimler chp nin basarisi değil emeklilerin hükümete tokadı onun kimse.havaya girmesin tek bolu chp olsaydı tamamdı onun için karagöz beykoz okay özcan süleyman can havalara girmesin keser döner sap döner gün gelir hesap doner
  • Kardelen 8 Mayıs 2024 . 01:08

   Söylenenlere göre Mert Bey Vekil adaylığı için hazırlanıyormuş. Chp bayrağı altında seçilmek ne kadar kolay değil mi? İyi ki Genel Merkezin yollarını o kadar gidip geldiniz. Türkiye geneline bakılırsa Chp ye kimi koysak seçilirmiş. Bağımsız çıksanız Babanız gibi olurmuş sonuç.
  • Bolulu8 Mayıs 2024 . 00:47

   Bilirkişi ironi yapıyor olman gerek :)) Benim bildiklerim ile senin söylediklerin hiç uyuşmuyor kahkaha attırdın bana. Dini alet etmek,ye kürküm ye,Chp adalet…!
  • Ferudun 7 Mayıs 2024 . 22:35

   Keser döner sap döner.
  • Bilirkişi destek diyene 7 Mayıs 2024 . 18:55

   Arkadaşım bu kardeşimiz 2019 /2024arasindada muhtardı. Yine belediye de çalışıyordu. O zaman da tanju baskandı.bu arkadaş belediye de çalışıyordu. Bu seçimde il baskanınızın babasını yenince mi aklınıza geldi. Türkiye deki tüm muhtarların zaten başka bir işi var.emekli olanlar hariç . demek ki arkadaşın sizi yenmesi çok canınızı acıtmış.ben burdan öyle anlıyorum.
  • Bolulu7 Mayıs 2024 . 17:38

   İnsan hayatı nasıl bir şey bir gece yatıyorsun gece bir ağrı geliyor bir kalp krizi ve ertesi gün insanlar duyuyor falan ölmüş. İnsanların günahına girersen o an hesap vakti işte ister belediye başkanı ne olursan ol bitti hayat .Hayatı ona göre yaşayacaksın insanlara arkandan sövüp saymasınlar diye .
  • mehmet7 Mayıs 2024 . 17:22

   muhtarların belediyede bankamatik memuru olması mı gerekiyor? ey bolulu hemşehrilerim! nasıl haber, nasıl yorum bunlar?
  • Sevilmeyenler7 Mayıs 2024 . 17:07

   Tanju Başkan hiç 6'lı masaya falan kızmasın artık, oyu olmayan partileri meclise soktu diye. Köyünden seçilemeyen muhtar Bel.Mec.Üyesi, köyünde seçim kazanamayan İl Başk. ve Gençlik Kolları Başkanı, anlayın artık ben değil CHP var. CHP ye gönül verenler olmasa bu kadrolarla zor seçilirdiniz.
  • Adalet 7 Mayıs 2024 . 12:55

   Tarih 1 Mayıs Yok sayılanların,hor görülenlerin ve hakkını nerde arayacağını bilemeyenlerin,bir tane dostu vardır oda Cumhuriyet Halk Partisidir. Ezilenin yanında,ezenin ensesin de mücadelenin tam ortasındayız. Özgür Özel İnandık mı? HAYIR! Yazın Özgür Özele Sayın Muhtar Yıllardır sus sus sus yaptıkları herşeye susarak herşeyi kendilerin de hak buldular. Haksızlığa uğradığını düşünen varsa girsin Özgür Özelin sayfasına iletişim bölümünden yazsın. Kimse ekmekle oynamaktan korkmuyorsa sizlerde eğer haksızlık yapıldığını düşünüyorsanız yazmaktan korkmayın…
  • Bilirkişi muhtara destek7 Mayıs 2024 . 12:33

   Şimdiye kadar oluyordu tabi Alaattin zamanında 3 yerden maaş alan itfaiyeciler vardı.Şimdi hesap sorma vakti.Bunlar bizim bildiğimiz müslümanlar değil parayı bulunca dini imanı unutuyorlar.Para için dini alet ederler.Avanta varsa işin sonunda yanaşırlar.CHP yeni yönetim başarısıyla çok şey değişecek.Salla başı al maaşı ye kürküm ye bitti artık.Millet uyanıyor ama halen uyuyanlar var.
  • Vatandaş Kazım7 Mayıs 2024 . 11:45

   İsmail'in bilen bilir işini yapan sevilen sayılan biridir. Çocuğa resmen zorbalık yapmışlar. Uzatmayacağım çoluğunuzdan çocuğunuzdan torununuzdan çıkar bunlar.
  • abalı7 Mayıs 2024 . 09:57

   Kanun yok,boşluk çok baştan kanun hazırlanması gerekir,olur veya olamaz diye, şimidye kadar oluyordu da şimdi niye olmuyor,
  • mıktar7 Mayıs 2024 . 09:25

   Belediye de çalışan başka mahalle muhtarları da var..... Hatta Alaattin zamanında havalarından geçilmiyordu, şimdi ne yapıyorlar acaba?
  • Okur7 Mayıs 2024 . 08:46

   Adam %52,89 la seçildi burda yapılan uygulamayı eleştirenlerin yarısı oy vermiş bu hesaba göre, bir oyun ne kadar dikkatli verilmesine örnek bir olay, bir oy deyip geçmemek lazım
  • Bilir kişi'ye7 Mayıs 2024 . 07:13

   Daha önceki muhtarlar da çiftçi veya esnafti. İsmail görevini layıkıyla hatta fazlasıyla yapan muhtar. Paşaköyün birçok mahalleden az sorunu var. O da muhtarımız sayesinde
  • Ahmey7 Mayıs 2024 . 00:27

   Seçimden önce meyhane köşelerinde lafını ettiniz ama kaldıramadınız, Belediyeden de attırdığınıza göre artık kaldırabilirsiniz. Allah köyümüzü büyük bir felaketten korumuş Allah sizin gibilere fırsat vermesin. Gözünüzü toprak doyursun.
  • ÖZge6 Mayıs 2024 . 23:54

   Tamam işi aksatmadı diyelim işsiz insanlar var ihtiyaç sahibi ev geçindiren onlarada iş imkanı saglanmasın mı
  • Şahin 6 Mayıs 2024 . 23:48

   Ben chp seçmeni değilim, bu adam muhtar seçilmiş belediyede ne işi olur neden istifa etmemiş, muhtarlık ek iş degildir.
  • Bilirkişi Muhtar6 Mayıs 2024 . 23:34

   Herkes partiye vermiş veriştirmiş.İşi belediye ise muhtarlık neyine.Eğer muhtarsa belediye de işi ne.Bu açgözlülük çift maaşlık bitmedikçe memlekette işsizlik had safhaya çıkar.Herkes işi neyse onu yapsın
  • Bolu6 Mayıs 2024 . 23:17

   Bir atasözü iki karpuz bir koltukta gitmez.
  • Hasan Cemal6 Mayıs 2024 . 20:23

   Bilirkişi arkadaş 12 yıldır belediye de ve gecen 5 senede de muhtarlık yaptı şimdi mi işini aksattı...
  • Hersey güzel olacak degil6 Mayıs 2024 . 19:28

   CHP faşist bir partidir. Hele çoğunluğu ele gecirsinler daha da neler yaparlar. Sizde herşey güzel olacak diye beklersiniz...
  • hayret6 Mayıs 2024 . 19:06

   Eğer durum haberdeki gibiyse yazıklar olsun bu ne ya illaki CHP başkanın babasının kazanmasımı gerekiyordu bu nasıl bir mantıktır.CHP böyle yaparsa inanın alınan oylar anında buhar olur bilesiniz
  • Bolulu6 Mayıs 2024 . 18:15

   Biz sizleri milletin ekmeği ile oynayın. İnsanların işi gücü ile uğraşın diye mi o koltuklara oturtuyoruz. Gerçekten artık biz millet olarak sorgulamalıyız. Partiler kapı kapı gezip bizlerden deyim yerindeyse seçilmek için oy için dileniyor. Hepsi saha da en vatansever,en millet sever oluyor.Kucaklaşmalar,videolar falan filen…. Hooop seçiliyor. Sonra sizin verdiğiniz oy ile oturduğunuz o koltuklarda sizin ekmeğinizle oynayıp,sizin ödediğiniz vergiler ile hizmet etmeleri gerekirken hakkınızı çocuklarınızın geleceğini alıyorlar.Biz bizim vergilerimiz ile sizin maaşlarınızı ödüyoruz zaten.İnsanlara hizmet değil haksızlık yapacaksanız eğer oturmayın o koltuklara kimse sizi zorla oturtmuyor. Siz cebinizden tırnağınızdan eksiltip çocuk büyütüp okul,üniversite okutup sınavlara sokarak o test kitaplarına bir ton para öderken. Hiç KPSS puanı olmayan bilmem kimin amcası,kankası,kardeşi yok yengesi işe alınıyor. Ya nerde bu videolarda resimler de gördüğümüz hak yemeyen vatan millet seven siyasiler? Ben kendi şahsi adıma hak yiyen milletin ekmeği ile oynayan siyasilerden BIKTIIIIIIMMMMM! Herkes keyfine bakarken o koltukların verdiği güçle (o koltuğu da onlara veren bizleriz )istediklerini bizlere dayatma hakkı buluyorlar. Belediye seçimin de ben yaptım ben kazandım genç ekip çalıştık mahalle seçimin de baba seçilemeyince olanlara bak. Sizin kazandığınız bir zafer yok bu kadar gururlanmayın. Millet Tüm Türkiye’de Akp ye tepki için verdi. Siz şimdi böyleyseniz iktidara ge
  • Bayanyorumcu6 Mayıs 2024 . 17:44

   Her yere ele geçirme,hakim olma zihniyeti ve hırsı bu olsa gerek.Paşaköy halkı İsmail beyden memnun ki yine onu seçmişler.Eğer sırf bu olay yüzünden işinden çıkarıldıysa gereği yapılsın.
  • Bilir Kişi6 Mayıs 2024 . 17:26

   Muhtarlık ek iş olabilirmi.Emekli olsa tamam Paşaköy gibi sorunları olan bir mahallenin muhtarı Belediyede işini aksatabilirmi.Sadece mesai bitiminde mi Muhtarlık hobi olarak mı yapılıyor incelemek lazım.
  • Cöle6 Mayıs 2024 . 17:02

   Maalesef türkiyede ki siyasetin özeti bu..
  • Köroğlu Torunu6 Mayıs 2024 . 16:39

   Valla yazık günah CHP hiç mi sağlam işiniz yok.
  • Hayrettin KARAMAN6 Mayıs 2024 . 16:24

   İsmail muhtarım işini düzgün ve doğru yapan biri. Konunun ne olduğunu tam olarak bilmiyorum ama bu yanlıştan en kısa sürede dönüleceği kanaatindeyim. İsmail muhtarım adamdır. Başka söze gerek yok.
  • Bolulu6 Mayıs 2024 . 15:04

   Tesadüf vs ne olduğunu bilemiyoruz fakat parti ile bir işi varsa yazıKlar olsun.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Portal Çelik Kapı

  GÜNÜN SÖZÜ

  Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. Bugün yarına dünle beslenerek yol alır.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak